PRESTİJ STONE 728x90

Eğitim Bir-Sen'ciler KSÜ'ye tepkili!

haberine 18.12.2009 08:40 Tarihinde Kürşat Yıldız yazmış;

İğneyi kendinize...
Sn eğitimbir-sen liler kamu personelinin haklarını aramaya kalkıldığı gün oda köşelerinden hükümete yaranmak için duruken sendikal haklar aranırken size de lazım olacağını hiç düşünmemiştiniz. Şimdi noluyor. Kaldıki böro istemeniz yersiz. Çünkü şube likten düştünüz. Çığ gibi istifalar armakta olup şube sayınız kalmamıştır. Size tavsiyem sendikacılığı kamu çalışanı için yaparsanız iyi olur.

Öğretmenevi'nde Müdür değişikliği

haberine 16.12.2009 16:19 Tarihinde ismail atar yazmış;

vay babam vay.
Müdür değişmiş ne değişecek bakacaz.Hizmete yönelik mevcuttaki müdürlerle yarışırsa vay halimize.Tam maraşa göre müdür atanmış sayılır.UYurlar listemize ekleriz. listesine

Öğretmenevi'nde Müdür değişikliği

haberine 16.12.2009 12:56 Tarihinde beyhan narlıoğlu yazmış;

İdare
idareler keyfi işlem yapıyorlar.insanlara zorluk çıkarmak için çalışıyorlar.bu insani degil.buna siyasiler ve ilgili kurumlar göz yumuyurlar.haksızlığı destekliyor gibi görünüyorlar.İnsanlar haklarını ilgili yöneticilere aktarıp ilgisizlik veya olayı örtbas edildiğini gördüklerinde isyan ediyorlar.Bu insanlarda kendilerin hakılılığına inandıklarından haklarını bildikleri yoldan arama yoluna gidiyorlar.mazaallah bu durum sonucunda vahim olaylar ortaya cıkabilir.o zaman idareciler yanlış yaptıklarını anlarlar ama iş işten geçmiş olur.Haktan ve hakikatten ayrılmadan adil olmak varken birilerini aklamak için haktan ayrılmaya gerek varmı?

FLAŞ: İhale yolsuzluğu 70 gözaltı!

haberine 15.12.2009 22:28 Tarihinde ibrahim erkanat yazmış;

daha neler var..
Malum müdürlükte kanunlara aykırı işlem yapanlara prim verilirken kanunsuzları bulanlara ceza verilmektedir.İlgili makamlarda bu verilen haksız cezalara göz yumarak haksızlık yapanlara prim vermektedirler.Haksızlık yapanların bir gün o makamlardan inecekleri, indiklerinde ne ile karşılaşacaklarını bilmiyorlar mı.O ilde çalışma imkanı olabilecek mi o personel geçmişi hatırlamayacak mı.Keser döner sap döner gün olur hesap döner sözü size bişeyler hatırlatıyor mu? ..........
Allah görendir. bakalım s..m..de ne zaman açığa çıkacak yolsuzluklar.. yoksa hep üstü kapatılarak devam edemez. bi söz daha var taşıma suyla değirmen dönmez.

Narlı Hava Alanı gerçeği'

haberine 15.12.2009 18:16 Tarihinde seda akyol yazmış;

GÜNDEMSİZ ŞEHİR.
Bu şehrin çok farklı bir şehir olduğunu sizde artık öğrendiniz sanırım.Geçen haftalarda kısa bir süre ile Bülent Meşe konusu gündeme geldi.Gitti gidecek derken,başhekim çıktı o giderse bende istifa ederim.....Bülent bey gitti ama......Ondan önceki haftalarda bir kaç yazar kardeşimiz daire müdürleri hakkında aha gitti aha gidecek diye yazı yazdılar.Sonrada işaret parmaklarını hava kaldırarak bakın görün bu dediler.Sonra ...... Bu şehir için birilerinden umut beklemeye deymez.Boşuna dememişler balık baştan .......

Çalışır, KMS Başkan adaylığını düşünüyor!

haberine 15.12.2009 17:13 Tarihinde BAYRAM yazmış;

EYVAH!! KMS KİMLERİN ELİNE KALICAK.
20 yıldan bu yana bakkallar bayiler ve şekerciler odası başkanlıgını yapan kişi bugune kadar kendı odasına nekadar sahip olabilmişki bugun KMS başkanlığını düşünüyor. Önce bakkallar bayiler odasının bugünkü durumuna bir bakalım, odanın bugune kadar hiçbir faliyeti olmamış ve başkan üyeleriyle bir yakınlığı kalmadığı gibi kendi yönetimiylede ayrı düşmüştür. Yakın zamanda oda seçimininde yapılacak olduğunu ve artık odaya bağlı esnafların "A.Çalışır için artık yeter ! dediğini göz önüne alırsak A.Çalışır kendine yeni bir koltukmu arıyor? sorusunu sormadan geçmemek lazım.

Öğretmenevi'nde Müdür değişikliği

haberine 15.12.2009 08:25 Tarihinde Kürşat Yıldız yazmış;

Ya mahkemeler olmasaydı
Ülkemizde en çok varolması gereken HUKUK tur. Hak etmediği halde ahbap-çavuş ilişkisiyle atananlar mahkeme kararıyla yanlışı bağdat tan dönüyor. Umarım dost ilişkileri bundan sonra devlet kurumlarında olmaz.

Maraşlı ne yapıyor?

haberine 12.12.2009 22:57 Tarihinde kaan Bozacı yazmış;

Maraşlı Olmak.
Biz bir kurum çalışanları olarak çalmadığımız kapı kalmadı.durumumuzu parti temsilcilerinden tutunda,vekillere kadar ilettik.Yaşanan olumsuzlukları,işleyişteki kanununsuzlukları,zulmü anlattık.Ama kimse kulak vermedi.Sizin burada yazdıklarınız çok güzel.Ama işleyiş o kadar toz pembe değil.Sırf birilerinin hısım akraba ilişkileri bozulmasın diye neler yapılıyor neler.Bunada çanak tutan yine siyasiler.Yazmakla,çizmekle de olmuyor.Sözüm bazılarından dışarı yanlış anlamayın.Üç kuruş ilan parası için zulm edenlere yağcılık bazında neler yapılıyor.Ama artık usandık.Biz bu insanları,bu idarecileri Yüce Allahın adaletine bırakıyoruz.Bu memlekette,adalet yok çünkü.Bu memklekette sadece soylular ve diğerleri var.Aksini söyleyenler cevap versin.Kaleminize sağlık iyi çalışmalar.

FLAŞ: Dr. Ahmet Karslıoğlu istifa etti!

haberine 11.12.2009 12:29 Tarihinde bahtiyar özdemir yazmış;

hastane personeliyim diyen arkadaş
ben de hastane personeliyim. müstafi için daha iyidir diyen duymadım. acaba sözlerinizde bir yanlış olabilirmi? hangi birimde çalışırsınız? personel olsanız yoğun bakımların ne zaman yapıldığını bilmeniz gerekmez mi? hastane personeli olsanız müstafinin yoğun bakımları ilaçsız , malzemesiz, doktorsuz bıraktığını bilmeniz gerekmez mi?

FLAŞ: Dr. Ahmet Karslıoğlu istifa etti!

haberine 10.12.2009 22:56 Tarihinde beyhan narlıoğlu yazmış;

Dr ahmet bey
İyi dürüst çalışkandı.Bide zayıf iradeli olmasaydı.Tuttuğunu koparsaydı.Çıban başlarını tek tek kesip çirahatları çöpe atsaydı.Kendisinden uzak olan yardımcılarla ........müdürlüğü ile mücadele edecek gücü kalmadığını rahatsızlıklar hiisettiğini çok defa duydum.Sagol ahmet bey başhekimlik döneminde bir defa olsun para ve menfaatle anılmadın.

Her hafta bir 'Bülent Meşe' yetiştirmiyoruz ki

haberine 10.12.2009 22:52 Tarihinde beyhan narlıoğlu yazmış;

Sağlıktaki anlamsız savaş
........Hastaneler istifalarla çalkalanıyor.kıymetli degerli insanlar birbir memleketi terk ediyor.....Bu memleketin evlatları neden bu memlekete çekib geliyor hizmet için.herkesin amacı hizmet ise neden bunlar.......Bu üzücü duruma siyasiler ne zaman dur diyecek hiçbir zaman

FLAŞ: Dr. Ahmet Karslıoğlu istifa etti!

haberine 10.12.2009 22:36 Tarihinde mustafa geçinir yazmış;

Yönetim
hayret ya başhekim dayanmıyor.Neden?Çünki başhekimlerin arkasında güçlü isimler yok.Adam canından olacaktı.Şerefiyle bıraktı takdir edilecek durum.Başkaları tarafından alınmadı.O hastanede bazı b.... y.... or......a sahip olan ve elb.... a.....a tayin edilen sonra maraşa geçi tayin olan şahsın t.....den illallah diyen baş tabip istifa etmekte buldu kurtuluşu.Şimdi bu şahsı başhekim yapın.Ahmet bey takdir edilecektir.Sırada kim var......Allah gören ve işitendir.İnsan geçmişine bir defa rahmet okudamazmı.Rahmet nasip olmayacaksa ne etsin hatip.böyle evlat yetiştirirken düşünmek gerek.Benim cocuklarımı allah ..uzak tutsun.Vakit geçmiyor diye yazdım yarası olan gocunur.

FLAŞ: Dr. Ahmet Karslıoğlu istifa etti!

haberine 10.12.2009 22:25 Tarihinde ibrahim erkanat yazmış;

Sağlık
..................Balık başatn kokar derken atalarımız neyi kast etmişlerdir?saygılarımla

FLAŞ: Dr. Ahmet Karslıoğlu istifa etti!

haberine 10.12.2009 21:37 Tarihinde hüseyin karaaslan yazmış;

bahadır aslan
koray koyar ben hastane personeliyim.hastaneyi birden üçüncü sınıfa düşürdü iftirasını atma ayıp ve günah oluyor sen bunun hesabını öbür dünyada veremezsin.hiç bir şey yapmadıysa yoğun bakımları açtı.sana çocuğuna lazım olabilir.allah korusun.......

FLAŞ: Dr. Ahmet Karslıoğlu istifa etti!

haberine 10.12.2009 21:26 Tarihinde hüseyin karaaslan yazmış;

hüseyin karaaslan
sayın başhekimi acildeki bir doktor tüp bebek açacaklar rahat bırakmadı .başhekim yardımcıları adama hep köstek olmuşlar...... uzaktan seyretmiş.iki sene yine iyi dayanmış.hadi acil doktoru sen başhekim olver.döner paranıda istediğin gibi alırsın.dr.selahattin can.dr bülent mese.dr. kaan istifa etti.sırada dr.nurettin arıkan.dr.sami özgül var deniliyor.....sen uzaktan seyretmeye devam et....

FLAŞ: Dr. Ahmet Karslıoğlu istifa etti!

haberine 10.12.2009 17:16 Tarihinde koray koyar yazmış;

kahramanmaraş a hayırlı olsun
hatalarını da yanına alıp gidebilse keşke...
kendi gidecek maraş dan. muhtemelen başka şehre kaçacak. ama yaptıkları hastaneye kalacak. sorumlulukdan kaçabilmek bu kadar kolay olmamalı. "ben istifa ettim" demekle herşey bitiyor mu? ah sistem... 1. sınıf birhastaneyi al 3. sınıf haline çevir. sonra da ben istifa ettim de kırtul. oh ne ala. bu dünyada bunun hesabını kimse sormaz ya öbür tarafda
herkese saygılar

FLAŞ: Dr. Ahmet Karslıoğlu istifa etti!

haberine 10.12.2009 11:49 Tarihinde fatma kara yazmış;

Güle güle..
Güle güle sayın Başhekimim.Bu memlekette çalışanın, başaranın, başarılı olanın yerinin olmadığını bir kez daha bize çok acı bir şekilde anlattılar.sizi hep dürüstlüğünüzle,babacan tavırlarınızla anacağız.........Yolunuz açık olsun Başhekimim.

FLAŞ: Dr. Ahmet Karslıoğlu istifa etti!

haberine 10.12.2009 11:42 Tarihinde nesrin kozanoğlu yazmış;

Sağlık Nereye Gidiyor.
Bir vekilde çıkıp kardeşim kim size baskı yapıyor....................diye soran yok.Hoş, niye sorsunlarki.......ama gidilen nokta çok kötü. gidişat kötü.Dr.selahattin can, Dr.Bülent Meşe, Dr.Ahmet Karslıoğlu ve adı aklımıza gelmeyen daha niceleri.. Ortak bahsettikkleri konu baskı,soruşturma,sindirme vs.

FLAŞ: Dr. Ahmet Karslıoğlu istifa etti!

haberine 10.12.2009 11:23 Tarihinde emre tutan yazmış;

HAYIRLI UGURLU OLSUN
......Dr. bey kararını vermiş zaten siz vatandaşa hizmet edecek birini bulamıyormusunuz ki bu kadar zaman kaybı oldu.2010 saglık için atılım yılı olsun.. hizmet edeceklerin önünü açalım.tüm vekiller artık saglıga bir el atsa iyi olacak yoksa başta saglık personeli arkasındanda vatandaş... yürümeye başlayacak bu gidişle. memelekete gelmiş bir yetişmiş maraş evladını hastanede barındıramadık Anterpliler bize gülüyordur şimdi..yine hastalar antepteki özedl hastaneye akın edecek..
ne diyelim yazıklar olsun..

FLAŞ: Dr. Ahmet Karslıoğlu istifa etti!

haberine 10.12.2009 11:08 Tarihinde Nazar Berker yazmış;

Sırada Kim Var.
bakalım daha K.... İ.... 'ndan daha kimler kaçacak.

««   201    202    203    204    205    206    207    208   209   210    »»  • Google+
  • fb
  • tw
  • yt
  • rss
Gizlilik Kuralları

UYARI !
Internet sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir. Ancak; internet ortamında ise kaynak gösterilmek koşuluyla yeniden yayımlanabilir.


Telefon & Fax : +90 (344) 235 0643

kanal46.com aa  iha abonesidir.