Anasayfa | Önceki Seçim Sonuçları | Aday Adayları | Adaylar |Seçim Takvimi|Sonuçlar  SEÇİME 1484 GÜN VAR
 
Sevgi Yürüyüşü Yoğun İlgi Gördü!

Saadet Partisi Kahramanmaraş 1.sıra Milletvekili Adayı Haşim Yanar, insanlara birlik çağrısında bulunarak siyasi partilere yüklendi.


Saadet Partisi Kahramanmaraş Milletvekili adaylarının sevgi yürüyüşü devam ediyor. Her hafta farklı bir bölgede sevgi yürüyüşünü gerçekleştiren ittifak adayları halk tarafından yoğun ilgi görüyor.


Halkımızın Önüne Alternatif Sunduk


Sevgi yürüyüşü sonrası açıklamalarda bulunan Saadet parti si Kahramanmaraş 1. sıra Milletvekili adayı Haşim Yanar; “Tüm siyasi partilerin iktidarı ile muhalefeti ile gerilim siyaseti ile sonuç değiştirmeye çalıştığı şu günler de BBP, SP ittifakını oluşturduğu bu kardeşlik halkası ile birlikte halkımız ile kucaklaşıyoruz. Bu gerilim siyasetinin hiç kimseye bir faydası olmadığını düşünüyoruz. Dolayısı ile sevgi kardeşlik hoşgörü diyen bir anlayış ile yola çıktık ve milletimizin önüne bir alternatif ko yduk. Görüyoruz ki milletimiz bu kardeşlik çağrısını benimsedi ve bize kucak açtı.” Dedi.


Yeter Artık İnsanlar Sizi İstemiyor!


Gittikleri her yerde yoğun ilgi gördüklerini de belirten Haşim Yanar, konuşmasını şöyle sürdürdü; “Gittiğimiz her yerde esnaflardan, işçi ve memur kardeşlerimizden çok yoğun ilgi görmeye başladık. İnsanımızın sevgi, kardeşlik siyasetini gördük ve bundan böyle de bu yürüyüşümüzü devam ettireceğiz. G eçen her gün çoğalan halkalar ile birlikte milletimizi kucaklayacağız. Hem siyasi iktidara hem diğer muhalefet partilerine buradan bir kere daha seslenmek istiyorum; Yeter artık bu milleti kamplaştırdığınız! Yeter artık bu milleti karşı karşıya getirdiğiniz! Bu millet kavga istemiyor. Bu millet zaten borç, harç ile uğraşırken birde sizin geriliminiz ile ürettiğiniz siyasetinize katılmak istemiyor. Buradan milletime sesleniyorum; Başkasının kavgasının aracı olm ayın. İnsanlar sizi gerilime davet ettiği her nokta da onların dersini verecek söylemleriniz ile artık onları sokağa çıkamayacak hale getirin diye sesleniyorum. Biz gittiğimiz her yerde, insanlar bize kucak açıyor ve biliyoruz ki hem iktidar partili hem de ana muhalefet partisi oluşturan arkadaşlar gittikleri yerde yoğun tepkiler ile karşı karşıya kalıyorlar. Artık sokağa çıkamaz hale geldiler ve artık bu nokta da sevgi diyoruz, Barış diyoruz, kardeşlik diyoruz.”

Tüm Yorumlar  |  Yorum Ekle  
Arkadaşına Gönder
Henüz Yorum Yapılmamış. ilk Yorumu Yazan Siz Olun !