AJANS-46

Necip Fazıl Şehir Devlet Hastanesi…

haberine 09.06.2012 20:03 Tarihinde mustafa geçinir yazmış;

ismail bey
Nedim bey mazlum duruma düşürüldü o yüzden mazlumları severiz.Halk sağlığına müdür olarak atanan a.bey kendini iii paşamın şube müdürü sanıyor.Halk sağlığına ısmarlama getirilen ersin bey ahmet beyin önünde engeldir.ersin bey abisinden aldığı emirler doğrultusunda çalışıyor ve ahmet beye kırmızı yeşil ışıklarıgösteriyor. performans kalite kurulunun en başarısız seçtiği hastane ersin beyin idarecilik yaptığı hastane değilmidir.bu kadar başareısızı bir kişinin halk sağlığında işi ne.İŞi iii paşam istemesi başka işi yok bildiğide yok.bekleyin görelim neler olacak.sağlık müdürlüğü ve halk sağlığını idare eden güç aslında bir kişi s.u.beydir.iii paşam dar düşünceli ekibide farklı değildir.ahmet bey il müdürü olduğunu bilmiyor şube müdürü ahmet beye başarılar.

Ambulans motosiklete çarptı: 2 yaralı...

haberine 09.06.2012 01:09 Tarihinde coskun cesur yazmış;

GAZİANTEP E YAKIN HASTANE YAPARLARSA.!
SONUÇ KAÇINILMAZ,ŞEHRİ BİR YANDAN BİR YANA GEÇECEK AMBULANSTA HASTANEYE GİDECEK.

Öldü mü, yaşıyor mu?

haberine 07.06.2012 13:23 Tarihinde Yüksel SEYFİOĞLU yazmış;

Cahilsin bari sus be kardeşim...
Yazar kardeşim, futboldan anlamadığın zaten çok net belli de, y....ğı da senin kadar açıktan yapanını görmedim. Reklamın iyisi kötüsü olmaz tarzında yazılar yazıp, muhtevasız yazılarla okuyucu bulmaya çalışıyorsun. Sanki K.Maraşspor saydığın bu sıkıntıları şimdi yaşamaya başlamış ve eskiden herşey çok iyiymiş gibi manipülasyon yapma bize. Bu şehrin spordaki en önemli markası olan K.Maraşspor'dan elini çek lütfen. Belediye takımı 3.Lige çıkmasaydı ne yazacaktın, kime y...lık yapacaktın çok merak ediyorum? Kulübe ve taraftarına i...-k...k diyerek hakaret ettiğin için aslında senin dava edilmen gerekiyordu ama nedense kimse buna cesaret edemedi.Şansını fazla zorlama istersen. Şehrin iki takımı ve taraftarlar arasına nifak soktuğun için sporseverlerin seni affedeceğini de sanmıyorum.

Necip Fazıl Şehir Devlet Hastanesi…

haberine 06.06.2012 14:18 Tarihinde ismail atar yazmış;

NEDİM beyi sevmek.
Şimdide nedim beyi sevmek moda oldu . gerçi yazarın yazdıkları dogru ama zamnlama yanlış olmuş.Saglık müdürlüğü ve halk saglıgında bir sürü yapılanma sıkıntısı var iken. hastane güzel olsa ne zazar balık baştan kokmuş tuz kokmuş bunlara baksak eshabil bey, malum müdür dedikleri önceki müdür arar hale geliyorsa bunları bir irdelemek lazım yorumlardda bir sürü iddia var bir tanesi dogruysa. bazı kişilerin apar topar görevden alınması gerkmezmi. aslında bunların dogru olup olmadıgını araştırmak gerekir. ben açık ögretim iletişim okuyan biri olrak bunları farkediyorum şahrimizin basın mensuplarıdas bunları araştırması gerekir. öyle derler köpek insanı ısırsa haber olmaz ama insan köpegi ısırsa haber olur. bir sürü iddia var bu cinsden. Sitasilerimizde kulaklarını bu konulara tıkamışa benziyor hiç birşey duymuyor ve görmüyorlar. buda ayrı bir haber konusu olur.

Necip Fazıl Şehir Devlet Hastanesi…

haberine 06.06.2012 10:28 Tarihinde emre tutan yazmış;

DOGRULAR BUNLAR.
bu şehirde akli selim dediğimiz siysetçide gazetecide vatandaşta dogruları görüyor ve gerekli yerlerde dile getiriyor allahtan yoksa halimiz harap. yorumcu arkadaşlar çok degişik iddialar ortaya atıyor aslında bunları ya en yetkili mülki amir yada sizysiler takip etmesi gerek. gerçekten deninenler dogru ide vah halimize bu ilçeden olan bürokratlar şehrin kaderini etkileyecek. tüm bu haksızlara dur diyecek birileri alması lazım bı gidişlede çıkar galiba. malum müdürü almazsak bu şehre girmeyiz diyen siyaetçilerimiz bu gidişle hiç şehre gelemez olacaklar bir an önce bu ii paşamı degiştirmeleri gerek. yoksa çok kan kaybedilecek. saglık sistemi komaya girecek kurtaramayacaklarda.

Necip Fazıl Şehir Devlet Hastanesi…

haberine 05.06.2012 22:41 Tarihinde cetin yazmış;

nedim bey
yaklaşık 12 yıldan beri başhekimlik yapan bir kişi olması yıpranmış olmasını gerektirir.Nedim beye bu güne kadar basın yolu ile olsun halk arasında olsun şunu bunu yapıyor birilerine rant sağlıyor adam kayırıyor gibi ithamlar duymadım okumadım.bakıyorsunuz adam daha 7 ay önce müdür olmuş çarşaf gibi ithamlar yazılıp çiziliyor gıkı bile çıkmıyor.ateş olmayan yerden duman çıkmaz der atalarımız.Bu 2003 yılında sağlıkta maaşlar karşılığında tüm bankaların katıldığı bir promosyon olayı dillenip duruyor.Kimse arkasına dahi düşmüyor.Ben araştırdım evet bu olay doğru malüm müdür ve o tarihteki idareciler birr fiil şahit olmuşlar telafisi beklenirken cafer beyin genel müdür olması ve müdür olma yarışına giren diğer müdür adayıda üzerine düşmediğinden üstü örtülmüş.Çok garip tüm bankalar 3 yıl diye teklif veriyorlar bu tekliflerin içinde uygun görülen ilgili bankayla 3 yıl yerine 5 yıllık sözleşme yapılıyor.banka promosyon için ödediği para 3 yıllıkmış 285 milyon lira civarı bir paraymış.şimdi düşünüyorum 2 yıl ne alem.bunu kim imzalamış ve ortamı düzenlemiş.hak hukuk adalet dağıtan ağalar paşalar böyle yaparmı.2 yıl 2 gün değil.sehvenle açıklanırmı.ben inanamıyorum siz inanıyormusunuz.

Necip Fazıl Şehir Hastanesi günden güne raya giriyor...

haberine 05.06.2012 19:59 Tarihinde mahmut er yazmış;

ismail kardeş
yazdıkların haklı.Güzel yapılmak istenilen şeylere sendika ve iii paşanın köstek olmaya çalıştını yazılanlardan ve olayların gelişiminden anladık.Halk sağlığında e... durumu irdelenmeli.müdür yardımcılarına bağlı olarak değil direk müdüre bağlı olarak görev yapmasını nasıl karşılarsınız.sendika ve iii paşamla vekillerin odası tek tek gezilerek pazarlanmak istenilen ve bu kuruma iii paşam tarafından halk sağlığına müdür yardımcısı yapılmak istenilmasi ve olmamasına rağmen halk sağlığında birim sorumlusu gibi çalıştırılması için şube müdürüne emir verildiği söyleniyor bu kadar eş dost hemşeri ilişkisi içerine girmesini parti görmüyormu.neden ses cıkmıyor.a... bey hala neden dışlanılıyor sıtkı bey hala bu günleri gördüğü için şükre devammı ediyor.bu oyları helal etmiyoruz şükür et diye verilmediğini hakkımızı ara diye verdiğimizi bilmiyormu.allah hepimiz şükrediyoruz.secim geldiğinde dahada şükredecegiz.göklere çıkardığımız sıtkı beyle yüzleşecegiz.

Necip Fazıl Şehir Devlet Hastanesi…

haberine 05.06.2012 19:41 Tarihinde mahmut er yazmış;

Harika bir yorum.
Evet nedim beyi göklere çıkarmışlar haklı olarak.Yazarlar hep eleştirmez olumsuzlukla içimizi karamsartmazlar güzel olanıda ortaya koyarlar.İyi bir yöneticiyi motivasyon yapmak gerekir.Sayın müdür bey güzel bişey yaptıda onu yazmadılarmı yazmadılarsa ayıp etmişler.Atandığı günleri hatırlıyorum herkes alkışlamıştı.O tarihten bu güne kadar geçen kısa süre içerisinde yaptığıyanlış icraatlar yanlı taraflı oluşu eş dost akraba hemşeri ayagına girmesi kendisini çok yıprattı.Bunun yanında açıkca sıtkı beye yakın olan şahısları bir fiil hedef alması zarar vermesi sıtkı beyide çok yıprattı.Yapılan bu eylemlere dur diyemeyecek konuma düşürülen sıtkı beye aciz potresi cizilmeside hafızalara yer etti.Bir vekilin ismi anılarak o istiyor diye lanse edilerek insanara zarar verilmesi yerel siyasetcileride yok sayılması yanında i... b... k... dahi yan gelip yattığı bazı ortamlarada müdür tarafından dile getirilmesi il başkanınında aciz duruma düşürmesi başka handikaptır.Hizmet yerine başka hayallere dalan müdür 5 vekilin ve yerel siyasilerinin kendinin altında birer birim veya memur gibi farzedip onların istemini dahi dikkate almadını heryerde dillendirmesi akılları durduruyor.iii paşaya yakın olanlar siyaseten desteklenmesede paşa istemi ile koltuk makam sahibi olmaları vekil yakınlarını sürmesi bu tezi desteklemektedir.5 vekil bir il başkanı yakınım akrabam arkadaşım olacagına iii paşam gibi bir paşam olsun espirisi bu gerceği desteklemektedir.Tekrar iii paşamın ve sendika ve diğer kösteklere rağmen nedim beyin kısa sürede aldığı yol ve başarı için maraş adına teşekür ederim.

Necip Fazıl Şehir Devlet Hastanesi…

haberine 05.06.2012 16:24 Tarihinde fatma kara yazmış;

Evet buldum
Dr ... bey kadın doğumda i.. beyi nasıl bulmuştu. şikayet dilekçesinde hiç isim yok adam gitti tak diye i. bey suçşlu dedi.Bu yazıyı a.. veya i.. yazdırmıştır.yok yok a.. d ..yazmıştır.Sıtkı bey olmasın malüm mdürür belki eeee bu iii paşa için herkes yazdırabilir ve yazabilir ya hiç dostu yokki.ha s adi abisi var o yetiyor ona.dünyası o.sağlık müdürlüğünü kim yönetiyor.siyasilermi i... beymi yoksa evet evet s.. bey.

Necip Fazıl Şehir Devlet Hastanesi…

haberine 05.06.2012 14:03 Tarihinde ismail atar yazmış;

HAYIRLI OLSUN
yeri çok eleştiri konusu olsada hastaneyi yapan tüm bürokrat ve siyasilere teşekkür etmek leazım bir vatandaş olarak. ama saglıksız uygulamalar oluncada insan yaptıgınız iyi işleri görmüyor. ilsaglık müdürü duydugumuza göre nedim beyi tekrar refüze etmeye çalışyor ve orada başarısız olmasını istiyor. bu nasıl işine gelir insanlar ve siyasilere bırakmak gerek yorumu ama vatandaşın işine gelmez. hizmet alamazsa durmadan sööör ve kızar tabi bundan kim etkilernir düşünmek gerek mahir beyde düşünür inşallah. duydugumuza göre bu haber ve köşe yazılarını takip ediyormuş. tabi geregini yapında diye talimatta vermiş. sonu nereye varacak bakalım görecegiz.

Oda başkanları Belediye hizmetlerini dinledi..

haberine 05.06.2012 09:47 Tarihinde Remzi Çimenli yazmış;

BELEDİYE VE ADALET, OTEL
Biz Mustafa Poyraz Bey'i dürüstülüğü, adilliliği ve kendi deyimi ile hasbiliği ile tanıdık ve bu düşüncelerle anılması kadar güzel bir şey olamaz... Daha düne kadar carufursa da ki anormal yoğunluk hadisesi tazeliğini korurken, şimdide bu üngütteki 4 yıldızlı otele verilecek yoğunluk işleri gündem olacak gibi.Sayın il Başkanı ve Sayın Poyraz yıllar önce bitmiş olan bu otele neden bu yoğunluk talebini vermek istemelerini dürüst bir şekilde kamuoyuna açıklamalıdırlar.Bu zamana kadar bu otel'e emsal olacak bir yoğunluk vermişler mi? öyle al yandaki arsayı ver yoğunluğu olmaz. Sayın İl Başkanı hayatta her şey ... değildir. ....... değerli şeylerde vardır.Bu halkın Sayın Başbakan'ı K.Maraş'da ağırlama ile ilgili size maddi destek olacak imkanı vardır. Bu nedenle sizler halk ile birlikte olun. Al ...... ver düdüğü işlerine gerek yok. Son söz Eğer bu uygulamayı vicdanen kabul ediyorsanız, özellikle Sayın Poyraz'ın o zaman bizlerde sizleri kalbimizde farklılaştırırız.

Necip Fazıl Şehir Devlet Hastanesi…

haberine 05.06.2012 00:14 Tarihinde mustafa geçinir yazmış;

eyvah eyvah
Nedim beyi göklere çıkaran bir köşe yazısı.kim yazdırdı gazeteciler kendileri yazamaz kim yazdırdı.aha buldum r.k yazdırdı.iii paşanın üstüne pislese r.k den biliyor.herkes ahmak hiçbirşey bilmiyor görmüyor duymuyor.İİİ paşam genel sekreterlik hayali bitiyor galiba.düğmeye basmışlar senin maceranda çok kısa sürecek anlaşıldı.r.k yapmıştır.Bakanına söyle tahirbeye söyle sürsünler.hırsızlık yapmıyor kanunsuz işi yok promosyonda şaibe yok marangozcu arkadaşı hiç yok kimseye kıyak cekmez padişahım çok yaşa hiç demez bu adamı ne yapalım ya.Hadi pşam bu adam tehlikeli sürelim.

Başkan Poyraz’ın minik ziyaretçileri..

haberine 04.06.2012 20:49 Tarihinde Remzi Çimenli yazmış;

AK PARTİLİLER
Sayın Ak Parti İl Başkanı.İlçe Başkanı,Belediye Başkanı Sayın Mustafa Poyraz, Belediye imar Komisyon üyeleri,Belediye meclis üyeleri, Siz nasıl oluyorda Yıllar önce bitmiş olan üngütteki 4 yıldızlı otele nasıl imar tadilatı yapıp yoğunluk artışı vereceksiniz.Eğer bu yanlışlığa ortak olup, istenilen yoğunluğu verirseniz, bunun hesabını ne partinize,ne size oy veren bu millete veremez, milletin vicdanında da bitersiniz.Sizin Partinizin başında Adalet kelimesi vardır.Sormazlar mı size, böyle bir şeye nasıl,niçin hangi menfeatlar uğruna alet oldunuz demezler mi. Bu mu sizin Adaletiniz demezler mi. Eğer bu işin içinde bir de akçeli işler çıkarsa o zaman yüce yargı önünde de hasap verirsiniz.Doğruluk,dürüstlük ve adillik mert insanların özelliğidir.

Necip Fazıl Şehir Hastanesi günden güne raya giriyor...

haberine 04.06.2012 14:26 Tarihinde ismail atar yazmış;

KÖSTEK SİYASETİ VE MARAŞ..
Bir il düşünün tüm iş yapanlara köstek olmaya çalışıyor saglık alanında gelişme olmasını istiyor ve iş yapanları köstekleyerek kendisine paye çıkarmaya çalışıyor burası size tanıdık geldimi...s.. m.. bunları görüp önlemlerini almayacak mı. bence bundan sonra alamaycak çünkü mızrak çuvala sugmaz oldu . herkes olayları tam açıklıgıyla görüyor. kimin ne oldugu anlaşıldı siyasilerden bir sıtkı bey pasif kalmas bu işler daha hızlı olacakta oda korku içinde baklım bu işlerin sonu nereye gidecek. ilçe siyasetçileri ya bu şehri batıracak yada merkez gereken dersi verecek ve gücünü gösterecek. s.u. gidince teşkilatta rahatlayacak üzerine bir bardak su içecek personel. şimdide nedim beyin hastanedeki yaptıklarını begenmemeye çalışıp yıpratmak istiyorlar. gerçi genel sekreter eski vekil olursa bunların hepsinin hesabını sorar. yorumcunun dedgi gibi ii paşamın idari mali işler müdür yardımcılıgındaki banka promosyan sözleşmesini ve marangozdan alınanları gerçi bunları eski malum müdür çok iyi biliyor ama ses çıkarmıyor nedense. yoksa bir soruşturmasınımı kapattı bu müdür anlamadık.
SAGLIKTA SAGLIKSIZ GÜNLER BİZİ BEKLİYOR.

Necip Fazıl Şehir Hastanesi günden güne raya giriyor...

haberine 04.06.2012 01:21 Tarihinde mustafa kiraz yazmış;

Sağlık
Herkes seviyesini ve yerini bildiği takdırde herşey yoluna girecektir.genel sekreterlik nedim beyin hakkıdır.sağlık müdürlüğü dışdan müdaheleyi bıraktığı an nedim bey daha rahat çalışır hizmet üretir.Sağlık müdürlüğünün işi bitmiştir protokol gereği yazışmaları yapsın yeter.zaten bir fonksiyonu kalmayan müdürlük yakında yavrularını yemeye başlar.

Belediye Park ve Bahçeler ekipleri yoğun çalışıyor...

haberine 03.06.2012 22:14 Tarihinde yalçın yazmış;

bu işler asli görevdir
belediyenin yapması gereken rutin işler bile artık icraattan sayılmaya başladı.Mustafa poyraz artık ustalık döneminde büyük bir proje (çılgın proje) yapta artık kaldrıcımcı beld.bşk. yaftasından kurutlun bence. Bu şehirin sanayisi gelişti ancak şehir makyajla güzelleştirlileye çaılışılıyor.70 yaşındaki kadını böyle güzeleştiremessiniz.Organ nakli estetik yapmanız gerek yeni yollar(göstermelik değil)yeni cazibe merkezleri oluşturmanız gerek.Kayseriyi lütfen bir gezin ve belediyeciliği öğrenin.Ayrıca taşeron işçi kadrolaşmasınıda artık durdurun bu kadar çöpçü ve meydancıya ihtiyaç yok(maaşlar bizden çıkıyor). Saygılarımla

Necip Fazıl Şehir Hastanesi günden güne raya giriyor...

haberine 03.06.2012 18:38 Tarihinde hasan pamur yazmış;

Hatırlatamak isterim.
Apar topar hastaneleri gereksiz olarak birleştirirken başhekim ve tüm idarecilerin otomatikmen düşmüş olacagını bilmeyen bir sağlık idaresi ile karşı karşıya kalmıştık.Başhekimler düştü kurucu müdür atandı (yeni açılan bir hastane yokki kurucu müdür olsunhepsi eski köklü hastane sadece ek bir bina var nasıl kurucu müdür anlayamadık isede)2 ay kadar başhekim olmadan işler dan dun yürüdü.hizmet durma aşamasına geldi.hiçkimse işlere sahiplenmedi o günler karmakarışdı.Dr....x bey kendini baş ilan etti iyi hatırlıyom kurucu başhekim olmak için çırpındı(pretisyen olduğunu unuttu sağlık memurun bir üstü) yeni binaya taşınmaya kalkıştı vay babam vay.taaa konyada aranan baş hekim olmadı sütcü imamdan prof ha geldi ha gelecek atandı ha atanacak 2-3 güne kalmaz masalını anlatan iii paşam herkese kendinin istedinden başkası başhekim olmayacak masalları anlatırken nedim bey tak tak diye geldi.iii paşamın maksadı ortaya çıktı.nedim bey elini taşın altına soktu nedim bey sırtladı işleri yürüttü ve oturttu iii paşamıda hayallerinide. bir anda saf dışı etti.nedim bey kaç kulvarda başarılı olacak başarılıysa teşekür etmek gerek.

Necip Fazıl Şehir Hastanesi günden güne raya giriyor...

haberine 03.06.2012 17:40 Tarihinde nesrin kozanoğlu yazmış;

Başka maraş büyüğü kalmadı sokak cadde site apartman ismi
bulvar ismi yetmedimi be kardeşim yok maraşımızın hiç başka büyüğü kalmadımı onlarında ismini yaşatalım değilmi.Yer seçimi yanlış taşınış yanlış isim yanlış bence hastane yanlışlar içinde bu denli başarılı olması yönetici kadrosunun doğru olmasından kaynaklanıyor.Onca hengamenin içinde her gün bir başhekim atayan iii paşamın ve ekibinin dedikoduları arasında hastane yönetiminin ruhsal yöndende ayakta durmasına şaşırıyorum.Hergün bir bvaş hekim atayan iii paşam ve yardımcısı s.u. her yerde bir kaç güne kalmaz alacagız dedikodusu yaymak için çırpınırken maksatlarının ne olduğunu anlamamak mümkün değil.Nedim beyin başarısızlığı maraş halkına verilen hizmetin kesintiye uğraması demektir.Sağlıkta bir kaç dakikanın ne kadar önemli olduğunu iii paşam bilmiyormu neden baltalamaya çalışıyor.İİİ paşam genel sekreter olacaksa olsun ama yiğidi öldür hakkını yeme demiş atalarımız.Nedim bey meydanda olanların en kalitelisi ve tecrübelisidir.Cafer bey allah korusun....Bence geçmişindeki yaptıkları yapacaklarının teminatıdır.İİİ paşam sana gelirsek sen şuan kurumunda olan 5 şube müdürü iki yardımcın çık kimle iyisin hoş geçiniyorsun.6 vekilin 1 ini çık 5 tanesi bekliyor il ilçe başkanları az bekleyin diyorlar.daha önceki çalışmalarını diğer yorumcu arkadaşlar güzel yazmışlar ve güzel konulara değinmişler.Bu yazılanları afaki diyorsan hukuksal yollardan gereğini yapman gerekir bence.Ama yazılanların hepsi için şahitler var denildiğine göre sessiz kalmak tek yoldur.evet sendende hayır gelmez bir fırsat geçti eline yüzüne bulaştırdın eskiyi arattın.senden olsa olsa nikser olur.

GÖRÜŞ: İşte AK Parti’nin 'yürütme' listesi...

haberine 03.06.2012 11:58 Tarihinde Remzi Çimenli yazmış;

DİKKAT !.....
Üngüt mevkiindeki dört yıldızlı otelin sahipleri,Maşallah Sayın Başbakan geldiğinde aile boyu görüntü verdiler. İl Başkanıaynı aileden baba oğul dört kişiyi kara kaşına kara gözlerine oraya davet etmemiştir. Sonradan öğrendikki, otelin 5 yıldız olması için Belediyeden yoğunluk tadilat işleri varmış.Umarım bu işte akçeli işler yoktur. Yoksa bu işin sğırlığı altında kalırsınız....(Not: söz konusu otel büyük bir yoğunluk almış. imardan geçmiş diyorlar. hatta bir üyede şerh koymuş ama...poyraz "bu yoğunluğu vermeye mecburum" demiş mi acaba? pis kokular iddiaları geliyor...)

Necip Fazıl Şehir Hastanesi günden güne raya giriyor...

haberine 03.06.2012 10:27 Tarihinde zeliha yazmış;

Başarısı geçmişi ile özdeşmiş.
Nedim bey 10 yıldan beri başhekim.rüştünü isbatlamış.Nedim beyin önünü kesmeye çalışanların olduğu olayların meydana gelişinden hemen anlıyoruz.Bunu başta iii paşam yapıyor kendisinin beklentisi var.eşe dosta sunacagı koltuk ve para var.bide yanına aldığı mutluyumu konuşturmakla herşey anlaşıldı.İİİ paşamın geçmişdeki çalışmaları çokta ahım şahım değil diyorlar.Çalıştığı tüm kurumlarda kavga ve hengame oluyormuş.Geçmişte beraber çalıştığı Sıtkı bey dahil il müdürleri ve hastane başhekimleri yaka silkmedeler.Bunun en kötüsü ahmet beyle yaşananlardı.Sağlık müdürlüğünün 3 yıl üzerinden çıktığı promosyon 5 yıl olarak sözleşme halinde imza edilmesi yüksek meblağda bir marangozdan peşin parayla malzeme alınması ama malzemenin ambara girmemesi olayından bahseden çok insan var.İİİ paşam koltuğu dolduramamış aksine geçmişi aratmış çalışır durumdaki kurumlarınıda çalışamaz bir iç boğuşmanın içine atmıştır.kendiside bu karışıklıktan yararlanarak bir yerlere sıçrayıp vekillik yolunu açmaya çalıştığı söylenmesi yabana atılacak gibi değil.sıtkı beyi yok etmek onun isteklerini yapmnamak ve cevresini rencide etmeye çalıştığıda kendini ön plana çıkarmaya çalıştığını gösterdiği söyleniyor.sıtkı bey bu kadar pazivitize edilmiş durumdan memnun değilmiş.eeee kendisimi vekil benmi?

««  81   82    83    84    85    86    87    88    89    90    »»  • Google+
  • fb
  • tw
  • yt
  • rss
Gizlilik Kuralları

UYARI !
Internet sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir. Ancak; internet ortamında ise kaynak gösterilmek koşuluyla yeniden yayımlanabilir.


Telefon & Fax : +90 (344) 235 0643

kanal46.com aa  iha abonesidir.