PRESTİJ STONE 728x90
BEŞEN SİGORTA
BEŞEN SİGORTA

Gençlik Bayramı, spor gösterileri ve şölen ile kutlandı..

haberine 22.05.2012 09:23 Tarihinde murat özkan yazmış;

diyarbakırı örnek alın
Üç yıl görev yaptığım diyarbakır da her ulusal bayramda tüm esnafın dükkanlarına bayraklar asmasını, halkın çocuğunun eline ATATÜRK resimli bayrak ve balonlar vererek törenlere katılmasını memnuniyetle izledim. Ancak sözde memleketim olacak bu ilde maalesef bir tek esnafın, evlerde vatandaşların (tek tük vardı)bayraklarını asmadığına, halkın etkinliklere duyarlı olmadığına şahit oldum. Asıl sorulması gereken soru, kimler bu ülkeyi ve gençliği nereye sürüklüyor olmalı. Haberlerinizde samimi olmanızı beklerim.

Gençlik Bayramı, spor gösterileri ve şölen ile kutlandı..

haberine 22.05.2012 09:16 Tarihinde murat özkan yazmış;

GENÇLİĞE TUZAK
Haberinizde yer alan, gençler törene ilgi göstermedi konusu eksik kalmış, benim gördüğüm büyüklerde göstermedi, yaşlılarda. Nedeni malum, bilmem ne efendinin bilmem ne etkinliği diye tüm cadde, bilboard ve asılacak heryere ilan asılan mevcut iletişim araçlarıyla duyurulan az katılımlı bir konunun bu şekilde haber yapılmadığını ancak Ulusal bayramımızın valilik, belediye ve diğer kuruluşlar tarafından asla ilan edilmediği duyurulmadığı (halkımıza)bir konuda nasıl bir ilgi bekliyordunuz.

FLAŞ: Rektör Karaaslan’dan 'popülist' icraat!...

haberine 22.05.2012 02:03 Tarihinde Selçuk Gençay yazmış;

Çok anlamlı bir davranış..
Maraş kurtuşunun sembol isimlerinden Senemayşe ile Kahramanmaraşımızın yetiştirdiği önemli edebiyatçılardan Cahit Zarifoğlu isminin üniversitemizde yaşatılması çok anlamlı..Üniversite senatosunu ve sayın Rektörümüzü bu anlamlı davranışlarından dolayı kutluyorum. Size güveniyoruz, yolunuz açık olsun sayın hocam.

FLAŞ: Dere yeniden görevden alınıyor mu?

haberine 22.05.2012 01:16 Tarihinde nalan altınörs yazmış;

bu arkadaş maraşlı değilmi
bu kıyım nedendir.herkes severek gidiyor memnun dönüyor.siz sağlıkta ithal ettiğiniz altından bağlar gazeli çıkan sayın paşa beye bakın.değiştirin beceriksiz ve eş dost arkadaş ayagı ile devletin malını yakınlarına peşkeş cekmesine göz ytummayın.Dere beyi rahat bırakın.

Sağlıktaki ‘sağlıksızlık’ ne zaman düzelecek…

haberine 22.05.2012 01:09 Tarihinde nalan altınörs yazmış;

kalemine kuvvet
Reha döneminde sosyal yaşantımız irdelenmiyordu.şimdi oturup kalktığın arkadaş topluluğuda irdeleniyor.müdür tarafından üstü kapalı tehdit ediliyorsun.Ya kartdeşim sağlık harman yeri haline getirdin başarı yerine başarısız oldun.kendi menfaatin ön plana çıktı diyecek bir kişi yok.F... başkanımın kızkardeşi ADSMerkezinde dokturmuş.iii paşam ADSM merkezi müdüresi ve müdür yardımcının şartları taşımadığı gibi parti isteği diyerek bu şahısların daha önceki başhekim (vekil sıtkı bey)tasrafından çark kurulduğunu menfaatlerine göre yönettiklerini her yerde dillendirmesi sayın vekilimzin şükrünümü artırıyor yoksa zararmı veriyor.F.. başkanım kardeşini orda çalıştırmakla partiyi kullanıyormuş eyvallah başkanım demeyecek ve ordaki bu eş dost yapılanmayı yıkacakmış yıkabilirmi yıkar başkanı elbistanlı vekili bakanlığı varmış.Sıtkı bey üzerine siyaset yapıldığını sıtkı bey ne zaman anlayacak.il müdürüne dur diyemeyen bir vekil düşünemiyorum.vekiller arasında sen ben olması hoşmu.

Sağlıktaki ‘sağlıksızlık’ ne zaman düzelecek…

haberine 22.05.2012 01:00 Tarihinde nalan altınörs yazmış;

Kaleminize kuvvet
Reha bey döneminde böyle bir baskı yoktu.A

Sağlıktaki ‘sağlıksızlık’ ne zaman düzelecek…

haberine 22.05.2012 00:27 Tarihinde bertiz üzüm yazmış;

Mehmet beyden sonra
Sizinde böyle bir yazı yazarak saqğlıktaki curcunanın had safhaya geldiğini anlamayanlar ne der acaba.Bilgilendirmişsiniz ve birileri (iii Paşam)için karıştırıcı ve bazı mihraklarıda menfaati uğruna kullandığını güzel ima etmişsiniz.reha beyden sonra gelen sağlık müdürü bence yanlış seçimdi.Çünki geçmişinde bariz hataları vardı kimseyle anlaşamadı her amiri ile kavgalı oldu.isbat isterseniz başhekimleri özellikle ahmet beyi arayın sorun.Sıtkı bey bu şahsın karekterini ve çalışma düzenini bildiği halde diretmedi yeterki reha bey gitsin diyordu.gelen gideni aratacagını düşünmemişti.şimdi kendi ne kadar memnun sorun.eş dost arkadaş hangarı olan müdürlüğün işlevinin sona erecegini bilen müdür bence genel sekreter olmak ve vekillik yolunu açmak istiyor gibime geliyor yazılardan yorumlardan bu anlaşılıyor.

FLAŞ: Rektör Karaaslan’dan 'popülist' icraat!...

haberine 21.05.2012 22:57 Tarihinde Muharrem Arıkan yazmış;

Vefasızlık ve emeğe saygısızlık...
Bu bir siyasi karardır. Siyasi görüşleri ne olursa olsun bu iki eski Rektör'ün isimleri o salonlardan kaldırılmamalıydı. Zira şöyle veye böyle Avşar Kampusunun yapılmasında bu Rektörlerin büyük emekleri geçmiştir. İktidarın il Başkanı gibi hareket eden bürokratlara bir de Üniversite Rektörü eklendi. Kahramanmaraşımıza çok yazık oluyor. Bu karar yeniden görüşülüp karardan vazgeçilmelidir.

GÖRÜŞ: Sağlıkta taşlar yerine oturdu mu?

haberine 21.05.2012 19:46 Tarihinde kahraman emmioğlu yazmış;

AFŞINLI OLMAK VE LIYAKAT
Öncelikle Sayın Fiskeci ALLAH size ve sizin gibi kişileri başımızdan eksik etmesin.
Maalesef Sağlık camiasında yapılanlar gerçekten popülist bir uygulama yapılıyor. Afşinlı arkadaşlarımızdan göreve getirilenler fazla evet, göreve gelebilirler de ancak göreve getirilirken LİYAKAT durumu gözetilmemesi gerçekten çok kötü. İlçe hastanelerine bile yapılan atamaların hepsi hayal kırıklığı ve yanlı olarak yapılmıştır maalesef. Bu memleket her zaman LİYAKAT sahibi olmayan yöneticilerden çekmiştir. Şehir hastanesine gelen başhekim ve müdür bakkal dükkanı versen batırırlar maalesef, yardımcıları biraz işten anlıyor da işler yürüyor bir türlü. ALLAH bu memlekete yardım eylesin. Memleket çocuğu olduğum için utanır oldum.

FLAŞ: Dere yeniden görevden alınıyor mu?

haberine 21.05.2012 19:28 Tarihinde coskun cesur yazmış;

ŞIRNAK TAN ATAMA YAPMAZLARSA AYIP EDERLER.!
ŞEHRİMİZİN İNSANLARININ YANINA VARABİLDİĞİ MÜTEVAZİ BİR İNSANI ÇOK GÖRÜRLER,TÜRKİYE BABALARININ ŞİRKETLERİ YA..

FLAŞ: Dere yeniden görevden alınıyor mu?

haberine 21.05.2012 15:10 Tarihinde Cahit say yazmış;

ONUN GİTMESİ MARAŞ İÇİN KAYIP OLUR
Syn. Mehmet Dere bey bence Maraş'ın ufkunu açacak memlekete uzun yıllar hizmet edecek GERÇEK MARAŞ SEVDALISI onun gitmesi maraş için büyük kayıp olur :(
KEŞKE BÜYÜKŞEHİR BAŞKAN ADAYI OLSA gönlümüzden geçen budur...)

FLAŞ: Rektör Karaaslan’dan 'popülist' icraat!...

haberine 21.05.2012 14:37 Tarihinde kamil yazmış;

beklenen icraat...
hislerimize tercüman olan KSU senatosuna teşekkürler

GÖRÜŞ: Sağlıkta taşlar yerine oturdu mu?

haberine 21.05.2012 11:34 Tarihinde sercan iyigeceler yazmış;

DAHA YOLUN BAŞINDAYIZ...
Arkadaşlar çok güzel yazmışlar. Şunu göremiyorlar yalnız. Sendikanın üzerinden müdüre vuruyorlar. Sizce paşa bakanlığı göz ardı ederek böyle bir açıklama yaptırabilir mi??? Şuda var. Paşa sivil toplum,meclis, bakanlık hepsini yönetiyor mu sizce? Güldürmeyin beni... Nedim bey son kale demiş bi arkadaş... neyin kalesi. hepimiz bir değilmiyiz. Ne ispatlamaya çalışıyorlar. Haaa şunuda duydum ki ; açıklamadan dolayı, müdürlük dahil herkes rahatsız olmuş. Bence sendika en iyisini yaptı, açıklama yapmakla.Zaten sular kaynıyormuş herşey ortaya çıkmış olur.

GÖRÜŞ: Sağlıkta taşlar yerine oturdu mu?

haberine 21.05.2012 09:58 Tarihinde mustafa kalaycı yazmış;

BABA BANA BALON AL.
Sayın Yazarı tebrik ediyorum.Gerçekten bir çok kişinin söyleyemediği yazamadığı şeyleri yazmış.İşte yazarlık bu dur.Sağlıkta ki olaya da gelince.Önce vekiller kendi aralarında anlaşamıyor.Yazıda da bahsettiğiniz üzere eğer müdür sadece bir vekile uğrayarak gidiyorsa,ondan emir alıyorsa bu birazda o vekilin suçu değil mi sizce.Diğer vekilleri hiçe saydırmak değilmi.Bu ğün başkalarını hiçe saydırır san iki gün sonra başkaları da seni saymaz.Üstelikte bu siyasi etiğede sığmaz.Bunu gören Maraş Halkı senide saymaz.Hoş o vekili hiç tanımadan partiye oy verdiler.Ama oraya taşıdıkları insanları çok iyi biliyorlar.

GÖRÜŞ: Sağlıkta taşlar yerine oturdu mu?

haberine 21.05.2012 09:21 Tarihinde ismail atar yazmış;

TAŞ ATAN MI VAR Kİ..
K aç deli kuyuya taş ettı ki bir akıllı çıkarsın mehmet bey. iyi güzel söylemişsinizde bunları dinleyenler kimler. gerçi siz gündemi ben belirlerim havasında yazı yazıyorsunuz ama bunları dinleyen oldugunu sanmıyorum. tam sizin dediğiniz gibi VALLAHİ DE BİLLAHİDE CAMİA REHA HÜDAİOĞLUNU MUMLA ARIYOR ŞİMDİ. ama bunları en yetkili vekil bile duymaz siz bilmezsiniz birini tuttumuydu sonuna kadar tutar kendisini kuyuya çekse bile..neyse kendi düşen aglamaz saglık camiası bu iii paşam denilen şahsı taaa çorumlardan bulup getirdi. bulunnaz bursa kumaşıyudı yaa.. bakanlıkda öyle diyormuş duyduguma göre. had i hayırlı....müdür.

GÖRÜŞ: Sağlıkta taşlar yerine oturdu mu?

haberine 21.05.2012 09:07 Tarihinde emre tutan yazmış;

HANGİ TAŞ.
ben memelekette bir taş bilirim MEMET TAŞ
O Bu konulara girmiyorsa taş falan yoktur ortada bakı8n bu yazılanları mahir vekilimizde kulagının arkasıyla dinliyordur. gerçi bu gidişle maraşa giremez hale gelecek bu vekiller ya neyse önceki dönemde herkes cafer beyi eleştiriyordu buyrun eleştirin bakalım kimsenin gıkı çıkmıyor. ama fiske taşına iyi vurmuş bilgileri mehmet abi tüm bilgileri nereden almışsa hepside dogru gerçekleri yazmış. tabi anlayanlara kimler anlıyor seçim kazanan başkanımız neler yapacak ileriki günlerde görecegiz. iiiii paşam kösesinden olanları seyrediyor. afşinlıları seviyor.

Plaket sendikacılığı...

haberine 20.05.2012 23:37 Tarihinde nesrin kozanoğlu yazmış;

Doktor bey iyimisiniz
Çok komik duruma düşüyorsunuz doktor bey.inandırıcı yazalım menfaat gereği değil gazeteci gereği doğruları yazar.hastanelerin yönetimlerinin ve hizmet vermemesinin nedeni asli yönetcilerin nedim beyin olmadını amerika anladıda sen ve maraş siyasetcileri hala anlayamadı.Sağlık bu duruma getirildi.getiren kişide alkışlayarak değil bir ekabil siyasetcinin oyunu ile getirilib sonra getirenleride hayal kırıklığına uğratan kişi sıtkı beyin zayıf ve nemalazımcı siyaseti sonunda bu ortam oluştu..iii paşamın bursa kumaşı olmadını biz biliyoruzda sizlerde öğrendiniz adamın işi gücü karıştırmak.Haaa seni genel sekreter yapmazlar boşuna yamanmaya çalışma.tren kaçtı.Keşke canı gönülden isterim senin olmanı ama yapmazlar. iii paşamın sana verecegi destek hiç olmaz çünki kendisi genel sekreterliğe layık kişinin tek kendi olduğunu sanıyor.İİİ paşam planı iyi yaptı sadi abisinin aklıyla peynir gemisini yürütürmü yürütür.ama çok çabuk söküldü ve çözülmeye başlandı sene sonuna kadar kalırmı sanmam.mahir beye anlatıyorlardır.siyasetci dediğin birgün iii paşamın arkasında bir gün sonra karşısında olur.

İtle çuvala girilmez!...

haberine 20.05.2012 21:57 Tarihinde İsmail Keçeli yazmış;

Biraz daha edep lütfen...
Sırrı bey sizi tanımam bilmem, ama yazdıklarınızı esefle okudum. Bir köşe yazarı olarak bu kadar ağır bir dil kullanmanızı anlamadım.Şehrin benim aklım yettiği kadarıyla ilk defa iki tane profesyonel takımı olmuş, neden bu nifak tohumları? neden bu argo üslup? Sonuçta ikisinin de başında KAHRAMANMARAŞ ifadesi mevcuttur. Biraz daha sağduyu lütfen ve daha kibar olmaya davet ediyorum sizi. Son olarakta site editörüne bir ricam olacak böyle hakaret içeren ifadeleri lütfen yayınlamayınız.Bende bir KMS taraftarıyım kimseyi aşağılayıcı ifadelere gerek yok. Yazık hemde çok yazık...

BİLSEM velileri dert küpü olmuş!

haberine 20.05.2012 18:10 Tarihinde alihsan paşa yazmış;

bir bilsem
Bu kurumun adı,eğer kısaltmayı doğru yaparsak; bilimin bili,sanatın sası,merkezin mesi (bilsam)olmalıydı.Yahut bilsamer.Bilim sanat eğitim merkezi gibi bir ismi olsaydı bu kısaltma yapılabilirdi.
Tıpkı Kalida'da olduğu gibi hatalı bir durum.Kalida yı açarsak (Ka)hramanmaraş (l)ider (i)ş (da)mları derneği mi?Yoksa (Ka)hramanmaraş (lid)er (a)damlar derneği mi?

İtle çuvala girilmez!...

haberine 20.05.2012 17:30 Tarihinde Mehmet İmamoğlu yazmış;

Kanal46 kimden yana?
Yazı normal bir yazı değil. Bir sürü hakaret içeren bir yazı. Sırrı... artık bardağı taşırdı. Kanal 46 eğer Kahramanmaraş sitesi olduğunu iddia ediyorsa bu tür yazıların yayınlanmasına izin vermez. Yoksa kanal46'ya da mı para verildi? İşin aslını neden araştırmıyorsunuz?

««  81   82    83    84    85    86    87    88    89    90    »»  • Google+
  • fb
  • tw
  • yt
  • rss
Gizlilik Kuralları

UYARI !
Internet sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir. Ancak; internet ortamında ise kaynak gösterilmek koşuluyla yeniden yayımlanabilir.


Telefon & Fax : +90 (344) 235 0643

kanal46.com aa  iha abonesidir.