PRESTİJ STONE 728x90

Vatandaş huzur istiyor'

haberine 04.08.2010 23:14 Tarihinde Nazar Berker yazmış;

vay kardeşim vay
Evet o kurumda çalışanların hepsi bir kişiden malüm zattan şikayetciler.hayret verici bişey Üstadın dediği gb "'' allahın on pulunu bekleye dursun on kul
bir kişi'ye tam dokuz dokuz kişiye bir pul
kurt yapmaz bu taksimi kuzulara şah olsa
yaşasın kefenimin kefili kara borsa ''diye memleketin durumunu özetlemiş.bende buna atıfta bulunarak "1 kişi bin kişiye husumet kin duyarsa, bu bin kişide birbirinden habersiz bu bir kişiden nefret edecek duruma geldiyse suçlu bin kişimi yoksa o BİR kişimi"O kurum hiç bu kadar küçülmemişti.o kurumun maraştaki yönetimini üstadın sözleri ile açıklamaya çalıştım.İlgililer artık şu A.T gözlüklerini çıkarında gerçekleri görün.evet sayın yorumcu HUZUR seninde hakkın.saygılarımla.

KMS taraftarı 'Başbakan Bakan'ına dert anlatacak!

haberine 04.08.2010 22:31 Tarihinde fatma kara yazmış;

Çok güldüm.
Çoşkun abi yine vurmuş turnayı.Geçirmiş olduğu soruşturmalar nedeniyle açıga alınan bu günlerde çok sayıda börokrat var.Siyasilerimizden ve vekillerimizden beklentilerin boş olduğu onların yapamayacagı beyan ediliyor.memnun olmayanlar bakanımıza bu olayı bir şekilde ulaştırdığınızda bu zatı muhteremin geçirdiği soruşturmaları ve icraatları anlatıldığında sayın bakanımız anında geregini yapacagından eminim.bakanımızın zaten vekillerin akrabalarından olan börokratlara il müdürlerine sıcak bakmadı malümlarınızdır.İkinci il başkanımız ve tabib odası başkanı hadi kardeşim beklentileri boşa çıkarma.Seni oraya getirenlerin ortak paydası adeletli bir yönetim ve halka hizmet degilmiydi.Hayrola kabuğun kalınmı geldi kıramıyormusun kabuğunu?O zaman sana teslim edilen emaneti sahiblerine bırakman daha doğru olur diye düşünüyorum.Kimsenin oyalanmaya tahammülü kalmadı?sıfırdan geldin neden ekibine inandılar arkanda agalardan beylerden kimse yok diye seni seçtiler..... sana vaad edilen bişey varsa o vaade inanma.vaat edenler zaten seni bir kaşık suda boğar arkandaki sana şimdilik güven duyan arkadaşların olmasaydı.

KMS taraftarı 'Başbakan Bakan'ına dert anlatacak!

haberine 03.08.2010 23:09 Tarihinde mustafa kalaycı yazmış;

İYİ ANLATMALAR...
Hangi vekil derdimizi dinleri çare olduda başbakana dert anlatılacak.Dinleyen vekiller ne yaptıki, başbakandan çare beklersiniz.BAZI Müdürlerin yaptıklarını seyreden vekiller bir şey yapmazken,bence bakanımızdan da bir şey beklemeyin.

Vatandaş huzur istiyor'

haberine 03.08.2010 21:48 Tarihinde beyhan narlıoğlu yazmış;

BİZDE İSTİYORUZ.Yeter
Benim eşim bir kamu kurumunda çalışıyor.Tek maaşla kirada idare etmeye çalışıyoruz.Kurumunda o kadar huzursuzki bu konu evimize de yansıyor.Sağlığından olmak üzere.Yeter artık bizde huzur istiyoruz.Çalıştığı kurumu da buraya yazarsam site yönetimi nokta nokta koyar ama o kurumu bilmeyen kalmadı şehirde.Yeter artık hiçmi kalmadı bu memlekette bir inan evladı.Bu duruma bir el atsın şu mübarek günlerde.Yeter,yeter.

KMS taraftarı 'Başbakan Bakan'ına dert anlatacak!

haberine 03.08.2010 15:34 Tarihinde coskun cesur yazmış;

İYİ DE DİNLER HA.!
KARDEŞİM TÜM TÜRKİYEDE UYGULANAN KANUNLAR MARAŞ'TA BÜROKRASİ CELLADI (bazı) MÜDÜRLER TARAFINDAN FARKLI UYGULANIYOR HERKES SEYREDİYORDA MARAŞSPORUMU HALLEDECEKLER.!BAKAN İSTEYEN ŞEHRİN ÖNCE MİLLETVEKİLİ BULMASI LAZIM.

Kimlik Gazetesi 3. yaş gününü kutladı'

haberine 03.08.2010 15:27 Tarihinde coskun cesur yazmış;

BU GECEDE NEDEN MUHALEFET YOK?
SAYIN FİSKECİ MUHALEFETE FİSKE Mİ ATMIŞ.?BİRDE BAZI RESİMLERİ MANİDAR BULDUM.

'Evet'inize de 'Hayır'ınıza da!....

haberine 03.08.2010 13:47 Tarihinde coskun cesur yazmış;

TABİİ Kİ ÖLECEĞİZ CANBOLAT.!
BU ÜLKEDE ÖLDÜREREK VATAN BÖLMEK İSTEYENLER VARSA HERZERRESİNE YATACAK ŞEHİTLERİMİZ DE VAR CANBOLAT.HEM ANALARIMIZ AĞLAYACAK HEM ANALARINI AĞLATACAĞIZ. BU ÜLKE BURALARA GELİRKEN O ANALAR ÇOCUKLARININ ÖRTÜSÜNÜ CEPHANEYE ÖRTMÜŞLER CANBOLAT.ÜZÜLMEYECEĞİZ BU VATAN ÖLÜNMESİ GEREKTİĞİ YERDE ÖLÜNÜRSE VATAN.GEREKİRSE REFERANDUM GEREKİRSE SEÇİM YAPACAĞIZ.NORMAL HAYATIMIZDA OLMASI GEREKENLERİ ELBET YAPACAĞIZ.ÇALIŞACAĞIZ ÜRETECEĞİZ VE KALLEŞLERİ BÖLÜCÜLERİ İÇİMİZDEKİ HAİNLERİ YOKEDECEĞİZ ÜZÜLME CANBOLAT,EFKARLANMA ÜÇ BUÇUK BÖLÜCÜ KÜRT VATAN BÖLMEK İÇİN ÖLMESİNİ BİLİYORDA YÜZMİLYONLUK TÜRKİYE ŞEHİT VERMESİNİ BİLMEYECEKMİ! BİZ BİR ÖLÜR BİN DİRİLİRİZ CANBOLAT..

Hayırlı bir işe Evet diyeceğiz!

haberine 30.07.2010 13:40 Tarihinde coskun cesur yazmış;

İHANET NEREDE?
12 Eylül 2010 günü yapılacak referandumda anayasanın bazı maddelerinin değişimi halk oylamasına sunulacak. Ak Parti vatandaştan “evet” oyu beklediğini söylerken CHP ve MHP “hayır” oyu verilmesini istediler. 12 eylül referandumda oylanacak maddeler şöyle:
ANAYASA MAHKEMESİNİN YAPISI
Anayasa Mahkemesi yeniden yapılandırılacak. Halen 11 asıl 4 yedek üyeli Anayasa Mahkemesi, 17 asıl üyeden oluşacak. TBMM, 2 üyeyi, Sayıştay Genel Kurulunun gösterdiği 3′er aday arasından, 1 üyeyi ise baro başkanlarının avukatlar arasından göstereceği 3 aday arasından gizli oyla seçecek.

Cumhurbaşkanı, 3 üyeyi Yargıtay, 2 üyeyi Danıştay, 1 üyeyi Askeri Yargıtay, 1 üyeyi Askeri Yüksek İdare Mahkemesince gösterilecek 3′er aday içinden; en az ikisi hukukçu olmak üzere 3 üyeyi ise YÖK’ün kendi üyesi olmayan yüksek öğretim kurumları öğretim üyeleri arasından göstereceği 3′er aday içinden seçecek. Cumhurbaşkanı, 4 üyeyi de üst kademe yöneticileri, serbest avukatlar, 1. sınıf hakim ve savcılar ile en az 5 yıl raportörlük yapmış Anayasa Mahkemesi raportörleri arasından belirleyecek.

Anayasa Mahkemesi iki bölüm ve Genel Kurul halinde çalışacak. Bölümler, başkanvekilinin başkanlığında 4 üyenin katılımı ile toplanacak. Genel Kurul ise mahkeme başkanının veya başkanın belirleyeceği başkanvekilinin başkanlığında en az 12 üye ile toplanacak. Bölümler ve genel kurul, kararlarını salt çoğunluk ile alacak.

Siyasi partilere ilişkin dava ve başvurulara, iptal ve itiraz davaları ile Yüce Divan sıfatıyla yürütülecek yargılamalara, Genel Kurul bakacak.

Anayasa Mahkemesi, Anayasa değişikliğinde iptale, siyasi partilerin kapatılmasına ya da devlet yardımından yoksun bırakılmasına karar verilebilmesi için toplantıya katılan üyelerin üçte iki oy çokluğuyla karar alacak.

Şekil bozukluğuna dayalı iptal davaları, Anayasa Mahkemesince öncelikle incelenip karara bağlanacak.

Anayasa Mahkemesi, Yüce Divan sıfatıyla baktığı davalar dışında kalan işleri, dosya üzerinden inceleyecek. Ancak, bireysel başvurularda duruşma yapılmasına karar verilebilecek. Mahkeme, gerekli gördüğü hallerde sözlü açıklamalarını dinlemek üzere ilgilileri ve konu üzerinde bilgisi olanları çağırabilecek, siyasi partilerin kapatılmasına ilişkin davalarda, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısından sonra kapatılması istenen siyasi partinin genel başkanlığının veya tayin edeceği bir vekilin savunmasını dinleyecek.

Anayasa Mahkemesi üyeleri arasından gizli oyla ve üye tamsayısının salt çoğunluğu ile 4 yıl için bir başkan ve iki başkanvekili seçilecek. Görev süresi bitenler yeniden seçilebilecek.

Anayasa Mahkemesi üyeleri 12 yıl için seçilecek. Bir kişi 2 defa üyeliğe seçilemeyecek. 12 yıldan önce yaş sınırını dolduran üye emekliye ayrılacak.

Anayasa Mahkemesinin mevcut yedek üyeleri ”asıl üye” sıfatını kazanacak.

YÜCE DİVAN
Anayasa Mahkemesine kişisel başvuru yapılabilecek. Meclis Başkanı, Genelkurmay Başkanı, kuvvet komutanları ile Jandarma Genel Komutanı da görevleriyle ilgili suçlardan dolayı Yüce Divanda yargılanacak. Yüce Divan kararlarına karşı yeniden inceleme başvurusu yapılabilecek. Genel Kurulun yeniden inceleme sonucu verdiği kararlar kesin olacak.

Askeri Yargıtay ve Askeri Yüksek İdare Mahkemesi üyeleri için ”hakimlik teminatı” geçerli olacak.

HSYK’NIN YAPISI
Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) yeniden yapılandırılacak. HSYK’nın halen 7 olan üye sayısı 22′e, 5 olan yedek üye sayısı ise 12′a çıkarılacak. HSYK, 3 daire halinde çalışacak.

HSYK’nın Başkanı, Adalet Bakanı olmaya devam edecek. Adalet Bakanlığı Müsteşarının Kurulda yer alması uygulaması da sürecek.

Kurulun, 4 asıl üyesi, yüksek öğretim kurumlarının hukuk, iktisat ve siyasal bilimler dallarında görev yapan öğretim üyeleri, üst kademe yöneticileri ile avukatlar arasından Cumhurbaşkanınca; 3 asıl ve 3 yedek üyesi, Yargıtay üyeleri arasından Yargıtay Genel Kurulunca; 2 asıl ve 2 yedek üyesi, Danıştay üyeleri arasından Danıştay Genel Kurulunca; 1 asıl ve 1 yedek üyesi, Türkiye Adalet Akademisi Genel Kurulunca kendi üyeleri arasından; 7 asıl ve 4 yedek üyesi, birinci sınıf olup, birinci sınıfa ayrılmayı gerektiren nitelikleri yitirmemiş adli yargı hakim ve savcıları arasından adli yargı hakim ve savcılarınca; 3 asıl ve 2 yedek üyesi idari yargı hakim ve savcıları arasından idari yargı hakim ve savcılarınca dört yıl için seçilecek. Süresi biten üyeler yeniden seçilebilecek.

Kurul üyeliği seçimi, üyelerin görev süresinin dolmasından önceki 60 gün içinde yapılacak.

Kurulun ”meslekten çıkarma” cezasına ilişkin kararlarına itiraz yolu getirilecek. Kurulun diğer kararlarına karşı yargı mercilerine başvurulamayacak.

HSYK’nın mevcut asıl ve yedek üyelerinin görevleri, seçildikleri sürenin sonuna kadar devam edecek.

GEÇİCİ 15. MADDE
Ekonomik ve Sosyal Konsey” Anayasa kapsamına alınacak.

12 Eylül dönemindeki Milli Güvenlik Konseyi üyeleri ile bu dönemde kurulan hükümetler ve Danışma Meclisi’nde görev alanların yargılanmasını önleyen geçici 15. maddesi yürürlükten kaldırıldı.

Kadın-erkek eşitliği konusunda alınacak tedbirler, Anayasanın eşitlik ilkesine aykırı olarak yorumlanamayacak. Çocuklar, yaşlılar ve özürlüler ile harp ve vazife şehitlerinin dul ve yetimleri ile malul ve gaziler için alınacak tedbirler eşitlik ilkesine aykırı sayılmayacak.

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI
Herkes kendisi ile ilgili kişisel verilerin korunmasını isteme hakkına sahip olacak. Bu hak, kişinin kendisiyle ilgili kişisel veriler hakkında bilgilendirme, bu verilere erişme, bunların düzeltilmesini veya silinmesini talep etme ve amaçları doğrultusunda kullanılıp kullanılmadığını öğrenmeyi de kapsayacak. Kişisel veriler ancak kanunda öngörülen hallerde veya kişinin açık rızası ile işlenebilecek.

YURT DIŞINA ÇIKIŞ YASAĞI
Yurt dışına çıkma hürriyeti, ancak suç soruşturması veya kovuşturması nedeniyle ve hakim kararıyla sınırlandırabilecek.

ÇOCUK İSTİSMARI
Her çocuk, korunma ve bakımdan yararlanma, yüksek yararına açıkça aykırı olmadıkça ana ve babası ile kişisel ve doğrudan ilişki kurma ve sürdürme hakkına sahip olacak. Devlet, her türlü istismara karşı çocukları koruyucu tedbirleri alacak.

SENDİKA VE TOPLU SÖZLEŞME
Aynı iş kolunda birden fazla sendikaya üye olunabilecek. Memurlara ve diğer kamu görevlilerine toplu sözleşme yapma hakkı tanınacak. Toplu sözleşme yapılması sırasında uyuşmazlık çıkması halinde, taraflar Kamu Görevlileri Kuruluna başvurabilecek. Kurul kararları, kesin ve toplu sözleşme hükmünde olacak. Toplu sözleşme emeklilere de yansıtılacak.

Greve katılan işçilerin ve sendikanın kasıtlı veya kusurlu hareketleri sonucu grev uygulanan iş yerinde neden oldukları maddi zarardan sendika sorumlu tutulamayacak. Siyasi amaçlı grev ve lokavt, dayanışma grevi ve lokavtı, genel grev ve lokavt, iş yeri işgali, iş yavaşlatma, verim düşürme ve diğer direnişlere ilişkin yasaklar kaldırılacak.

KAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU
”Kamu Denetçiliği Kurumu” (ombudsmanlık) oluşturulacak. Kurum, TBMM Başkanlığına bağlı olarak kurulacak ve idarenin işleyişi ile ilgili şikayetleri inceleyecek. Kamu başdenetçisi TBMM tarafından gizli oyla ve 4 yıl için seçilecek. Milletvekilliğinin düşürülmesi uygulaması kaldırılacak.

TBMM Başkanlık Divanı 2. dönem sonuna kadar görev yapacak.

YÜKSEK ASKERİ ŞURA KARARLARI
Yüksek Askeri Şuranın (YAŞ) terfi işlemleri ile kadrosuzluk nedeniyle emekliye ayırma hariç, her türlü ilişik kesme kararlarına karşı yargı yolu açılacak.

İdari yargı, idari eylem ve işlemlerin hukuka uygunluğunun denetimi ile sınırlı olacak, ”yerindelik denetimi” yapılamayacak.

TOPLU SÖZLEŞME HAKKI
Memurlara verilen uyarma ve kınama cezaları yargı denetimine açılacak. Adalet hizmetleri ile savcıların idari görevleri yönünden Adalet Bakanlığınca denetimi, adalet müfettişleri ile hakim ve savcı mesleğinden olan iç denetçiler; araştırma, inceleme ve soruşturma işlemleri ise adalet müfettişlerince yapılacak.

ASKERİ YARGI
Askeri yargının görev alanı yeniden belirlenecek. Askeri yargı, askeri mahkemeler ve disiplin mahkemeleri tarafından yürütülecek. Askeri mahkemeler, asker kişiler tarafından işlenen askeri suçlar ile bunların asker kişiler aleyhine veya askerlik hizmet ve görevleriyle ilgili olarak işledikleri suçlara ait davalara bakmakla görevli olacak.

Devletin güvenliğine, anayasal düzene ve düzenin işleyişine karşı suçlara ait davalar, her durumda adliye mahkemelerinde görülecek.

Siviller, savaş hali dışında askeri mahkemelerde yargılanamayacak.

Hayırlı bir işe Evet diyeceğiz!

haberine 29.07.2010 15:46 Tarihinde coskun cesur yazmış;

ÖNCE SANA BİR SORU .!
İhanetin kalemi nasıl tutulur.?Ben sayın yazarı tanımam yazısını okudum derinliği olmayan bir kompozisyonla evet diyeceğini ifade etmiş.Değişecek yasalardan hangisi ihanet maddesi onu bir alalım soruya cevap gelecek.

Kılıçdaroğlu 30 Temmuz'da Kahramanmaraş'ta!...

haberine 29.07.2010 12:51 Tarihinde Mustafa Gençtürk yazmış;

CHP yanlış yaptı!....
CHP Kahramanmaraş teşkilatı bence yanlış yaptı......Böyle geniş kapsamlı bir program yaparak genel başkanı bu sıcaklarda yoracağına şehirde tek bir miting programı ayarlasa idi daha iyi olurdu. Böylece il merkezi ile ilçe ve beldelerdeki insanlar buraya gelir kalabalık çok olur ve gövde gösterisi olurdu. böyle geniş kapsamlı bir program olacağı için mitinglere katılım beklenenden çok düşük olacaktır. Eğer tek bir miting olsa idi milletvekili Durdu Özbolat'ın telefonları otomotik programla arattırak insanları mitinge davet etmesinede gerek olmazdı. Bakalım ne kadar kalabalık olacak bu sıcaklarda görelim. akp liler sevinmesin az kalabalık olacak diye..bakalım kendileri 20 ağustostaki azmi mübarek günde sıcağın altında ne kadar insan toplayabilecekler genel başkanlarının mitingi için? uzmanlar cehennem sıcaklarının geleceği uyarısında bulunuyor da....cehenneme gerek yok zaten şu anda adeta pişiyoruz. bu sıcaklarda para dağıtsan yine de kimse kızgın güneşin altında saatlerce beklemez ki......ne dersiniz....

Hayırlı bir işe Evet diyeceğiz!

haberine 29.07.2010 10:16 Tarihinde sefa kantarcılar yazmış;

SAN Bİ SORU ?
ÇOK MERAK EDİYORUM BU YORUMU YAZARKEN ÇOK DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ BENCE HİÇ DÜŞÜNMEDİNİZ VE BU KONU HAKKINDA BİR BİLGİNİZDE YOK ! SİZE ŞU SORUYU SORMAK İSTİYORUM BUGÜN İKTİDAR DA BDP LİLER OLSA VE BİR ANAYASA ÇIKARSA (Kİ BENCE BİR FARKI YOK AKP NİN) SİVİL ANAYASA DİYE KAYITSIZ ŞARTSIZ ÖLÇMEDEN TARTMADAN YİNE EVET DERMİYDİNİZ ?

BDP yarın Dörtyol'a gidiyor!

haberine 28.07.2010 21:04 Tarihinde coskun cesur yazmış;

KÜRTLER ZARAR GÖRÜR.
YILLARDIR DOĞUDA VE BATIDA TÜRKLERİ ÖLDÜREN KÜRT TERÖRİSTLER DEĞİLMİ.?ŞU YÜZSÜZ VEKİL MÜSVEDDELERİNE BAKIN.SANKİ VATAN SAHİPSİZ.TÜRK MİLLETİNİN SAĞ DUYUSU VE DEVLETÇİ YAPISI SAYESİNDE YAŞIYORLAR BU BÖLÜCÜLER.

Akıllılardan pek hayır yok ki!...

haberine 28.07.2010 13:36 Tarihinde coskun cesur yazmış;

TALAT GENE YOLDA GEZERKEN BULUNUR.
YAKALA TALATI DERDİNİ ANLAT İŞİNİ YAPTIR.ÖBÜR MİLLETVEKİLLERİ ELEDE GEÇMİYORKİ İŞ YAPSINLAR..BU GÜNLERDE REFERANDUM VAR YA GELİRLERRRR..

Hayırlı bir işe Evet diyeceğiz!

haberine 27.07.2010 21:11 Tarihinde coskun cesur yazmış;

KANTARCI KANTARIN TOPUZUNU KAÇIRMIŞ!
SİVİLLER TARAFINDAN YAPILAN YASALAR SİVİL YASADIR.

Hayırlı bir işe Evet diyeceğiz!

haberine 27.07.2010 14:09 Tarihinde sefa kantarcılar yazmış;

ÇOK BÜYÜK BİR İHANETİN KALEMİNİ TUTUYORSUN YAZAR BEY !!
BAKIN BEY EFENDİ BUNLARI YAZARKEN NE KADAR "TARAF"SIZ OLDUĞUNUZ ORTADA AMA SİZİ UYARMAK İSTERİM.BAŞBAKANINIZ ÇIKIP MEYDANLARDA SİVİL ANAYASA YAPTIK YİYOR SİZDE ALKIŞ TUTUYORSUNUZ.SİZE ÖNERİM SİVİL ANAYASANIN NASIL BİR YAPIDA HAZIRLANMASI GEREKTİĞİNİ HUKUK KİTAPLARINDAN OKUMANIZI TAVSİYE EDERİM.AMA İSTERSENİZ SİZE BİRAZ AÇIKLAYAYIM SİVİL VE DEMOKRATİK BİR ANAYASA NASIL OLUR? BAKIN ÖNCELİKLE SİVİL ANAYASALAR OLUŞTURULURKEN TÜM BU İŞLE ALAKADAR KURUM,KURULUŞ,VAKIF,ÖRGÜT VE SİYASİ PARTİLERİN GÖRÜŞLERİ ORTAK KOMİSYONLAR KURULARAK ALINIR VE BU ORTAK FİKİRLERDEN BİR ANAYASA OLUŞTURULUR BU İŞLEMDEN SONRA OLUŞTURULAN TASLAK ÜZERİNDE EKSİKLİKLERİ VE YETERLİ OLMADIĞI KONULAR TEKRAR MASAYA YATIRILIR VE TÜM BU KURUMLARIN FİKİRLERİNDEN OLUŞAN ANAYASA MECLİSE GETİRİLİR BÖYLE HAZIRLANAN BİR ANAYASA KESİNLİKLE ALTINI ÇİZEREK SÖYLÜYORUM TEK SEFERDE MECLİSTEN GEÇER.BÖYLE ALDATMACA REFERANDUMLARA HİÇ GEREK KALMAZ.AMA SİZ KALKAR KENDİ BAŞINIZA BİR ŞEYLER KARALARSANIZ VE DİĞER KESİMLERDEN GELEN ELEŞTİRİLERE DE BUNLAR BİLMİYOR BUNLAR DEMOKRASİ KARITI DERSENİZ KUSURA BAKMAYIN KİMSE SİZİN KARALADIĞINIZ VE İÇERİĞİ SADECE KENDİNE HİZMET EDEN BİR KARALAMAYA DÜZMECEYE DESTEK VERMEZ VE ŞİMDİ OLDUĞU GİBİ BU AYAK OYUNLARININ KARŞISINDA DURUR VE İNSANLARA GERÇEKLERİ ANLATIR.

MHP'den referanduma pankartlı HAYIR!

haberine 27.07.2010 13:59 Tarihinde sefa kantarcılar yazmış;

NE KADAR BASİT VE UCUZ YORUMLAR BUNLAR
NE KADAR BASİT VE UCUZ YORUMLARDA BULUNULMUŞ GERÇEKTEN PES DOĞRUSU BU İNSANLARI ANALAMA ÇOK ZOR DAHA DÜNE KADAR MERKEZ İLÇEYİ ATAYAMADILAR DİYE ORTALIĞI KARIŞTIRANLAR ŞİMDİ DE ÇIKMIŞLAR NİYE ELBİSTANLIYMIŞTA YOK EFENDİM NİYE MARAŞLI DEĞİLMİŞTE GERÇEKTEN BU YAZILAR ÇARESİZLİĞİN BİR GÖSTERGESİDİR.BU MİLLET K.MARAŞ MERKEZ DEN OLANLARINDA NELER YAPTIĞINI VEYA YAPAMADIĞINI GÖRDÜ.ÇIKMIŞLAR PANKARTA LAF ATIYORLAR YOK EFENDİM TAKLİT YAPILIYORMUŞ DA BİLMEM NE BİLMEM NE..BUNLAR MİLLİYETÇİ HAREKETİN "M" SİNİ BİLE BİLMEYEN İDRAK EDEMEYEN İNSANLARDIR.GECE GÜNDÜZ ÇIKIP BOŞ BOŞ SIRF MUSTAFA BASTIRMACI YA MUHALEFET OLMAK İÇİN GECE GÜNDÜZ BİLGİSAYAR BAŞINDA ŞU BASTIRMACI BİR ŞEYLER YAPSADA BİZ DE HEMEN BİR KÖTÜLESEK DİYE AĞIZLARININ SUYU AKAN İNSANLARDIR.HA KİMLERDİR BİLMEM TANIMAM AMA BUNLARI YAPACAK KADAR DÜŞEN BİRİSİ MİLLİYETÇİ HAREKET MENSUBU DEĞİLDİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.ÇÜNKÜ BU SÖYLEMLER AKP LİLERİN AĞZINA YAKIŞIR.HER NEYSE SONUÇTA ARTIK MHP NİN ASLAN GİBİ BİR GEÇMİŞİ TEMİZ GELECEĞİ AYDINLIK VE SONRADAN DEĞİL ANADAN DOĞMA 7 GÖBEKTEN MHP Lİ BİR EĞİTİMCİ KÜLTÜRLÜ BİR MERKEZ İLÇE BAŞKANI VAR.ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN MEMLEKETİMİZE HAYIRLI OLSUN.

MHP'den referanduma pankartlı HAYIR!

haberine 26.07.2010 14:45 Tarihinde coskun cesur yazmış;

BU REFERANDUMA KİMLER HAYIR DİYOR.
Bu milletin yıkılmasını isteyen pkk sözcüsü bdp hayır diyorsa mhp nasıl hayır der. Biri anlatsın bdp nin TÜRK milleti lehine bir faaliyet göstereceğini.

Bu ayıp yeter size!..

haberine 26.07.2010 12:18 Tarihinde coskun cesur yazmış;

AH KARA OZAN AH! SEN HİÇ BEYAZLAŞAMAYACAKSIN.
BÜ ÖKKEŞ ŞENDİLLER VEKİLKEN SIR BARAJI YOKMUY DU KARAOZAN! DURMAK YOK KARARMAYA DEVAM..: )

Şendiller: Doğa harikası Sır Barajı ölüyor!

haberine 26.07.2010 08:46 Tarihinde Atilla Sarıyıldız yazmış;

Daha Önce Nerdeydiniz
Çok doğru bir konuya temas etmişsiniz, inşallah biran önce bir çözüm bulunur. Fakat, Sayın Şendiller, o sular sizin Milletvekili olduğunuz zamanda akıyordu, o zamanlar nerelerdeydiniz?

MHP'den referanduma pankartlı HAYIR!

haberine 25.07.2010 19:09 Tarihinde fatih yazmış;

AFİŞ NE YA
Ya sayın il başkanı bastırmacı. AYDIN il teşkilatı afiş astı diye sendemi onları örnek aldın. Ne bu aylardır taklitcilik yönetim olarak maraşta bir gündem oluşturmaktan acizmisiniz. Öyle afiş asmak ile hayır cephesi oluşmasınımı sağlayacaksınız. siz bu kafayla genel seçimde milletvekili bile çıkaramassınız bu memlekette. AKparti daha çok birinci parti çıkar bu ilde.

««   171    172    173    174    175    176    177    178    179    180    »»  • Google+
  • fb
  • tw
  • yt
  • rss
Gizlilik Kuralları

UYARI !
Internet sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir. Ancak; internet ortamında ise kaynak gösterilmek koşuluyla yeniden yayımlanabilir.


Telefon & Fax : +90 (344) 235 0643

kanal46.com aa  iha abonesidir.