PRESTİJ STONE 728x90

Bizi Takip Edin!

İran'ın mut'a arşivlerinde kimler var?

"Mut'ayla Acem tarafına çekilen Türk kamu görevlileri olduğu gibi, en kritik noktalara sızan ve sonradan angaje edilen VEVAK unsurları da var..."
fb-share
 • Yazdırılabilir Sayfa
 • 10.10.2013 14:11 Tarihinde Eklendi.  Kategori : GÜNCEL.

  "Mut'ayla Acem tarafına çekilen Türk kamu görevlileri olduğu gibi, en kritik noktalara sızan ve sonradan angaje edilen VEVAK unsurları da var..."

  * Bugün İran'da 10 milyon civarında insan mut'ayla cinsel birliktelik yaşıyor.

  * Ve mut'a, İran'ca en etkili istihbarat araçlarından biri olarak başarılı bir şekilde kullanılıyor.

  * Türkiye de mut'a entrikasının azami sonuç doğurduğu bir toplum yapısına sahiptir.

  * Bugün İran'ın hararetle müdafiliğini yapanların geçmişlerine bakıldığında belirli sürelerle İran'da bulunmuş olması dikkat çekicidir.

  * Türkiye'deki İran yanlısı STK, yayın, yazar, siyasi, dernek ve vakıfların çokluğu İran istihbaratına etkili manevra sahaları açıyor.

  Mut-a'nın, İran'ca en etkili istihbarat araçlarından biri olarak başarılı bir şekilde kullanıldığına dikkat çeken Bugün'den Gültekin Avcı, Türkiye'nin de mut'a entrikasının azami sonuç doğurduğu bir toplum yapısına sahip olduğu notuyla İran'ı savunanların geçmişlerine bakıldığında belirli sürelerle İran'da bulunduklarına dikkat çekti.

  İşte, Gültekin Avcı'nın önemli tespitleri:

  İran cumhurbaşkanlarından Rafsancani, 90'lı yıllarda gençleri mut'aya teşvik eden hutbeler okumuştu.

  İran resmi makamlarının, mut'a araştırmalarında, "10 milyon kişinin Mut'a sebebiyle evlilikten daima kaçındığı" sonucuna ulaşılmıştı.

  Bu da mut'anın bazı Şiiler'in iddialarının aksine istisnai bir uygulama olmadığının nişanesi.

  10 dakika ile 99 yıl arasında süren mut'alar

  Bugün İran'da 10 milyon civarında insan mut'ayla cinsel birliktelik yaşıyor.

  Hal böyle olunca sorumlulukları olan evlilik kurumuna herkes uzak duruyor.

  4-5 saatlik mut'ayla dünyaya gelen ve kimsenin sahip çıkmadığı çocuklar ortada kalıyor.

  Çoğu mut'a süresi bittikten sonra doğan bu zavallı bebekler, cinsel heveslerini tatmin edip terk eden babalarınca reddediliyor; bakımları üstlenilmiyor.

  Karnındaki bebekleriyle terk edilen binlerce annenin göz yaşartıcı akıbetleri içler acısı.

  Talihsiz mut'a kadınları, sokaklarda ve izbe evlerde sefalet içinde yaşamaya mahkûm ediliyor.

  Küçük çocuklarının ellerinden tutup caddelerde erkekleri durdurarak kendilerine mut'a yapması için yalvaran kadınların görüntüleri, yazık ki İran ve İranlılar için alışılmış enstantaneler.

  Hatta Meşhed şehrinde El-Rızavi Örgütü tarafından açılan genelevin kuruluş gayesi ilanda şöyle anlatılmaktadır:

  "Örgütümüzce açılan genelev, İmam Rıza'nın türbesini karılarından uzakta kalarak ziyaret eden kardeşlerimizin ruhaniyet ortamlarını ve kalp rahatlığını temin etmek içindir."

  Üstelik "Besmele" ile başlayan bu ahlaksız ilanda mut'a sürelerine göre fiyatlar belirtilmekte, "12-35 yaş arası bacılarımız" denilerek çalışmaya (fuhşa) davet edilmektedir.

  Ve mut'a, İran'ca en etkili istihbarat araçlarından biri olarak başarılı bir şekilde kullanılıyor.

  Iğdır'da yakalanan İranlı Zehra Y. adli soruşturmada, Pasdaran'ca yönlendirildiğini, kendisine "Ne sorarlarsa ne görev verirlerse yap. Açık ol. Seni Türkiye'ye yasal yollardan sokacaklar" dediklerini ifade etmişti.

  Peki, VEVAK/Pasdaran mut'a arşivlerinde saklanan görüntülerde kimler var?

  Kendi ülkesinde Acem oltasına takılan ve kayıtları Pasdaran'a intikal eden, angaje olan bürokrat ve siyasiler dışında...

  İran ve Suriye gezilerinde mut'a macerasına girenlere bakalım:

  -Mut'adan istifade eden bazı devlet adamları.

  -Siyasiler ve kritik nokta bürokratları.

  -İş dünyasının önemli simaları.

  Zaman ve zemine göre azami istifadeyle kullanılacağı an geldiğinde arşivden çıkar ve misyonunu ifa eder.

  Mevcut arşivler Şii jeopolitiğinde yer alan tüm aktörler lehine ve karşıtlar aleyhine kullanılmaktadır.

  Suriye Muhaberatı da İran tarafından eğitiliyor.

  Mut'a operasyonlarıyla İran'ı ve Suriye'yi ziyaret eden Ortadoğulu devlet adamları, siyasiler, istihbaratçılar ve bürokratlar tuzağa düştüyse önlerinde iki yol kalır.

  Ya Şii jeopolitiğine ve talimatlarına ram olmak veya görüntülerin servisiyle prestijinin/istikbalinin yerle bir olmasını kabul etmek.

  Mut'a eksenli bal tuzağı, en vurucu ve yıkıcı etkisini İslam ülkelerinde doğurur.
  Zira bir İslam toplumunun önde gelenlerinin mut'a maceralarının servis edilmesi, zina açısından o kişinin manen idamıdır.

  Türkiye de mut'a entrikasının azami sonuç doğurduğu bir toplum yapısına sahiptir. Adam gibi kontrespiyonaj yapmazsanız...

  Başka istihbarat hamlelerine gerek bile kalmadan sadece Acem bal tuzağıyla, merkezi istihbaratınızdan devlet kademelerine kadar yüzlerce stratejik noktada, Acemler'e prangalı köstebekler peyda olur.

  Ve ne olur biliyor musunuz?

  Darbecilerden daha da vahşi bir şekilde bu ülkenin gövdesini kemirirler ve ülkenizi Acem şeytanlarına teslim ederler.

  İsrail askeri istihbaratı SHABACK, Hamas ve El Fetih yöneticilerinin seks kasetlerini bile servis etmişti.

  Dil öğrenmek ve eğitim gibi mazeretlerle İran ziyaretinde bulunan ve istikbal vadeden kişiler tespit edilip mut'a tezgâhına alınır. Ve arşive kaldırılmak üzere kayda geçilir.

  İşadamları ve varlıklı kişilerin mut'a turları da kayıttadır.

  Bugün İran'ın hararetle müdafiliğini yapanların geçmişlerine bakıldığında belirli sürelerle İran'da bulunmuş olması dikkat çekicidir.

  Haber kaynağıma göre mut'ayla Acem tarafına çekilen Türk kamu görevlileri olduğu gibi, en kritik noktalara sızan ve sonradan angaje edilen VEVAK unsurları da var.

  Türkiye'deki İran yanlısı STK, yayın, yazar, siyasi, dernek ve vakıfların çokluğu İran istihbaratına etkili manevra sahaları açıyor.

  Merkezi istihbaratımıza ve bürokrasiye sızan/angaje edilen/uyandırılan Acem köstebekleri var ki o konuya henüz hiç temas etmedik.

  www.aktifhaber.com

  ACEM AJANLARI MUT'A İLE MİSAFİRLERİNE ŞANTAJ MI YAPIYOR?
  624158.jpg

  Etiketler : Kimler, İran, Arşivlerinde,
  2500  kez okundu.

  Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk Yorumu Yazan Siz Olun !

  Yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan; küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır. Neleri kabul ediyorum: ip adresimin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle pa ylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın, yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım. Detaylı bilgi için Gizlilik Kurallarını okuyun

  Yorum Yazın  Yandaki kutuya güvenlik kodunu giriniz  • Google+
  • fb
  • tw
  • yt
  • rss
  Gizlilik Kuralları

  UYARI !
  Internet sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir. Ancak; internet ortamında ise kaynak gösterilmek koşuluyla yeniden yayımlanabilir.


  Telefon & Fax : +90 (344) 235 0643

  kanal46.com aa  iha abonesidir.