AJANS-46

Bizi Takip Edin!

BEŞEN SİGORTA
BEŞEN SİGORTA

İşte MHP'nin 'kesinleşen' son adayları

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), 9'u il olmak üzere 'kesinleşen' 340 seçim bölgesindeki belediye başkan adaylarını açıkladı. MHP Genel Merkezi'nden yapılan açıklamaya göre, Ant
fb-share
  • Yazdırılabilir Sayfa
  • 06.12.2008 18:08 Tarihinde Eklendi.  Kategori : POLİTİKA.

    Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), 9'u il olmak üzere 'kesinleşen' 340 seçim bölgesindeki belediye başkan adaylarını açıkladı.

    MHP Genel Merkezi'nden yapılan açıklamaya göre, Antalya'da Kemal Çelik, Denizli'de Ümit Bahtiyar, Elazığ'da Enver Erdem, Mersin'de Mahmut Tat, Kırşehir'de Arif Kılıç, Kütahya'da Ömer Köse, K.Maraş'ta Mustafa Taşcı, Niğde'de Murat Zeren, Yozgat'ta Mehmet Ali Çakır ve Ardahan'da Ertan Sarıçam MHP'nin il belediye başkan adayları oldu. Alevi açılımıyla gündeme gelen MHP, İstanbul-Beşiktaş'ta Alevi aday gösterdi. Sosyal demokrat seçmenin ağırlıklı olduğu Beşiktaş'ta MHP Cennet Teker Süzer'i, Şişli'de avukat Gülgün Çavuşoğlu'nun, Eyüp'te Rumeli Türkleri Federasyonu Genel Başkanı Özcan Pehlivanoğlu'nu aday gösterdi.

    İşte MHP'nin bugün açıkladığı 'kesinleşen' diğer adayları:

    Adıyaman Merkez İlçe Atakent (Karıcık) Mustafa Yıldırım
    Adıyaman Merkez İlçe Kömür Hasan Aslan
    Adıyaman Besni Çakır Hüyük Mustafa Önder
    Adıyaman Besni Kesmetepe Vakkas Korkmaz
    Adıyaman Besni Sarıyaprak Mehmet Yücel
    Adıyaman Besni Suvarlı Mehmet Korkmaz
    Adıyaman Besni Şambayat Kemal Uysal
    Adıyaman Besni Üçgöz Mehmet Cebe
    Adıyaman Gölbaşı Belören Berhan Döner
    Adıyaman Kahta Bölükyayla Mahmut Yıldız
    Adıyaman Sincikinlice Bekir Yakan

    Afyon Merkez İlçe Anıtkaya Remzi Kayır
    Afyon Merkez İlçe B.Kalecik Muharrem Atsız
    Afyon Merkez İlçe Beyyazı Hasan Kocatepe
    Afyon Merkez İlçe Çayırbağ Mustafa Kılıç
    Afyon Merkez İlçe Çıkrık İsmail Çalış
    Afyon Merkez İlçe Erkmen Eşref Şahin
    Afyon Merkez İlçe Gebeciler İbrahim Kazak
    Afyon Merkez İlçe Işıklar Erol Özağıl
    Afyon Merkez İlçe Nuribey İsmail Bayram
    Afyon Merkez İlçe Salar Halil Aygün
    Afyon Merkez İlçe Susuz İbrahim Işılak
    Afyon Merkez İlçe Sülümenli İsmail Can
    Afyon Merkez İlçe Sülün Ömer Poyraz
    Afyon Bolvadindişli Mustafa Karakoç
    Afyon Bolvadinkemerkaya Asım Yavuz
    Afyon Çaypazarağaç Mükerrem Akay
    Afyon Çobanlarkocaöz İbrahim Nal
    Afyon Dinartatarlı Cahit Akgül
    Afyon Emirdağdavulga Remzi Akın
    Afyon İhsaniye Bozhüyük Fatih Çetinkaya
    Afyon İhsaniye Döğer Mehmet Zeki Sargın
    Afyon İhsaniye Karacaah Metender Şener Çiçek
    Afyon İhsaniye Kayıhan Recep Şahin
    Afyon İhsaniye Yaylabağıi Hsan Büber
    Afyon Sinanpaşa Ahmetpaşa İbrahim Öztürk
    Afyon Sinanpaşa Akören Habip Karagöz
    Afyon Sinanpaşa Düzağaç Adnan Coşgun
    Afyon Sinanpaşa Kılıçarslan Arif Yılmaz
    Afyon Sinanpaşa Taşoluk Mevlüt Keyikpınar
    Afyon Sinanpaşa Tınaztepe Yusuf Karakol
    Afyon Şuhutkaraadilli Hasan Damar

    Amasya Merkez İlçe Ezinepazar Sefer Doğru
    Amasya Merkez İlçe Yeşilyenice Süleyman Çapraz

    Ankara Çubuk Mustafa Gökmen
    Ankara Güdül Mehmet Topçu
    Ankara Ş.Koçhisar Ertuğrul Çetinkaya

    Antalya Büyükşehir Bel. Kemal Çelik
    Antalya Aksukaraöz Hasan Aykın
    Antalya Alanya Avsallar Hüseyin Enver
    Antalya Alanya Çıplaklıyaşar Ertekin
    Antalya Alanya Demirtaş Hayrettin Arslan
    Antalya Alanya Kargıcak Zihni Asıltürk
    Antalya Alanya Kestel Abdullah Uyar
    Antalya Alanya Konaklı Ali Şahin
    Antalya Alanya Yeşilköy Fahri Baysal
    Antalya Finike Hasyurt Bilal Oktay
    Antalya Finike Sahilkent İsmet Çetin
    Antalya Finike Turunçova Hüseyin Uygun
    Antalya Kaşkınık Ahmet Koçlu
    Antalya Kaş Yeşilköy Durmuş Ali
    Antalya Kemer Mustafa Gül
    Antalya Manavgat Evrenseki Yımaz Ergin
    Antalya Manavgat Ilıca Tarkan Akıllı

    Artvin Ardanuç Azmi Tüzün
    Artvin Hopa Fikri Kaçmaz

    Aydın Germencikortaklar Ümmet Akın
    Aydın Sökegüllü Bahçe Nihat Avcı
    Aydın Sökesavuca Mustafa Binici
    Aydın Yenihisar (Didim)Ak-Yeniköy Yusuf Deveci
    Aydın Yenihisar (Didim)Akbük Halil Başaran

    Balıkesir Merkez İlçe Şamlı Mustafa Aykut
    Balıkesir Balya Ramiz Günay
    Balıkesir Edremit Tuncay Kılınç
    Balıkesir Marmara Saraylar Ahmet Remzi Dinçer
    Balıkesir Sındırgı Yüreğil Mehmet Çabukel

    Bilecik Bozüyük Ahmet Berberoğlu
    Bilecik Bozüyük Vezirhan Hicabi Yıldız
    Bilecik Bozüyük Dodurga Ali Osman Üstün
    Bilecik Osmaneli Bahattin Bulut
    Bilecik Söğüt Halil Aydoğdu

    Bursa Mudanya Rafet Şengül
    Bursa İnegölalanyurtdurmuş Aydın

    Çanakkale Çan Davut Karagöz

    Çankırı Atkaracalar Rıfat Altıntop
    Çankırı Ilgaz Mustafa Yoran

    Çorum Ortaköyaştavul Yüksel Koç
    Çorum Ortaköykarahacip Mustafa Kaykaç

    Denizli Merkez Ümit Bahtiyar
    Denizli Acıpayamalaattin Adil Çevik
    Denizli Acıpayamyazır Süleyman Kurban
    Denizli Buldanyenicekent Nail Sancak
    Denizli Çivrilemirhisar Muammer Işık
    Denizli Çivrilgülpınar Ramazan Kaymakcı
    Denizli Çivrilgümüşsu Ali İhsan Yavuz
    Denizli Çivrilırgıllı İsmailgündüz
    Denizli Çivrilkıralan Bayram Gümüş
    Denizli Çivrilözdemirci Mustafa Çakır
    Denizli Tavas Metin Çalış
    Denizli Tavas Kızılcabölük Abdulkadir Uslu

    Edirne İpsala Esetçe İbrahim Özkaya
    Edirne İpsala Yenikarpuzlu Mustafa Akman
    Edirne Meriçküplü Tacettin Özsu

    Elazığ Merkez Enver Erdem
    Elazığ Merkez İlçeyurtbaşı Mustafa Deniz
    Elazığ Ağın Mehmet Çelenk
    Elazığ Arıcak Abdullah Yıldırım
    Elazığ Keban Ramazan Çelik
    Elazığ Kovancılar Halis Ulucan

    Erzurum İspir Necati Aydın
    Erzurum Köprüköy Tahir Türk
    Erzurum Pazaryolu Sait Çoruh
    Erzurum Şenkayapaşalı Ahmet Gökçe

    Eskişehir Alpubozanhasan Hüseyin Pekçan
    Eskişehir Sivrihisar Müslüm Diker

    Gaziantep İslahiyefevzipaşa Hasan Bal
    Gaziantep Nizipsalkım Hayri Demircioğlu
    Gaziantep Nizipsekilli Ahmet Aktaş D Afyon Şuhutkaraadilli Hasan Dam
    Gaziantep Nurdağşatırhöyük Abdullah Darı

    Giresun Merkez İlçe İnişdibi Hüseyin Sarı

    Giresun Eynesilören Bekir Yetimahmetoğlu
    Giresun Göreleçavuşlu Hüseyin Arslan
    Giresun Yağlıdereüçtepe Özcan Öztürk

    Isparta Eğirdir Ertuğrul Bayer
    Isparta Eğirdir Sarıidris Ramazan Pala

    Mersin Büyükşehir Bel. Mahmut Tat
    Mersin Akdeniz Mehmet Akif Çiftçi
    Mersin Mezitlifındıkpınarı Fatih Say
    Mersin Mezitlitepeköy Mahmut Özdemir
    Mersin Toroslar Hamit Tuna
    Mersin Toroslar Gözne Fatma Yılmaz
    Mersin Toroslar Soğucak Hakan Demirer
    Mersin Toroslar Aslanköy Hüseyin Arslanköylü
    Mersin Toroslar Fatih (Ayvagediği) Ergün Özdemir
    Mersin Toroslar Güzelyayla Yakup Yeni
    Mersin Yenişehir Hasan Ahi
    Mersin Yenişehir Değirmençay Ahmet Ata
    Mersin Anamur Çarıklar Sezai Şimşek
    Mersin Anamur Ören Aziz Doluoğlu
    Mersin Aydıncık Mehmet Arslan Çelebi
    Mersin Bozyazı Mehmet Ballı
    Mersin Bozyazı Tekeliarif Çinko
    Mersin Bozyazı Tekmenmehmet Taş
    Mersin Çamlıyayla İsmail Tepebağlı
    Mersin Çamlıyayla Sebil Mehmet Çelik
    Mersin Erdemli Ayaş Süleyman Koç
    Mersin Erdemli Çeşmeli Halil İbrahim Dur
    Mersin Erdemli Esenpınar Hüseyin Kenan Şen
    Mersin Erdemli Kargıpınarı Kerim Şahin
    Mersin Erdemli Kumkuyu Ömer Seze
    Mersin Erdemli Limonlu Mehmet Topkara
    Mersin Erdemli Tömük Mehmet Güldallı
    Mersin Gülnarköseçobanlı Yusuf Özaydın
    Mersin Gülnarzeyne (Sütlüce) Hasan Hüseyin Özdemir
    Mersin Mut Mehmet Akpınar
    Mersin Mut Göksui Brahim İmran Üstündağ
    Mersin Silifke Bayram Ali Öngel
    Mersin Silifke Akdere Sadık Güner
    Mersin Silifke Arkum Ali Erdem
    Mersin Silifke Atakent Hasan Uslu
    Mersin Silifke Atayurt Sedat Yeğiner
    Mersin Silifke Narlıkuyu Mustafa Uysal
    Mersin Silifke Taşucu Yaşar Açıkbaş
    Mersin Silifke Yeşilovacık İhsan Köpük
    Mersin Tarsus Burhanettin Koçamaz
    Mersin Tarsus Atalar Durmuş Sümer
    Mersin Tarsus Bahşiş Mustafa Sarı
    Mersin Tarsus Gülek Mustafa Tekin Çelik
    Mersin Tarsus Yenice Veysel Çelebi
    Mersin Tarsus Yeşiltepe Salah Gökmen

    İstanbul Bağcılar Deniz Güneş
    İstanbul Bayrampaşa Abdullah Aydoğan
    İstanbul Beşiktaş Cennet Teker Süzer
    İstanbul Beykoz Zekeriya Gündoğdu
    İstanbul Beylikdüzü Veliddin Küçük
    İstanbul Beyoğlu Rüstem Fırat
    İstanbul Eyüp Özcan Pehlivanoğlu
    İstanbul Kartal Ahmet Çakıroğlu
    İstanbul Maltepe Ahmet Baykan
    İstanbul Şişli Gülgün Çavuşoğlu
    İstanbul Tuzla İshak Dağcı
    İstanbul Zeytinburnu Besim Sadıker

    Kastamonu Azdavay Erol Demirci

    Kayseri İncesu Mehmet Gönen
    Kayseri Kocasinanyemlihan Mehmet Temiz
    Kayseri Melikgaziağırnas İsmail Mete
    Kayseri Develisindelhöyük Cemal Yazıcı
    Kayseri Felahiye Hacı Ali Kısır

    Kırşehir Merkez Arif Kılıç
    Kırşehir Merkez İlçe Özbağ Nazmi Ay
    Kırşehir Akçakent Osman Özcan
    Kırşehir Akpınar Mustafa Gürışık
    Kırşehir Boztepe İbrahim Öz
    Kırşehir Çiçekdağı İsmail Deniz
    Kırşehir Çiçekdağıköseli Mehmet Öztürk
    Kırşehir Mucur Ali Şahin

    Konya Karatayismil Lütfü Topbaş
    Konya Akören Selçuk Buğdaycı
    Konya Ahırlı Mehmet Ünlütürk
    Konya Akşehir Adsız Ahmet Karagül
    Konya Akşehir Altuntaş Abdulkadir Yılmaz
    Konya Akşehir Çakıllar Cevdet Üstündağ
    Konya Akşehir Doğrugöz Osman Fedai
    Konya Akşehir Karahüyük İsmail Özdemir
    Konya Beyşehir Doğanbey Ahmet Akiz
    Konya Beyşehir Karaali Osman Saraç
    Konya Beyşehir Sadık Hacışakir Özer
    Konya Cihanbeyli Mehmet Ali Ünal
    Konya Cihanbeylitaşpınar Mehmet Taşpınar
    Konya Doğanhisar Salim Güleç
    Konya Derebucakçamlık Ahmet Avcı
    Konya Emirgazi Nuri Şenocak
    Konya Ereğli Hüseyin Oprukçu
    Konya Ereğlibelkaya Mehmet Şen
    Konya Ereğliçayhan Abdulkerim Torun
    Konya Hüyük Ahmet Temiz
    Konya Ilgın Zin Nuri Sarıkaya
    Konya Ilgınaşağıçiğil Mehmet Keçeci
    Konya Kadınhanı Hulusi Çökgel
    Konya Kadınhanı Atlantı Necati Sönmez
    Konya Kadınhanı Kolukısa Yusuf Durgut
    Konya Kadınhanı Osmancık Mehmet Aka
    Konya Kulu Orhan Yüksel
    Konya Sarayönü İsmail Karataş
    Konya Seydişehir Abdulkadir Çat
    Konya Seydişehirgevrekli Nurullah Yüksel
    Konya Yalıhüyük Hasan Yiğit
    Konya Yunak Bünyamin Atılgan

    Kütahya Merkez Ömer Köse
    Kütahya Hisarcık Mehmet Akbaş

    K.Maraş Merkez İlçe Mustafa Taşçı
    K.Maraş Merkez İlçe Döngele Arif Kayışoğlu
    K.Maraş Merkez İlçe Fatmalı Mehmet Göksu
    K.Maraş Merkez İlçe Kavlaklı Fevzi Gökçe
    K.Maraş Merkez İlçe Önsen Duran Uğurlu
    K.Maraş Afşin Altınelma Selahattin Akçalı
    K.Maraş Afşin Arıtaş Sabri Gülden
    K.Maraş Afşin Tanırseyfi Zincirkıran
    K.Maraş Andırın Ahmet Rüzgar
    K.Maraş Andırın Geben vahit Kahveci
    K.Maraş Andırın Yeşilova Mustafa Yılmaz
    K.Maraş Çağlayancerit Ahmet Nazım Engizek
    K.Maraş Çağlayancerit Düzbağ Kemal Küpeliklıç
    K.Maraş Ekinözü Erol Üstü
    K.Maraş Elbistan Abdullah Paksoy
    K.Maraş Elbistan Büyükyapalak Yusuf Kılıç
    K.Maraş Elbistan Doğan Şükrü Kerek
    K.Maraş Elbistan Izgın Hasan Çolak
    K.Maraş Elbistan Karaelbistan Durmuş Gözümoğlu
    K.Maraş Elbistan Söğütlü Ramazan Yüce
    K.Maraş Göksun Büyükkızılcık Bayram İnce
    K.Maraş Göksun Değirmendere Mustafa Sarıoğlan
    K.Maraş Göksun Ericek Mehmet Şeker
    K.Maraş Göksun Kanlıkavak Mehmet Durdu
    K.Maraş Nurhaktatlar Ahmet Kaya
    K.Maraş Nurhakkullar Nuri Delice
    K.Maraş Pazarcık Yakup Hamdi Bozdağ
    K.Maraş Pazarcık Büyüknacar Mustafa Yollu
    K.Maraş Pazarcık Evri Ali Gerekli
    K.Maraş Pazarcık Yumaklıcerit Eyüp Karacetin
    K.Maraş Türkoğlu Metin Karaçam
    K.Maraş Türkoğlu Kılılı Tevfik Yenipınar


    Muğla Merkez İlçebayır Mehmet Yıldırım
    Muğla Bodrum Bitez Fatih Ayden
    Muğla Bodrum Göltürkbükü Cem Tokçan
    Muğla Bodrum Gündoir ğan İbrahim Bilgi
    Muğla Bodrum Konacık Mehmet Tosun
    Muğla Bodrum Mumcular Birol Aydın
    Muğla Bodrum Turgutreis Süleyman Mazı
    Muğla Bodrum Yalı Mehmet Kızılağaç

    Niğde Merkez Murat Zeren
    Niğde Merkez İlçealay Cengiz Soylu
    Niğde Merkez İlçeedikli Mehmet Gökdemir
    Niğde Merkez İlçekiledere Sami Adıgüzel
    Niğde Merkez İlçekonaklı Ünal Topal
    Niğde Merkez İlçesazlıca Mustafa Günaydın
    Niğde Merkez İlçeyeşilgölcük(Akpınar) Cuma Beycür
    Niğde Altunhisar Mustafa Doygun
    Niğde Altunhisarkarakapı Selami Durak
    Niğde Altunhisaryakacık (Akmanlar) Mahmut Fidan
    Niğde Borbahçeliarif Turgut Kuyumcu
    Niğde Borkaranlıkdereef Rasim Bolat
    Niğde Borkemerhisar Yakup Sürme
    Niğde Çiftlikazatlı Rasim Aydın
    Niğde Çiftlikbozköy Ramazan Kanel
    Niğde Çiftlikdivarlı İsa Gündoğan

    Ordu Merkez İlçesaraycık Gökhan Mutlu
    Ordu Akkuşsalman Şaban Çön
    Ordu Aybastıalacalar Necdet Tok
    Ordu Fatsahatipli Mustafa Hatipoğlu
    Ordu Gölköydamarlı Temel Çakır
    Ordu Gölköygüzelyurt Cafer Güler
    Ordu Gürgentepe Hamit Yılmaz
    Ordu İkizcedevecik Niyazi Tombaş
    Ordu Cumamedreseönü Özcan Deniz

    Samsun Çarşamba Ağcagüney Baki Demirtaş
    Samsun Çarşamba Çınarlık Cemil Güngör
    Samsun Çarşamba Dikbıyık Ferhat Özdemir
    Samsun Çarşamba Hürriyet Hamdi Topuzoğlu
    Samsun Havza Ali Kemal Kara
    Samsun Termeevci Ali Zorlu
    Samsun Termehüseyinmescit Mustafa Coşkun
    Samsun Termesakarlı İzzet Bodur

    Sivas Merkez İlçekurtlapa Ömer İçer
    Sivas Merkez İlçeyakupoğlan Ömer Aktaş
    Sivas Gemerek Sızır Celal Köse
    Sivas Gemerek Yeniçubuk Yahya Çevik

    Ş.Urfa Merkez İlçekısas Mustafa Kuş
    Ş.Urfa Merkez İlçekonuklu Mustafa Saçaklı
    Ş.Urfa Merkez İlçeuğurlu Mehmet Çalışkan
    Ş.Urfa Akçakalepekmezli Mustafa Sağır
    Ş.Urfa Birecikmezra Aziz Güneş
    Ş.Urfa Bozovayaslıca İzzet Karaçizmeli
    Ş.Urfa Halfeti Mesut Gökçek
    Ş.Urfa Halfetiargıl Ömer Özalp
    Ş.Urfa Harran Mehmet Özyavuz

    Uşak Merkez İlçebölme Yaşar Başer
    Uşak Merkez İlçeilyaslı Ali Çakır
    Uşak Banazkızılcasöğüt Orhan Tuncay

    Yozgat Merkez Mehmet Ali Çakır
    Yozgat Aydıncık Ahmet Demirel
    Yozgat Aydıncık Baydiğin Murat Büyükbaş
    Yozgat Aydıncık Kazankaya İbrahim Demirel
    Yozgat Çandır Ahmet Eroğlu
    Yozgat Çekerek Mustafa Bal
    Yozgat Kadışehri Mustafa Doğru
    Yozgat Sarıkaya Mecit Muş
    Yozgat Sarıkaya Karayakup Necati Karaaslan
    Yozgat Sarıkaya Yukarısarıkayadurak Turan Düz
    Yozgat Sorgun Nurettin Altunok
    Yozgat Sorgun Belencumafakılı Mustafa Çalışkan
    Yozgat Sorgun Çiğdemli Ahmet Sungur
    Yozgat Sorgun Doğankent Salih Akol
    Yozgat Sorgun Eymir Çetin Mertoğlu
    Yozgat Şefaatli Mahmut Ertuğrul
    Yozgat Yenifakılı Hüseyin Uyar

    Aksaray Merkez İlçe Sağlık Mustafa Kepil
    Aksaray Merkez İlçe Yenikent Hacı Hasan Tüzün

    Karaman Ermenek Ahmet Alpaslan

    Ardahan Merkez Ertan Sarı çam.



    Etiketler : İşte, Kesinleşen, Adayları,
    18422  kez okundu.

    Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk Yorumu Yazan Siz Olun !

    Yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan; küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır. Neleri kabul ediyorum: ip adresimin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle pa ylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın, yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım. Detaylı bilgi için Gizlilik Kurallarını okuyun

    Yorum Yazın



    Yandaki kutuya güvenlik kodunu giriniz



    • Google+
    • fb
    • tw
    • yt
    • rss
    Gizlilik Kuralları

    UYARI !
    Internet sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir. Ancak; internet ortamında ise kaynak gösterilmek koşuluyla yeniden yayımlanabilir.


    Telefon & Fax : +90 (344) 235 0643

    kanal46.com aa  iha abonesidir.