AJANS-46

GÖRÜŞ: Sağlıkta taşlar yerine oturdu mu?

haberine 21.05.2012 09:21 Tarihinde ismail atar yazmış;

TAŞ ATAN MI VAR Kİ..
K aç deli kuyuya taş ettı ki bir akıllı çıkarsın mehmet bey. iyi güzel söylemişsinizde bunları dinleyenler kimler. gerçi siz gündemi ben belirlerim havasında yazı yazıyorsunuz ama bunları dinleyen oldugunu sanmıyorum. tam sizin dediğiniz gibi VALLAHİ DE BİLLAHİDE CAMİA REHA HÜDAİOĞLUNU MUMLA ARIYOR ŞİMDİ. ama bunları en yetkili vekil bile duymaz siz bilmezsiniz birini tuttumuydu sonuna kadar tutar kendisini kuyuya çekse bile..neyse kendi düşen aglamaz saglık camiası bu iii paşam denilen şahsı taaa çorumlardan bulup getirdi. bulunnaz bursa kumaşıyudı yaa.. bakanlıkda öyle diyormuş duyduguma göre. had i hayırlı....müdür.

GÖRÜŞ: Sağlıkta taşlar yerine oturdu mu?

haberine 21.05.2012 09:07 Tarihinde emre tutan yazmış;

HANGİ TAŞ.
ben memelekette bir taş bilirim MEMET TAŞ
O Bu konulara girmiyorsa taş falan yoktur ortada bakı8n bu yazılanları mahir vekilimizde kulagının arkasıyla dinliyordur. gerçi bu gidişle maraşa giremez hale gelecek bu vekiller ya neyse önceki dönemde herkes cafer beyi eleştiriyordu buyrun eleştirin bakalım kimsenin gıkı çıkmıyor. ama fiske taşına iyi vurmuş bilgileri mehmet abi tüm bilgileri nereden almışsa hepside dogru gerçekleri yazmış. tabi anlayanlara kimler anlıyor seçim kazanan başkanımız neler yapacak ileriki günlerde görecegiz. iiiii paşam kösesinden olanları seyrediyor. afşinlıları seviyor.

Plaket sendikacılığı...

haberine 20.05.2012 23:37 Tarihinde nesrin kozanoğlu yazmış;

Doktor bey iyimisiniz
Çok komik duruma düşüyorsunuz doktor bey.inandırıcı yazalım menfaat gereği değil gazeteci gereği doğruları yazar.hastanelerin yönetimlerinin ve hizmet vermemesinin nedeni asli yönetcilerin nedim beyin olmadını amerika anladıda sen ve maraş siyasetcileri hala anlayamadı.Sağlık bu duruma getirildi.getiren kişide alkışlayarak değil bir ekabil siyasetcinin oyunu ile getirilib sonra getirenleride hayal kırıklığına uğratan kişi sıtkı beyin zayıf ve nemalazımcı siyaseti sonunda bu ortam oluştu..iii paşamın bursa kumaşı olmadını biz biliyoruzda sizlerde öğrendiniz adamın işi gücü karıştırmak.Haaa seni genel sekreter yapmazlar boşuna yamanmaya çalışma.tren kaçtı.Keşke canı gönülden isterim senin olmanı ama yapmazlar. iii paşamın sana verecegi destek hiç olmaz çünki kendisi genel sekreterliğe layık kişinin tek kendi olduğunu sanıyor.İİİ paşam planı iyi yaptı sadi abisinin aklıyla peynir gemisini yürütürmü yürütür.ama çok çabuk söküldü ve çözülmeye başlandı sene sonuna kadar kalırmı sanmam.mahir beye anlatıyorlardır.siyasetci dediğin birgün iii paşamın arkasında bir gün sonra karşısında olur.

İtle çuvala girilmez!...

haberine 20.05.2012 21:57 Tarihinde İsmail Keçeli yazmış;

Biraz daha edep lütfen...
Sırrı bey sizi tanımam bilmem, ama yazdıklarınızı esefle okudum. Bir köşe yazarı olarak bu kadar ağır bir dil kullanmanızı anlamadım.Şehrin benim aklım yettiği kadarıyla ilk defa iki tane profesyonel takımı olmuş, neden bu nifak tohumları? neden bu argo üslup? Sonuçta ikisinin de başında KAHRAMANMARAŞ ifadesi mevcuttur. Biraz daha sağduyu lütfen ve daha kibar olmaya davet ediyorum sizi. Son olarakta site editörüne bir ricam olacak böyle hakaret içeren ifadeleri lütfen yayınlamayınız.Bende bir KMS taraftarıyım kimseyi aşağılayıcı ifadelere gerek yok. Yazık hemde çok yazık...

BİLSEM velileri dert küpü olmuş!

haberine 20.05.2012 18:10 Tarihinde alihsan paşa yazmış;

bir bilsem
Bu kurumun adı,eğer kısaltmayı doğru yaparsak; bilimin bili,sanatın sası,merkezin mesi (bilsam)olmalıydı.Yahut bilsamer.Bilim sanat eğitim merkezi gibi bir ismi olsaydı bu kısaltma yapılabilirdi.
Tıpkı Kalida'da olduğu gibi hatalı bir durum.Kalida yı açarsak (Ka)hramanmaraş (l)ider (i)ş (da)mları derneği mi?Yoksa (Ka)hramanmaraş (lid)er (a)damlar derneği mi?

İtle çuvala girilmez!...

haberine 20.05.2012 17:30 Tarihinde Mehmet İmamoğlu yazmış;

Kanal46 kimden yana?
Yazı normal bir yazı değil. Bir sürü hakaret içeren bir yazı. Sırrı... artık bardağı taşırdı. Kanal 46 eğer Kahramanmaraş sitesi olduğunu iddia ediyorsa bu tür yazıların yayınlanmasına izin vermez. Yoksa kanal46'ya da mı para verildi? İşin aslını neden araştırmıyorsunuz?

İtle çuvala girilmez!...

haberine 20.05.2012 17:28 Tarihinde Mehmet İmamoğlu yazmış;

Yine ne.....?
İnsan kendini.... ancak bu kadar açık şekilde belli edebilir..

'Sağlık camiasının sağlığı bozuldu' iddiası...

haberine 20.05.2012 00:43 Tarihinde beyhan narlıoğlu yazmış;

hayret yani
birileri kedi olmadan fare kapmaya çalışıyor.tek karıştırıcı var oda bu kaosu yaratn başhekimleri boşa çıkaran şahısdır.istediği meydanı boşaltıp genel sekreter olmak.ama bu memlekette bu kadar adam kıtlığı olmaması gerek.kapasiten ortada ya oynatma oldu kamu kurumları.benim 1000 hastanem 1000 sağlık müdürlüğüm olsa bu şahsa güvenmem.geçmişine bakarım vay memleketim vay kimlere kaldı kalite herğün düşüyor.

GÖRÜŞ: Sağlıkta taşlar yerine oturdu mu?

haberine 19.05.2012 23:17 Tarihinde HAKAN TATLI yazmış;

AFŞİN LİYİM GURUR DUYUYORUM
YA AFŞİNLİLERDEN BİR YARAN VAR YADA BUNU SANA BİRİ YAZDIRIYOR.GAZETECİYSEN İCRATLARINI ELEŞTİR AMA HİÇBİRŞEY BULAMADINDA AFŞİNLİ OLMASIMI SENİ GERDİ DİĞER ÇALIŞANLARDA AFŞİNLİ OLABİLİR NE VAR BUNDA BU İŞ EKİP İŞİ YAZIK YILLARDIR BU MEMLETTE KUZEY KAZALARI DIŞLADINIZ BİR DE SİZ GAZETECİSİNİZ GÜYA BU MİLLET SİZİN YAZIRINIZI OKUYOR BUNU BİR AFŞİLİ OKUSA ELEŞTİRİLERİNDE HAKLI YÖNLERİN BİLE OLSA ZORUNA GİDER. BEN AFŞİNLİYİM ZORUMA GİTTİ BENCE TÜM AFŞİNLİLERDEN ÖZÜR DİLEMENİZ GEREK. AFŞİNLİYİM SEN ÜZÜLSENSDE AFŞİNLİYİM VE TÜM AFŞİNLİLERE SENİ ANLATACAĞIM BU SAYEDE SENİ BİLMEYEN AFŞİNLİ KALMAYACAK. HAKAN TATLI

GÖRÜŞ: Sağlıkta taşlar yerine oturdu mu?

haberine 19.05.2012 23:03 Tarihinde mustafa kalaycı yazmış;

harika sağlığın durumunu anlatmışsın
Reha beyi gerçekten kurum arıyormu arıyor.Bir olaya şahit oldum bir başhekim müdürle konuşuyordu müdür el altından başhekimi tehdit ediyordu.Başhekimin arkadaşı müdür aleyhindeymişde başhekimle oturup kalkıyor samimilermiş.başhekimi kullanıyormuş.ayıp ayıp sen ne bilin kendince.devrişin fikri neyse zikride aynı olur.sen menfaatinle dostuğu karıştırsanda o şahıslar birbiri için çok şeylerini feda ederler.iii paşamın içraatları yanlış uygulamaları sonucunda hastanelerdeki idare ve işleyiş karışmıştır.zamanı geldiğinde olacak işleri menfaat gereği öne çektiği söylentileri göz ardı edilemez.bana göre kurumdaki karşıkllığın tek sebebi iii paşadır.genek sekreterlik hayaliyle yanıyor.bahsedilen vekilimzin ismini heryerde anması kullanması vekilimize zarar veriyor kanaatindeyim sayın vekilimiz muhakkak uyarılmalıdır. vekilimizin böyle küçük kıytırık işlerle işi olmaz türkiye vekilimizi yıpratmaya kimsenin hakkı yok.nevzat bey belediye başkanlığına aday olursa çok zararı olur kanaatindeyim.teşkilatın kararı diye birilerini korkutmaya çalışan kişinin icraatından teşkilatın en son haberi olduğunu gökhan bey abit bey olayından bilmeyen kalmadı.dikkatli olalım hizmeti baltalayanlara destek olmayalım.hizmetin önünde kendi menfaatlerini göztenler açıkca ortadadır.

Plaket sendikacılığı...

haberine 19.05.2012 21:59 Tarihinde bertiz üzüm yazmış;

maşallah eski başkanım.
aman ha gerçekleri yazma küstürürsün camla silme kestirirsin.Rehayı aratanları nerdeyse öveceksin ama az çok yaptıklarını biliyorsun utanmışsındir.Nedim beye tam destek bu olayların baş müsebbihi iii paşama methiyeler düzmek sana yakışmaz.Nedim bey haklı anladık 2 ay içinde taşınsınmı eksiklerimi görsün hizmetmi versin yarışa katılsınmı dış mihraklarlamı uğraşsın bide sendikamızı konuşturan gizliden gizliye genel sekreterlik savaqşı veren şahıslamı.Nedim bey yüksekten bakmayı bıraksa herkes yanında olur.nedim beye haksızlık yapıldığını herkes görüyor.bir vekil tarafından ve bakan yardımcısı tarafından genel sekreter olması istenildiğini dile getirenler yanında yaptığı icraatlarlada bunu isbatlıyor iii paşam hazırlanmış genel sekreter olacakmış.çokta ii olur.ekibi hazır s. adi bey erisin bey murat bey mehmet bey ekip tamam memleket hizmete boğulacaktır.sağlık müdürlüğü ve sağlık kuruluşları hastaneler kargaşa içinden çıkacak meydan muharebesine girecektir.ya bu memlekette hiçmi adam kalmadı düne kadar herkesin yaka silktiği şahıs bir vekilimizin ismini kullanarak parti istiyor diyebiliyor.sayın vekilim size verdiği zararı yakında görürsünüz.tv nin zararını gördünüz atı aldılar üsküdarı geçtiler müdür olarak aldıkları 2 ay dayandı.

Memur-Sen'den hükümete ‘kırmızı kart’

haberine 19.05.2012 21:47 Tarihinde bertiz üzüm yazmış;

oooo mutluyum nerde.
Tüm memurları ilgilendiren bir eylemde mutluyum kayıplaramı karıştı.yatan uyuyan 15 sağlık çalışanı için hastane önlerinde yılların başhekim ve müdürlerini istifaya çagıran mutluyum mutluluktan uçtu hala yere konamadımı.tüm memurların durumundan daha vahim olan hemşirelerin aşagı hastaneye hizmet gereği gönderilmelerine verdiği destekten ve kendini konuşturan bu istifa davetini yaptıran güce teşekür ederiz.

Aksu TV'deki görevinden istifa etti...

haberine 19.05.2012 21:11 Tarihinde mustafa geçinir yazmış;

hayret etmedim
iki ay içinde istifa eden kardeşimize hayırlısı olsun deriz.ama iki ay içinde ne değişti merakta ettim.Atı alan üsküdarı geçti.tavşan yamaca geçti ata sözleri ne güzel söylenmiş.bu şirket aile ortaklığından oluştuğu söyleniyor.biride 2 ay kadar olmuş müdür olmuş hayırlı olsun.müdür ataması yapılırken geçmişteki kariyerine bakılmıştır.ya böyle saça böyle tarak.

'Sağlık camiasının sağlığı bozuldu' iddiası...

haberine 19.05.2012 20:58 Tarihinde mustafa geçinir yazmış;

zeliha hanım
Zeliha hanım güldürdün beni allahta seni güldürsün.150 cm boyunda yerin altında kaç santimi var bilmiyorum...... arkasında bir oy potansiyelide yok.kapasitesi malüm ortada.çalıştığı tüm amirleri yaka silkmiş hatta polis başhekim tarafından çağrılmış başhekimlik kapısında durdurulmuş.sıtkı abim çok iyi tanır cafer abim çok iyi tanır.unutulmayacak promosyona imza atan kardeşimizdir.Bakanlıktan daha hızlı kanunu uygulama yönetmeliği çıkarılmadan uygulayan biridir.bakanlık tarafından görevlendirilmesi dahi olmayan şubeler kuruluyor taaa yozgattan sürgün gelen memleketinde barınamayan birini şube müdürü yapıyor.bakanlık bundan esinleniyor akıl alıyor..Elbistan vekilim başkanım var ve bakanım var kimseye eyvallahım olmaz diyen.yerel siyasetcilerin tavsiyesi ile atanan abit ve gökhan beylere mini mini hanım şarkısıyla hadin ben sizi istemiyorum diyen.sıtkı beyin atadığı vekalet verdiği başhekimi görevden dayanagı olmayan bir nedenle görevden alan Diş hastanesinde daha önceki başhekim zamanında menfaati gereği kurduğu yanlış düzeni alt üst edeceğim diyen(daha önceki, başhekim vekil sıtkı bey)akrabası müdür yardımcısı ve parti yöneticisinin eşi olan müdürün vasıfsız olmalarına rağmen müdür ve yardımcısı olarak görevlendirmenin yanlış olduğunu ve bunu değiştireceğini parti teşkilatın istemi diye yutturuyorlar teşkilatın haberi bile yok diyen söyleyen kuzey ilçeli bir delikanlıdır.)). Paşam seni genel sekreter olmanı ve hastanelerdeki karğaşanın dövüşe dönüştürmeni bekliyoruz.sonrada millet vekilliği çantada keklik.hayaldi gerçek oldu.)))

'Sağlık camiasının sağlığı bozuldu' iddiası...

haberine 19.05.2012 12:15 Tarihinde fatma kara yazmış;

Sağlık çalışanıyım.
Sağlığımızı nedim bey bozmadı sağlık müdürlüğünün tutarsızlığı dengemizi bozdu.Geçici görevlendrimeleri irdeleyin canları istediklerinin geçici görevleri son bulurken istemedikleri hastanelerde çalışmalarına devam etmektedirler.açıkca senin benim adamım politikası yapılıyor sendikada buna alet oluyor.tüm suçun hepsi ne yapacanı ne yaptını bilmeden rsagele iş yapan sağlık müdürlüğüdür.adam kendi gelecegini maraşın geleceginden önde tutuyor yazılanlar cizilenler yanlışmı.genel sekreter olmak için vekilleride il başkanınıda sağlık teşkilatınıda sendikayıda kullanmaya çalışıyor.kadrolaşmak nasıl anlasınlar.eş dost arkadaş boşta kalmasın koltuk ikram edilsin.ersin beyin halk sağlığında ne işi var ne bilir ahmet ma. halk sağlığında ne işi var ne bilir ahmet yener bunları tanımaz bile kim istedi iii paşam istedi onlara koltuk sunuldu.

'Sağlık camiasının sağlığı bozuldu' iddiası...

haberine 19.05.2012 11:36 Tarihinde cetin yazmış;

Nedim beye
allah yardım etsin....yere yakından ve suyun durgun akanından kork demiş atalarımız.Nedim beyin başarılı olup olmadığı değilde birilerinin maksadının ne olduğu ortaya çıktı.adam her taşın altında.iş yaparkende siyasiler böyle istiyor ben konuştum ben ettim diyerek siyasilere bol miktarda dua ettiriyor.hangi siyasi ile mahir beyle bakanlıkla diyor geriye kalan 5 vekil ve il ilçe başkanları onlar kim yaaa onlarında vekilliğini alabilirmi alır adam kendini aynanın karşısında öyle görüyor.inanın bu şahıs herkese yalan söylüyor herkesi yalan la yanlışla yönlendiriyor.kişilere açıkca ifira ediyor sendikayı yönlendiriyor .dikkatr edilmediği mtakdirde çok vebal alınır.beddua almak hiç hoş değil.bu şahsın geçmişini irdeleyin eziklik var.hastanelerde çıkardığı vukaatlar banka promosyon olayı sehvenle açıklanamaz.birğün değil 2 yıl fazla gün sayısı.bu şahıs yalan üzerine dünya kuruyor vekillik hayalinde.

Plaket sendikacılığı...

haberine 19.05.2012 11:28 Tarihinde cetin yazmış;

ne şiş yansın ne kebap
hocam sende siyaset yapmışsın.plaketi geçmiş idarecilere v erdikleri malümdur.yaptıklarının hesabı soruldumu sorulamadı.neden gelen gidenin onayı ile geldi.neymiş eski ile hesablaşma olmazmış.yani yaptıkları yanlarına kar kalması gerekti kural bu.hadi malüm kardeşimiz gitti mutlumusun onun yanındaydı şimdi kimin yanında her gün birlikte ne yapacaklarını konuştuklarını sağlık müdürlüğünde bilmeyen varmı.sendika ilkelimi değil kim gelirse baş tacı yaptıkları yanlış olamaz.ne isterse o doğrultuda açıklama dahi yaparlar.sağlık müdürlüğünde bir zat güç bende herşeyin sahibi benim babamın tapulu mülkü gibi hareket etmesine değinmemişsin.adam kadro kuruyor istedi adamı kovuyor kovduğu kişi vekilin yakın arkadaşı olmuş hiç önemli değil vekil kim diyorsa her yeniçıkan görev için oda benim oda benim diyorsa ikinci bir malüm zat gibi ruhsal bozuklukta olan kişi ile karşı karşıyayız gibimede geliyor sen ne dersin demezsin siyaset yapıyorsun şimdilik.))

'Sağlık camiasının sağlığı bozuldu' iddiası...

haberine 19.05.2012 11:09 Tarihinde suzan yazmış;

Doğru yaaa
Ama müsebbihi kim nedim beymi güldürmeyin.8000 bin çalışanı olan bir kurum nedim beyin emrinde 400 kişi.ama 8.000 kişi neden huzursuz mutsuz sorgulamak gerek.eeee sendikacı kardeş işin ne senin 10 tane yatmaya alışan personel hakkını aramak için idareyi mazlahatı istifayamı zorlamak.sağlık il müdürlüğü ve halk sağlığında çalışanlar diken üzerinde onun nedenini araştırsana.Maraş sağlık il müdürlüğü ilçe müdürlüğü haline getirildi diye bas bas bagırıyor millet yazılar yazılıyor eee niye çıkıp 2 satır cümle ile ne yapıyorsunuz diyemedin.mesai bittikten sonra ii paşa dedikleri zatı muheremin odasında hahaha hiii yaptınızı bilmeyen yok.eeee bu istifa istemenin arkasındakinide bilmeyen kalmadı.

Plaket sendikacılığı...

haberine 19.05.2012 11:01 Tarihinde suzan yazmış;

Dr irfan bey
Siz siyasetmi yapıyorsunuz yoksa her tarafa gülücük atıp şiri,nlikmi yapmak istiyorsunuz.Yazdıklarınızda doğrular var ama herkes masumsa bu karışıklık nedir?personelin huzurusuzluk kaynagı nedir?Nedim bey doğru seçim insanlara bakış açısı yüksekten olmammalı.yaptığı işlemler doğru.sendikanın acıklaması şanssızlık yerinde değil.Onca personel orada çalışırken değilde 15 kişinin rahatı kaçıyor diye açıklama yapılması olayı art niyetli gibi görünüyor.birileri nedim beyin başarısından rahatsız kabul ediyoruz.sağlık il müdürlüğü neden herşeyin arkasında var gibi algılanıyor.ateş olmayan yerden duman çıkmaz.sağlık müdürlüğündeki idarenin oluşturduğu güvensizlik iş bilmezlik eş dost ilişkileri ve istemediklerine çamur atma olayı 4 yıldan beri var diyorsunuz şimdi yokmu alası şimdide var.reha bey akrabasını eşi dostunu getirmedi.değişiklik bir kaç kişi ile sınırlıydı onlarda aile hekimi olmak için istifa etmek üzereydiler.reha bir önceki kişilerle çalıştı.ha dediklerinin baş müsebbihi reha bey olabilir.ama şimdi neden adil olmuyorsun.eş dost arkadaş hemşerilik olayının büyüklüğü ankaralarda dillenmiş aaaa dedirtiyor vekillerin rahatsızlığı kamu oyunun rahatsızlığı personelin rahatsızlığı had had safhada.kısaca gelen gideni aratmıştır.hizmet unutulmuş koltuk sunma hibe etme dönemi başlamıştır.siyasilerin benden refarans istiyor diyen bir yönetim iş başı yapmıştır.siyasiler utanmıyorsa refarans için bir vekil müdürü aramaya ben hiç utanmam.

'Sağlık camiasının sağlığı bozuldu' iddiası...

haberine 18.05.2012 21:41 Tarihinde zeliha yazmış;

Vurun Abalıya
Nedim bey suçlu.nedim beyi memleketten kovalım.El insaf nedim bey yıllrdan beri başhekim.Bir hastaneyi idare etti.Dünkü devşirmede değil işinin erbabı.Nedim beyin başhekimliği döneminde hastane personelde bir güven ve sistemli çalışma vardı.Doktorundan hizmetlisine kadar saygı gösterirlerdi.şimdi ne oldu.başıbozuk idarelerden teslim aldığı hastaneleri ve personeli didiplene etmeye çalışması suçmu.hemşire yıllardan beri masa başında ne işi var.ebe röntgenci labaratuvar teknisyenleri işlerini unutmuş bunlara çalışın demek suçmu.mutlu olan kardeşimiz kapasitesi nedirki bir başhekim ve yardımcılarını müdürü ve tardımcılarını başhemşireyi begenmeyerek değişim zamanı geldi diyor.ama söyleyene değil söyletene bak derler.mutluyumun kapasitesi nedir.ekibi kim bakın bir.sağlık müdürlüğünden 2 hizmetli bir memur birde sağlık memuru mutluyum işte istifa isteyen ekip.insan olarak bunlara diyecem yok yalnız işe gelince yönetime gelince bu insanların kapasitesi ne.söyleten paşam diyorlar bu paşam kimdir rütbesi nedir boyu nedir.arkasındaki soy sop sülale ekabiller fabrikatörler ağalar paşalarmı var.arkasında siyasetci var ise bir dakikada karşısına geçeceğinide unutmasın.sağlıklı günler sizin olsun

««  81   82    83    84    85    86    87    88    89    90    »»  • Google+
  • fb
  • tw
  • yt
  • rss
Gizlilik Kuralları

UYARI !
Internet sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir. Ancak; internet ortamında ise kaynak gösterilmek koşuluyla yeniden yayımlanabilir.


Telefon & Fax : +90 (344) 235 0643

kanal46.com aa  iha abonesidir.