AJANS-46

İsraf haramdır Sayın Başkan..

haberine 16.09.2010 15:44 Tarihinde Nuri akpınar yazmış;

delioglan
ogretmenının adıda aslan nacaroglu aha onuda soledım baq:DDDDDDD

İsraf haramdır Sayın Başkan..

haberine 16.09.2010 15:42 Tarihinde Nuri akpınar yazmış;

delioglan
kım oldugunu bılmıyorum ama arkadasım sen sırıberk aslana sor o daha ıyı bılır nerde okudugunu deılmı bunu bıle pelemık yaptınız ya helal olsun :DDDDD

Fıkra gibi cevap'

haberine 16.09.2010 12:56 Tarihinde selçuk yıldırım yazmış;

fıkra gibi yazı
sayın yazar bizmi maraşta yaşamadık yoksa sen maraşa yenimi geldin bertizden???ya kardeşim maraş şu an o günlerin sosyal hayatından çook uzak.iran gibi oldu!biraz yağ işlerini bıraksakda gerçekleri yazıp toplumu dogru yönlendirseniz daha hayırlı işler yaparsınız sanırım.

Hüdayioğlu'nun son marifeti parmak ısırtır!

haberine 15.09.2010 23:02 Tarihinde ozan çelik yazmış;

Hüdayioğlu ile yeter uğraştığınız.
Bu şehirde başarılı bir insan olan Hüdayioğlu ile yeter uğraştınız. Bu kadar evet boşunamı çıktı. tek başına Hüdayioğlunun en az 100.000 oy katkısı vardır. Belediye neclis üyesi aynı zamanda eczacılar odası başkanı olmasını kıskanmayın. maraşta bu kadar özelliği olan kapasitesli başka eczacımı var. yeter uğraşmayın.

Hüdayioğlu'nun son marifeti parmak ısırtır!

haberine 15.09.2010 20:24 Tarihinde fatma kara yazmış;

hüdayioğlu mu?
Bu soyadını hatırlıyorum ama nerden?Kimlerden olduklarını nerden maraşa yerleştiklerini inanın bilmiyorum. tam çıkaramadım.Hüdayi oğulları tek sülalemi yoksa isim benzerliği varmı Şu malüm zatı muhteremle aynı akraba ise vay vay vay.

Belediye Pasajı'nda yıkım gerginliği yaşandı!..

haberine 15.09.2010 06:41 Tarihinde Mustafa Gençtürk yazmış;

Birlik Başkanı nerede?
Kahramanmaraş Belediye Pasajı esnaf yıkım gerginliği ve stresi yaşarken acaba Esnaf odalar birliği başkanı sayın Ahmet Kuybu nerededir? Milletvekilleri nerededir? İktidarın ve muhalefetin yöneticileri nerededir? sivil toplum örgütleri nerededir? Kerhen evet demek zorunda kalan ancak referandum sonuçlarına hepimizden daha çok sahip çıkmaya çalışan belediye meclis üyesi Mustafa Hüdayioğlu nerededir? Sahi bu memleketin Belediye Başkanı nerededir? Yıkım kararını almanya ziyaretine denk getirmesi tesadüfmüdür? Mahalleleri tek tek ziyaret eden halkın sorunlarını dinleyen Sayın Vali nerededir? Belediye pasajı esnafnını da dinlemesini bekliyoruz...İktidarın il başkanlığı basın toplantısından neden vazgeçmiştir? Sahi kendisinin de burada dükkanı olan iktidarın il genel meclis üyesi ve Başkan Poyraz'ın umre arkadaşı, kankisi Ekrem Ergin isimli zatı muhterem nerededir? Bunlara cevap bekliyoruz.....

Casper'dan bir tuşla iki dizüstü..

haberine 14.09.2010 14:42 Tarihinde hakan topal yazmış;

mükemmel bi özellik
teknoloji acayip bi gelişim içinde ve şirketler enerji meselesine de önem vermeye başladılar. casper da hemen her zaman olduğı gib bu konuda da ilklere imza atıyor. kutluyorum casper'ı.

İsraf haramdır Sayın Başkan..

haberine 14.09.2010 14:24 Tarihinde Mahmut Yürekli yazmış;

YANILIYORSUN
Nuri kardeşim bence sen yanılıyorsun yada karıştırıyorsun.SIRRIBERK ARSLAN Albayrak İlköğretim okulunda okumadı.SERİNTEPE İLKÖĞRETİM Okulunda okudu.

Referandumun gölgesinde kalan MHP kavgaları

haberine 14.09.2010 12:41 Tarihinde erkan yazmış;

Bastırmacı İstifa Etmeli...
İl başkanına daha önce defalarca yazdım burdan.bu işi yapamıyorsun eline yüzüne bulaştırdın hergün kendinide partiyi de gülünç durumlara düşürüyorsun istifa etmekte bir erdemliliktir diye,ama maalesef koltuğa yapışmış kalkmıyor,sayın bastırmacı alınan bu sonuçla MHP nin tarihine kara bir leke sürdünüz,MHP tarihindeki en kötü sonucu aldı tüm sandık dağılımlarına bakarsanız CHP merkezde oyunu artırmış MHP ise dip yapmış.Daha ne kadar o koltuğu işgal edeceksiniz çok merak ediyoruz.Anlaşılan koltuğa şeref verme dönemi bitmiş koltuktan şeref bulma dönemi başlamış.Sizi bi kez daha istifaya davet ediyorum.Saygılarımla.Erkan Gül

Referandumun gölgesinde kalan MHP kavgaları

haberine 14.09.2010 08:46 Tarihinde fatih yazmış;

DÜRÜYENİN GÜGÜMLERİ
Hani dürüyenin gügümleri dizisinde zühtü ile duran aganın kapışmalarında köy halkı hep bir agızdan ABOVVVVV diye bagırıyo ya şimdi bu haberi okuyunca bırakın bagırmayı bir mhp sevdalısı olarak utandım. MHP nin il başkanlığı koltuğuna oturan kim olursa olsun egerki birine karşı sogukluk besliyorsa bile o koltukta oturduğunu bilmeli ona göre davranmalı. İl başkanı partiye her kim bayramlaşmaya geliyorsa ayaga kalkıp bayramlaşmalı, bayram biter küs olduğu kişi varsa isterse küskünlüğe devam eder. Maraş merkezde alınan refarandum hezimeti karşısında umarız gerekeni yapma durumunda olanlar gereğini yapar. Bir yerel seçim arefesinde mhp den belediye başkan adayı olan ve mhp adına yarışa başlayan şahsen tanımıyorum ama yunus dal beye yapılanı kınıyorum ayıplıyorum. MHP bu olamaz MHP kardeşliği hep ön planda tutan bir partidir. Bayram günü bunu yapanlar acaba normal günlerde demekki insanları ayırarak tepeden bakmayı sürdüreceklerdir. Yazarın yazdığı gibi AK partiye genel seçimlerde şimdiden 7 milletvekili hayırlı olsun. Ankara uyumaya devam etsinnnnn

İsraf haramdır Sayın Başkan..

haberine 11.09.2010 15:38 Tarihinde Nuri akpınar yazmış;

wısssssssss
sırıberk aslan sende gaztecı oldun ya helal olsun gardasıma ben konusmaıyrum yazamıyorum bole seylerı sen yaz bari sende kımsın dıye soracak oluyorsan albayrak ılkokulundan sınıf arkadasın deli nuri hadı kal saglıcakla hayrılı bayramlar

Helal olsun Hanefi Avcı..

haberine 11.09.2010 15:32 Tarihinde Nuri akpınar yazmış;

delioglan
erkan baba ben nuri yav babacgım ıyı guzel yazmısnda hanefı avcı yıllarca cocuklarını cemaate okutmus buna ne dıysorun babos sen anlasılan demokrat partı dılıyle yazmısın hayrılı bayramlar babacgım allaha ament ol

BBP Kahramanmaraş'ta 'Evet' mitingi yapacak!

haberine 11.09.2010 11:16 Tarihinde gökhan yazmış;

Muhsin Başkanım: Sonuna Kadar EVET!
Muhsin Başkanımız Sağ Olsa O Bazı Kendini Bilmezler Gibi Hareket Etmezdi, Evet i Can-ı Gönülden Desteklerdi, ALLAH'ın İzniyle Maraşımızdan Da En Az Yüzde 80 Çıkacaktır. Ha BBP'nin Duruşunu Laf Edenler, BBP İdeolojisiyle AK Parti'nin Ki Aynıdır, Öyle Olmasa Zaten Sayın Muhsin Başkanımız MHP De Kalırdı. 13 Eylül De Felaket Tellallığı Yapanlara Ağzının Payını Vermek Dileğiyle, Selamlar..

Kuyumcular'dan ses var, Hüdayioğlu'ndan tık yok!

haberine 08.09.2010 09:23 Tarihinde cenk yıldırım yazmış;

Öz Ak parti il başkan yardımcısı değilmii!!!
Sayın editör! Kuyumcular odası başkanı zaten Ak Parti İl başkan yardımcısı değilmi?Öyle bir haber hazırlamışınızki bizde zannettikki başka partiden olupta evet veriyor.

HAK-SEN üyeleri Nevzat Pakdil'i konuk etti'

haberine 07.09.2010 18:45 Tarihinde fatma kara yazmış;

hak-sen
sağlık teşkilatının içerisinde bulunduğu kara bulutlardanda bahsetmişsinizdir.sağlıktaki beceriksizlikleri belli konumda olan idarecilere büyük gelen koltuklardan ve piskolojisi bozulmuş ruhsal durumu memlekete zarar verem malüm kişilerden bahsedilmiş ve geregi hakkında düşünceler olduğuda konuşulmuştur.Sağlıkta taze kana ihtiyaç olduğu anlatılmıştır.3-4 yıl boşa gittini bir fiil siyasiler dile getirmiştir.sayın karadutlu ve gökşen ekibine teşekür ederiz.

Kuyumcular'dan ses var, Hüdayioğlu'ndan tık yok!

haberine 07.09.2010 18:26 Tarihinde ozan çelik yazmış;

Hüdayioğlu
böyle haber mi olur. hüdayioğullarının bir hesabı varsa size ne. Evet dedirtmek için niye uğraşıyorsunuz. İnsanların demokratik hakları var. Başkan poyraz'ın arkadaşı ve eczacılar odası başkanı olarak tanınmış bbir insanla uğraşmanız yakışmıyor.

Kuyumcular'dan ses var, Hüdayioğlu'ndan tık yok!

haberine 07.09.2010 14:33 Tarihinde mustafa geçinir yazmış;

AİLESEL
Tam bilememekle beraber ailesel bazı faktörler var sanırsam.Malum Müdür de sanırım yakın akrabaları olurlar.

BBP Kahramanmaraş'ta 'Evet' mitingi yapacak!

haberine 07.09.2010 13:38 Tarihinde Mustafa Gençtürk yazmış;

BBP neyin peşinde koşuyor?
BBP neyin peşinde koştuğunu halka anlatmalıdır. Ökkeş beyin yazısında da ifade ettiği gibi; "BPP bir partiden ziyade AKP"nin yan kuruluşu gibi hareket ediyor. Maalesef kamuoyu tarafından da böyle algılanıyor.." Bakın ökkeş bey bu konuda neler yazmış:

"Büyük Birlik Partisi ise kampanyada evetçilerin yanında yer alarak, kraldan fazla kralcı bir tavır ve duruş sergilemektedir.

Özellikle bir siyasi parti ve onun lideri böyle bir kampanyada kendi argümanlarını ve kendi resimlerini kullanmalı.

BBP ise Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu"nun zulüm mahkemelerinde çekilmiş resimleri dâhil, her argümanı kullanmaktadır.

Bu davranış biçimi başta Rahmetli Muhsin Başkan"a ve O"nun arkadaşlarına, kurulduğu günden beri dik duruşun adresi olan BBP"nin misyonuna ve Alperenlere karşı sorumsuzluktur. Bu gibi oportünist (fırsatçı) yaklaşımlara karşı durmak, bu hareketin varlık sebebi olduğunu bir kere daha hatırlatmakta fayda var.

Türkiye"nin her tarafında billboardları süsleyen "24 saat kesintisiz demokrasi için evet" afişlerinin sağ köşesine Rahmetli Muhsin Başkan;ın zulüm mahkemesinde çekilmiş resmini kullanmışlar. Bu çok çirkin bir hareket... ;Yetmez ama evet afişlerinde de rahmetli Muhsin Başkan;ın resimleri kullanılmış.

Bu mantık kabul edilemez Böyle bir kampanya yürütmek yanlış ama, yapıyorsunuz diyelim.

O zaman kendi resminizi afişlere koyar tepe, tepe kullanırsınız.

Mesela: Saadet Partisi de evet diyor. Ama onlar sizin gibi trilyonluk kampanya yürütmüyor.

Bu afişlerin billboardlara çıkması ile birlikte Türkiye"nin her tarafından hepimize tepki telefonları yağıyor. Muhtemelen bu tepkiler BBP de sorumluluk sahiplerine de geliyor. ...Rahmetli Muhsin Başkan"ın hukukunu korumak ve sorulacak bir hesap varsa bunu sormak, her Ülkücünün vazifesidir." Biz de soruyoruz BBP'li kardeşlerimize.....ne yapıyorsunuz sahi siz?

BBP Kahramanmaraş'ta 'Evet' mitingi yapacak!

haberine 07.09.2010 13:19 Tarihinde fatih yazmış;

MUHSİN BAŞKAN OLSA EVET DERMİY Dİ?
BBP Maraşta evet mitinği yapacak, acaba diyorum rahmetle andığımız sayın Muhsin Başkan sağ olsaydı bu anayasa değişikliğine evet dermiy di.?

Rahmetlinin helikopteri düştüğünde bu AKP hükümeti kazanın yerinin bulunması için neden çaba göstermedi.?
Bence rahmetli sağ olsaydı kesinlikle bu anayasa değişikliğine HAYIR derdi....
Sayın edip özbaş'ın Aksu tv de söylediği gibi avcı kekliği ile ilgili sözler söylemişti.Gerçekten çok doğru sözler.Buradan edip özbaş'a o günkü söyleşinden dolayı teprik ediyor o gün yaptığı söyleşiden dolayı çok fikirler değiştirdiği kanısındayım. Tüm milliyetçiler bir kez daha düşünmeli AKP nin tuzağına düşmemeli. saygılar

NE ALA: Hüdayioğlu nimette var, desteğe gelince yok!

haberine 07.09.2010 10:22 Tarihinde Mustafa Gençtürk yazmış;

Hüdayioğlu istifa etmelidir!
Kahramanmaraş belediye meclisinde akpartili meclis üyesi olarak görev yapan mustafa Hüdayioğlu bence derhal ve vakit geçirmeden istifa etmelidir. Sen belediye meclis üyeliğini kap, odan için şehrin en güzel yerinden arsayı beleş gibi kap, ama iş desteğe gelince nanay....Peki hüdrayioğlunun ki can da, aynı zamanda akparti il başkan yardımıcıları olan tabipler odası başkanı irfan karatutylu ile baro başkanı ismail kahvecinin ki patlıcan mı. ayıp ayıp hemde katmerli ayıp be kardeşim......bu adamı meclise yazan başkan poyraz daün da bunun hesabı sorulmalıdır. adame demezlermi önce sen sağ kolun ile üyesi olduğun odaya evet verdir diye.....hüdayioğlu!......kıvırmayı bırak ta sahneye çık sahneye...evet vereceğini açıkla........senden bunu bekliyoruz. tab.i yüreğin yeterse.....hayırlı bayramlar.....bu işler eczanede ilaç satmaya benzemez.........

««   171    172    173    174    175    176    177    178    179    180    »»  • Google+
  • fb
  • tw
  • yt
  • rss
Gizlilik Kuralları

UYARI !
Internet sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir. Ancak; internet ortamında ise kaynak gösterilmek koşuluyla yeniden yayımlanabilir.


Telefon & Fax : +90 (344) 235 0643

kanal46.com aa  iha abonesidir.