PRESTİJ STONE 728x90
KMTSO
MEHMET BEŞEN SİGORTA

MHP: Seks skandalına karışmış MEM istemiyoruz!

haberine 26.08.2010 14:30 Tarihinde erkan yazmış;

Tam Bastırmacıya göre siyaset
MHP'nin Sayın il başkanı siyaset yaptığını sanıyor almış yanına ilçe başkanını verdikleri poza bakarsan sanki imralıdaki görüşmenin yazışmalarını fotoğraflarını ele geçirmiş gibi poz veriyor.Bu ne basit siyaset anlayışı 4 yıl önce olman bi hadiseyi hemde inceleme sonucu lehte olmasına karşın tarafların lehine sonuçlanmasına rağmen kullanmak hemde şu ramazan ayında abesle iştigal değilde nedir.Yazık hemde çook yazık bunlarda siyasetçi olucak

Kahramanmaraşlılar Bakan istiyor'

haberine 25.08.2010 14:41 Tarihinde fatma kara yazmış;

Bakanımızdan bakan istedikmi
Yazar kardeşim bu hayallerin söndüğünü sende bizde gördük.Yani bakanlık hayali bitti.maraş olarak biz istenileni yapalım hizmet filan boş.Bakanımız ne istedi evetmi.EEEEE biz ne istedik al gülüm ver gülüm.Muhterem zati malüm müdüre oyuncak tahsis edilsin diye biz destegimizi esirgememeliyiz.Malüm müdürün oyuncagını alırlarsa aglar.evetler yüksek çıkmazsa maraş allak bullak olur.dikkat edelim.

Şendiller: Büyükşehir için kampanya başlatalım!

haberine 23.08.2010 09:14 Tarihinde beyhan narlıoğlu yazmış;

unuttum_2
Ş.Urfayla K.maraşı karıştırma.Seçimde Urfadan çeketi koysam kazanırım diyenlere nasıl ders verildi?Bazı siyasilerimiz değnegi koysak kazanırız demelerine köylüler hadi ne işiniz var evinize demesine rağmen seçmenin tavrı ortada.Antep,urfa,malatya nile kendimizi kıyaslamayalım.yanılırız.Biz osmaniye kilis gb illerle kıyaslama yapalım.Antep sağlık müdürünün basın açıklması oldu .aynı hafta maraş sağlık müd açıklaması oldu.Maraşı antebin ilçesi sandım.Antep bişr ilçesine verdiği hizmet daha fazla.avutmayalım bu idarecilerle nereye kadar gidilebilir.

Şendiller: Büyükşehir için kampanya başlatalım!

haberine 23.08.2010 09:02 Tarihinde beyhan narlıoğlu yazmış;

Hala Anlayamadınmı
kendini gündemde tutmak istiyen bir arkadaş örneği.İktidar partisinin 6 milletvekili olan bir ilde gündem oluşturacaksın.Başbakanımız Mehmet Sağlam beyi partisine katılımda tanıtırken eski degil yeni bakanınız dememişti degilmi.ellerinde pankartla bakanımızı isteriz diye başbakana gösterildiğinde nasıl bir fırça ile bu insanlar yok oldular.bide ne yapacaksınız bakanı ben sizin bakanızım deyince alkış fırtınası kopmadımı.Sanane kardeşim sen kimsinn çekilin yeter.bakanımız görüyor maraşı.uygun görürse verir.Bu idarecilerle bu egitimle bu sağlık sorunlarıyla hala şehir merkezinde yollardan8Affedersiniz) eşşekler gidemiyor.Çukurlardan kasislerden doğalgaz çukurlarından araçlar degi,l insanlar gidemiyor be .bu kafayla maraşa tirolyonlar aktarsan ne işe yarayacak kaldırım yap boz dan başka.hadi kardeşim işine bak bu yaştan sonra beklenti içinde olmak akla ziyandır.

Başbakan R. Tayyip Erdoğan Kahramanmaraş'ta...

haberine 21.08.2010 01:33 Tarihinde emre tutan yazmış;

niye hayır...
mustafa bey önemli bir konuya parmak basmış..kalabalıgın azlıgını neye baglayacaklar parti kurmayları bakalım..kurumlarda bir sürü sıkıntı var görmüyorlar aha seçimde yaklasştı onun koşturmacasıda başlayacak...bu millet niye evet diyecegini iyi biliyor...demokrasiye ve refaranduma EVET.. S.... müdürüne HAYIIIR...
DİĞER DAİRE MÜDÜRLERİ DEĞİŞTİ SIRADAKİ GELSİN.. bakalım aklıselim görünene kimseler bunu göreeceklermi..

Başbakan R. Tayyip Erdoğan Kahramanmaraş'ta...

haberine 20.08.2010 22:02 Tarihinde Mustafa Gençtürk yazmış;

Böyle miting mi olur?
AK Partinin Kahramanmaraş mitingleri hayli görkemli olur; 80-90 bin hatta 100 bin katılımlardan bahsedilirdi. Ama bugün üzülerek gördük ki; bu rakamların onda biri kadar insan vardı. Yani 6-7 bin civarında bir kalabalık vardı alanda...Hadi 10 bin diyelim....Başbakanımızın morali de hayli bozuldu sanırım...Bu parti bu hallere düşecek bir partimiydi ya?....Suç kimin; il ve ilçenin tabi....artık kafalarını ellerinin arasına alır da düşünürler belki........yazı yazık çok yazık.....(Şimdi derlerki ramazandı da ondan katılım az oldu. Yok mevsim sıcaktı da ondan az katılım oldu. Bundan önceki mitinglere hangi parti olursa olsun sayıları değerlendirirken sıcaklığı ve mevsimi hiç göz önüne aldık mı söyleyin Allah aşkına.....)

Kahramanmaraşlılar Bakan istiyor'

haberine 20.08.2010 19:57 Tarihinde mustafa kalaycı yazmış;

BAKAN LAZIM MUTLAKA..
Başbakan gelmeden bazı yazar abilerimiz BAKAN istiyoruzlara başladılar.Bu sözler bana....bir haberde yer alan,"bunca çalışana bir gezen gerekli" mantığı ile habere konu olan Vekil adayımızı TALAT geldi aklıma.Doğru bu memlekete bir BAKAN muhakkak gerekli.Hiç bir yatırımın gelmediği,eş dost akraba,yeğen bir yere gelsin amacı dışında bir işi olmayan,icraatları ile değil kırdıkları potlarla gündeme gelen vekillerimizden biri muhakkak BAKAN olmalı.Çünkü artık memlekette kimse onları artık önemsemiyor,bakmıyor.Bir BAKAN muhakkak olmalı.BAKARsınız gün gelir malum müdürlükteki çalışanların dertlerine o BAKAN belki BAKAR.

Kahramanmaraşlılar Bakan istiyor'

haberine 20.08.2010 15:27 Tarihinde beyhan narlıoğlu yazmış;

Başbakanımız zahmet ediyor
Böyle bir seçmen kitlesi dünyada benzeri yoktur.Bakan istiyoruz diye pankart açar fırçayı yer sonra pankartı toplar arakasından alkış çalar..Çapucu ne demektir bilirmisiniz.Önce topluluklar çapulcu olmayacak.Sorgulamasını irdelemesini bilecek.Atanan İdareciler ortada maraşa verdikleri kattıkları ortada.Çocuklarımız eğitim sağlık durumu ortada.Eski bir milletvekilimzin deyimi ile"değneyi koysak kazanırız"lafı bu seçmenin kalitesini gösteriyor.Başbakanımıza canımız feda Çünki o canını ortaya koyuyor..Ama onu temsilen maraştan seçtiklerimiz oooooooo.Urfali gb çeketi koysak kazanırız dersini vermediği takdirde daha cokkk istersin sayın yazarım BAKAN hayalini görürsün.

Başbakan'ın da katılacağı iftarı Kervan hazırlıyor!

haberine 20.08.2010 14:02 Tarihinde Aykut YORULMAZ yazmış;

MARKA KERVAN
Artık Kahramanmaraş'ımız MADO'dan başka bir markası olduğunu görüyoruz. Kervan Pastanesi emin adımlarla yoluna devam ediyor. Artık zirvede Mado yalnız değil ....

GÖRÜŞ: Sayın Başbakan, hoş geldiniz!

haberine 20.08.2010 12:11 Tarihinde sefa kantarcılar yazmış;

BU KADAR DA YAĞ ÇEKİLMEZ BE AYIP
BU KADAR DA YAĞ ÇEKİLMEZ AYIP BE AYIP BAŞBAKANLARI VERDİĞİ SÖZÜ TUTARMIŞTA BİLMEM NEYMİŞTE 8 SENE SÖZÜNÜ TUTMAYAN NE ZAMAN TUTACAK SAYIN FİSKECİ MİTİNG YAPMAYA BİLE BU MİLLETİN PARASIYLA GELEN SANKİ AÇILIŞ YAPIYORMUŞ GİBİ GÖSTERİP HARCAMALARI PARTİSİNE DEĞİL DE BU MEMLEKETTE VERGİ VEREN TÜM YURTTAŞLARIN SIRTINA ATIYOR SİZ TUTMUŞ YAĞ ÇEKİYORSUNUZ ADAMA UTANIN KENDİNİZLE !!! MARAŞ KAHRAMANMARAŞ HEYT BE NERDEN NEREYE GELDİK !!!

Ödenmeyen DSSÖ ve gecikmeli maaşa KTO tepkisi

haberine 19.08.2010 14:42 Tarihinde ismail atar yazmış;

Neyi becerebildiler
Bakanlık bu konuda il müdürlüklerine ne yapacaklarına dair yazılı mevzuat göndermiş ama müdürlük (Çakma İdareciler) mevzuat okumasını bilmiyor yorumlamasını bilmiyor.Birileri okuyacak sonra.......anlatacak ama yine anlamayacaklar.Bakanlık İşte bunları bilmiyor.İdareci var biliyor .Banka promosyon olayı hala belleklerde.peşin 1900 lira alacak personelin parasını ......ettiler 6 ay arayla 6 taksitle bu paradanda az bir parayla anlaştılar.kayıtlar ve şahitler ortadaEn son verilen taksit sanırım 150 kuruştu))):.Key paraları zaten bir yüz karalık olaydı.hala alamayan oranı yüksek.3-4 yıl sonra alınan key parasından dolar artışı kur farkı ve faiz farkı sebebiyle personel başına 300 bin tl kayıp oldu.Döner sermayedeki olanlar KTO zaten biliyor uydurma cevapla olayı örtbas ettiklerini biliniyor.Kalb cerrahi uzmanları nasıl amalıyat yapıyor.hani kapanacaktı bu servis. Ya bu adamların sağlıktaki bir başarısını halka hizmetini getirin gösterin kırk yıl köleleri olayım.Sağlıktaki kan uyuşmazlığı bakanımıza anlatmak gerek.Bu anlatmayı kim yapar!!!! siyasiler yapamaz ! il başkanı hiç yapamaz !!!!: maraşın ileri gelenleri hıııııı hiç olmaz yapsa yapsa yine KTO başkanı yapar.Başkanım malüm kişinin yaptırdığı baskıyı biliyoruz ama sen inaclı ve yüreklsin yürü işe yaramazları AK su ya dökelim.

Muhalif 2 belediye başkanı 'Evet' diyecek

haberine 19.08.2010 13:35 Tarihinde fatih yazmış;

MUSTAFA AKPINARA CEVAP

Mustafa bey, benim ülkücülüğüm veya M.HP liliğim kimseyi ilgilendirmez. Kimseninde adamı olmadık olmayız. ben gözümün gördüğü kulağımın duyduğu inandığım bişey için yorumda bulunurum. sen diyorsun ki il başkanı maraşı gerçekten kucaklıyor diyorsun sende inanmıyorsun ya neyse. Şimdi haberin başlığı ne. 2 belediye başkanı EVET diyecek.Peki il başkanı ne yapıyor söylermisin maraşı kucaklıyor diyorsun ya bu belediye başkanlarını niçin kucaklamıyor. Niçin onların evet oylarının yanlış olduğunu yapmamaları gerektiğini söyleyip ikna etmiyor demekki o belediye başkanlarını ikna edip kucaklayamıyor. Peki K.Maraş halkını nasıl kucaklayıp ikna edecek söylermisin. aksu tv de maraş ilinde hayır oylarının ne kadar çıkacagını sordu turgay bey il başkanı yüzde 49 larda evet oylarının çıkacağınıı söyledi. peki maraş ilinde yüzde 65 veya daha fazla evet çıkarsa ne yapacak sayın il başkanımız. ilk yorumumdaki sitem dolu söz ile bastırmacıdamı evet diyor derken m.h.p seven bir kişi olarak il başkanının daha aktif daha pozitif kimseleri ötelemeden herşeyi ben bilirim ben yaparım havasından bir an önce kurtulup kendine gelmesi lazım. yoksa genel seçimlerdede hüsrana uğrarız bu memlekette .Koltuk kimseye baki degildir. saygılar

Ödenmeyen DSSÖ ve gecikmeli maaşa KTO tepkisi

haberine 19.08.2010 12:03 Tarihinde hasan kazmacı yazmış;

KTO Başkanı
Bahsedilen mercilerdeki idarecilerde birikim yok.Ne yapaçagını bilen yok.Amirin emretme yetenegi bilgi dagarcından gelir.(Sayın editör ....... işaretleri ile güneşi kapatamazsın)Bu idarecilerin yönetimle ilgili bildikleri sadece bir memurun musade ettiği kadarını bilmektir..Memur herşeyi planlar onlar imza atar.Gerçmişte bir arkadaş yorumlamıştı.Bir memur masaya oturmuş karşısına müdür yardımcıları ve şube müdürlerini almış onlara ne yapacaklarını nelere dikkat etmeleri gerektini anlatıyordu İşte malüm müdürlüğün malüm yöneticilerinin durumu. Zaten malüm müdürde bu açığını ona buna........ kapatmaya çalışıyor.EL İNSAF bu kadar kişi bir memurun yapaçagı işemi kaldı.Amir liyakatsız ve bilgisizse memura muhtaç olacagı budur.Türkiyede hiç bir üyesi KERY den hakkını alamayan tek kurum Malüm müdürlüktür.Ne zaman aldılar 3 yıl sonraKEY aldılar. maaşı aldığınıza şükredecez.Döner sermaye ayın ilk haftası ödenmesi gerekir.Ayın 20 olmuş hala döner alacaz.Bu idarecilerle bu kadar olur.Malüm müdürle yola devam.

Kültür ve Turizmde nereden nereye geldik?

haberine 19.08.2010 11:38 Tarihinde Mustafa Gençtürk yazmış;

Helal olsun....
bir zamanlar herkesin moda olarak boy hedefi yaptığı seydi bey yazılanlara göre güzel işler yapmış.....iştir kişinin ayinesi lafa bakılmaz demiş atalar...çok doğru bir laf. konuştumu mangalda kül bırakmayanların ne yaptıklarını ise doğrusu çok merak ediyorum. seydi bey sen konuşulanlara aldırma...durmak yok, icraata devam...

Ödenmeyen DSSÖ ve gecikmeli maaşa KTO tepkisi

haberine 18.08.2010 20:15 Tarihinde ahmet ahsen yazmış;

beceriksizler
yazık ki bunlar idareci yapılmış. kendi menfaatleri olsa şahin kesilirler. ayda 5500 kaat döner aldığı için kimseyi takmıyor. tamgün parasına mı ihtiyacımı var.

Muhalif 2 belediye başkanı 'Evet' diyecek

haberine 18.08.2010 16:10 Tarihinde MUSTAFA AKPINAR yazmış;

FATİHE CEVAB
FATİH SEN ÜLKÜCÜMÜSÜN YOKSA MHP Lİ Mİ GALİBA KARDEŞİM SEN NİFAK SOKMAYA ÇALIŞAN YA DA BİRİLERİNİN ADAMISIN SAYIN İL BAŞKANIMIZIN EVET DERMİ HİÇ GALİBA SENIN SORUNLARIN VAR BU TÜR YÖNLENDİRMELERİ BOŞ VER GEL PARTİYE SIKINTI VARSA KONUŞ SAYIN İL BAŞKANIMIZ MARAŞI GERCEKTEN KUCAKLIYOR

Muhalif 2 belediye başkanı 'Evet' diyecek

haberine 18.08.2010 12:37 Tarihinde fatih yazmış;

BASTIRMACI DAMI EVET DİYOR YOKSA
M.H.P Belde belediye başkanları eger evet diyorlarsa demekki kendilerini bu partide dışlanmış hissettikleri içindir. İl başkanı çıkıp açıklama yapmalıdır. Niçin evet diyorlar niye M.H.P den istifa ediyorlar. Partiye hayır afişi asmakla hayır tişörtü yaptırmakla bu memlekette bu iş olmaz. O hayır tişörtü il başkanı ilçe başkanı giyip sokaklara çıkarak vatandaşlara birebir anlatmalıdır. Başbakan diyor ya Bitaraf olan bertaraf olur. Sayın Bastırmacı Başbakan maraşa geliyor hadi yap bir basın toplantısı deki sayın başbakan biz Bitarafız hadi bizi bertaraf et bakalım diye yap bir açıklama. Öyle koltukda oturmakla bu iş olmazzzzzzzzzzz

Muhalif 2 belediye başkanı 'Evet' diyecek

haberine 18.08.2010 12:02 Tarihinde erkan yazmış;

BELEDİYE BŞK. SAHİP ÇIKAMAYAN MHP İL BAŞKANI
Bu nasıl iştir böyle ne demek belediye başkanlarını ikna edememek siz toplumu yöneten kendi belediye başkanını HAYIR demeye ikna edemiyorsanız vatandaşı nasıl ikna edeceksiniz,burada çıkacak EVET hezimetini nasıl savunacaksınız aklınızı başınıza alın bu partiyi her geçen gün geriye götürüyorsunuz.Ne yapıp yapıp döndürün belediye başkanlarını yada sizde bırakıp gidin...

GÖRÜŞ: AK Parti'ye geçecek belde başkanları..

haberine 18.08.2010 10:57 Tarihinde Mustafa Gençtürk yazmış;

Mehmet Taş beye bir soru!
Sayın Mehmet Taş, yazınızda tepki vermenin farklı yolları vardır demişsiniz. Lütfen bunlar nelerdir açıklarmısınız? Doğrusu çok merak ediyorum. Bence gazetecinin tepkisi kalemi ve yazısıdır. Değil mi? Saygılarla....

Saat 16'daki toplantıya 16.15'de çağırdılar!

haberine 17.08.2010 18:40 Tarihinde fatma kara yazmış;

Helal l Başkanımıza
Çalışmaları bir bir anlatmış.Ben sağlıkcıyım.Sağlıkta yapılanları okudum hayret tetim.Sıtkı beyin şahsi çalışması sonucunda yapılanlar dışında bir tane içraat görmedim.Sağlıkta kendinin il başkanlığında ve........ yapılan bir içraat okuyamadım.Demekki üzüm üzüme baka baka kararır sözü boşuna söylenmemiş.Malüm zatla bomboş geçen 3,5 yıl maraşın 3.5 yıllık kaybını kim telafi edebilir.ANTEP UZAYA MEKİK GÖNDERECEK.Maraş hala aynı nakaratla yola devam.Uyu uyu kalk.Bağ evlerinde ziyafet.

««   171    172    173    174    175    176    177    178    179    180    »»  • Google+
  • fb
  • tw
  • yt
  • rss
Gizlilik Kuralları

UYARI !
Internet sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir. Ancak; internet ortamında ise kaynak gösterilmek koşuluyla yeniden yayımlanabilir.


Telefon & Fax : +90 (344) 235 0643

kanal46.com aa  iha abonesidir.