PRESTİJ STONE 728x90

Türk olmak ...!

haberine 23.12.2009 12:42 Tarihinde Mehmet Necip TOLUN yazmış;

TÜRK OLMAK!
Aslında az bile yazmış.Fakat az dan çok şey
anlamak önemli olan.Türk olmak zor şeydir,
çok şeye katlanmaktır.Yerine göre yardan,
anadan,ser'den ayrılmaktır."NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE"sözündeki manada buluşa-bilmektir.Zor şeydir vesselam TÜRK olmak.

Öcalan'a ithal duvar kağıdı!

haberine 23.12.2009 11:30 Tarihinde Mehmet Necip TOLUN yazmış;

BAŞKA EMRİN VAR MI?
Beyefendi, eminim kalbi olarak düşünüyor
sa eğer(iç muhasebe yapıyorsa)Türkiye'ye
getirildiğinden hiçte rahatsız değildir.Öyle ya geçmişi bir hatırlayalım.Video görüntüleri gelirdi bazan karşımıza haberlere bakarken.
Militanlarıyla konuşurken onlara birtakım ha-
karetler ederek emir verirken sürekli karnını kaşır dururdu.Şimdi öyle mi?Lüks oda,yatak,banyo,havlu,kıralından yemek,su geçirmez oda,nem yok,yaş yok.Daha neler sayalım ki.Gönlünü eğlendirecek bir bayan
militan isterse şaşmamak lazım.Nitekim öy-
le bir istekte olmuştu......Ey!içerde zor şartlarda yatan
benim güzel ülkemin kader mahkumları,pkk'
lı olmadığınıza pişman mısınız?..

Türk olmak ...!

haberine 22.12.2009 16:05 Tarihinde Kürşat Yıldız yazmış;

Umarım...
Bu güzel anlatıyı bizlere okuttuğunuz, bizlerin tarifini birkez daha yaptığınınız için çok müteşekkiriz. umarım TÜRK olmayı anlattığınız için soruşturma geçirmezsiniz. Tşklr.

FLAŞ: Karacasu'da seçim yapılacak!

haberine 22.12.2009 14:45 Tarihinde gökhan yazmış;

Karacasu ile ilgili yorumları kırpmayın!
........yazılan yazıları ne diye keserek koyuyorsunuz?? Mehmet Fatih kardeşime katılıyorum yazdım onu bile kesmişsiniz, neden? Tarafsız değilsiniz, bundan sonrada böyle bir haber sitesiyle işim olmaz!.

FLAŞ: Karadutlu'ya yeni görev..

haberine 22.12.2009 14:28 Tarihinde fatma kara yazmış;

yakışır Kardeşimiz.
Kıymetli kardeşimiz adam gb adam derler ya öyledir...........insanlar nasıl arkasında birileri olmadan müdür oluyor gör.Bu insanlar her zaman dua kazanırlar................

FLAŞ: Karacasu'da seçim yapılacak!

haberine 21.12.2009 19:29 Tarihinde gökhan yazmış;

Dava sonucunu yazın...
gaziantep yolu üzerindeki hastane inşaatıyla ilgili bir ....(konu) söz konusuydu, çevresindeki parsellerle ilgili sorunlar da yaşandı ve en son DANIŞTAY'dan dönen kararı hemen yayınlamanızı bekliyorum, sonuçta ....tüm Karacasu halkını ve Kahramanmaraş kamuoyunu ilgilendiren bir karar, tarafsız olduğunuzu göstermenizi bekliyorum ve adil bir şekilde bu haberi tüm GERÇEĞİYLE yayınlayın!

FLAŞ: Karacasu'da seçim yapılacak!

haberine 21.12.2009 10:36 Tarihinde mehmet fatih mert yazmış;

keser döner sap döner, gün gelir hesap döner!!
baştan bu işin yanlış olduğu açgözlülerin....baskısıyla yangından mal kaçırır gibi hazırlanmıştı bu kararname!!!

.........( imar uygulaması Gaziantep Bölge idare Mahkemesince tescillendi imar uygulaması iptal edildi) ile sıvışacaktı bizim d........ siyasetçilerimizle tezgah hazırlanmıştı ama yanlarına kar kalmayacak. kendi köylüsüne kazık atmaya çalışan bi şark kurnazına 21 şubat ta tokat gibi bir cevap gelecektir.

FLAŞ: Karacasu'da seçim yapılacak!

haberine 21.12.2009 08:35 Tarihinde Kürşat Yıldız yazmış;

Ne gerek var
Karacasu da seçim yapmaya ne gerek var. Belediyelik ellerinden alınan kasaba halkı gitti kendisinden belediyeyi alan AKP ye oy verdiler. Buranın halkına seçim yapmaya gerek yok. Akp birini atasın yeter. Oara halkı çok yönlü düşünemiyor.

Kılıç: BBP kesinlikle oyuna gelmeyecek!

haberine 20.12.2009 23:42 Tarihinde enescan yazmış;

aynı tas aynı hamam sadece tellaklar değişik
arkadaşlar 1978 dede aynı senaryo yazıldı oynandı.neden maraş ta patladı derseniz durum ap açık belli yine bir kırım yaşatmak isteyenler var neden bbp derseniz 2 neden görüyorum 1. bbp lilerde rahmetli muhsin başkanın sanki intikam kini vardı,bbp lilerin çabuk gaza geleceği hesap edilmiştir. 2 . bbp lilerin milliyetçi ruhları mhp den daha kabarık olduğu ve çabuk galeyana geleceği düşünülmüştür bence.aman maraşlım aman ha aman bu hayatta aynı hatayı yaşayarak öğrenmek kadar daha büyük aptallık yoktur.soğuk kanlılığınızı koruyunuz.

3 müdür yardımcısı gözaltında!

haberine 20.12.2009 20:52 Tarihinde fatma kara yazmış;

Hayret ya.
Malüm il müdürlüğünün geçmişteki ihalelerine bir bakılsın.Bu ihaleleri alanları tesbit ettikten sonra malüm müdürlükte etkin konuma gelen şahsın ailesine ait iş yerinin malüm il müdürlüğümden aldığı ihaleler tesbit edilsin.Aniden nasıl bu iş yerinin malüm müdürlükle iş diyaloğu gelişmiş hayret edilir ve çirkin bir ilişki var ise ortaya çıkar.Özellikle pazarlık usülü alınan malzeme ve yaptırılan işlere bakılsın.Etkin konuma gelen şahsın ailesine ait iş yerinin yıldızı neden parladığı anlaşılır.Bunlar takip edilse zaten çok şeyde ortaya çıkar kanısındayım.Bu yazdıklarım sadece düşüncedir.Böyle bir kurum olub olmadını dahi bilmiyorum.Varsayım, Böyle bir çalışma olsa haksız kazanç ve kurumun zararı önlenmiş olabilir.İdarenin üst idarecileri yanlış yapmaz anlayışı olan olaylar sebebi çürümüştür.Bu kazançlar haramdir.Allah birgün çıkarır.

FLAŞ: İhale yolsuzluğu 70 gözaltı!

haberine 20.12.2009 12:23 Tarihinde ibrahim erkanat yazmış;

duyarsız olamayız....duyarsız kalamayız......
anlamıyorum herkes bu kadar duyarsızlaşmış olamaz.. soyulan bizim paralarımız.. yenen paralar bizim. herkes bu kadar duyarsız mı...? .....ben bir çalışan olarak devlet kademesine bu kadar hırsızın masıl yerleştirildiğini merak ediyorum. bu insanları yerleştirenlerin dayısıyla iş başına gelip çalıp çırpanları görüyoruz....... artık birilerinin..........yolsuzlluklara da dur demesi gerektiğine inanıyorum..

FLAŞ: BBP'nin de olduğu binada patlama!

haberine 18.12.2009 14:41 Tarihinde Kürşat Yıldız yazmış;

Başka ne beklenir ki
Mevcut hükümet bunları şımartı şımartı artık işyerlermiz ve evimizde dahi rahat yaşayamaz olduk. Caminin duvarına işemeseler iyi olur!

Eğitim Bir-Sen'ciler KSÜ'ye tepkili!

haberine 18.12.2009 08:40 Tarihinde Kürşat Yıldız yazmış;

İğneyi kendinize...
Sn eğitimbir-sen liler kamu personelinin haklarını aramaya kalkıldığı gün oda köşelerinden hükümete yaranmak için duruken sendikal haklar aranırken size de lazım olacağını hiç düşünmemiştiniz. Şimdi noluyor. Kaldıki böro istemeniz yersiz. Çünkü şube likten düştünüz. Çığ gibi istifalar armakta olup şube sayınız kalmamıştır. Size tavsiyem sendikacılığı kamu çalışanı için yaparsanız iyi olur.

Öğretmenevi'nde Müdür değişikliği

haberine 16.12.2009 16:19 Tarihinde ismail atar yazmış;

vay babam vay.
Müdür değişmiş ne değişecek bakacaz.Hizmete yönelik mevcuttaki müdürlerle yarışırsa vay halimize.Tam maraşa göre müdür atanmış sayılır.UYurlar listemize ekleriz. listesine

Öğretmenevi'nde Müdür değişikliği

haberine 16.12.2009 12:56 Tarihinde beyhan narlıoğlu yazmış;

İdare
idareler keyfi işlem yapıyorlar.insanlara zorluk çıkarmak için çalışıyorlar.bu insani degil.buna siyasiler ve ilgili kurumlar göz yumuyurlar.haksızlığı destekliyor gibi görünüyorlar.İnsanlar haklarını ilgili yöneticilere aktarıp ilgisizlik veya olayı örtbas edildiğini gördüklerinde isyan ediyorlar.Bu insanlarda kendilerin hakılılığına inandıklarından haklarını bildikleri yoldan arama yoluna gidiyorlar.mazaallah bu durum sonucunda vahim olaylar ortaya cıkabilir.o zaman idareciler yanlış yaptıklarını anlarlar ama iş işten geçmiş olur.Haktan ve hakikatten ayrılmadan adil olmak varken birilerini aklamak için haktan ayrılmaya gerek varmı?

FLAŞ: İhale yolsuzluğu 70 gözaltı!

haberine 15.12.2009 22:28 Tarihinde ibrahim erkanat yazmış;

daha neler var..
Malum müdürlükte kanunlara aykırı işlem yapanlara prim verilirken kanunsuzları bulanlara ceza verilmektedir.İlgili makamlarda bu verilen haksız cezalara göz yumarak haksızlık yapanlara prim vermektedirler.Haksızlık yapanların bir gün o makamlardan inecekleri, indiklerinde ne ile karşılaşacaklarını bilmiyorlar mı.O ilde çalışma imkanı olabilecek mi o personel geçmişi hatırlamayacak mı.Keser döner sap döner gün olur hesap döner sözü size bişeyler hatırlatıyor mu? ..........
Allah görendir. bakalım s..m..de ne zaman açığa çıkacak yolsuzluklar.. yoksa hep üstü kapatılarak devam edemez. bi söz daha var taşıma suyla değirmen dönmez.

Narlı Hava Alanı gerçeği'

haberine 15.12.2009 18:16 Tarihinde seda akyol yazmış;

GÜNDEMSİZ ŞEHİR.
Bu şehrin çok farklı bir şehir olduğunu sizde artık öğrendiniz sanırım.Geçen haftalarda kısa bir süre ile Bülent Meşe konusu gündeme geldi.Gitti gidecek derken,başhekim çıktı o giderse bende istifa ederim.....Bülent bey gitti ama......Ondan önceki haftalarda bir kaç yazar kardeşimiz daire müdürleri hakkında aha gitti aha gidecek diye yazı yazdılar.Sonrada işaret parmaklarını hava kaldırarak bakın görün bu dediler.Sonra ...... Bu şehir için birilerinden umut beklemeye deymez.Boşuna dememişler balık baştan .......

Çalışır, KMS Başkan adaylığını düşünüyor!

haberine 15.12.2009 17:13 Tarihinde BAYRAM yazmış;

EYVAH!! KMS KİMLERİN ELİNE KALICAK.
20 yıldan bu yana bakkallar bayiler ve şekerciler odası başkanlıgını yapan kişi bugune kadar kendı odasına nekadar sahip olabilmişki bugun KMS başkanlığını düşünüyor. Önce bakkallar bayiler odasının bugünkü durumuna bir bakalım, odanın bugune kadar hiçbir faliyeti olmamış ve başkan üyeleriyle bir yakınlığı kalmadığı gibi kendi yönetimiylede ayrı düşmüştür. Yakın zamanda oda seçimininde yapılacak olduğunu ve artık odaya bağlı esnafların "A.Çalışır için artık yeter ! dediğini göz önüne alırsak A.Çalışır kendine yeni bir koltukmu arıyor? sorusunu sormadan geçmemek lazım.

Öğretmenevi'nde Müdür değişikliği

haberine 15.12.2009 08:25 Tarihinde Kürşat Yıldız yazmış;

Ya mahkemeler olmasaydı
Ülkemizde en çok varolması gereken HUKUK tur. Hak etmediği halde ahbap-çavuş ilişkisiyle atananlar mahkeme kararıyla yanlışı bağdat tan dönüyor. Umarım dost ilişkileri bundan sonra devlet kurumlarında olmaz.

Maraşlı ne yapıyor?

haberine 12.12.2009 22:57 Tarihinde kaan Bozacı yazmış;

Maraşlı Olmak.
Biz bir kurum çalışanları olarak çalmadığımız kapı kalmadı.durumumuzu parti temsilcilerinden tutunda,vekillere kadar ilettik.Yaşanan olumsuzlukları,işleyişteki kanununsuzlukları,zulmü anlattık.Ama kimse kulak vermedi.Sizin burada yazdıklarınız çok güzel.Ama işleyiş o kadar toz pembe değil.Sırf birilerinin hısım akraba ilişkileri bozulmasın diye neler yapılıyor neler.Bunada çanak tutan yine siyasiler.Yazmakla,çizmekle de olmuyor.Sözüm bazılarından dışarı yanlış anlamayın.Üç kuruş ilan parası için zulm edenlere yağcılık bazında neler yapılıyor.Ama artık usandık.Biz bu insanları,bu idarecileri Yüce Allahın adaletine bırakıyoruz.Bu memlekette,adalet yok çünkü.Bu memklekette sadece soylular ve diğerleri var.Aksini söyleyenler cevap versin.Kaleminize sağlık iyi çalışmalar.

««   201    202    203    204    205    206    207    208   209   210    »»  • Google+
  • fb
  • tw
  • yt
  • rss
Gizlilik Kuralları

UYARI !
Internet sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir. Ancak; internet ortamında ise kaynak gösterilmek koşuluyla yeniden yayımlanabilir.


Telefon & Fax : +90 (344) 235 0643

kanal46.com aa  iha abonesidir.