PRESTİJ STONE 728x90

Ahmet Fatih Sayın vefat etti...

haberine 17.11.2009 09:09 Tarihinde Kürşat Yıldız yazmış;

Camianın Başı Sağolsun
Merhuma Yüce Allah tan rahmet kederli ailesine ve Ülkücü camiaya baş sağlığı dilerim. Allah taksiratını affetsin ve Rahmetiyle yargılasın.

Bakan Ergün Kervanhan'da ağırlandı

haberine 16.11.2009 18:36 Tarihinde Aykut YORULMAZ yazmış;

MADO VE KERVANHAN
Bir zamanlar Ankara'dan şehrimize gelen Bakanlara Mado'da dondurma şov yapılırdı. Mado' da yemekler yenilirdi. Şimdilerde ise artık yeni mekan olarak Kervanhan'ın yıldızı parlıyor. Yalnız Mado'nun hakkını vermemiz lazım. Şehrimizin tanıtımına en büyük katkıyı Mado yapmaktadır.

Filmin adı; Karacasu'

haberine 14.11.2009 16:47 Tarihinde osman gök yazmış;

filimin adi karacasu
öncelikle ali kardeşiminde dediği gibi lütfen tarafsız olalım şimdi hep süleyman beyee söz hakkı tanınıyo bakalım birde FARUK AKSU BEY ne diyecek söz hakkı tanımadan sayın faruk aksu yu küçük düşürü yorsunuz sayın topçu oğluna sorarım hastanede ne oldu nasık bir rant vardı senin bir renault 12 alacak paran yokken passatlar mıtsubışiler bu yoğurdun boluğu nerden geliyor ewet diyorlarki ÖZSOY para yemiş asılsız iftiralar atılsı ama SAYIN MUSTAFA ÖZSOY BEYİN nasıl bi karaktere sahip bunu herkez bilir sayın ÖZSOY tarafsız bir belediyecilik anlayışıyla yürüttü ve beldemiz gitme gibi derdi yoktu ne hikmetse bu süleyman efendi geldi bizim karacasu maraşın zenginlerinin ağzını sulandır dı ve göz koymasına neden oldu ..... ewet şimdi gelelim SAYIN FARUK AKSUYA ewet eğitim adamı ne olmuş yapamamaz mı yapar çook güzel yapar SAYIN M:ÖZSOY gibi tarafsız belediyecilik anlayışı devam eder. lütfen tarafsız olalım menfaat dünyasına çekmeyelim başarılarınızın devamını dilerim SAYIN MUSTAFA ÖZSOY VE FARUK AKSU.

Topçoğlu'ndan YSK'ya 'Seçim' dilekçesi

haberine 13.11.2009 13:51 Tarihinde VELİ AKSU yazmış;

YAHU BEYLER SİZ KİM OLUYORSUNUZ
SAYIN H... G... SEN ESKİ Z... O... SI ÇALIŞANISINIZ BİLYORUZ. SİZ İ....B.. HANIM SİZİNDE BELEDİYENİN İHALELERİNİ ALAN S.... LTD. ŞTİ ELAMNI OLDUĞUNUZU BİLİYORUZ ANCAK ŞİMDİ BAYRAMLIK AĞIZIMI AÇTIRMAN.
HAK VAR ADALET VER
VALİLİK TARAFINDAN SORUÇTURMA İZNİ VERİLMİŞ BİR BELEDİYE BAŞKANIN NASIL SAVUNUYORSUNUZ ANLAMIYORUM. ASLİYE CEZA MAHKEMEDE TERLETMİŞLER S...I HABERİNİ ALDIK. YANİ ŞİMDİ SİZİN Y....Z KESİLECEK HARHALDE ONUN İÇİNNN.... .......

Bazı sesler geldi'

haberine 13.11.2009 12:43 Tarihinde Kürşat Yıldız yazmış;

Önce siz buyurun
Sn Serdar bey doğru teşhis. Çok önemli konuya değinmişsiniz. Ancak örnek olarak önce siz buyurun dinleyelim. Bu şehir de LİDER sıkıntısı var. Öncülük eden, eleştirirken doğru çözüm üretmeyen kitleler mevcut. Oy vermeye gelince kıral kesiliriz de istemeye gelince, sesimizi duyurmaya sıra geldiğinde kabuğumuza çekiliriz. Bekliyoruz.

Karslıoğlu ve K.D.Ç.H. Hastanesi

haberine 13.11.2009 11:48 Tarihinde hüseyin karaaslan yazmış;

hüseyin karaaslan
mesut bey kaleminize sağlık .bende hastanedeki tarafsız dostlarımıza sordum .hepsi size katılıyor .birkaç kişi hariç.sağlıcalıkla kalın .adamı rahat bıraksınlar.

Yeryüzü toprağında filizlenme umutları..

haberine 13.11.2009 10:29 Tarihinde Ali Demirtaş yazmış;

Sabrediyoruz ...
Türkiyemde hiç kimsenin ağzı mühürlü değil. Anayasa da dünyadaki en modern anayasa ki.. vatan hainliği yapan, bölücülük yapan prim almakta.

Her gün milleti bölmek için, TVlerde, gazetelerde, internette kürtçülük propagandası yapan, ülkenin mozaikten oluştuğundan, yurttaşların dudaklarının mühürlü olduğundan bahseden pek çok insana bir yenisinin daha katılmış olduğunu gördük.

Türk milletinin en büyük hasleti olan "SABIR" modundayız. Ama şunu kimse unutmasın. Herkes içindekinin kussun diye sabrediyoruz. Maraştaki Ermeni harbindeki dedelerimizin torunuyuz. Nasıl o zaman sonunda konuştuysak, şimdi de YİNE EN SON BİZ KONUŞURUZ ! Unutmadık, unutmayız, bu yazıları tarihe kaydeder, en sonunda hatırlatırız.

Filmin adı; Karacasu'

haberine 13.11.2009 09:10 Tarihinde ertan köklü yazmış;

karacasulu
Sayın yazar acaba sizlermi cahilsininiz bizlermi anlayamadım?sizi buraya kim köşe yazarı yapmışmış enteresan bir olay evet Sayın Mustafa ÖZSOY Faruk aksu kardeşimizi destekliyor bu bir gerçek fakat şunu kesinlikle unutmayınki ki adaylık topçuoğluna değil faruk aksuya verilecek ve zaman en iyi ilaçtır.acaba o gün geldiği zaman yine bu şekil topçuoğlunun arkasında durabilecekmisiniz çok merak ediyorum.bu şekil taraflı yazılarınınızı hep bekliyoruz...

Borazanlık!

haberine 13.11.2009 08:46 Tarihinde Ale Ko0o yazmış;

Sen borazan değil şakşakçısın...
Şimdiye kadar bir hükümet için hiç bu kadar kötü hissetmemiştim ve hessedemeyeceğim galiba.
Pkk nın .......gelip tepemize çıkaran kişilerin de oraya yakışmadıklarını söyleyebilirim. Ha diyeceksiniz ki hiç mi iyi bişey yapmadı?
Tabii ki yaptı ama bu ülkeye ihanet edenlere yardım eden kişi onlardandır...

Filmin adı; Karacasu'

haberine 12.11.2009 19:15 Tarihinde ali cetin yazmış;

Filmin ADI
Bilmediğiniz konuları duyumlarla kulağınıza gelen fısıldamlarla haber yapılmaz.Yazınız çok kirli kokuyor Mehmet Bey.Yazılarınızı duyum üzerine yazmışssınız .Peki Dürüstlük ilkesine uygun hareket ettiğiniz zaman Karacasuda ki Topçuoğlu ailesinin kavgalarını neden yazmıyorsunuz?Bu beldede Topçu oğlu ailesinin Faruk AKSU toplantılarından sonra kendi mahallesindeki Aile bireylerine saldırmasını demediler mi ?Bugün Topçuoğlu'nun Mazot yolsuzluğu ile alakalı mahkemesinin olduğunu duyumunu demediler mi ?Mehmet Bey kulaklarınızı açın ve duyun araştırın sorun beldeye doğru mu diye? Yarın belki yazarsınız bu konuyla alakalı .Bu taraf tutma olduğu sürece çok beklerim gibi geliyor bana
FİLMİN ADI:KİRLİ OYUNLAR
OYNAYAN : M... F...
YÖNETMEN: S T...

Filmin adı; Karacasu'

haberine 12.11.2009 19:03 Tarihinde ali cetin yazmış;

Lütfen Tarafsızlık
Mehmet Fisekçi Bey alenen açık ve net olarak Topçuoğlu taraftarı oldugunuzu yazınızda belli.Faruk AKSU gazetelere gidip kendisini tanıtmasına gerek yok ihtiyacıda yok.Siz gazeteci olarak tanımanız gerek .Meslek ilkelerine uyuşmayan yazınızdaki tavrınızı kınıyorum.Kardeşinin Hastanesini satacağını seçim yatırımı yapacağını duymuşssunuz.Ancak gazeteci duyumlarla hedef saptırma yoluna gitmemeli.Beldemiz ile alakalı tarafsızlığınızı yazılarınızla göstermenizi hatırlatayım 'Kadıya yalnız giden haklı olur' .Genç dinamik olan arkadaşımız Faruk AKSU bey'e haksızlık ettiğinizi bildiririm.

İşte 'geçici başkanlık' için düşünülen isimler!

haberine 12.11.2009 14:13 Tarihinde Karamurat yazmış;

Yazıklar Olsun Kanal 46...!
Kanal46 basın özgürdür ilkesiyle yaklaşımlarınızı hep saygıyla değerlendirdik.Bugün burda karacasu da yaşadınızmıda kimin ne dedğini biliyorsunuz?Gelip bana sorsaydınız birde..! yada K.maraşta en güçlü tv programının halkın karacasu halkının gözünden ve ağzından söylenenleri yazssaydınız.paranın partisi olmazmış paradan bahseden kim de bugün böylesine karalamaca bir haber yayınlıyorsunuz..!yerel bir haber sitesinin bunları yazmasından utanç duydum.Topçuoğlu kanal46 medya desteğinide yanına aldığına göre bende parayla haber olmaz diyorum.Reklam yoluyla kazanç sağlamanıza diyecek sözüm yok ama menfaat için yanlış haberler iletmenize müsade etmeyiz.Bakalım Kesmeden Yayınlıyacakmısınız Bekliyorum.!

İşte 'geçici başkanlık' için düşünülen isimler!

haberine 12.11.2009 12:57 Tarihinde ali cetin yazmış;

Sayın editör
gazeteci, toplumun gerçeklerini tarafsızca yapan halkın ve milletin sesi ilkelerine uyan demektir.Görüyoruz ki Karacasu hakkındaki yazılan yazıların tarafsız değil taraflı birilerini(Topçuoğlu) destekler nitelikte.dikkatli davranılması husunda gerekli hassasiyeti vereceğinizi umar çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Karslıoğlu ve K.D.Ç.H. Hastanesi

haberine 12.11.2009 11:32 Tarihinde ibrahim erkanat yazmış;

teşekürler demek istediniz?
Yazarın bu görüşleri isabet arz etmiş.Hakkını vermiş.Karslı oğlu nun hiçbir ihalesinden koku gelmedi önceki dönemdeki ihalelerin çogunluğu şikayet konusu oldu malum kayıtlarda mevcut.Bakın çalışan insanın yaptığı eserleri sayabiliyorsunuz.Bu adam aslan gb çalışıyor demek için bakınız bu Müdür ,başhekim aşagıda saydıklarımızı yaptı demek hakkını vermektir.ama bide ya bu adam geldi herşey degişti hizmet gördü demek yanlıştır.getirdiği hizmeti ve yaptığı yenilikler a,b,c, diye sıraya konulmalıdır.Ahmet bey için sıraya koyabilecek hizmet ve çalışmalar gösteriliyorda başkaları için sıraya koyabileceginiz bir hizmet yenilik varmı.başarılı demekle başarılı olunmadığını sagır sultan dahi duyar arkadaşım.

İşte 'geçici başkanlık' için düşünülen isimler!

haberine 12.11.2009 10:01 Tarihinde ertan köklü yazmış;

karacasulu...
öncelikle kanal46 yı teprik etmek gerekiyor bu tarafsız haberlerden dolayı gayet duygusal davrandığı bir gerçek habercilik bu olsa gerek.biz karacasulu olduğumuz halde ve orda yaşıyoruz ama ne hikmetse kanal46 tabi duygusal davrandığı için bizden daha iyi biliyor,topçuoğlunun karacasuya hiç bir artısı olmamıştır aksine bir çok eksisi olmuştur mustafa özsoy yaptığı hiz

FLAŞ: Dr. Karslıoğlu istifa mı edecek?

haberine 12.11.2009 08:54 Tarihinde emre tutan yazmış;

hastane
önceki yorumcu arkadaşıma katılıyorum.Acilde çalışan bir doktor hak etmediği parayı hak ediyormuş gibi alamk istedini bu yüzden onlarca dilekçe verdiğini söylüyorlar.kardeşim hakkınsa mahkemeye ver sağlık bakanlığına şikayet et o parayı al.hakkın degilse zorlamı alacaksın. meşgul edip bi kaçkişininde pohpohuyla altı astarı olmayan d,ilekçelerle adama ne saldırıyorsun.bir dilekçe ver hakkımı istiyorum diye hakkın varsa soruşturma açarlar verirler degilmi.Üst makamlarında suçu var bu olaylara şahit oldukları halde göçz yu8marak bu olayların çıkmasını sağlayarak kendilerinin gündemden düşmesini istemişler gibime geliyor.

Öğretmenevi Müdürlüğü ataması durduruldu!

haberine 12.11.2009 08:30 Tarihinde Kürşat Yıldız yazmış;

Yanlış hesap mahkemeden döndü
Ben yaptım oldu ile daha ne kadar bu ülke ayakta kalacak yada ahlaki olacak. Eğer hukuk ülkesiysek ki öyleyiz eski MEB bakanı giderayak kafasına göre hukuk kurallarını çiğneyerek yaptığı haksız atamayı Yüce TÜRK adaleti; bu ülkede kurallar var dedi. Kişiler gelip geçici ancak kurallar her zaman herkese lazımdır.

FLAŞ: Dr. Karslıoğlu istifa mı edecek?

haberine 11.11.2009 17:39 Tarihinde hüseyin karaaslan yazmış;

hüseyin karaaslan
kurumlarda amiri sevende olur sevmeyende.bugün araştırdım.okadarda atmayın ayıptır.başhekimi seven ve takdir eden çok.bazı hastaneler gibi döner ödemesini aksatmıyor tıkır tıkr zamanında ödetiyormuşhastanenin borcu yokmuş allahtan korkun adamdan ne istiyorsunuz.kime ne ceza vermiş.acilden bir doktor adamı para para para diyerek sanki hastane başhekimin babası malı haksız para istiyormuş.kime ne kötülük yapmış.atmayın sahipsiz ve asılsız beddua sahibinedir.......yalanmı

FLAŞ: Dr. Karslıoğlu istifa mı edecek?

haberine 11.11.2009 10:33 Tarihinde dündar temiz yazmış;

coçuk hastanesi
Başhekimi takdir ediyorum.Bazı kişilerin kıyagını kestiği inancındayım.hastane alımlarını çok fazla yapmaması ve bazı menfaatcilerin menfaatini kesmesi olayı var sanıyorum.3-5 yıl yetecek gelecekte kullanılmayacagı şübhesi olan ve miadı dolacak malzemeleri almaktan kaçındığını biliyorum.Kılı kırk yaması idarecilerin oluş amacıdır.Tek başına bu kadar başarılı oluyorsa ekib olabilse veya küstek olanlar olmasa yardımcı olsalar başarısı yüzde yüz olur.Adam güç gösterisinde bulundu ben korkmuyorum yalnız menfaatim olmadan bunca ayak bagları ile uğraşmamın tek amacı var milli menfaatdir diye.ayak bağı olan bir kaç kişi adamı bırakın mali yönden hiçbir şikayet olmayan bu adam menfaatçilerin çığlıkları arasında bogulmasın.

FLAŞ: Dr. Karslıoğlu istifa mı edecek?

haberine 10.11.2009 21:37 Tarihinde fatma kara yazmış;

Dr ahmet bey
Başhekimi tanımıyorum.yalnız hastaneye gittiğimde geçmişle kıyasladığımda daha çok hizmet verildiğini görüyorum.Pırıl pırıl ve istedim doktora muayene oluyorum.Dr.ahmet beyden önce nasıl yönetildiğini sizler biliyorsunuz yorumcu arkadaşlar.sizler çünkü orda çalışan kişiler olduğunuzu tahmin etmek zor degil.Tüm hastanede memnun olmayan buraya yorum yapan 3-5 kişi özellikle dönerden 2.500 tl alırken 1.700 düşmesi ile menfaatlerine dokunulan arkadaşlar.Ahmet bey kanunsuz iş yapıyorsa TC savcılığı var verin dilekçenizi rüşvet yiyorsa yakalayın şikayet edin menfaat sağlıyorsa isbat edin.kanunları çiğniyorsa şikayet edin.bunların hiçbiri yoksa işini sağlam yapıyorsa hakkı olmayana fazla vermiyorsa neden bagırıyorsunuz ya.görevi bu adamın.kaçakları ve israfı önleyerek hastaneyi zarara sokmamak Kimse ahmet beye hırsız kanunsuz işler yapıyor birilerine hastaneyi peşkeş çekiyor diyemez.adamın zaten ihtiyacıda yok.Ahmet bey bazı insanları hak etmedikleri yerlerde çalıştırmaktan vazgeçmesi gerekir.yanlışı bu. Saygılarımla.

««   201    202    203    204    205    206    207    208   209   210    »»  • Google+
  • fb
  • tw
  • yt
  • rss
Gizlilik Kuralları

UYARI !
Internet sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir. Ancak; internet ortamında ise kaynak gösterilmek koşuluyla yeniden yayımlanabilir.


Telefon & Fax : +90 (344) 235 0643

kanal46.com aa  iha abonesidir.