AJANS-46
MEHMET BEŞEN SİGORTA
MEHMET BEŞEN SİGORTA
KMTSO

FLAŞ: Dr. Ahmet Karslıoğlu istifa etti!

haberine 10.12.2009 11:23 Tarihinde emre tutan yazmış;

HAYIRLI UGURLU OLSUN
......Dr. bey kararını vermiş zaten siz vatandaşa hizmet edecek birini bulamıyormusunuz ki bu kadar zaman kaybı oldu.2010 saglık için atılım yılı olsun.. hizmet edeceklerin önünü açalım.tüm vekiller artık saglıga bir el atsa iyi olacak yoksa başta saglık personeli arkasındanda vatandaş... yürümeye başlayacak bu gidişle. memelekete gelmiş bir yetişmiş maraş evladını hastanede barındıramadık Anterpliler bize gülüyordur şimdi..yine hastalar antepteki özedl hastaneye akın edecek..
ne diyelim yazıklar olsun..

FLAŞ: Dr. Ahmet Karslıoğlu istifa etti!

haberine 10.12.2009 11:08 Tarihinde Nazar Berker yazmış;

Sırada Kim Var.
bakalım daha K.... İ.... 'ndan daha kimler kaçacak.

FLAŞ: Dr. Ahmet Karslıoğlu istifa etti!

haberine 10.12.2009 10:59 Tarihinde mustafa kiraz yazmış;

BU KIYIM NİYE..
Günlerdir,aylardır bakıyorum teşkilatta huzursuzluk diz boyu.İstifa eden edene..........Huzursuzluk almış başını gidiyor.Kardeşim bu....teşkilat ne kadar bozuk bir teşkilatmış diyesi geliyor insanların.ama diğer taraftan insanlara şifa dağıtan onların sağlığı için can siparane çalışan doktorlarında soruşturmalık ne halleri var diye düşünmedende edemiyor insan.O zaman Cumhuriyet tarihinde ilk defa bu kadar soruşturmayla gündeme gelen (bir kurumun) başındakileri bir soruşturmak gerek bence.bu bence ama en iyisini yine vekillerimiz bilir. Baştaki insan vazgeçilmezlerindendir diyor insan kendi kendine.doğrumu beyler?....

Her hafta bir 'Bülent Meşe' yetiştirmiyoruz ki

haberine 09.12.2009 08:43 Tarihinde Ahmet Rıdvan yazmış;

CNBOLAT
Üç satır yazmakla ona vefa borcumuzu ödemiş olmayız. Ben onu unutmayacağım ömrüm oldukca ve ona yapılanları da sebep olanlara la da ömrüm oldukça hep karşılarında olacağım. GÖZLERİNDEN DEĞİL ELLERİNDEN ÖPÜYORUM. ALLAH MUVAFFAK EYLESİN.

Her hafta bir 'Bülent Meşe' yetiştirmiyoruz ki

haberine 09.12.2009 08:39 Tarihinde Ahmet Rıdvan yazmış;

Güccüğünden büyüğüne, Eniğinden Çücüğüne
Bu BÜLENT MEŞE NİN ALLAH İŞİNİ RAST GETİRSİN. GİTMESİNE SEBEP OLANLAN KEBAP OLSUNLAR. KINA YAKSINLAR. EN ÇOKDA KENDİLERİNİN İHTİYACI OLSUN. Cenabı Allah onu yetiştirenlerden razı olsun. Bu Milleti soyup soğana çevirmek isteyenler bir görevi daha başardılar. Beyin cerrahı Hakan İlaslan olayında olduğu gibi. ...........(Buna sebep olanlar yerlerinde) rahat oturmasınlar. Amiiiiiiin.

Her hafta bir 'Bülent Meşe' yetiştirmiyoruz ki

haberine 09.12.2009 01:42 Tarihinde mustafa kalaycı yazmış;

Soruşturma Hastalarına kim bakacak.
Sayın Canpolat iyi güzel yazmışınız.Adam bu duruma gelene kadar geçirmediği soruşturma kalmadı.Kimse dur durak bilmeden yüklendi de yüklendi.Kimse dur demedi.Hatta ona soruşturma açıldıkca bazıları keyf oldu.....Şimdi adamın burnundan gelmiş olmalıki bunu yapmak zorunda kaldı.Şöyle bir geriye dönün bakın bakalım..... kimlerin burnundan getirtmediler.beyler,beyler yarın kıbrıs meydanında gezerken bir iki selam vereniniz kalsın bu memlekette.Zulm ile bir yere varılmaz.Sonra böyle memleketin aslan gibi evlatları alır başını kaçar...

Nerdesin ey Tabipler Odası Başkanı?

haberine 08.12.2009 18:43 Tarihinde gurhan gokceoglu yazmış;

İnsaflı olmak lazım
Tabip Odası başkanının domuz giribiyle ilgili basın açıklaması ve tabipler odasının sitesinde (www.kmarastabip.org.tr) aşı olmamız gerektiği haberini okumuştum.bu yazıyı yazarken insaf dışı yorum yapılmaması gerektiğini düşünüyorum

Nerdesin ey Tabipler Odası Başkanı?

haberine 07.12.2009 22:08 Tarihinde beyhan narlıoğlu yazmış;

Garibimi bırakın
Ya ne uğraşıyorsunuz garibanla.Onu oraya seçtirmek için çok mücadele edildi.O seçilmiş bir başkandır.Seçkindir kolay kolay taraf olmaz.Abisi ortağı izin vermemiş olabilir.Aşıda yaptırmadı riskli yaşta saymadı kendini Belki H1N1 virüsü bulaşır diye çok fazla dışarı çıkmıyor olan bitenden haberide olmayabilir.Bu insanın ne suçu var.İçinden gelmiyorsa zorla yapamazki.Belkide az doktor az sorun demek diye düşünüyor.Ölen ölür kalan sağlar bizimdir diye dadaloğlu boşunamı demiş.saygı sevgi sağlık sizlerin olsun.

Bastırmacı, iddia sahiplerini ispata çağırdı!

haberine 07.12.2009 13:03 Tarihinde Mustafa Gençtürk yazmış;

Merkez ilçe başkanı nerede?
Basın toplantısı güzel ve milletvekilinden belediye meclisi ile il genel meclisi üyesine kadar isimler hazır bulunmuş. Peki merkez ilçe başkanı nerede? neden toplantıda yok...il başkanı mı çağırmadı yoksa çağrıldıda merkez ilçe başkanı mı gelmedi....çok merak ediyoruz...başarılar......

Başkan Poyraz, Berna'yı ağlattı..

haberine 07.12.2009 10:23 Tarihinde seden ünal yazmış;

yaranılmaz
Başkan zaten ne yapsa yaranamaz size.Gizli yapsa hiç yardım etmiyor dersiniz, açık yapsa yaptığına yapacağına pişman edersiniz.Allah aşkına şu zihniyetinizi değişin birazda Maraş olarak gelişelim hep beraber.At gözlüğüyle bakmayın , köstek değil destek olun yaaaaaaa....Haberci olarak çok taraflısınız. Beğenmiyorum sitenizi.

Poyraz'ın eczanesinden eyleme destek!

haberine 05.12.2009 20:44 Tarihinde ozan çelik yazmış;

poyraz hükümeti protestımu etmiş?
başkan denokratik hakkını kullanmış. kendisinin yaptığı hatalı uygulamaları protesto için böyle eylem yapılsa acaba DEMOKRATİk hak olarak görür mü? yoksa vurun başınımı der.

Vatandaşın kalbiyle oynamayın!

haberine 05.12.2009 12:06 Tarihinde beyhan narlıoğlu yazmış;

Kalb cerrahları
Bu devlet hastanesinde Sayın B.Meşeden başka Kalb cerrahı yokmuymuşNeden kapanacakmış.Neden diğer cerrahlar amaliyat yapmıyor veya yaptırtmıyorlarmış .O kalb cerrahları madem işlerini yapmayacaklarsa neden bu devletin hastanelerini işgal etmişler.Türkiyede B.M den başkası maraşa gelip çalışmayacak diye kuralmı konmuş.Devlet mecburi hizmet gerekçesi ile kuraya koyar maraşada gönderir.Özel hastaneler açıldı doktorlar istifa edip özel hastanelere yönelince devlet hastaneleri kapandımı.Diğer cerrahlara fırsat verin arkadaşlar onlarda birer bülent meşe olur kimse anasından doktor olarak doğmuyor.Gitmese iyi olur gidersede ugurlar ola.Gelir birileri.

Poyraz'ın eczanesinden eyleme destek!

haberine 05.12.2009 11:59 Tarihinde beyhan narlıoğlu yazmış;

Sayın ECZACILAR
Sizlerin bu demokratik tepkinizi destekliyorum.S.... müdürlüğü binasında Memur sendikalarının yapmak istediği eyleme katılacak personelin işine son verilecegine dair her katta merdivenlerde camlarda uyarı yazıları asıldı.Eyleme sendika başkanları dahi katılamayınca üzülenler oldu. Ancak Sizler hakkında S.... Müdürlüğü en iyi yaptığı işlemi gerçekleştirirmi bilmiyorum.zaten sağlıktaki arkadaşlar boşluga düşeriz diye telaşlanmışlardı.250 eczaneye açılacak soruşturma arkadaşları memnun edecektir.hadi kolay gele.

Kahramanmaraş Belediye seçimi de iptal olur (mu?)

haberine 04.12.2009 11:11 Tarihinde kamil yazmış;

doğru kıyaslama yapınız
1) siirtte adayların aldıkları oylar birbirine çok yakın idi. bir sandığın oyları sıralamayı değiştirecek nitelikte idi.
2) 2 kez oy kullanılır mı ? : 1999 seçimlerinde yunus emre mahalle muhtarlığı için oy kullandık. hemen ertesi yıl akif inan mahallesi kuruldu ve 2000 yılında da kaif inan mahalllesi için oy kulladındık. demekki 1 insan 2 kere oy kullanabilir.
seçim iptaly olmalalı. ancak burası türkiye. 367 kararının çıktığı ülkede her karara hazırlıklı olalım

Vatandaşın kalbiyle oynamayın!

haberine 04.12.2009 09:08 Tarihinde Ahmet Rıdvan yazmış;

non stop!!
Akşam duydum. inanın çok üzüldüm. Zaten bizim huyumuz. Nerde iye yarar bir kişi var engellemezsek bir yerimiz sızlar. Eğer Kalp Damar Cerrahi kliniği kapatılırsa şehir dışına çıkacak kadar parası olmayanların masraflarını kim yada kimler karşılayacak. bunu yapmakla akan suyun önüne bent kuruyorlar. Devlet hastanesinde çok yaşanan kıskançlıklardan ve hasetlikten kaynaklanan bu olaylara dur demek gerekir.

MEM'den cevap geldi

haberine 04.12.2009 08:22 Tarihinde Atilla Sarıyıldız yazmış;

Okul Yapmakla İş bitmiyor
Sayın Müdürüm, Okul yapmakla iş bitmiyor. Asıl o zaman sizin işiniz başlıyor. Eğitiminden temizliğine, İdaresinden kantinine kadar denetim yapılması gerekir. Çocuklarımızı emanet ettiğimiz okullarda durum nedir herkes üzerine düşen görevi hakkıyla yerine getiriyormu denetlemek lazım. Benim 2 tane öğrencim var Fatih İlköğretim okulunda okuyorlar. En basitinden kantinde satılan simitler neden 750 kuruş, sınıflar neden yeterince tamiz değil, sorduğunuzda nasıl cevap alıyorsunuz, araştırın ve denetleyin lütfen.

Başkan Poyraz, Berna'yı ağlattı..

haberine 03.12.2009 09:11 Tarihinde nuri akpınar yazmış;

helal olsun
sana helal olsun kel gardasım bu yazıyı okudum varya gozlerım yasardı ne b be nasıl yonetım nasıl baskanlık bu anlamadım adamın hertarafı reklam bılbordlarda resımler afısler sankı baskan deıl artis dılıne elıne yuregıne saglık akifgardasım

Başkan Poyraz, Berna'yı ağlattı..

haberine 01.12.2009 09:08 Tarihinde Ahmet Rıdvan yazmış;

hoşaf hikayesi
Bu olay otu çek köküne bak, bide hoşaf hikayesi varya onun gibi olmuş. dillerine sağlık kalemine kuvvet. Yüreğine sağlık.

Nice mutlu bayramlara'

haberine 30.11.2009 11:57 Tarihinde mustafa kalaycı yazmış;

sendemi Bürütüs....
mustafa gençtürkkardeşim öyle demişya.hoşuma gitti.Artık bakıyorum basın camiasına kimleri suspus,kimileri en büyük asker bizim asker misali yağlamalar.oh be ne güzel.en başarılı isimler yerden yere vuruluyor.işten anlamayan bir icraatı olmayan kurum müdürleri göklere çıkarılıyor.hoş artık elikalem tutan birkaçkişivardı şirin bey gibi onlarda suspusları oynarsa diyecekbir şey yok.hep birlikte haykıralım bizde'PadişahımÇok Yaşa'.Şirin abimde bu memlekette bir şey olacağından ümidi kesti ise hiç birşey beklemenin anlamı yok.padişahım çok yaşa.

'Kimse bizim vatanseverliğimizi tartışamaz'

haberine 30.11.2009 11:50 Tarihinde mustafa kalaycı yazmış;

Tartışmıyoruzki...
Sayın vekilimiz kimse sizin vatan severliğinizi tartışmıyorki.Sadece atadığınız daire müdürlerinin sizleride arkasına alarak ettiği zulümleri tartışıyor.Günlerdir burada okudum,izledim.Feryatlar fiğanlar okudum.hiç kimse kılını kıpratmadı.Halk sizin atadığınız daire müdürlerini konuşuyor.Vatan Perverliğinize bir şey diyen yok.Bu daire müdürlerinden dolayı sıkıntıları.ama sanırım bir sizler duymuyor işitmiyorsunuz bunları ki o konularda bir girşiminiz yok.Sanırım duymayacaksınızda.tüm cümle Türk ve Müslüman kardeşleimin bayramınız kutlarım.

««   201    202    203    204    205    206    207    208   209   210    »»  • Google+
  • fb
  • tw
  • yt
  • rss
Gizlilik Kuralları

UYARI !
Internet sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir. Ancak; internet ortamında ise kaynak gösterilmek koşuluyla yeniden yayımlanabilir.


Telefon & Fax : +90 (344) 235 0643

kanal46.com aa  iha abonesidir.