AJANS-46

Necip Fazıl Şehir Devlet Hastanesi…

haberine 05.06.2012 00:14 Tarihinde mustafa geçinir yazmış;

eyvah eyvah
Nedim beyi göklere çıkaran bir köşe yazısı.kim yazdırdı gazeteciler kendileri yazamaz kim yazdırdı.aha buldum r.k yazdırdı.iii paşanın üstüne pislese r.k den biliyor.herkes ahmak hiçbirşey bilmiyor görmüyor duymuyor.İİİ paşam genel sekreterlik hayali bitiyor galiba.düğmeye basmışlar senin maceranda çok kısa sürecek anlaşıldı.r.k yapmıştır.Bakanına söyle tahirbeye söyle sürsünler.hırsızlık yapmıyor kanunsuz işi yok promosyonda şaibe yok marangozcu arkadaşı hiç yok kimseye kıyak cekmez padişahım çok yaşa hiç demez bu adamı ne yapalım ya.Hadi pşam bu adam tehlikeli sürelim.

Başkan Poyraz’ın minik ziyaretçileri..

haberine 04.06.2012 20:49 Tarihinde Remzi Çimenli yazmış;

AK PARTİLİLER
Sayın Ak Parti İl Başkanı.İlçe Başkanı,Belediye Başkanı Sayın Mustafa Poyraz, Belediye imar Komisyon üyeleri,Belediye meclis üyeleri, Siz nasıl oluyorda Yıllar önce bitmiş olan üngütteki 4 yıldızlı otele nasıl imar tadilatı yapıp yoğunluk artışı vereceksiniz.Eğer bu yanlışlığa ortak olup, istenilen yoğunluğu verirseniz, bunun hesabını ne partinize,ne size oy veren bu millete veremez, milletin vicdanında da bitersiniz.Sizin Partinizin başında Adalet kelimesi vardır.Sormazlar mı size, böyle bir şeye nasıl,niçin hangi menfeatlar uğruna alet oldunuz demezler mi. Bu mu sizin Adaletiniz demezler mi. Eğer bu işin içinde bir de akçeli işler çıkarsa o zaman yüce yargı önünde de hasap verirsiniz.Doğruluk,dürüstlük ve adillik mert insanların özelliğidir.

Necip Fazıl Şehir Hastanesi günden güne raya giriyor...

haberine 04.06.2012 14:26 Tarihinde ismail atar yazmış;

KÖSTEK SİYASETİ VE MARAŞ..
Bir il düşünün tüm iş yapanlara köstek olmaya çalışıyor saglık alanında gelişme olmasını istiyor ve iş yapanları köstekleyerek kendisine paye çıkarmaya çalışıyor burası size tanıdık geldimi...s.. m.. bunları görüp önlemlerini almayacak mı. bence bundan sonra alamaycak çünkü mızrak çuvala sugmaz oldu . herkes olayları tam açıklıgıyla görüyor. kimin ne oldugu anlaşıldı siyasilerden bir sıtkı bey pasif kalmas bu işler daha hızlı olacakta oda korku içinde baklım bu işlerin sonu nereye gidecek. ilçe siyasetçileri ya bu şehri batıracak yada merkez gereken dersi verecek ve gücünü gösterecek. s.u. gidince teşkilatta rahatlayacak üzerine bir bardak su içecek personel. şimdide nedim beyin hastanedeki yaptıklarını begenmemeye çalışıp yıpratmak istiyorlar. gerçi genel sekreter eski vekil olursa bunların hepsinin hesabını sorar. yorumcunun dedgi gibi ii paşamın idari mali işler müdür yardımcılıgındaki banka promosyan sözleşmesini ve marangozdan alınanları gerçi bunları eski malum müdür çok iyi biliyor ama ses çıkarmıyor nedense. yoksa bir soruşturmasınımı kapattı bu müdür anlamadık.
SAGLIKTA SAGLIKSIZ GÜNLER BİZİ BEKLİYOR.

Necip Fazıl Şehir Hastanesi günden güne raya giriyor...

haberine 04.06.2012 01:21 Tarihinde mustafa kiraz yazmış;

Sağlık
Herkes seviyesini ve yerini bildiği takdırde herşey yoluna girecektir.genel sekreterlik nedim beyin hakkıdır.sağlık müdürlüğü dışdan müdaheleyi bıraktığı an nedim bey daha rahat çalışır hizmet üretir.Sağlık müdürlüğünün işi bitmiştir protokol gereği yazışmaları yapsın yeter.zaten bir fonksiyonu kalmayan müdürlük yakında yavrularını yemeye başlar.

Belediye Park ve Bahçeler ekipleri yoğun çalışıyor...

haberine 03.06.2012 22:14 Tarihinde yalçın yazmış;

bu işler asli görevdir
belediyenin yapması gereken rutin işler bile artık icraattan sayılmaya başladı.Mustafa poyraz artık ustalık döneminde büyük bir proje (çılgın proje) yapta artık kaldrıcımcı beld.bşk. yaftasından kurutlun bence. Bu şehirin sanayisi gelişti ancak şehir makyajla güzelleştirlileye çaılışılıyor.70 yaşındaki kadını böyle güzeleştiremessiniz.Organ nakli estetik yapmanız gerek yeni yollar(göstermelik değil)yeni cazibe merkezleri oluşturmanız gerek.Kayseriyi lütfen bir gezin ve belediyeciliği öğrenin.Ayrıca taşeron işçi kadrolaşmasınıda artık durdurun bu kadar çöpçü ve meydancıya ihtiyaç yok(maaşlar bizden çıkıyor). Saygılarımla

Necip Fazıl Şehir Hastanesi günden güne raya giriyor...

haberine 03.06.2012 18:38 Tarihinde hasan pamur yazmış;

Hatırlatamak isterim.
Apar topar hastaneleri gereksiz olarak birleştirirken başhekim ve tüm idarecilerin otomatikmen düşmüş olacagını bilmeyen bir sağlık idaresi ile karşı karşıya kalmıştık.Başhekimler düştü kurucu müdür atandı (yeni açılan bir hastane yokki kurucu müdür olsunhepsi eski köklü hastane sadece ek bir bina var nasıl kurucu müdür anlayamadık isede)2 ay kadar başhekim olmadan işler dan dun yürüdü.hizmet durma aşamasına geldi.hiçkimse işlere sahiplenmedi o günler karmakarışdı.Dr....x bey kendini baş ilan etti iyi hatırlıyom kurucu başhekim olmak için çırpındı(pretisyen olduğunu unuttu sağlık memurun bir üstü) yeni binaya taşınmaya kalkıştı vay babam vay.taaa konyada aranan baş hekim olmadı sütcü imamdan prof ha geldi ha gelecek atandı ha atanacak 2-3 güne kalmaz masalını anlatan iii paşam herkese kendinin istedinden başkası başhekim olmayacak masalları anlatırken nedim bey tak tak diye geldi.iii paşamın maksadı ortaya çıktı.nedim bey elini taşın altına soktu nedim bey sırtladı işleri yürüttü ve oturttu iii paşamıda hayallerinide. bir anda saf dışı etti.nedim bey kaç kulvarda başarılı olacak başarılıysa teşekür etmek gerek.

Necip Fazıl Şehir Hastanesi günden güne raya giriyor...

haberine 03.06.2012 17:40 Tarihinde nesrin kozanoğlu yazmış;

Başka maraş büyüğü kalmadı sokak cadde site apartman ismi
bulvar ismi yetmedimi be kardeşim yok maraşımızın hiç başka büyüğü kalmadımı onlarında ismini yaşatalım değilmi.Yer seçimi yanlış taşınış yanlış isim yanlış bence hastane yanlışlar içinde bu denli başarılı olması yönetici kadrosunun doğru olmasından kaynaklanıyor.Onca hengamenin içinde her gün bir başhekim atayan iii paşamın ve ekibinin dedikoduları arasında hastane yönetiminin ruhsal yöndende ayakta durmasına şaşırıyorum.Hergün bir bvaş hekim atayan iii paşam ve yardımcısı s.u. her yerde bir kaç güne kalmaz alacagız dedikodusu yaymak için çırpınırken maksatlarının ne olduğunu anlamamak mümkün değil.Nedim beyin başarısızlığı maraş halkına verilen hizmetin kesintiye uğraması demektir.Sağlıkta bir kaç dakikanın ne kadar önemli olduğunu iii paşam bilmiyormu neden baltalamaya çalışıyor.İİİ paşam genel sekreter olacaksa olsun ama yiğidi öldür hakkını yeme demiş atalarımız.Nedim bey meydanda olanların en kalitelisi ve tecrübelisidir.Cafer bey allah korusun....Bence geçmişindeki yaptıkları yapacaklarının teminatıdır.İİİ paşam sana gelirsek sen şuan kurumunda olan 5 şube müdürü iki yardımcın çık kimle iyisin hoş geçiniyorsun.6 vekilin 1 ini çık 5 tanesi bekliyor il ilçe başkanları az bekleyin diyorlar.daha önceki çalışmalarını diğer yorumcu arkadaşlar güzel yazmışlar ve güzel konulara değinmişler.Bu yazılanları afaki diyorsan hukuksal yollardan gereğini yapman gerekir bence.Ama yazılanların hepsi için şahitler var denildiğine göre sessiz kalmak tek yoldur.evet sendende hayır gelmez bir fırsat geçti eline yüzüne bulaştırdın eskiyi arattın.senden olsa olsa nikser olur.

GÖRÜŞ: İşte AK Parti’nin 'yürütme' listesi...

haberine 03.06.2012 11:58 Tarihinde Remzi Çimenli yazmış;

DİKKAT !.....
Üngüt mevkiindeki dört yıldızlı otelin sahipleri,Maşallah Sayın Başbakan geldiğinde aile boyu görüntü verdiler. İl Başkanıaynı aileden baba oğul dört kişiyi kara kaşına kara gözlerine oraya davet etmemiştir. Sonradan öğrendikki, otelin 5 yıldız olması için Belediyeden yoğunluk tadilat işleri varmış.Umarım bu işte akçeli işler yoktur. Yoksa bu işin sğırlığı altında kalırsınız....(Not: söz konusu otel büyük bir yoğunluk almış. imardan geçmiş diyorlar. hatta bir üyede şerh koymuş ama...poyraz "bu yoğunluğu vermeye mecburum" demiş mi acaba? pis kokular iddiaları geliyor...)

Necip Fazıl Şehir Hastanesi günden güne raya giriyor...

haberine 03.06.2012 10:27 Tarihinde zeliha yazmış;

Başarısı geçmişi ile özdeşmiş.
Nedim bey 10 yıldan beri başhekim.rüştünü isbatlamış.Nedim beyin önünü kesmeye çalışanların olduğu olayların meydana gelişinden hemen anlıyoruz.Bunu başta iii paşam yapıyor kendisinin beklentisi var.eşe dosta sunacagı koltuk ve para var.bide yanına aldığı mutluyumu konuşturmakla herşey anlaşıldı.İİİ paşamın geçmişdeki çalışmaları çokta ahım şahım değil diyorlar.Çalıştığı tüm kurumlarda kavga ve hengame oluyormuş.Geçmişte beraber çalıştığı Sıtkı bey dahil il müdürleri ve hastane başhekimleri yaka silkmedeler.Bunun en kötüsü ahmet beyle yaşananlardı.Sağlık müdürlüğünün 3 yıl üzerinden çıktığı promosyon 5 yıl olarak sözleşme halinde imza edilmesi yüksek meblağda bir marangozdan peşin parayla malzeme alınması ama malzemenin ambara girmemesi olayından bahseden çok insan var.İİİ paşam koltuğu dolduramamış aksine geçmişi aratmış çalışır durumdaki kurumlarınıda çalışamaz bir iç boğuşmanın içine atmıştır.kendiside bu karışıklıktan yararlanarak bir yerlere sıçrayıp vekillik yolunu açmaya çalıştığı söylenmesi yabana atılacak gibi değil.sıtkı beyi yok etmek onun isteklerini yapmnamak ve cevresini rencide etmeye çalıştığıda kendini ön plana çıkarmaya çalıştığını gösterdiği söyleniyor.sıtkı bey bu kadar pazivitize edilmiş durumdan memnun değilmiş.eeee kendisimi vekil benmi?

Necip Fazıl Şehir Hastanesi günden güne raya giriyor...

haberine 03.06.2012 09:27 Tarihinde suzan yazmış;

Rayına girmeyen ne?
Anlamadım neden bu hale getiriliyor.evet yorumcu kardeşler güzel konulara değinmişler.Benim takip ettiğim ve yaşadığım kadarı ile sağlıktaki bu karışıklık menfaatleri gereği oluşturulan gerilimlerden kaynaklanmaktadır.Malüm müdürün dahi bu kadar karıştırmaya muktedir olamazken sayın iii paşamın keşmekeş hale getirmesi düşündürücüdür.Malüm müdürü arıyormusunuz dediğimiz sağlıkçıların yüzünde gülücük açılıyor.evet diyorlar.eee bu müdür neden getirildi ince hesapları ve menfaatleri içinmi yoksa maraşımızınmenfaatlerini koruması halkımıza hizmet etmesi içinmi.eeee hizmeti sekteye uğrattığını anlayan siyasiler son toplantısında bu müdürün başarısız olduğundan aile hekimliğine kaydırılarak magdur edilmeden başka müdür ataması için düğmeye basıldını söylemişler.Elbistan vekilide nasıl istiyorsanız öyle olsun demiş.

Necip Fazıl Şehir Hastanesi günden güne raya giriyor...

haberine 02.06.2012 23:51 Tarihinde cetin yazmış;

memleketize yakışır
Emegi geçenlerden allah razı olsun.Yalnız böyle bir hastane ilimze yapılmadı türkiyede birçok ile ve ilçelere yapıldı.bulunmaz bursa kumaşı gibide anlatılması anlamsız.Antep kayseri malatya sağlık turizminden en iyi faydalanan iller.bu illere bakarak maraşımızın çoğrafi konumu,havası suyu doğal güzellikleri kat kat üstün ama hizmetin en son uğrak yeri maraşımızın olması seçtiği siyasilerden ve idarecilerin liyakatsızlığından kaynaklandığına inanıyorum.Sağlık milli eğitim bayındırlık gb bakanlıklar içraatcı ve yatırımcı bakanlıktır.Emniyet ve adalet bakanlıkları hizmet bakanlıklarıdır o yüzden özellikle sağlıkta dönen para düşünüldüğünde çok akılcı idarecilere ihtiyac vardır.Maraşımızda sağlık açısından bu güne kadar sıtkı bey dışında çok fazla güven veren ve icraatcı müdür olmadı.Sıtkı beyde vekil olduktan sonra çıkmış olduğu (sağlık camiası)unutmasıyla keşmekeşlik yaşandı.Sıtkı bey bu günlere şükrede dursun yarınların gelecegini unuta dursun.liyakatsız kişilerin atamasında müdahil olmadığı hatta atanan zatı muhteremin sıtkı beyin sağlıktaki çevresini lagv etmesi düşündürücüdür.seçilmiş atanmıştan güçlü olması gerekirken a... bey a... bey müdüre hanım ve aklıma gelmeyen birçok kişi için hatta vekilimizin geçmişte başhekimlik yaptığı süre içerisinde oluşan kadronun menfaatleri gereği oluşturduğunu söyleyen ve bu düzeni yıkmaktan bahseden bir atanmış kişinin söylemesi sıtkı bey hakkındaki konuşmaları çok ters ve manidar gelmektedir.Atanmış kişinin bir başka vekili işaret ederek o istedi o istiyor gibi göstererek yanlış işler yapmasına ses çıkarmamasıda sıtkı beyi irdelemize ihtiyaç issettirmektedir.her fırsatta Başkanım ve sağlık bakanım istedi onlar uygun gördü diyerek işler yapması yerel siyasetcileri ve 5 vekilin ne işe yaradığı hakkında soru aklımıza getirmektedir.Yerel siyasetciler bazı olmasını istedikleri işler için bir il müdüründen icazet almak için o müdürü aramaları olacak iş değil.bunları aktaran il müdürünün kendisidir.Nedim bey ve diğer başhekimler oynanan oyun halk tarafından anlaşıldı siyasetcilerde aslında anladılarda... atanmış bir il müdürü gerçekten beş vekil ve il-ilçe başkanlarından daha etkin ve güvenilir ise onlardan daha çok sözü geçiyorsa 5 vekil ve yerel siyasetciler herhalde istifa etseler yerinde olur.sağlıklı günler sizin olsun

Necip Fazıl Şehir Hastanesi günden güne raya giriyor...

haberine 02.06.2012 20:30 Tarihinde mustafa geçinir yazmış;

Necip fazıl ?
Başlığı görünce hayret ettim başka bir hastane dahamı açıldı diye sonra anladım 6.isminden sonra son ismi necip fazıl olan hastanenin eğitim araştirma hastanesi olduğunu.çok komik bir hastanenin adını dahi koyamadık.Geçen hafta nedim beyi ve ekibini bazı densizler istifaya çağırmıştı.Nedenide yıllardan beri çalışmayan kişilere buyrun çalışmaya denildiği içinmiş.Onca doktor gitti birinden serzeniş olmadı gitmemiz gerek dediler.ama yardımcı sağlık personeline buyrun denildiğinde kıyamet kopmuş.Asıl nedeni mutluyum arkadaşımızın eşine sıra gelmiş olması haberiniz ola.mutluyum kardeşimiz kendisi konuşmadığını asıl konuşturanın iii paşamın hayalleri olduğu söylentisi üzerine nedim beyin bu başarılı çalışmasını basınla dile getirmesi personelle paylaşması güzel olmuş.bu kadarını beklemiyordum.nedim beyi tebrik etmek gerekir.Nedim beye başta eski devlet hastanesindeki bazı mihraklar ve sağlık müdürlüğü kooardinasyon başkanı diye kendine ünvan veren şahısın iii paşam tarafından başarısız olması yönünde çalışmalarına ve oyunlarına düşmemesi başarıyı yakalaması genel sekreterlik yarışında öne cıkmasını sağladığı inancındayım.bazı personellerin kışkırtılmaları ve ayak altından onlara cesaret vermesi mutluyum arkadaşımzın başkası tarafından kurulup konuşturulmaqsı bir işe yaramadı nedim bey başarılarınıza allah yardım etsin.şer odakları amaçlarına ulaşmak için size oyun oynamalarına musade etmeyin.

Necip Fazıl Şehir Hastanesi günden güne raya giriyor...

haberine 02.06.2012 19:40 Tarihinde ali sabuncu yazmış;

Ak partinin hediyesi
sağlık alanında MHP nin kadın doğum hastanesi hediyesinden sonra AKP nin daha güzel bir hastane yapması çok güzel.Ancak AKP nin idarecilerinin basiretsiz liyakatsız olması bazı hesaplar içinde olmasından AKP nin bu dev yatırımı değilde idarecilerin beceriksizliklerini gündemde tutuyor ve konuşuluyor.AKP nin yeterli yetişmiş askerlerinin dışarı itilmesi sonrasında ortam yağmur nereye yağsa oraya tarlasını ceken insanlarla dolub taştı ve onların oldu.onlar kendi menfaatleri gereği ne gerekirse onu yapıyorlar ve çalışmaktadırlar.Başbakanımızın şahsına muhasıran verilen oylar olmasa bu idarecileri tarlada amele çavuşu yapmazlar.Başbakanımızın deyimi ile 10 koyunu güdemezler..Örnegin S... m... geçmişte MHP koalisyonunda MHP nin müdür adaylığına soyunmuş şimdi ise AKP hükümetinin müdürü olmuş bununlada yetinmeyip Ekonomik gücün yanında birçok yaptırım gücünede sahib olan Sağlık Genel Sekreterliğine kendisinin layık olduğunu başkasının olamayacagını ilan ettiği söylenilmektedir.Bazı vekillerin ismini ve arkamda bakanım var demesi maraş siyasetcileri için bence utanılacak bir sözdür..yerel siyasetcilerin istediği birinin ataması yapılacaksa benden icazet alıyorlar yardım edersen bu iş olur diyorlar diye konuşmakta olduğunu yakın arkadaları anlatmaktadır.. Daha sonrasında AKP nin vekil adayı olurmu olur.

Necip Fazıl Şehir Hastanesi günden güne raya giriyor...

haberine 02.06.2012 19:15 Tarihinde mahmut er yazmış;

hastane gerçekten muhteşem.
Geçen hafta gittim harika bir hastane hizmette ufak tefek aksaklık olabilir maruz krşılamak gerekir.Eski 2 hastanede insan birbirinin nefesini soluyordu.piskolojik bir savaş alanındaymışız gibi oluyorduk.şimdi herkesin oturması için ferah bir yer var.nedim bey çok uğraştı ve başarılı oldu.insanlara aga bakışı olmasa herkes sevebilir.aynı klasik beyaz maraşlılar gibi herkese tepeden bakıyor.ama tebrik ederim.çok ayagını kaydırmaya çalışanlar oldu yardım adı altında ateşi köçrükleyenler oldu hizmeti durdurma aşamasına getiren 2-3 tane kuş beyinli aklınca yılların tecrübeli nedim beyin başarısını engelleyebileceklerdi.Nedim bey askom toplantısında size yapılanlara karşılık olarak yaptığınızı sandığım soğuk davranışınız üzerine bir sağlık müdür yardımcısı bir kaç günü kaldı alacaklar dediğini hatırlıyorum onlara l... yağdırıyorum.böylesine başarılı olan birini sadece kendi gelecekleri uğruna nedim beyi başarısız göstermek için her yolu mübah gören paşam ve ekibine l... ediyorum.yolun açık olsun nedim bey.

Necip Fazıl Şehir Hastanesi günden güne raya giriyor...

haberine 02.06.2012 18:38 Tarihinde fatma kara yazmış;

teşekürler nedim bey
İç ve dış mihrakların başarısız olmanız için tüm güçleri ile saldırmaları sizlere çalışma şevki vermiş olmalıki başarılı bir durum sergilemektesiniz.başarılı olmamanız için herşeyi yapan iii mpaşam ve ekibi hüsrana uğrattınıuz sağolun.döner dahi ödeyemez denilen 2 ay en üst orandan döner dağıtmanız başarınızın göstergesidir.Gnel sekreter olabilmek uğruna hastanelerimizi kaosan sürükleyen hizmet akışını durdurarak sizleri başarısız gösterip beceriksiz bişey yapamadılar diyerek g.sekreterliğe tek aday benim layık benim diyecekken başarılı olman....ortada kalmasına neden oldu.adamın kalitesini artık maraş ve siyasiler biliyor genelsekreterliğiniz hayırlı olsun nedim abi.

haberine 02.06.2012 17:26 Tarihinde emirhan yazmış;

kahramanmaraşspor yaşıyor.ya zombiler?
zombi;yaşayan ölüler anlamına geliyor.sadece yaşarlar ama ruhları ölüdürler.
kahramanmaraşspor bilinçli şekilde yıpratılıyor.fenerbahce de a.ş oldu.galatasaray da a.ş. oldu.ne kaybettiler.merkezi istediği yerde de olabilir ne mahsuru var.cem uzan adanaspor u aldı,adanalılar küstü mü?aziz yıldırım erganili,istanbullular küstü mü?sevde bayazıt kaçar da istanbul merkezli. milletvekili oldu,küstünüz mü?dışarıdan memlekete kim para getirdi?yabancı sermaye yatırım mı yapıyor?adamlar geldi takımı satın aldı.ellerinden geleni yapıyor.kahramanmaraş belediyesporu kim finanse ediyor?belediye.nereden? bize yapacağı hizmetleri kısarak finanse ediyor.bunu kimse söylemiyor.alpedo sponsor oldu diye bazı kapitalistler hemen uyuz oldu.birkaç delikanlı dışında kimse hem kahramanmaraşsporu hemde kahramanmaraş belediyesporu destekleyelim diyemiyor.buyrun gaziantepspora bakın,yöneticileri içeride ne dolaplar dönmüş!!kimse bunu eleştirmiyor!!yakışıyor mu antebe diyen yok.her kulübün yöneticileri mahkemeye çıkıyor,içeri giriyor.adalete güveniyorsak,kendimize de inanıyorsak zaten beraat ederiz.bursaspor avrupadan men edildi!!hangi bursalı ibrahim yazıcı ya kötü söylüyor?
LÜTFEN NEGATİF ENERJİ YAYMAYALIM.POZİTİF DÜŞÜNELİM!!

Necip Fazıl Şehir Hastanesi günden güne raya giriyor...

haberine 02.06.2012 14:11 Tarihinde emirhan yazmış;

hastanenin ve doktorun görevi zaten şifa dağıtmak
şifa dağıtmak zaten hastanelerimizin ve doktorlarımızın görevi.bunu çok farklı bir olay gibi anlatmayı yanlış buluyorum.bölgeden gelen hasta sayısı da bir elin parmaklarını geçmiyor maalesef.çünkü bu hastaneler gibi her şehirde en az bir hastane var.

Şehit cenazesi ertesindeki sokak defilesine tepki!..

haberine 02.06.2012 14:07 Tarihinde emirhan yazmış;

ne düğünler oldu
bu ülke 30 yıldır çok büyük şehit haberleri aldı.davetiyeleri kontrol ettiğinizde,aynı gün sazlı sözlü santatçılı çok büyük düğünler oldu.kimse bunları eleştirmiyor.bir mağazanın açılışı eleştiriliyor.birisi çıksın bir daha şehit haberi gelmeyecek desin.40 gün alkış bile çalmayalım.
sokak defilesi yapan arkadaşları kutluyorum,başarılarının devamını diliyorum.

Alın size veri, Maraş nasıl gider geri…

haberine 02.06.2012 11:15 Tarihinde nalan altınörs yazmış;

sayın kanal 46 yetkilileri.
Sağlıkla ilgili anketinizi artık kaldırın.herşey ortada.personel mutsuz halk mutsuz.ama maşaallah anket çok mutlu.Yorulduk arkadaşlarla birlkikte evete basmaktan.aynı ip adresi zaten sizin sörvürde görünüyor siz farkındasınız.bu evet çıkmazsa halk sağlığına gidecez haberiniz ola.maraşın gelişmişlik göstergesini siz şimdi daha çok anlıyorsunuz.hadi abi be yeter.yorulduk.

Poyraz'ın derdi ulusal basına çıkabilmekmiş...

haberine 02.06.2012 11:12 Tarihinde Remzi Çimenli yazmış;

Olmuyor Sayın Poyraz Başkan....
Biz bu zamana kadar K.Maraş Belediyesi ile ilgili hiç usulsüz işlere rastlamadık. Fakat Son günlerde, Üngüt mevkiindeki bitmiş olan 4 yılıdızlı otel ile ilgili, yoğunluk artışı,tadilat felan filan işleri varmış.Yeni köye yeni adet mi geliyor. Bu işte kötü kokular var gibi. Bizden uyarması.....!

««  81   82    83    84    85    86    87    88    89    90    »»  • Google+
  • fb
  • tw
  • yt
  • rss
Gizlilik Kuralları

UYARI !
Internet sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir. Ancak; internet ortamında ise kaynak gösterilmek koşuluyla yeniden yayımlanabilir.


Telefon & Fax : +90 (344) 235 0643

kanal46.com aa  iha abonesidir.