KANAL46
AKEDAŞ

FLAŞ: ADSM’de başhekim değişikliği…

haberine 25.05.2012 16:37 Tarihinde asimmavzer yazmış;

aynen aynen
neler duyuyoruz adsm m...si devletin verdigi yetkiyi kendisine kulanıyormuş.m....re olmaya tahsili bile yetmedigi halde nasıl gelmiş oturmuş oraya hayret.kimler getirmiş il saglık müdürü neden ilgielnmiyor acaba hak etmeyenin öle yerlere gelmesine halk olarak karşıyız ciftlik yapmışlar orayı istedikleri gibi kulanıyolar son zamanlar ögrendigim galiba orada m...e hanım ve yandaşları bir afşin taşımacılık firması tarafından mahkemeye verilmiş soruşturma geiçiriyolarmış

Dünyanın şairleri, şiirin şehri Kahramanmaraş'ta...

haberine 25.05.2012 08:20 Tarihinde Atilla Sarıyıldız yazmış;

Dostozan
Sayın Yazar, DOSTOZAN parkının açılışının yapılacağından bahsediyorsunuz, Şair isimleri sayılırken DOSTOZAN kimdir, adı bile geçmiyor. Oğlu olarak üzüntü duydum, KAhramanmaraşı canından çok seven ve şairliğinin dışında Kahramanmaraşa yıllarca Hizmet veren biri bu kadar çabuk unutulmasa gerek diye düşündüm. Saygılarımla.

Bir 'doktora saldırı' vakası da Kahramanmaraş'tan...

haberine 24.05.2012 23:00 Tarihinde kaan Bozacı yazmış;

önce bu hale getirin sonrada arka çıkın.
Sayın s. m.. aynı geçen başka şehirde yaşanan doktor dövme olayonda bakanın konuştuğu gibi konuşmuş.eee bakan abisi var ya o yüzden vekilere kafa tutuyor özür müdürüm.ne yapacaksın yarın görürüz.beni karıştırmayın der saklanır sayın yetkili etkili iii paşamız.daha çok dayak yerler doktorlarımız.böyle bakan böyle müdürler olduktan sonra.geçmiş olsun.doktorlarımız ve sağlık personeline tavsiyem aman ha aman bu sözlere güvenipte yiğitliğe kalkışmayın işinizden eder bu iii paşa.bakın oda arkadaşı i...s bey.uydurma kaydırma şeyle efil tefil etti.bu güven vermeyen yalnız kendisinin iflah olmasını isteyen şahısların dolduruşuna gelmeyin. böyle durumlarda polisi arayın .bir odaya girin kapıyı kitleyin.burnu kırılan ve dayak yiyenin ve kötülüğü yapanın yanına kar kalıyor. iii paşamda karşılarında beni bulurlar diyor hakkaniyetli ve hak dağıtıcı paşam benim.güçlünün yanında güçsüzü kolları ile boğmaya çalışan paşam böyle olaylarda bi daha karşılarına çıkacak..burnu kırılan kim karşıda duran sen nerdesin paşam karşılarında olsaydın zavalının burnu kırılmazdı))))

Bir 'doktora saldırı' vakası da Kahramanmaraş'tan...

haberine 24.05.2012 21:20 Tarihinde mustafa kalaycı yazmış;

Tabibler odası
Açıklama yaptınız yer kadın doğum hastanesi değil kadın doğum hastanesi değil orası polikilinik veya servis olbilir.sağlık il müdürlüğünde olan biteni takip ettiğinizi umarım.15 hemşire için açıklma yapıyorsunuzda sağlık müdürlüğündeki yapılaşmaya tık yokmu.İİİ paşamın icraatları malüm müdürünkünü aratmadından eminim ama tık yok.önceki irfan başkan bu olaylarda hemen dikilirdi isz nerdesiniz.Doktor ilyasa yapılanları hazmediyorsanız diyecemiz yok.kin husumet ile saldıran üyenize dahi yanlış yapıyorsun diyemiyormusunuz.ilyas bey mahkemeden dönerse ne yapacak sinemacı arkadaşınız ve iii paşam çıldıracaklardır.

FLAŞ: ADSM’de başhekim değişikliği…

haberine 24.05.2012 21:11 Tarihinde mustafa kalaycı yazmış;

Sayın iii paşam
Her ortamda seslendiriyormuş ADSM deki daha önceki başhekim tarafından oluşturulan yapıyı yıkacagını hak hakkaniyet doğrultusunda yeni bir ekip kuracagını söylüyormuş.Müdüresinin hak etmediği koltuğu iştigal ettiğini müdür yardımcısının birileri tarafından orya yapıştırıldığını onların orda oturması parti teşkilatı görüşü olmadığını öyle gösterildiklerini onların ordan alınması gerektiğini başkanına söylediğini oda onay verdiğini her yerde anlatıyor.Hak adamı herkesin hakkanı veren iii paşam helal sana.senin gibi bir müdür daha olsa 6 vekile ihtiyaç olmaz zaten vekillerin sağ sol kolarını perişan ettin kimini sürdün kimini görevden aldın helal sana.6 vekil tanıdım olacagına iii paşam gibi bir müdürm olsun istedim koltuğu bana verir. sagol paşam sağol.bide bana koltuk versen.

Bir 'doktora saldırı' vakası da Kahramanmaraş'tan...

haberine 24.05.2012 20:33 Tarihinde fatma kara yazmış;

işte sağlık müdürü.
Lafa bakın.Önce bakanımızı sonra bizi karşılarında bulurlar.eeeee sağlık bakanı değilmiydi vatandaşa bu hakkı tanıyan.S.M her yerde benim bakanım var demiyormu (kadrolaşırken eş dost arkadaş hemşerisine koltuk sunarken yanlışları yaparkende bakanımın ve başkanımın isteği diyen y...ı bir şahsiyetle karşı karşıyayız.) kardeşim olay bakanlıkta değil k.maraşta oluyor peşini bırakma Başkanın var Bakanın var demezlermisiyasetciler senden icazet alıytorya herşeyi bilirsin ya demezlermi bir kaç gün sonra güvenlik görevlisinin eko ve siyasi gücü olmadığından yarı tehdit yarı rica vazgeçirtirler.doktorumuz gariban sesi çıkarmı sanmam.kim düşecek bu işin arkasına sağlık müdürümü güldürmeyin o bilir hak ve hakkaniyetle hangi işlere bakacagını..bakan temsilcisiydin ya bakan adına işlem yaparsın artık.sen hastaneleri bu hale getirdin işlemez doktoru çalışamaz hale getirdin diyen olacaktır.bak yorumcu kardeşim ne güzel anlatmış.yeni hastaneye neden gitmesi isteniyor hastanın biliyormusun bilmezsin sen işine geleni bilirsin.hastaneleri birleştirme ayagı altındaki gerçek amacını halk daha tam anlayamadı anlasınlar sıra kimde olur bakalım.vatandaş yeni hastaneye neden gidiyor eski hastaneleri kapattın ondan gidiyor iii paşa.beyin cerrahları aşagı hastanede yukarıda neden yok.genel sekreter olayım diye diğer başhekimleri görevden aldırmak ve genel sekreterlik için tek adam olmak için. vatandaşıda tüm sağlıkçılarıda mahvettiniz.yeni binaya devlet hastanesi gitse devlet hastanesinede yenişehir hastanesi taşınsaydı 3 hastanemiz olur 1500 yatak olurdu değilmi.şimdi bir hastane 600 yatak var.kim kaybetti k.maraş halkı.Zaten 3-4 ay içinde hastaneler tekrar birleşecek ama yine ama başhekimleri olacak.sen yanlış yaptın iiii paşa..neden eski devlette tüm branjlar yok çünkü artık orası polikilinik oldu hastane değil. millet uyanma saati ne zaman olacak.50 km ileride antep var 6-7 hastane var birleştirildimi sorun.burda doktor yok diyen hastane varmı sorun.el insaf... cm boyunla genel sekreterliği sen ne yapacan piyangodan verilen müdürlük zaten 5 beden büyük geldi.sen önce 2003 yılının promosyonunu açıkla.

Bir 'doktora saldırı' vakası da Kahramanmaraş'tan...

haberine 24.05.2012 10:24 Tarihinde alpaslan yılmaz yazmış;

sayın Müdür Bey okuyun sonra siz olsanız ne yapardınız
TAMAM ŞİDDETE HEPİMİZ ÇOK KARŞIYIZ AMA BİRDE SORUN BAKALIM NEDEN YAPTI BU HALE DOKTORUN NASIL DAVRANIŞI GETİRDİ.HİÇ Mİ DOKTORUN SUÇU YOK İLLA ELİT TABAKA DİYE HER ZAMAN HAKLILAR MI.GARİBAN VATANDAŞIN HİÇ Mİ HAKKI YOK. SİZE ŞİMDİ SORUYORUM VİCDANINIZA SORUN SONRA BUNA CEVAP VERİN...SİZ OLSAYDINIZ NE YAPARDINIZ...PAZARTESİ GÜNÜ ABLAMIN BEL AĞRISI İÇİN TIP FAK. ACİLİNE GİTTİM HER YER KASAP PRATİSYEN ACEMİ ARTIK NE KABUL EDERSENİZ DOKTORLARLA DOLU.NİYE GELDİNİZ NEYİNİZ VAR SANKİ BİZİ DÖVECEKLER DURUMU SÖYLEDİK BEL AĞRISI VAR DEDİK HEMEN ACEMİ DOKTORA DEVRETTİ TANSİYON ÖLÇ DEDİ TANSİYON ALETİNİ GETİRDİ HAVA ALETİNİ KOLUNA TAKTI STETESKOPU YOK DİRSEĞİNE KOYDU OLMADI KOLUNA TUTTU OLMADI ELİNİN ÜSTÜNE KOYDU OLMADI 10 DK UĞRAŞTI BAKTI OLMAYACAK KAFADAN SALLADI 14/7 ÇOK YÜKSEK DEDİ HEMEN DÜŞÜRMEK İÇİN SERUM BAĞLATTI BU SEFER ÇOK DÜŞTÜ 7/4 BU SEFERDE 3 DEFA YÜKSELTMEK İÇİN SERUM VERDİLER 4 CÜ SERUMDA 9/5 E YÜKSELTTİLER BİZ BEL AĞRISI İÇİN GELDİK ALLAH GÖSTERMESİN TANSİYONDAN HASTAMIZI ÖLDÜRECEKLERDİ ŞİMDİ SORUYORUM BU KASAP DEĞİLDE NEDİR.
2.OLAY 13 AYLIK YEĞENİM MERDİVEN DÜŞTÜ KAFASI YUMURTA KADAR ŞİŞTİ HEMEN ÇOCUK HASTANESİNE GİTTİK RÖNTGEN ÇEKTİLER BİZ ANLAMADIK SİZ DEVLET HASTANESİNE GİDİN DEDİLER DEVLET HASTANESİNİN ACİL DOKTORU DAHA YÜZÜMÜZE BİLE BAKMADAN SİZ YENİŞEHİR HASTANESİNİN ACİLİNE GİDİN DEDİLER SONUÇTA ACİL VAKA İNSAN OLAN BİR BAKAR.HOCAM DEDİM BİR FİLME BAKIP BİLGİ VERMEK BU KADAR ZORMU SİZİN İÇİN DEDİM.BİR BAKIN GENE GİDELİM KAFAMIZDAKİ SORU İŞARETLERİ GİTSİN DEDİM.BEKLE BAKARIZ DEDİ ÇOCUK AĞLIYOR SON SÜRAT KAFA ŞİŞ DOKTOR BEKLEYİN DİYOR SİZ OLSANIZ NE YAPARDINIZ SAYIN SAĞLIK MÜDÜRÜM.
3.OLAY ANNEMİ BOYNUNDAN KENE ISIRMIŞ BİLMEDEN ANNEMDE ELİYLE ÇEKMİŞ ÇIKARMIŞ BENDE NE OLUR OLMAZ DEYİP DEVLET HASTANESİNİN ACİLİNE GİTTİM DURUMU İZAH ETTİM BİZ ANLAMAYIZ TIP FAK.ACİLİ BAKAR DEDİLER GİTTİK DOKTOR BEY OTURUYOR DURUMU İZAH ETTİM BİR ŞEY OLMAZ GİDİN DEDİ YA HOCAM KENE ISIRDI KENE ŞU ANDA YANIMDA SARDIM KAĞIDA BİR BAKIN DEDİM AT GİTSİN DEDİ ALKOL SÜRÜN DEDİ O KADAR YÜZÜMÜZE BİLE BAKMADI.BEN OZAMAN KAYIT FİŞİNİ İSTEDİM BİR İŞLEM OLMADI İPTAL ETTİREYİM DEDİM OLMAZ DEDİ HEMEN İŞLEM YAPILMIŞ GİBİ BİRDE AZARLARI BENİ.NEYSE ALLAHA ŞÜKÜR BİR ŞEY OLMADIDA EĞER OLSA NE OLACAKTI YANİ MAALESEF DEVLET TE ÇALIŞAN DOKTORLARIMIZIN YANINDA (BİR KISMI HARİÇ TABİKİ)HASTALARININ SOKAKTAĞİ KEDİ KADAR DEĞERİ YOK SADECE PARA PARA PARA...HER TÜRLÜ İSPATLARIM.SAYGILARIMLA...SİZ OLSAYDINIZ NE YAPARDINIZ.LÜTFEN DOKTORLARIMIZA ÖNCE DAVRANIŞ BİÇİMLERİNİ DÜZELTSİNLER YOKSA BU GİBİ VAKALAR NE İLK NEDEN SONUNCU OLUR KİŞİSEL GÖRÜŞÜM...

İl Halk Sağlığı Müdürü Yener'e ziyaret..

haberine 24.05.2012 09:13 Tarihinde emre tutan yazmış;

hak sendikacılıgı
..hak hukuk dinleyen var mı ki bunlar sendikacılık yapıyor.bunlar garnitör yetkili sendika suzan hanımın dediği gibi saglık müdürü... sözünden çıkmıyor ki. ahmet bey keza öyle tatlıya tuzluya bulşaştıgı yok ağam paşam deyip duruyor. bunlar nereye kadar gidecek bakacagız.
HADİ HAYIRLISI SAGLIK OLSUN.

İl Halk Sağlığı Müdürü Yener'e ziyaret..

haberine 23.05.2012 22:07 Tarihinde suzan yazmış;

sendikalar işlevlerini bıraktımı
bakıyorsun bir sendika herkesin nefretini kazanmış kişiye plaket veriyor onu savunuyor o gidiyor gelen müdürün silahşörü oluyor.sendikanın yetkili kurulundaki şahıslar bir yerlerde koltuk kapmadan başka amacı yokmu.basmak sendakacılığımı yapılıyor.allah aşkına afşınlı e... beyin halk sağlığından anlamsı mümkünmü iş bilmnesi mümkünmü.geçen hastane puanlamasında 6 yıldan beri müdürlük yaptığı hastanenin performans puanı en düşük 44 yanlış olabilir puanla en altta yer almadımı.bu arkadaşımızın başarısı iii pşamın istemesindenmi kaynaklı.koltuğu iii paşasımı verdirdi.evet iii paşası olan koltuğu kapıyor.vekilden yakının i başkanı ilçe başkanından yakının dostun olacagına iii paşamın olsun diyorlar. istedin koltuğu babasının çifliği olsa böyle dağıtamaz iii paşam zebil dağıtıyor.

Plaket sendikacılığı...

haberine 23.05.2012 21:55 Tarihinde suzan yazmış;

Bu insanları kapasitesi bu kadar
Sendika bittiğinde sağlık memuru arkadaşımız plaketlerine sığınacaktır.Sendikacılık üyelerinin hakkını aramaktır.sendikayı biryerlere gelmek için ersin abi gb kullanmak sendikacılığa aykırıdır.vasıfsız liyakatsız insanların sığınagı oldu.kalkmış 2 hizmetli bir memur 13 doktorun ve hastane müdürünn 10 müdür yardımcısının başhemşirenin istifasını istiyor lafa bak aylardan beri yapılan haksızlık varmış.doğru iii paşam aylardan beri haksızlık yapıyor eşini dostunu hemşerisini akrabasını koltuyk sahibi etti yetmedi kendinin beceriksiz ve liyakatsız olmasına rağmen milyarların döndüğü hastane genel sekreterliğine göz dikmiş.benden başkası layık değilmiş.dur be kurtlar kocayınca çakalların eline kalır ata sözünü unutma.sağlıktaki tüm kargaşa iii paşamla başlar iii paşam giderrse biter.iii paşam piyangodan çıkmış ve arkasında elbistan vekilini y... d... almıştır.pazartesi vekillerin toplantısında iii paşamın alınması gündeme geldiğinde herkes evet bu kadar kısa zamanda bu kadar yanlışlık kabul edilir değil.bizlerinde adını yıpratıyor kendi aklındakileri uyularken partinin istemidir diye yalan söylüyor k,işileri baskılamaya çalışıyor olduğunu gördük demişlerdir.il-ilçe başkanı benden feyz almadan benim olurum olmadan kimsenin adını gündeme getiremez demesi ve adsm de önceki başhekimin (vekil sıtkı bey)menfaati gereği kurduğu düzen yıkılacak sözünü gündeme getirmişler.evet iii paşam 1 yıl dahi sürmeyecek macera hayallerine genel sekreterliğe kavuşamadan çağlayan çerite aile hekimi olacaksın.üzgünüz deveden büyük fiil var.etin ne budun ne arkanda sülale yok oy potansiyeli yok hint kumaşı hiç değilsin senin gibi 500 doktor var.byby

Sağlıktaki ‘sağlıksızlık’ ne zaman düzelecek…

haberine 23.05.2012 21:37 Tarihinde suzan yazmış;

yeter ya değişmesin
her değişmede çıta aşagıya düşüyor.ii paşam tam eline yüzüne bulaştırdı.ya ne olmak istiyorsun bir ipte oyna kardeşim.eline güç geçtini sananlar r... bey gibi de olamaz.r... beye hakkında okadar şikayet vardıki ne oldu.yanına kar kaldı diyorlar.baktılar sende iii paşamda hayat yok d... ancak kjimsesiz ve garibanlara uygulamaktan ibaret olarak görüyorsun herkes dosyaları sunmaktan vaz geçti.avukat beyin dilekçesinde yüzde yüz suçlu bulunan ancak senin baskınla ört bas edildiği söylenen soruşturmada alalah kitap dürüslük adalet adil olma düsturlarını askıyamı almıştın.çok komiksin iiii paşam çok
komiksin.ASdnan bey özel muayenehanesinde yakalandı diye başhekim yardımcılığından aldığın ve en büytük cezayı verdirdiğini duymayan kalmadı.Kadın dogumda çalışan t..si olan ve bayan kadın doğumcu muayenehanesinde yakalanmasına rağmen ne yaptın.adnana gelince atila gelince adalet hak var.bayan kadın doğumcu ile t.. sahibine gelince başka hak adaletmi uyguluyorsun.allahın adaleti kişilere göre değişmez sayın paşam

FLAŞ: ADSM’de başhekim değişikliği…

haberine 23.05.2012 14:36 Tarihinde asimmavzer yazmış;

adsm çiftliği
adsm mercek altına alınmış (iddiaya göre) cok büyük yolsuzluklar dönüyormuş.sahte evraklar imzalar varmış.başhekimin ayağı uğurlu gelmedi galiba hayırlısı bakalım

Plaket sendikacılığı...

haberine 22.05.2012 20:49 Tarihinde bertiz üzüm yazmış;

nesrin kozanoğlu
çok güzel bir yorum.irfan beyin silik yazı yazması kabul edilir değil.Reha beye saldıran kitleleri düşünüyorum insanları düşünüyorum inanılmaz bir güçle yıllarca ayak ta durmasını takdir ediyorum.Yanlışı yokmuydu vardı. bin umutla beklenen müdür değişikliğinden istenilen verim alındımı hayır alınamadı.yanlış il müdürü seçilmişti.geçmişte ilimizin sağlık teşkilatının çeşitli birimlerinde çalışan iiii paşam hiç iyi izlenim ve performans bırakmamıştır.yazılanlara bakıldığında 2003 yılında promosyon olaı bir bilinmez siyasetciler bunları araştırmalıydı.cafer bey zamanında i bankası ile yapılacak olan promosyon anlaşması 3 yıllık olarak konuşulmuş ama 5 yıllık imze atılmıştır.bu 3 yerine beş yıllık atılan imzadan kazanımlar olmuşmudur hatır içinmi sehvenmi ki sehven olması mümkün değil 2 yıl fazladan tanınan süre düşünün aklımız karışıyor ya sizinki karışmıyormu narangoz olayı irdelenmemiş sıtkı bey zamanında iii poaşam marangozdan çok yüklü alım yapmış malllar depoya girmeden ödemeler yapılmış iii paşam bu marangozun lüks arabasına bir ay kadar binmiş söz knosu olunca araba iade edilmiş deniliyor bunlar havadan cıkan şeyler değil.tüm başhekimlşerle kavgalı olması ahmet beyin polis dahi çagırması daha zihnimzde.İİİ paşam ayak oyunu ile getirilmiş şimdide genel sekreter olmak için ne gerekirse onu yapmayı caiz buluyor.böylesine büyük bir maddi ekonumik güc olan hastane birliğine böyle geçmişinde şaibe olanlara vermek hoş olmaz.kabasitesi zaten hizmet gereği yetersiz ama paranın akışını nasıl yapabilir düşünün.yol yakınken siyasilerimiz düşünsün.gelecek seçimde başbakanımız erdoğan gibi yırtıcı bir kaplansız arenaya çıkılacagını unutmasınlar.oyların yüzde doksanı başbakanımz için hatırlatayım.yüzde 5 oy 6 vekile yeterli olurmu.bu börokraside yer alanlara dikkat edilmezse gelecek seçim hüsran olurmu olur.

Sağlıktaki ‘sağlıksızlık’ ne zaman düzelecek…

haberine 22.05.2012 20:32 Tarihinde bertiz üzüm yazmış;

ya bu yazarlara ne oldu.
birileri düğmeye bastı.liyakat unsurunu tyaşımayan bir siyasinin dayatması sonucu getirilen iii paşamın halkımıznda sağlığı il oynaması sonucu halkımız tarafından düğmeye basıldı.beceriksiz ve kavgacı tutumu ve bir vekil hariç il-ilçe başkanlarınıda hiçe sayan bir tutum sergileyen ii paşam tüş şimşekleri üstüne cekti.adsm de sizin yazdığınız gibi olmadı sayın yazar bey.eski başhekim şimdiki vekil beyin ekibini yok etme işlemidir.önce atila beye destek verildi sonra adnan bey destek verildi birbirlerini yediler kim kaybetti sıtkı bey.sıtkı bey üzerinde iii paşam politika yapıyor sendikayıda ele geçiren ersin ve ii paşam bakanım ve başkanım var diyerek sağlıkta tek isim benim diyor.ersin halk sağlığında işi ne kim getirdi öğrenin.müdür yardımcısı olması için memuru ahmet beye emir verdi.dün ikindin 2 saat baş başa iii paşamla memur ahmet bey görüştüler.ersin müdür yardımcısı sıtkı beyin son adamı sefilleri oynayan abit beyi halk sağlığındanda alacaklarmış dedikodu bu.hastaqneler üzerinde oynadığı oyun sonunda hastaneleri kitleyip hizmet üretilmeyen yer haline getiren iii paşam sendikayada emir vererek 2 aylık hala taşınma arafesinde olan hastane yönetimini istifaya çagırması manidar değilmi.her hafta bir başhekim bulan ve ataması yapılıyor dedikodusu çıkaran iii paşamdır.il-ilçe başkanının zayıflığı vekillerin mahbir başkanın karşısında dirememelerini bilen iii pşama birşeyler karıştırmayı düşündüğünde mahbir başkanla konuştum teşki,latın istemi bu di,ye kişilere zarar vermeye devam ediyor 5 vekilde izliyor.madem siz memur vekil olacaktınız ne diye milletin duygularıyla oynadınız.sıtkı beyden beklşenen vekillik hüsranla sonlandı.iii paşam kendini genel sekreterliğe tek aday gösterip b enden başkası layık degil dedikodusu yaymaktadır.elinde oynattığı sendika gerçek işini bırakmış iii paşamın eşe dosta hemşerisine koltuk dagıtmasına güç vermeye çalışıyor.nikser gibi karıştırıcı olan iii paşamı takdirde etmemek mümkün degil.vekiliğini bilmeyen 5 vekili dudrduran iii paşama ve il b... kardeşine dahi göz dağı vermesi sebebi, ile teşekür ederiz.yola devam beraber cıktık sürü olarak beraber yürüyecez.beş vekil....bereket

İl Halk Sağlığı Müdürü Yener'e ziyaret..

haberine 22.05.2012 19:36 Tarihinde mustafa kalaycı yazmış;

vay babam vay
Halk sağlığı müdürü ii adam.şimdilik fazla aldı verdisi yok işten anlıyormu dersen vallah oda yok ersin abisinden aldığı emirlerle işi götürüyor yani gölge halk sağlığı müdürü iii poaşam.pazartesi günü ahmet beyle ii poaşam 2 saat başbaşa görüştüler.ersinin tekrar müdür yardımcısı konusu ve abit beyin tekrar ordanda alınması gibi konuları ahmet beye dikte ettirmiştir.Yoksa veki,l beyin kardeşi tv den istifa ettiğine göre ahmet abiminde hatır için sahib olduğu müdürlü
kten istifa etmesinimi istemiştir.İİ paşama partiden istekler bildirilir oda partinin istemi diye uygular.gökhan abit beyi parti istemi diye göndermeye çalıştında abit bey pes diyerek gösterdiği yere kaçtı gökhan ne oluyor dedi Vekil ramazan oğlu ne parti kararı kim aldı diyerek otur dedi paşaya gökhan geçici olarak yerinde kaldı.tüm müdür yardımcılarına ankaradan eçiçi olarak 12.31.2012 tarihine kadar görevlendirme isteyen paşam gökhan beyi neden istemedi?gökhan bey ulak olmaya çalışması anlamsız.hastane birliği kurulduğunda yer buldu buldu yoksa iii paşam istemiyorum diyor başkana söyledim diyor.başkandan başka siyasi adam yokmu 5 vekil il ilç.e başkanı eşşek başımı afferdersiniz diye deyim var.eee bunları dışarda tutanlarda güç varsa göstersin diyor paşam......

Sağlıktaki ‘sağlıksızlık’ ne zaman düzelecek…

haberine 22.05.2012 18:35 Tarihinde Cahit say yazmış;

KALEMİNE - DİLİNE SAĞLIK
İlimizde gerçek gazetecilik yapan sayılı kişilerdensiniz yazılarınızı beğenerek takip ediyorum.Lütfen şehrin ve halkımızın her konuda sorunlarını yazmaya devam edin

Sağlıktaki ‘sağlıksızlık’ ne zaman düzelecek…

haberine 22.05.2012 14:31 Tarihinde ismail atar yazmış;

BECERİKSİZLİK
...bir adam beceriksiz olursa işler böyle oluyor kıymetli yazar. ellerine saglık cesurca yazdıgın için. hereşeyi yüzünbe gözüne bulaştırdı. bir hastane açılışını bile beceremediler. Bakan bey başbakanla geldiğinde böyle organizasyonmu olur diye saglık yetkililerini fırçalamış reha müdür bir ek bina açılışndabile nasıl şov yapmıştı. biz saglıkcıları bu hale getiridgi için vekiller utansın hele sıtkı bey bu işleri organize etmesi gerekirdi. bakanlıkda şimdi m.i.çitil ne zman alınır diye konuşuluyormuş. abid beye gün dogdu. sıtkı bey hemen devreye b girer ortalık düzelir. mahir beyde artık işleri ramazan oglu ve sıtkı beye bırakırsa rahat eder. yoksa 1 sene olmadan yıpranmaya başlar. istanbul milletvekiliiğine atlar.ii paşa onun için ayagını denk almalı.

FLAŞ: Rektör Karaaslan’dan 'popülist' icraat!...

haberine 22.05.2012 13:17 Tarihinde mehmet kamalak yazmış;

k s ü
sütçü imamın torunları k.maraş halkına yapılmış çok güzel bir icraat rektörümüzü ve kararı alan arkadaşları tebrik ederim. zorla kimse sevilemez insan kendisini sevdirebilmeli baytorun sadece kızlarımızın başörtüsünü çıkartmakla meşgul oldu.

Sağlıktaki ‘sağlıksızlık’ ne zaman düzelecek…

haberine 22.05.2012 11:16 Tarihinde emre tutan yazmış;

DİLİNE KALEMİNE SAGLIK KARAOZAN...
sizin gibi maraş sevdalıları olmasa bunları görecek yok daha dogrusu körler sagırlar birbirini agırlar yapmayı pek sevmekte herkes, ama bilgi kaynaklarınız dogru ki yazdıgınız bilgilerin hepsi dogru. saglık müdürülüğündeki sayın iii paşamı en iyi sıtkı bey tanudıgı halde ne dense ses çıkarmıyor bir bildiği vardır diye yorumlamak lazım. elbistanlılarla takışmak istemiyro afşinlıları kızdırmayayım diyor. pazrcıklılar bizden zaten deyip duruyor merkezdekilide yıldırım bey takip etsin diye düşünüyor galiba. hiç kimse ramazan ogluna ses çıkarmıyor başbakana yakın dokunursak yanarmıyoız diyemi düşünüyor bilmem. AMA GERÇEKTEN İŞLER KÖTÜYE GİDİYOR SAGLIKDA MİLLETİN HİZMET ALAMASI ENNGELLENİYOR. MÜDÜR YA AFŞINA BELEDİYE BAŞKANI OLACAK YADA GENELSEKRETER BEN OLACAGIM DİYE ORTALIKDA GEZECEK. milletde afallayıp kalacak.

Plaket sendikacılığı...

haberine 22.05.2012 10:48 Tarihinde emre tutan yazmış;

SİYASİ MULAHAZALAR
siyaset bitmiş durumda her ne kadar bu şehirden % 80 oy çıksada atı alan üsküdarı geçiyor irfan bey. yapanın yaptıklarıda yanına kar kalıyor. reha beyin yaptıkları birlikde bonus olarak gitti. şimdi ..müdürümüz yaptıklarını yapsın sen ondan sonra methiyeleri daha iyi düzersin, şimdi ortam parçalı bulutlu oldugu için görünmüyor. afşinlıları almış arkasına mahir beyde elbistan tarfından destekliyor işler yolunda. bu araba böyle giderse bir yer park eder ama nereye bilemeyiz. nedim beyi savunmanız dogru ama lütfen saglık müdürlüğünü ve iii paşamı savunmayın bu vatandaşa ve saglık camiasına herkes ne oldugunu biliyor zaten.

««  81   82    83    84    85    86    87    88    89    90    »»  • Google+
  • fb
  • tw
  • yt
  • rss
Gizlilik Kuralları

UYARI !
Internet sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir. Ancak; internet ortamında ise kaynak gösterilmek koşuluyla yeniden yayımlanabilir.


Telefon & Fax : +90 (344) 235 0643

kanal46.com aa  iha abonesidir.