PRESTİJ STONE 728x90

FLAŞ: Dr. Karslıoğlu istifa mı edecek?

haberine 12.11.2009 08:54 Tarihinde emre tutan yazmış;

hastane
önceki yorumcu arkadaşıma katılıyorum.Acilde çalışan bir doktor hak etmediği parayı hak ediyormuş gibi alamk istedini bu yüzden onlarca dilekçe verdiğini söylüyorlar.kardeşim hakkınsa mahkemeye ver sağlık bakanlığına şikayet et o parayı al.hakkın degilse zorlamı alacaksın. meşgul edip bi kaçkişininde pohpohuyla altı astarı olmayan d,ilekçelerle adama ne saldırıyorsun.bir dilekçe ver hakkımı istiyorum diye hakkın varsa soruşturma açarlar verirler degilmi.Üst makamlarında suçu var bu olaylara şahit oldukları halde göçz yu8marak bu olayların çıkmasını sağlayarak kendilerinin gündemden düşmesini istemişler gibime geliyor.

Öğretmenevi Müdürlüğü ataması durduruldu!

haberine 12.11.2009 08:30 Tarihinde Kürşat Yıldız yazmış;

Yanlış hesap mahkemeden döndü
Ben yaptım oldu ile daha ne kadar bu ülke ayakta kalacak yada ahlaki olacak. Eğer hukuk ülkesiysek ki öyleyiz eski MEB bakanı giderayak kafasına göre hukuk kurallarını çiğneyerek yaptığı haksız atamayı Yüce TÜRK adaleti; bu ülkede kurallar var dedi. Kişiler gelip geçici ancak kurallar her zaman herkese lazımdır.

FLAŞ: Dr. Karslıoğlu istifa mı edecek?

haberine 11.11.2009 17:39 Tarihinde hüseyin karaaslan yazmış;

hüseyin karaaslan
kurumlarda amiri sevende olur sevmeyende.bugün araştırdım.okadarda atmayın ayıptır.başhekimi seven ve takdir eden çok.bazı hastaneler gibi döner ödemesini aksatmıyor tıkır tıkr zamanında ödetiyormuşhastanenin borcu yokmuş allahtan korkun adamdan ne istiyorsunuz.kime ne ceza vermiş.acilden bir doktor adamı para para para diyerek sanki hastane başhekimin babası malı haksız para istiyormuş.kime ne kötülük yapmış.atmayın sahipsiz ve asılsız beddua sahibinedir.......yalanmı

FLAŞ: Dr. Karslıoğlu istifa mı edecek?

haberine 11.11.2009 10:33 Tarihinde dündar temiz yazmış;

coçuk hastanesi
Başhekimi takdir ediyorum.Bazı kişilerin kıyagını kestiği inancındayım.hastane alımlarını çok fazla yapmaması ve bazı menfaatcilerin menfaatini kesmesi olayı var sanıyorum.3-5 yıl yetecek gelecekte kullanılmayacagı şübhesi olan ve miadı dolacak malzemeleri almaktan kaçındığını biliyorum.Kılı kırk yaması idarecilerin oluş amacıdır.Tek başına bu kadar başarılı oluyorsa ekib olabilse veya küstek olanlar olmasa yardımcı olsalar başarısı yüzde yüz olur.Adam güç gösterisinde bulundu ben korkmuyorum yalnız menfaatim olmadan bunca ayak bagları ile uğraşmamın tek amacı var milli menfaatdir diye.ayak bağı olan bir kaç kişi adamı bırakın mali yönden hiçbir şikayet olmayan bu adam menfaatçilerin çığlıkları arasında bogulmasın.

FLAŞ: Dr. Karslıoğlu istifa mı edecek?

haberine 10.11.2009 21:37 Tarihinde fatma kara yazmış;

Dr ahmet bey
Başhekimi tanımıyorum.yalnız hastaneye gittiğimde geçmişle kıyasladığımda daha çok hizmet verildiğini görüyorum.Pırıl pırıl ve istedim doktora muayene oluyorum.Dr.ahmet beyden önce nasıl yönetildiğini sizler biliyorsunuz yorumcu arkadaşlar.sizler çünkü orda çalışan kişiler olduğunuzu tahmin etmek zor degil.Tüm hastanede memnun olmayan buraya yorum yapan 3-5 kişi özellikle dönerden 2.500 tl alırken 1.700 düşmesi ile menfaatlerine dokunulan arkadaşlar.Ahmet bey kanunsuz iş yapıyorsa TC savcılığı var verin dilekçenizi rüşvet yiyorsa yakalayın şikayet edin menfaat sağlıyorsa isbat edin.kanunları çiğniyorsa şikayet edin.bunların hiçbiri yoksa işini sağlam yapıyorsa hakkı olmayana fazla vermiyorsa neden bagırıyorsunuz ya.görevi bu adamın.kaçakları ve israfı önleyerek hastaneyi zarara sokmamak Kimse ahmet beye hırsız kanunsuz işler yapıyor birilerine hastaneyi peşkeş çekiyor diyemez.adamın zaten ihtiyacıda yok.Ahmet bey bazı insanları hak etmedikleri yerlerde çalıştırmaktan vazgeçmesi gerekir.yanlışı bu. Saygılarımla.

FLAŞ: Dr. Karslıoğlu istifa mı edecek?

haberine 10.11.2009 20:06 Tarihinde bahtiyar özdemir yazmış;

Allah ından bulsun
inşallah gider de kurtuluruz. bu dünyada günahlarını siyasetcilere yüklüyor.öbür dünyada kime yükleyecek.

FLAŞ: Dr. Karslıoğlu istifa mı edecek?

haberine 10.11.2009 17:47 Tarihinde hüseyin karaaslan yazmış;

hüseyin karaaslan
karslıoğlu çalışıyor ve çalışkan adamdır.ayıptır günahtır çamur atmayın.bazı doktorlar bol keseden döner parası ister bunu alamayınca atar iftirayı çamuru.hastanede birçok yenilik olmuştur.daha öncekiler ne yaptı.

FLAŞ: Dr. Karslıoğlu istifa mı edecek?

haberine 10.11.2009 13:27 Tarihinde emre tutan yazmış;

DUUUYAN VAAAR MIIIIII......?
KAHRAMANMARAS HIZMETE LAYIKTIR
KAHRAMANMARASLI HER ALANDA OLDUGU GIBI SAGLIKDA DA EN IYI HIZMETI HAK ETMEKTEDIR. KAHRAMANMARAS A KENDI SOVUNU YAPAN , MAKAMDA OTURMAK ICIN HER TAVIZI VEREN DEGIL SORUMLULUK ALABILEN KAHRAMANMARAS ASIGI HIZMET ASIGI LAZIMDIR.


ZIYARETCI SAYISI
NE YAPILMALI ?
BIRININ KRAL CIPLAK DEMESI LAZIM. KAHRAMANMARAS I DUSUNEN, KAHRAMANMARASLININ IYI HIZMET ALMASI GEREKTGINI DUSUNEN HERKESI GOREVE CAGIRIYORUZ.

SAYIN MEDYA MENSUPLARI

SAYIN SAGLIK MUDURU

SAYIN VALI

SAYIN VEKILLER

YOKMU BU YANLIS GIDISI DURDURACAK? YOKSA SIZ DEMI "BENIM MAKAMIM VAR, BENIM BIR SORUNUM YOK, BENIM HASTAMA ZATEN BAKILIYOR" DIYORSUNUZ! BIZ KAHRAMANMARASLIYIZ. BASKA YERE DE GITMEYE NIYETIMIZ YOK. IYI KALITELI HIZMET ISTIYORUZ. BU IDDIALARI ARASTIRACAK KIMSE YOKMU? KAHRAMANMARAS BU KADAR SAHIPSIZ MI? KALITESIZLIK YUZUNDEN PERISAN OLAN BEDDUA EDEN HASTALARIN SORUMLULUGUNU HISSETMIYORMUSUNUZ? ONLARIN AHININ BIRGUN SIZI DE TUTACAGINI BILMIYORMUSUNUZ?

Toplumda karakter tahlilleri

haberine 10.11.2009 13:26 Tarihinde ALİ AVGIN yazmış;

KARAKTER TALİLLERİ
Özlemimiz dalkavuklara ihtiyaç duyulmadığı bir toplumda yaşamaktır. Ancak bu mahluklar her zaman her yerde karşımıza çıkabilir hazırlıklı olmamız lazımdır. Yazınızda dalkavukları teşhis edebileceğimiz ip uçlarını vermişsiniz dilinize gönlünüze sağlık. Selam ve sevgilerle. ALİ AVGIN

2 litre HYPO yetermiş!

haberine 10.11.2009 10:35 Tarihinde tayfur batı yazmış;

KUMAŞ BU NE YAPALIM.
İlahi Melih bey, lütfen artık şu Milli Eğitim Müdürü İle Uğraşmaktan vazgeçin, neden vazgeçin diyorum biliyormusun? Adam tam siyasilerin istediği bir adam, onlar ne derse "Emredersin" diyor, devletin imkanlarını kullanarak canını sıkanların canına ot tıkıyor, yine devletin imkanlarını kullanarak Yurt dışı gezileri yapıyor, yani bunları çok iyi yapıyor, yalnız yapamadığı tek şey Eğitimi koordine etmek ve başarısızlığa çare bulmuk . Bak Domuz Gribine bile çare bulmuş, kısacası demem o ki "MAALESEF KUMAŞ BU, BUNDAN BAŞKA ŞEY BEKLEMEK SAFLIK OLUR, onun için yapacak bir şey yok, asıl suçlu O değil, Onu hala orada tutan zihniyet. Haa müdür beye söyleyinde 2 şer litre HYPO'da Vekillerimize göndersin,böylece Velinimetlerinide korumuş olur ,benimki sadece bir öneri.

FLAŞ: Dr. Karslıoğlu istifa mı edecek?

haberine 10.11.2009 09:47 Tarihinde koray koyar yazmış;

sayın editör yanlı yayın yapmayın
sayın editör,
muhabiriniz bir haber yapmış olabilir. o haberinden sorumludur ama siz eğer yorumları yayınlayacağım diyorsanız tarafsız olmalısınız.
istifa ettiği söylenen kişinin (ki bence kadini acındırmak için yapıyordur) tüm hastane ile kavgalı olduğunu sağır sultan duymuştur.
yazarınızın bunu "ılımlı kişilik " tabiri açıklaması kendi görüşünü ve anılan kişi ile yakınlığını yansıtmaktadır.
gerçekleri görmek isteyen kişiler ,müstafi şahsın kurumunda bir iki kişi ile konuşursa hemen durumu anlar.

Sessiz günler'

haberine 10.11.2009 09:16 Tarihinde bertiz üzüm yazmış;

UMUTSUZ ŞEHİR..
Artık kimsenin bir umudu kalmamış bu şehirde bir şeylerin yapılacağına.İktidar vekilleri atadıkları beceriksiz idareciler sayesin çalışanları küstürmüşler.Ben yaptım oldu mantığının hükümsürdüğü bir şehirde,sınıf ayrımı yapılan bir şehirde,dayı yegen ilişkileri ile idare edilen kurumlardan doları artık vatandaşta bıkmış usanmış.Doğru basında sustu.Okuyucu kalmadı.Niye okusunlarki.Yazar olup eli kalem tutanlarda belli zümreye hizmet ediyorsa,onların yağcılığını yapıyorsa,inandırcılıkları kalmıyor demektir.Ben inanmadığım bir yazarın yazısını okumam.En son okuduğum bir yazar,bir yazısında bir kurum müdürünü genel sekreterliğe aday gösteriyordu.Diyecek söz bulamıyorum.Zaten en son okuduğumda o yazısı idi.İşin özür bu memleketten umudumuzu kestik biz.

FLAŞ: Dr. Karslıoğlu istifa mı edecek?

haberine 09.11.2009 22:01 Tarihinde koray koyar yazmış;

Bu zamana kadar yaptıklarının hesabını elbet biri soracaktır
www.drahmetkarslioglu.biz.ly

FLAŞ: Dr. Karslıoğlu istifa mı edecek?

haberine 09.11.2009 19:54 Tarihinde emre tutan yazmış;

HAYIRLI OLSUN...?
Kİme hayırlı olsun derseniz siyasilere hayırlı olsun. olaylara böyle müdahelede geç kalırsanız olay elinizde böyle patlar.
daha bu başlangıcı bakalım sonraki gelişmeler nasıl olacak .ama siyasiler eminim ki onları bile kestiremiyorlardır artık..
neyse kendi düşen aglamaz derler atalarımız. bu durumlara kendi elleriyle düştüler.. şim di ise or ttalığı toplamaya çalışacaklar tabi kendilerine zarar gelmesin düşüncesiyle .. bunlardan aslan payı hangi vekile çıkacak merak ediyorum..

'Aşı hakkında tartışmalar dikkate alınmamalı'

haberine 09.11.2009 11:57 Tarihinde mustafa kalaycı yazmış;

BU HİZMETMİ ???
Sayın ibrahim Erkanak arkadaşım çok güzel yazmış.Ama eksik yazmış.Arkadaşım hep eskiden bahsedip durmuşun.Sanki yenide hiç mi bir şey olmadı.Bunca gazete, mecmua,köşe yazarı yazdı durdu.Hizmetten gözümüzü açamaz olduk diye.hatta genel sekreterliğe bile öneren gazeteciler oldu.Ben onların yalancısıyım o zaman.Hatta en son Yazar fiskecinin bir yazısın da'memleketin vedarı iftiharı' diye bahsediyordu.o zaman bir yerde yanlışlık var.Siz hizmet yok diyorsunuz.Basın,hizmetten gözümüzü açamaz olduk diyor.Kurumda çalışanların yüzleri gülmüyormuş.Sebebi ya geçirdikleri soruşturmalardan veya müdürleri genel sekreterliğe gidecek diye üzülüyorlar.Memleketin yetiştirdiği böyle kıymetli, vedarı iftiharlarımızı daha üst noktalarda görmek isteriz.Siz hizmet yok derken basını hiç okumadınızmı.Özellikle Yazar Sayın Fiskeciyi.Saygılarımla.

'Aşı hakkında tartışmalar dikkate alınmamalı'

haberine 07.11.2009 17:37 Tarihinde ibrahim erkanat yazmış;

hizmeti ben anlatayım.
..........2002 yılın 11 ayından sonra iktidar degişti Şimdiki müdür ve Milletvekili olan C.bey (kısa Dönem) müdürlük yaptı bu dönem kargaşa ile geçti.Sıtkı bey müdür olduktan sonra dumlupınar sağlık ocagı ortaseki sağlık ocagı Şirikçiler sağlık ocagı Nuri şirikci sağlık ocagı Şirikciler ana çocuk sağlık ocagı çarşıbaşı sağlık ocagı şerefoğlu sağlık ocagı serintepe sağlıkocagı daha adını bilmediğim diğer sağlık ocakları açılarak halkımızın hizmetine sunuldu.ve sıtkı bey yüksek bir performans gösterdi.ilçe ve kasabalarda yapılan hizmetleri yeni yapılan sağlık ocaklarını saymıyorum.Türkiyede bir ilk olan vekil sağlık personeli çalıştırma olayını ortaya çıkardı kimsenin gönderilemediği yerlere vekil sağlık personeli verildi.sonraki yıllarda hiç ortada olmayan 400 yataklı diye bir hastane ortaya atarak bakanlıkla diyalog kurarak 400 yataklı bir hastane projesini bakanlığa kabul ettirdi.bir yanlışı vardı bunu da bakan bey düzeltti.yer seçimini yapamamıştı.Bakan bey karacasu bölgesini uygun gördü.proje ve fizibilite Sıtkı bey tarafından hazır hale hetirildi.eski hava alanı dediğimiz alana da Sıtkı bey başhekimi olduğu diş hastanesini kendi dönerleri ile temelini attı ve suan bitmek üzere olan bölgemizde degil Türkiyede sayılı olan hastanelerden birini memleketimize kazandırdı. 400 yataklının da ihalesini yaptırdı ancak sonuçlayamadı. Merkez labaratuvarını açtı bakım ve onarımı yapılmamış bir sağlık ocağı ve sağlık merkezi bırakmadı....seçim nedeni ile istifa etmesi ile müdür vekilliği el degiştirdi degişimin ve değişim şeklinin ne kadar etik olup olmadığını gazetelerden okudum..yıl 2007.Buraya kadar zorlanmadan yazdım 2007 tarihinden sonra yazacak bişey bulamadım.merkez labaratuvarı kapatıldı.... yeni açılan ocak sayısı sıfır!!! çağlayancerit nurhak sağlık hastanelerine çıkarılan zorlukları basın yazdı.memurların çığlıkları arşı inletti.kin husumet adam kayırma gibi dedikodular basında günlerce yazıldı.Şirket elamanları memurları dö.... k.... dışarı attı.otomasyon işlerini yapmayan bilgisayarı hiç görmemiş kişiler köylerde otomasyon olmadığı halde işçi çalışıyor gösterildi. bunları tesbit eden şube müdür yardımcısının istifa ettiğini, basım kırtasiye işlerinde neler olduğunu duymayan; sagır sultan duydu ( siyasi yetkililer hariç) .huzursuzluk.. soruşturmalar.. tehditler ......hizmet yapılmış!.....2007 den sonra bir şu hizmet yapıldı yazabilecek bir yiğit var mı?Sezarın hakkı sezara verilmeli.

KTO da aşının yapılmasından yana..

haberine 06.11.2009 08:57 Tarihinde dündar temiz yazmış;

hocanın yap dediğini yap,yaptını yapma.
Birşeylşer konuşuyorsan inandırıcı olmalısın.Galiba sizler risk grubuna dahil degilsiniz.Aşı vurulmanıza gerek yok.Ölümlere baktıgımızda her yaşta eşit bir şekilde dagılım var.Virüs yaş grubu tanımıyor.Bu nesihatı yapanlar halkın önüne geçib kollarını açıp aşı yaptırmaktan korkuyormu?ben büyüklerimin yani sizlerin hareketine göre davranacağım doğrusu bu degilmi.hadi aşıya arkadaşlar demekle bitmez inandırıcı olmalısınız.

GÖRÜŞ: Kul hakkına saygı duy Günkut!

haberine 05.11.2009 19:38 Tarihinde Mehmet İmamoğlu yazmış;

Parasızlık
Parasızlık sorun değil. Sorun olan bütçe planının yapılmaması. Yani haftaya kaç lira gelecek, kaç lira harcanacak, belli değil. Daha uzun dönemi değerlendirmeye alırsak, nerden gelirler elde edilecek (bunların tarihleri aslında belli, ama plan yapılması lazım), nerde harcamalar yapılacak, hepsini düşünmek lazım baştan..

'Aşı hakkında tartışmalar dikkate alınmamalı'

haberine 05.11.2009 11:03 Tarihinde mustafa kalaycı yazmış;

memleket hizmetten nefes alamaz oldu.
Nalan hanım,yazınızda Sağlık Müdürlüğünde hiç icraat olmadığını söylüyorsunuz.Ama bir çok basın yayın organı öyle demiyor.Yaptığı çalışmalarla göz dolduran,vedarı iftiharımız diye bahsediyor.Hatta yaptığı çalışmalardan dolayı sayın yazar mehmet fiskeci bile Genel Sekreterliğe aday olarak gösteriyor.Bir çok yazar övgüler dolduruyor.Sağlığın başına geldi memleket hizmet gördü.Hizmetten nefes alamaz olduk diyorlar.Hatta kurumda çalışan beş bir personelden iki bin kadarı üstün başarı ödülü almış.bukadar cansiperane çalışan personelin müdürü olmak herkeze nasip olmaz.Sanırım hizmet noktasında yazı yazan yazarlar ise personele uygun görülen üstün başarı ve takdir belgelerinden dolayı hizmet noktasını görmüş olmalılar.Çok merak eden okuyucular için beş bin personel bununan bir kurumda iki bin personele verilen başarı belgelerini orada çalışan birine sorsunlar.Son söz:memleket hizmetten nefes alamaz oldu.

'Bize 'şerefsiz' denirken hassasiyete ne oldu?'

haberine 05.11.2009 09:26 Tarihinde melek menekşe yazmış;

Terörüstler demeyin ne diyelim?
Ya abimizi yanlış anlamışlar sürcü lisan etmiş dostları yanlış anlamış.Böyle dostluk olmaz olsun.Bak C. abimizle kardeşlerin,in arası acıldı.Keçi olacak oğlak b.....dan belli olurmuş.Kim kimin hamisi anlamadık.5 milyon 68 milyonu esir aldı.

««   201    202    203    204    205    206    207    208   209   210    »»  • Google+
  • fb
  • tw
  • yt
  • rss
Gizlilik Kuralları

UYARI !
Internet sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir. Ancak; internet ortamında ise kaynak gösterilmek koşuluyla yeniden yayımlanabilir.


Telefon & Fax : +90 (344) 235 0643

kanal46.com aa  iha abonesidir.