AJANS-46

Nice mutlu bayramlara'

haberine 30.11.2009 11:57 Tarihinde mustafa kalaycı yazmış;

sendemi Bürütüs....
mustafa gençtürkkardeşim öyle demişya.hoşuma gitti.Artık bakıyorum basın camiasına kimleri suspus,kimileri en büyük asker bizim asker misali yağlamalar.oh be ne güzel.en başarılı isimler yerden yere vuruluyor.işten anlamayan bir icraatı olmayan kurum müdürleri göklere çıkarılıyor.hoş artık elikalem tutan birkaçkişivardı şirin bey gibi onlarda suspusları oynarsa diyecekbir şey yok.hep birlikte haykıralım bizde'PadişahımÇok Yaşa'.Şirin abimde bu memlekette bir şey olacağından ümidi kesti ise hiç birşey beklemenin anlamı yok.padişahım çok yaşa.

'Kimse bizim vatanseverliğimizi tartışamaz'

haberine 30.11.2009 11:50 Tarihinde mustafa kalaycı yazmış;

Tartışmıyoruzki...
Sayın vekilimiz kimse sizin vatan severliğinizi tartışmıyorki.Sadece atadığınız daire müdürlerinin sizleride arkasına alarak ettiği zulümleri tartışıyor.Günlerdir burada okudum,izledim.Feryatlar fiğanlar okudum.hiç kimse kılını kıpratmadı.Halk sizin atadığınız daire müdürlerini konuşuyor.Vatan Perverliğinize bir şey diyen yok.Bu daire müdürlerinden dolayı sıkıntıları.ama sanırım bir sizler duymuyor işitmiyorsunuz bunları ki o konularda bir girşiminiz yok.Sanırım duymayacaksınızda.tüm cümle Türk ve Müslüman kardeşleimin bayramınız kutlarım.

'Memur 'güdümlü sendikalara' mecbur değil'

haberine 26.11.2009 11:19 Tarihinde tayfur batı yazmış;

BAŞIN HER ZAMAN DİK
Kahramanmaraşa geldiğin günden bu yana tanıdığım Akın Ozan hiç değişmemiş, gerek gazeteciliğinde, gerekse Sendikacılığından bildiği doğruları her zaman halk ile paylaşan biri olarak eğilmeden, bükülmeden ilerliyor. İnandığı bu kutlu yolda Memur arkadaşlarınında onu yalnız bırakmayacağına inanıyor bu başı dik kardeşimize saygı ve başarı diliyoruz. Allah Yardımcısı olsun.

Başkan Poyraz, Berna'yı ağlattı..

haberine 26.11.2009 00:19 Tarihinde ozan çelik yazmış;

sus berna sus
sus berna sus. bide anan ağlamasın.
mutlu ol berna mutlu ol. bayramın mutlu olsun. ayakkkabı aldın ya.

Nice mutlu bayramlara'

haberine 25.11.2009 16:05 Tarihinde Mustafa Gençtürk yazmış;

Şirin ede bu ne....
Sayın Mustafa Şirin....Allah razı olsun..bayramımızı kutlamışın ama bu yazını hiç ama hiç beğenmedim...suya sabına hiç dokunmamışın ede...hayırdır...sen de mi osandın yoksa ede..........yaz yaz sonu yok....dipsiz külek boş ambar...doldur doldur boşalt mı diyorsun ede sende yoksa.....bayramınız kutlu olsun......

Başkan Poyraz, Berna'yı ağlattı..

haberine 25.11.2009 13:46 Tarihinde Mustafa Gençtürk yazmış;

Mazlumun ahı yerde kalmaz!
Mazlumun ahı yerde kalmaz derler....Sen hem hasbi olduğunu iddia edeceksin, hem de sosyal bir yardımı adeta şova dönüştüreceksin, ondan sonra da temiz kalpli çocukları ağlatacaksın...olmaz bu olmaz........yukarıda Allah var sayın başkan.....bu ahları nasıl olsa yukarıdaki yüce yaradan görüyor...sen merak etme.....dön artık bu yanlışlardan sayın başkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaanım.............................................kurban bayramınız kutlu olsun.....

KATSO'dan biber tanıtım seferberliği!

haberine 24.11.2009 19:35 Tarihinde Mustafa Gençtürk yazmış;

Helal olsun M. Güçlü Özer'e....
Öncelikle ticaret odasının bu başarılı girişimini canı yürekten tebrik ediyorum. keşke aynı duyarlılık maraş bölgesindeki ekim alanları ile ilgili olarakta gösterilebilse...çünkü bildiğim kadarı ile pek biber ekim alanı kalmadı diye biliyorum. yine de maraş adına güzel bir olay.....bir tebrik te bu işin kaymağını yiyen yani tanıtım grubu adına tanıtım işlerini yapan bütem ajans ve sahibi mehmet güçlü özer beyfendiye.....yine yağlı bir işi kapmış helal olsun.......halen bu hızlı yükselen ismi tanımayan mı var? tanımayanlar için küçük bir hatırlatma yapalım...kimmi bu m güçlü özer? 1- Kahramanmaraşspor için yükseklere adım adım projesi hazırladı ve takım gıdım gıdım alçaklara inerek küme düştü.......2- Atıf Şirikçi'nin reklam ve danışmanlığını yaptı. Şirikçi için hazırladığı ve başkan poyraz'ı kast eden 'Yeter artık' afiş ve broşürleri ile büyük tepki topladı. İmaj makeri olduğu Şirikçi hem il başkanlığından hem de belediye başkan adaylığından oldu. 3- Ticaret odasının yönetim kurulu üyeliğine kadar yükseldi ama sonra görevden alındı....Alındı ama bu kez tanıtım grubunun tanıtım işlerini kaparak yine büyüklüğünü gösterdi....Helal olsun...helal olsun....şimdi sıra biberde mi.....güçlü abim bibere de el attığına göre bekleyelim görelim...iştir kişinin ayinesi lafa bakılmaz......daha önceki örnekler pek eyi değil ama bu iyi olur inşlllah. yolun açık olsun m güçlü özer, kim tutabilir seni bu alemde........gerçekten seni tebrik ediyoruz......sırada da belediye varmış....başarılar....selamlar...saygılar........

14 yaşında anne oldu!

haberine 24.11.2009 18:02 Tarihinde Mehmet İmamoğlu yazmış;

Güzel haber
Her zaman olduğu gibi yine ulusal basında olumlu ve örnek bir gelişmeyle ismimizi duyurmuşlar. Yaşasın!

GÖRÜŞ: Kimi Milli Eğitim Müdürü yapsam?

haberine 21.11.2009 13:02 Tarihinde mustafa kalaycı yazmış;

YAPARSIN,DAHA ÇOK YAPARSIN.
Çok değil bir kaç ay öncede il sağlık müdürünü genel sekreter yapacaktın.bilğili,birikim sahibi,çalışkan,ufku geniş vs vs diye.sanırım başarılı olamadın.hala sağlık müdürü yerinde duruyor.bakalım önümüzdeki günlerde kimler,kimler,kimler,kimler için yazı yazdıracaklar.bekleyip görecez.yazdıklarından,yapacaklarından biri olsun söz sana 'YAPAN ADAM' plaketi göndertecem........

GÖRÜŞ: Kimi Milli Eğitim Müdürü yapsam?

haberine 20.11.2009 15:50 Tarihinde Mustafa Necati KAMEROĞLU yazmış;

ERDAL DENGE
BEN KAHRAMANMARAŞ ESKİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİNDEN BİRİNİN OĞLUYUM. ŞU ANDADA BİR KURUMUN MÜDÜRLÜĞÜNÜ YAPMAKTAYIM. K.MARAŞ GİBİ GÜZİDE BİR İLİMİZİN MÜDÜRLÜĞÜNE; BİLGİSİ, DONANIMI, BİRİKİMİ VE MÜKEMMEL EĞİTİM ANLAYIŞI İLE TABİKİ ERDAL DENGE.

Filmin adı; Karacasu'

haberine 18.11.2009 15:30 Tarihinde gökhan yazmış;

Mehmet Fiskeci Gazetecilik belgeni nerden aldın???
Ya bu kadar olmaz hani, yorum yaparsın yazı yazarsın da ..... bu kadar da göğe çıkarılmaz yani, küçük çocuklar bile bundan güzel yazar, sana laf yetiştirecek halim yok, adam olan zaten ADAM'dır..

Ahmet Fatih Sayın vefat etti...

haberine 17.11.2009 09:09 Tarihinde Kürşat Yıldız yazmış;

Camianın Başı Sağolsun
Merhuma Yüce Allah tan rahmet kederli ailesine ve Ülkücü camiaya baş sağlığı dilerim. Allah taksiratını affetsin ve Rahmetiyle yargılasın.

Bakan Ergün Kervanhan'da ağırlandı

haberine 16.11.2009 18:36 Tarihinde Aykut YORULMAZ yazmış;

MADO VE KERVANHAN
Bir zamanlar Ankara'dan şehrimize gelen Bakanlara Mado'da dondurma şov yapılırdı. Mado' da yemekler yenilirdi. Şimdilerde ise artık yeni mekan olarak Kervanhan'ın yıldızı parlıyor. Yalnız Mado'nun hakkını vermemiz lazım. Şehrimizin tanıtımına en büyük katkıyı Mado yapmaktadır.

Filmin adı; Karacasu'

haberine 14.11.2009 16:47 Tarihinde osman gök yazmış;

filimin adi karacasu
öncelikle ali kardeşiminde dediği gibi lütfen tarafsız olalım şimdi hep süleyman beyee söz hakkı tanınıyo bakalım birde FARUK AKSU BEY ne diyecek söz hakkı tanımadan sayın faruk aksu yu küçük düşürü yorsunuz sayın topçu oğluna sorarım hastanede ne oldu nasık bir rant vardı senin bir renault 12 alacak paran yokken passatlar mıtsubışiler bu yoğurdun boluğu nerden geliyor ewet diyorlarki ÖZSOY para yemiş asılsız iftiralar atılsı ama SAYIN MUSTAFA ÖZSOY BEYİN nasıl bi karaktere sahip bunu herkez bilir sayın ÖZSOY tarafsız bir belediyecilik anlayışıyla yürüttü ve beldemiz gitme gibi derdi yoktu ne hikmetse bu süleyman efendi geldi bizim karacasu maraşın zenginlerinin ağzını sulandır dı ve göz koymasına neden oldu ..... ewet şimdi gelelim SAYIN FARUK AKSUYA ewet eğitim adamı ne olmuş yapamamaz mı yapar çook güzel yapar SAYIN M:ÖZSOY gibi tarafsız belediyecilik anlayışı devam eder. lütfen tarafsız olalım menfaat dünyasına çekmeyelim başarılarınızın devamını dilerim SAYIN MUSTAFA ÖZSOY VE FARUK AKSU.

Topçoğlu'ndan YSK'ya 'Seçim' dilekçesi

haberine 13.11.2009 13:51 Tarihinde VELİ AKSU yazmış;

YAHU BEYLER SİZ KİM OLUYORSUNUZ
SAYIN H... G... SEN ESKİ Z... O... SI ÇALIŞANISINIZ BİLYORUZ. SİZ İ....B.. HANIM SİZİNDE BELEDİYENİN İHALELERİNİ ALAN S.... LTD. ŞTİ ELAMNI OLDUĞUNUZU BİLİYORUZ ANCAK ŞİMDİ BAYRAMLIK AĞIZIMI AÇTIRMAN.
HAK VAR ADALET VER
VALİLİK TARAFINDAN SORUÇTURMA İZNİ VERİLMİŞ BİR BELEDİYE BAŞKANIN NASIL SAVUNUYORSUNUZ ANLAMIYORUM. ASLİYE CEZA MAHKEMEDE TERLETMİŞLER S...I HABERİNİ ALDIK. YANİ ŞİMDİ SİZİN Y....Z KESİLECEK HARHALDE ONUN İÇİNNN.... .......

Bazı sesler geldi'

haberine 13.11.2009 12:43 Tarihinde Kürşat Yıldız yazmış;

Önce siz buyurun
Sn Serdar bey doğru teşhis. Çok önemli konuya değinmişsiniz. Ancak örnek olarak önce siz buyurun dinleyelim. Bu şehir de LİDER sıkıntısı var. Öncülük eden, eleştirirken doğru çözüm üretmeyen kitleler mevcut. Oy vermeye gelince kıral kesiliriz de istemeye gelince, sesimizi duyurmaya sıra geldiğinde kabuğumuza çekiliriz. Bekliyoruz.

Karslıoğlu ve K.D.Ç.H. Hastanesi

haberine 13.11.2009 11:48 Tarihinde hüseyin karaaslan yazmış;

hüseyin karaaslan
mesut bey kaleminize sağlık .bende hastanedeki tarafsız dostlarımıza sordum .hepsi size katılıyor .birkaç kişi hariç.sağlıcalıkla kalın .adamı rahat bıraksınlar.

Yeryüzü toprağında filizlenme umutları..

haberine 13.11.2009 10:29 Tarihinde Ali Demirtaş yazmış;

Sabrediyoruz ...
Türkiyemde hiç kimsenin ağzı mühürlü değil. Anayasa da dünyadaki en modern anayasa ki.. vatan hainliği yapan, bölücülük yapan prim almakta.

Her gün milleti bölmek için, TVlerde, gazetelerde, internette kürtçülük propagandası yapan, ülkenin mozaikten oluştuğundan, yurttaşların dudaklarının mühürlü olduğundan bahseden pek çok insana bir yenisinin daha katılmış olduğunu gördük.

Türk milletinin en büyük hasleti olan "SABIR" modundayız. Ama şunu kimse unutmasın. Herkes içindekinin kussun diye sabrediyoruz. Maraştaki Ermeni harbindeki dedelerimizin torunuyuz. Nasıl o zaman sonunda konuştuysak, şimdi de YİNE EN SON BİZ KONUŞURUZ ! Unutmadık, unutmayız, bu yazıları tarihe kaydeder, en sonunda hatırlatırız.

Filmin adı; Karacasu'

haberine 13.11.2009 09:10 Tarihinde ertan köklü yazmış;

karacasulu
Sayın yazar acaba sizlermi cahilsininiz bizlermi anlayamadım?sizi buraya kim köşe yazarı yapmışmış enteresan bir olay evet Sayın Mustafa ÖZSOY Faruk aksu kardeşimizi destekliyor bu bir gerçek fakat şunu kesinlikle unutmayınki ki adaylık topçuoğluna değil faruk aksuya verilecek ve zaman en iyi ilaçtır.acaba o gün geldiği zaman yine bu şekil topçuoğlunun arkasında durabilecekmisiniz çok merak ediyorum.bu şekil taraflı yazılarınınızı hep bekliyoruz...

Borazanlık!

haberine 13.11.2009 08:46 Tarihinde Ale Ko0o yazmış;

Sen borazan değil şakşakçısın...
Şimdiye kadar bir hükümet için hiç bu kadar kötü hissetmemiştim ve hessedemeyeceğim galiba.
Pkk nın .......gelip tepemize çıkaran kişilerin de oraya yakışmadıklarını söyleyebilirim. Ha diyeceksiniz ki hiç mi iyi bişey yapmadı?
Tabii ki yaptı ama bu ülkeye ihanet edenlere yardım eden kişi onlardandır...

««   201    202    203    204    205    206    207    208   209   210    »»  • Google+
  • fb
  • tw
  • yt
  • rss
Gizlilik Kuralları

UYARI !
Internet sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir. Ancak; internet ortamında ise kaynak gösterilmek koşuluyla yeniden yayımlanabilir.


Telefon & Fax : +90 (344) 235 0643

kanal46.com aa  iha abonesidir.