PRESTİJ STONE 728x90

Muhalif 2 belediye başkanı 'Evet' diyecek

haberine 18.08.2010 12:02 Tarihinde erkan yazmış;

BELEDİYE BŞK. SAHİP ÇIKAMAYAN MHP İL BAŞKANI
Bu nasıl iştir böyle ne demek belediye başkanlarını ikna edememek siz toplumu yöneten kendi belediye başkanını HAYIR demeye ikna edemiyorsanız vatandaşı nasıl ikna edeceksiniz,burada çıkacak EVET hezimetini nasıl savunacaksınız aklınızı başınıza alın bu partiyi her geçen gün geriye götürüyorsunuz.Ne yapıp yapıp döndürün belediye başkanlarını yada sizde bırakıp gidin...

GÖRÜŞ: AK Parti'ye geçecek belde başkanları..

haberine 18.08.2010 10:57 Tarihinde Mustafa Gençtürk yazmış;

Mehmet Taş beye bir soru!
Sayın Mehmet Taş, yazınızda tepki vermenin farklı yolları vardır demişsiniz. Lütfen bunlar nelerdir açıklarmısınız? Doğrusu çok merak ediyorum. Bence gazetecinin tepkisi kalemi ve yazısıdır. Değil mi? Saygılarla....

Saat 16'daki toplantıya 16.15'de çağırdılar!

haberine 17.08.2010 18:40 Tarihinde fatma kara yazmış;

Helal l Başkanımıza
Çalışmaları bir bir anlatmış.Ben sağlıkcıyım.Sağlıkta yapılanları okudum hayret tetim.Sıtkı beyin şahsi çalışması sonucunda yapılanlar dışında bir tane içraat görmedim.Sağlıkta kendinin il başkanlığında ve........ yapılan bir içraat okuyamadım.Demekki üzüm üzüme baka baka kararır sözü boşuna söylenmemiş.Malüm zatla bomboş geçen 3,5 yıl maraşın 3.5 yıllık kaybını kim telafi edebilir.ANTEP UZAYA MEKİK GÖNDERECEK.Maraş hala aynı nakaratla yola devam.Uyu uyu kalk.Bağ evlerinde ziyafet.

Yenişehir Devlet Hastanesi'nde 'tomografi' skandalı!

haberine 17.08.2010 17:29 Tarihinde Fatih Aksu yazmış;

Öküz altında buzağı aramak
Kanal 46 kötülemek amacı ile bir haber yapmış. Anlam veremedim. Teknik arkadaş diye hitap eden kişi, yaziyi okumamış. Bir daha tüp ile ilgili sorun ciktiginda, kendisinin bu isi tamir etmesi gerek. 10 yıl onceyi ve bu günü bu kadar iyi biliyorsa. Kurumlari ve kişileri boş yere karalamyın. O hastaneden sifa bulan binlerce kisi var. Yarin da gidip canlarini emanet edecek insanlarin gozunde kurumu boş yere kotulemeyin.

'Ne oldum delisi' hastalığı'

haberine 17.08.2010 16:28 Tarihinde VELİ AKSU yazmış;

AK PARTİYE ÇATACAĞINIZA İLK ÖNCE SİZ KENDİNİZİ
Şimdi bir ata sözü vardır kendindeki merteğe göremeyen karşıdakinin üzüm çöpünü görür derler biraz argo idi ancak bu kadar düzleye bildim. Hatasız dost arayan dostsuz kalır demiş mevlana. Hep akpartinin ve sayın başkana çatmışsınız ilk önce kendinizi düzleyiniz. yazarın adı karaozanve fotoğraf karaozan ancak yazıyı yazan serder serdaroğlu bu nasıl iş bu nasıl lahana ilk önce kendinize bakacaksınız saygılar

'Evet'inize de 'Hayır'ınıza da!....

haberine 17.08.2010 14:37 Tarihinde baki-ısık yazmış;

sen neden hala yasıyorsun
cokmu yurtseversin yalan ben inanmıyorum senin elini kolunu baglayanmı var gel sende benim yaptıgım gibi askerlik yap.ölume yatır bedenini yalanla dolanla olmaz o isler.kandıramazsınız artık bizleri.göruyoruz neler oldugunu.sıkıysa bunuda yayınlayın.sizi sahtekarlar surusu.biz ölelim siz kanımızdan beslenmeye devam edin.yemeyiz artık kimse yemez.gercekleri tum halkımız senden daha net göruyor.o yuzden 73 milyonluk ulkede senin kafa yapına sahip olanlar hiç iktidar olamadılar.olamayacaklarda.bence durust olun.vatanı bölecek olan sizlersiniz.pkk yada baska biri degil siz bölersiniz.bırakın rahat yasayalım.yeter artık sizi böluculer.

Saat 16'daki toplantıya 16.15'de çağırdılar!

haberine 17.08.2010 12:49 Tarihinde Mustafa Gençtürk yazmış;

iktidarın il başkanı işini bilir ede.....
Kardeşim siz basın mensupları değil miydiniz; "Fatih Mehmet Erkoç 8 yıldır bulunduğu AK parti çatısı altında bugüne kadar bir kez bile basın toplantısı yapmadı" diye feveran eyleyen....Hele de Sayın Mehmet Taş'ın TV deki bu sözleri ile kamuoyunun gözü faltaşı gibi ayrılmıştı....Alın size toplantı....Birde size özel ulak mı gönderecekti beyler.....oradaki basın mensupları nasıl olmuşta tam saatinde gelmiş partiye sizce....adam olun işinizi doğru yapın...zeki, çalışkan ve işbilir il başkanımı kızdırmayın........sonra siz pişman olursunuz..........hadin bakalım artık il başkanı da basın toplantısı yapmış oldu. kıçınızı artık hasıra mı ya da başka yere mi sürersiniz bilmiyorum artık...........selamlarımla.....

Kaptan Dizayn Mimarlık Bürosu açıldı..

haberine 16.08.2010 10:11 Tarihinde EMRULLAH BALBABA yazmış;

HAYIRLI OLSUN
HÜLYA HANIMA HAYIRLI OLSUN DER MUVAFFAKİYETLER DİLERİZ. EMRULLAH BALBABA - Fatih Lisesi Müdürü

Kaptan Dizayn Mimarlık Bürosu açıldı..

haberine 16.08.2010 10:03 Tarihinde EMRULLAH BALBABA yazmış;

HAYIRLI OLSUN
Hülya hanıma hayırlı olsun der başarılar dileriz.

Yenişehir Devlet Hastanesi'nde 'tomografi' skandalı!

haberine 15.08.2010 19:14 Tarihinde Nazar Berker yazmış;

teknik arkadaş bravoooooo
senin bahsettin olaylar 10 sene önce yaşanıyordu.tomoğrafi cihazının tüpünün ömrü üç aşagı beş yukarı bellidir.bir tüp kaç film çeker bilinmiyormu sen kalkmışın millete ne anlatmaya çalışıyorsun.sağlıktaki beceriksizlikleri taaaaaaaaaaaa amerikadaki başkan duyduda hala maraştaki k..... kafalılar duymadı.Bu millet (maraştaki siyasi) bu iradeye oy veriyorsa hakkı bu kadardır. katlansın şikayet edecek ne var.O arkadaşın allah vermesinbeyinde hasar teşhisi için çekilecek bu film olmadından cocugunun başına bişey gelecek olsaydı bu yetkililer yine umurunda olmazdı.bunlar halka hizmet için degil birilerine hizmet etsin diye birileri getirtmedimi.halk secmedi başkanımız bunları secin dedi bizde sectik katlanacagız ne zaman kadar BİZ SECİPve BİZ ATAYANA kadar. Bu nasıl olur ders vermeyle.ders nasıl verilir.Geçmişte 2002de muhalifte olanlara verildiği gibi çalışmayan tasviye edilerek ders verilir.Bakanımıza ulaşmak tek care ama kesin caredir.Küçük bir pankart neler degiştirir.

Bülbül: İlkeli, tarafsız ve şeffaf olacağız!

haberine 14.08.2010 05:40 Tarihinde yusuf bülbül yazmış;

DÜZELTME VE ÖZÜR
Haberde geçen bazı ifadeler ve yorumlar sanırım bir yanlış anlaşılma sonucu eksik ve hatalı olarak aktarılmıştır okuyuculara. Bu sebeple yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermemek adına hatalı ifadeleri düzeltme ihtiyacı doğmuştur.Haberde geçtiği şekilde "350 üye avukatın yüzde 90 evetini ve onayını aldım" şeklinde bir ifadem olmamıştır. Mevcut ifadem şu şekildedir:“Yönetim kurulu üyelerimizin ve 6 yıl önce birlikte yola çıktığımız arkadaşlarımızın %90’ının desteğiyle aday oldum.” Yine haberin son kısmında yer alan “bu seçimi kesinlikle kazanacağıma inanıyorum” şeklinde bir ifadem yoktur.
Beni tanıyan meslektaşlarım bu tarz bir üslubum ve söylemim olmadığını elbette bilirler. Bu hatalı ve eksik cümlelerin düzeltilmesi hususu sayın Fiskeci'ye de iletilmiştir. Sanırım en kısa zamanda düzeltilecektir.
Bu vesileyle tüm meslektaşlarımdan hatalı haber içeriği sebebiyle özür diliyor, seçimin dostluk, barış, kardeşlik, birlik, beraberlik ve huzur içinde geçmesini, her halükarda kazananın K.Maraş Barosu olmasını canı gönülden temenni ediyorum.

Yenişehir Devlet Hastanesi'nde 'tomografi' skandalı!

haberine 13.08.2010 19:03 Tarihinde Gürhan Boran yazmış;

Tomografi Cihazı ile Alakalı
Selamlar, ben burada sorulan sorulara Tomografi cihazının sorumlu mühendisi olarak; okurları aydınlatmak ve yapılan değerlendirmelere açıklık getirmek adına kişisel olarak söz hakkı düştüğü için cevap yazmak gereği duydum. Yazdığım yazının firmamla ve ya hastane ile bir ilgisi bulunmamaktadır.
1- Tomografi cihazının çalışmama nedeni X-ray Tüpünün ark yaparak çalışmaz duruma gelmesi. Burada bahsi geçen X-ray tüpü sanıldığı gibi evde kullanılan bir tüp değildir. Konu hakkında ayrıntılı bilgi edinmek adına internette kısa bir araştırma yaparak bilgi edinilebilir.
2- Türkiye'de üretilen bir tomografi cihazı olmadığı için malesef bu konuda tamamen dışa bağımlıyız. Bölgemizde hangi hastaneye giderseniz gidin yabancı marka bir cihazla karşılaşırsınız ve bu cihazların bütün parçaları yurtdışından gelir. X-ray tüp koli ağırlığı yaklaşık 113 kg'lık bir malzemedir. Değil X-ray tüpü basit bir konnektör dahi olsa bu parçayı yurtdışından getirtmek zorundayız. Türkiye'de çok kısıtlı stok tutuluyor. Sadece bizim firmamızda şu an üretimde yüzlerce cihaz var. Bu cihazların her sene tasarımları yenileniyor. Cihazların çeşidine göre bir cihazda 100 ila 40000 çeşit malzeme var. Her bir malzeme cihaz satışından itibaren en az 10 yıl stoklanmalı. Bu durumda malzemeleri barındıracak depoları tahayyülünüze bırakıyorum.
3- Firma olarak parçayı sipariş ettiğimiz gün gece saat 02:00'da parça Lufthansa'ya ait özel bir kargo uçakla Türkiye'ye girer. Ancak Türkiye Avrupa Birliği'nde olmadığı için Gümrük İşlemleri başlar. Bu da yaklaşık malzemenin CE statüsüne ve Bilişim'de kullanılıp kullanılmadığına göre 3-5 gün sürmektedir. Gümrükten çekildiği gün X-ray Tüp'ler özel bir araca yüklenerek hastaneye gönderilrir. Çalışmayan cihazlarımızda küçük malzemeler THY uçak kargo ile yollanır.
4- X-ray tüpünün bu sistemde bitmezden önce anlaşılması malesef mümkün değildir. Şu anda üretimde olan üst seviye cihazlarımızda (128 ve 256 slice) X-ray tüpünün gideceği sinyali yaklaşık bir hafta öncesinden saptanmakta ve bu bekleme süreci böylelikle çözülmektedir.
5- Bu durumun çözülmesi ancak hastanede ikinci bir tomografi cihazı bulundurularak mümkün olabilir.
6- Acil'de kullanılan cihazlar arıza yaptığı zaman sorumlu teknisyenler 112'ye ve acile haber vermekte ve bu durumlarda 112 ekibi hastaneye bu cihazı kullanması öngörülen hastaları getirmemektedirler.
7- Yazıya konu olan hastaya geçmiş olsun diliyorum ancak haberin yazılış tarzının hastanın haklılığını değilde hastaneyi, hizmet veren kurumları ve hastane yöneticileri yıpratmak adına konu hakkında bir araştırma yapılmadan yazıldığını düşünüyorum.
Konu hakkında ayrıntılı bilgi istenirse hizmet alımı yapan firmanın bizden talep edilmesi durumunda teknik olarak daha ayrıntılı bir rapor hazırlayabiliriz.
Saygılar sunuyorum.

DSİ 201. Şube'nin alanı mezarlığa katılmalı!

haberine 12.08.2010 22:35 Tarihinde Yüksel SEYFİOĞLU yazmış;

Allah ölmeden önce size akıl fikir verir inşallah.
Şehirin göbeğindeki DSİ bina ve bahçesinin mezarlığa katılmasını teklif edecek kadar kapasitesiz olan hemşerim (herkimse). İnşallah Allah sana ölmeden önce akıl ve fikir verir de, bir daha böyle saçma tekliflerde bulunmazsın. Koca Maraşta mezarlık alanı olarak teklif edecek başka alan bulamadın mı gerçekten?

GÖRÜŞ: Şerefoğlu'ndan cevap yokmuş, niye?

haberine 12.08.2010 22:26 Tarihinde fatma kara yazmış;

Balık baştan kokar
Balık baştan kokar sözü size bişeyler anlatmalı derim.kim kimden hesap soracak.kim hesap vereck.güldürmeyin. vatandaş şeytana sormuş s... sknadallar ne zaman biter diye.Şeytan odan kaçarak ben göremem ben göremem diye cevaplamış.hizmet için liyakatlı yönetici ne zaman o koltukları iştigal ederse o zaman skandallar biter diye düşünüyorum.

GÖRÜŞ: Şerefoğlu'ndan cevap yokmuş, niye?

haberine 12.08.2010 12:50 Tarihinde Mustafa Gençtürk yazmış;

Siz kimsiniz ki ede?
Ya koskoca başhekim, size neden cevap versin ki ede, bir türlü anlamadım. Siz kimsiniz ki edeceğim? Sayın Başhekim bey, hem cumhurbaşkanımızın hemde başbakanımızın yakın arkadaşı değilmi....sizin yazılarınız olsa olsa sinek vızıltısı olur edeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.........

Bülbül: İlkeli, tarafsız ve şeffaf olacağız!

haberine 11.08.2010 13:57 Tarihinde ozan çelik yazmış;

akparti'ye karşı bir hareket
sayın bülbül akpartiye karşı olan bu hareketinizi asla tasvip etmiyorum. ismail kahveci akparti il başkan yardımcısı olarak gayet başarılı, tıpkı akparti başkan yardımcısı ve kto başkanı irfan karatutlu gibi ve eczacılar odası başkanı ve belediye meclis üyesi mustafa hüdayioğlu gibi. sizin bu hareketinizin amacı açık akpartinin sivil toplum başkanlarını devirmek. buna gücünüz yetmez. partinin gücünü siz azaltamazsınız. oda başkanlarının hepsi akpartililerden seçilene kadar durmak yok yola devam.

Yenişehir Devlet Hastanesi'nde 'tomografi' skandalı!

haberine 11.08.2010 10:39 Tarihinde hasret altun yazmış;

sorun büyük
çok GARIP resmen hastane karanmış bi diğeride paklanms yenı sehır devlet hastanesı kalitesi düşük bi hastane değil bu haberı yapan arkadasa sormak lazım neden bu kadar karamış hastaneyı

Yenişehir Devlet Hastanesi'nde 'tomografi' skandalı!

haberine 11.08.2010 10:26 Tarihinde fatma kara yazmış;

Sağlık komik durumda
Sağlıkta son 8 yıl içerisinde Sıtkı beyin faaliyetlerini kenara koyarsak geriye sadece idarelecilerin personelle veya birbiriyle dalaşmaları kalır.Bu idreciler vekillerin veya bakanların torpillileri imiş yazdıklarınıza bakarsak Oturduğu koltuğu dolduramayan giydiği çeket 3 beden büyük olan .......bakanımıza bunu anlattığımızda ne olacagını düşünün.Bakanımız buraya geldiğinde sadece bir pankart herşeyi halleder.

Yenişehir Devlet Hastanesi'nde 'tomografi' skandalı!

haberine 11.08.2010 07:41 Tarihinde VELİ AKSU yazmış;

NE YAPSIN A.... R......BAŞHEKİM
haber çok güzel olmuş. geçmiş olsun diyorum kardeşimize.
şimdi size büyük bir bommaaaa
sayın b...h...m hastane eksiklerine bakmamış kendisi 400 yataklı hastane sorumlusu yaa. ilk projeyi kendisi görünce hemen ACİL karşısındaki ARSALARI (iddiaya göre) kendisi kapmış. Yazık Yazık sizi bu ğüne kadar yanlış tanışımız HOCA...
Kendisi ilk Yavuz selim mahallesindeki yapılacak 400 yataklıda yemişti darbeyi aynı şeyi Karacasu daki ACİL karşısında da yapmış oldu tesbit ettim. Peşindeyim HOCA...
Eczacıları toplayıp organize yaptığını biliyor ve Kstleri mevcut. Sizin hesabınız varsa ALLAHINDA hesabı vardır bunu siz ögrettiniz sohbetlerde bizeee.... Haksızlık Karşısında susanda DİLSİZ şeytandır.

Gazetecilik ve sübyancılık!..

haberine 10.08.2010 21:07 Tarihinde Fatih Yusuf SIRLIOĞLU yazmış;

Gazetecilerin hepsi sübyancı oldu
Mesut bu yazısı ile tüm arkadaşlarını (tabi mesut için arkadaşlığın önemi yokmuş) töhmet altında bıraktı, şimdi arı ile namusu ile ekmeğini kazananların hepsi töhmet altında kaldı.. acaba sübyancı kimler... açıklasa da arkadaşlarını (ki arkadaşı olduğunu sanmıyorum olsaydı bunları yazmazdı) töhmet altında bırakmazdı...
Sizi gidi gazeteciler demek sübyancısınız ha... sesiniz çıkmadığına göre...

««   171    172    173    174    175    176    177    178    179    180    »»  • Google+
  • fb
  • tw
  • yt
  • rss
Gizlilik Kuralları

UYARI !
Internet sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir. Ancak; internet ortamında ise kaynak gösterilmek koşuluyla yeniden yayımlanabilir.


Telefon & Fax : +90 (344) 235 0643

kanal46.com aa  iha abonesidir.