AJANS-46

Erkoç'tan müjde: Mezarlık genişleyecek!

haberine 27.01.2015 12:26 Tarihinde Fatik Beştepe yazmış;

Eyiii mezarlık yerleri hazırlamışlar.
Eyiii mezarlık yerleri hazırlamışlar hayırlı uğurlu olsunnnnn

MHP'nin yeni İl Başkanı Süleyman Öner

haberine 27.01.2015 08:32 Tarihinde AYYÜCE ÜLKÜCÜ yazmış;

MHP de medeni değil diyenlere
MHP de medeni değil diyenlere iltaf olunur. 5 adaylı İlbaşkanlığı seçimleri gayet medeni şekilde kavgasız,gürültüsüz olup bitti.Parti içi demokrasi çıgırtkanlığı yapan,Tek adaylı il kongreleri, yapan AKP gelde, K.Maraş da Demokrasi Tabanda başladığını gör. Öyle tek adam tek aday diktatörlüğünü bırak sen demokrasiyi,özgürlüğü içine sindir. Ne çabuk unuttun Rizeli reis Ahmet'in oğlu olduğunu.Sen çok Bu Arap liderleri ile görüş me! gittikce huy kapıyorsun onlardan.

Hırvatistan Büyükelçisi Karaküçük ile Biraraya Geldi

haberine 27.01.2015 07:34 Tarihinde Ahmet Duran Eriksuyu yazmış;

Ooo.. Kemal bey O koltuğa
Ooo.. Kemal bey O nasıl koltuğa oturuş öyle! Sana mütavazi oturma ve olma şekli öğretilmedimi Gören görmeyen de Suudi Kralının oğlu sanır. Ancak Kralın bile böyle pozu yok.

Başkan Erkoç Geziyor…

haberine 27.01.2015 07:29 Tarihinde Turan Buğdaysatar yazmış;

DİKKAT ettim Başkan beyin fotoğraflarına
DİKKAT ettim Başkan beyin tüm fotoğraflarına, dışarıdaki gezilerinde gerek vatandaş ile konuşurken,gerek ise vatandaşlar ile yürürken sürekli elleri paltasunun cebinde bu psikolokara analiz ettirip fikir almak lazıım benim bildiğim endişe ve korku dolu olanlarda olur bu olay.Hiç etrafına güveni olmayan, etrafındaki herkesi potansiyel tehlikeli madde gören bir psikolojik durum.

Ağaçların Ahlâki İlgi Ehliyeti var mıdır?

haberine 26.01.2015 10:31 Tarihinde Aişe Esila yazmış;

Sabure hanım beyninize sağlık.
Sabure hanım beyninize sağlık, K.Maraş Belediyesi eski meclis üyesi olarak görmüş yazmışın bunlar bırak ağaçları kalleşce arkadan insanları öldürüp din kardeşlerinin çiğ etini yiyorlar.Bunlar ağaç da kaserler baş da.

Mahir Ünal ile Şule Özdin evlendi

haberine 25.01.2015 12:33 Tarihinde Muharrem İnal yazmış;

Sunucunun anonsu tam..
Sunucunun anonsu tam edepsizlik, bunlar ülkeyide böyle yönetiyorsa yandık,sunucu önce başbakanı anos edeyor,sonra TBBMM başkanını üçüncü sırada ise CumhurBaşkanı Abdullah Gül beyefendiyi davet ediyor. Milletln dikkatinden kaçsada bizim dikkatimizden kaçmıyor sunucunun edepsizliği.

Büyükşehirle bir yıl dolarken..

haberine 25.01.2015 11:59 Tarihinde İbrahim yazmış;

Fatih Başkan seçimlerden önce çok
Fatih Başkan seçimlerden önce çok projelerin vardı senin, hani ekibin gece gündüz projeler üretiyorlardı.Alt dan, üsten geçitler yapıyorlardı karamanlı da kavşak yeraltı çarşıdan yavşak alt geçitler, ne oldu bu projeleri yapan gazcı arkadaşların, etfafından dagılmışlar terk edilmişsin,daha yeni başlamıştık, gerçi sen alışıksın herkese mavi boncuk, ve şeker dağıtmaya yoksa 12 yıl ilçe ,il başkanı yapamazdın ama belediyecilik çok farklı adama çocuk sevdirmez bu halk, ne oldu bir sene oldu daha Belediyenin genel sekreteri bile yok. Türkoğlu birini bulamadın mı.Ben söyleyyem Rafet bozdoğan varya getirin işte oda Eloğlundan ya.,İl başkanı iken Türkoğlunun hepsini akrabaların olan bozdağlara verdin ya. İlçe başkanı bozdoğan,sağlık müd. bozdogan.Beldy başk yrd.bozdogan,kadın kolları başkanı bozdoğan, fak fuk müd. bozdoğan daha sayımı sen Adalet kalkındırmayı akrabayı kalkındırma haline dönüştürmüşün bize ne gerek var kendiniz çalın, kendiniz oynayın.

Büyükşehirle bir yıl dolarken..

haberine 24.01.2015 19:59 Tarihinde Cemal Bürkek yazmış;

Emlak İstimlak Daire başkanı uyuyor
Emlak İstimlak Daire başkanı uyuyor Başkan bakıyor mu? Yeni yılın bir ayı bitti Emlak Dira başkanı Ramazan Demirel efendi daha yerine alışamadı. Geçemlerde bir Belediye Müsteciri(Kiracısı) Kirasını yatırmaya gitmiş 2014 hesapları devir yapamadık demişler yani belediye para yatıracaksın para almıyor duyulmuş şey değil yarın faizi ile niye geç yatırdın deyip cücük ile alırlar yani kendi yatmalarının cücüğünü milletten çıkaracak bu cücükcü belediye vay halimize vay..

Büyükşehirle bir yıl dolarken..

haberine 22.01.2015 21:39 Tarihinde oguz çorbacı yazmış;

Abel A.Ş nin Genel müdürü...
Abel A.Ş nin Genel müdürü olan Cemal Tanrıverdinin Küçük kardeşi 6 yıldır boş oturup aylık 6 milyar maaş aldığını biliyormusunuz ey ahali İflas edenler belediyenin sırtından eşek yükü ile zenin olmuşlar ye kürküm ye Yarın miletin parasıyla da Millet vekili olur bunlar.

424 konut için ilk gün bin kişi başvurdu

haberine 22.01.2015 12:18 Tarihinde ALİ DOKUYUCU yazmış;

dar gelirli vatandaş...
dar gelirli vatandaş 20 yada 25 bin tl bulup buluşturup yatırdı diyelim dar gelirli için biraz zorda kalan parayı bankadan çektiği krediyle ödeyecek buraya kadar herşey normal.
bundan sonra kredi taksidi ve oturduğu evin kirasını nasıl ödeyecek?
bunları ödedi diyelim nasıl yaşayacak?
bu konuda bilgi verirseniz ona göre yapalım.

SKANDAL: Senem Ayşe’yi bakın kime benzettiler?

haberine 22.01.2015 11:27 Tarihinde Fatih Gençay yazmış;

Senem Ayşe'nin torunlarından tepki var...
Benzetecek hiç Türk kadın kahramanımız kalmamış gibi, şehit eşi, gazi ninemizi, hemde savaştığı milletin sahte kahramanına benzetmek ne büyük bir gaflettir. belediye ve dergi yazarları bu ayıbından dolayı özür dileme ve/veya düzeltme zahmetinde bile bulunmamışlardır. şiddetle kınıyorum!

Büyükşehir Meclis Üyeleri İncelemede

haberine 21.01.2015 14:15 Tarihinde Afrodizyak yazmış;

Sn.Erkoç neyin incelemesi yapıyorsunuz
Sn.Erkoç neyin incelemesi yapıyorsunuz hayatınızda grederrmi görmediniz çok büyük bir işmiş gibi bu habereri servis yapıyorsunuz Haaa birde kentsel dönüşüm kapsamında orada zaten bakanlık açık otoparkı mecbur tutup parasını gönderiyor zaten bırak bu ayakları beceriksizliğinizi böyle yalanlarla kapatamazsınız vatandaş aracını Gayberliye park edip Kıbrıs meydanına mı gelecek boş boş poz verip haber yaptırıp gülünç duruma düşüyorsunuz.

Elbistan’da 28 köy ve 11 mezra yolu ulaşıma kapandı

haberine 10.01.2015 22:30 Tarihinde kenan aksu yazmış;

sayın elbistan köy hizmetleri ve...
sayın elbistan köy hizmetleri ve belediye başkanlığı ve akedaş siz ne iş yaparsınız sultankorusu ve karamağara mahallesi tam sekiz gündür ne elektirik var nede yollarımız açık nerde bu devlet sadece seçimler yaklaşınca varlar hastalarımız ve ihtiyaçlarımız var lütfennnnnnn dikkatee alınız saygılar lütfe anlayış gösteriniz köylü milletin efendisidir...

Kılavuzlu Tünelini “Zeugma” Açıyor…

haberine 09.01.2015 22:35 Tarihinde halıl kesme yazmış;

Zeugma ıle yer altınd...
Zeugma ıle yer altında ilerlemeye devam ediyoruz

Kahramanmaraş’ta Trafik Kazası: 8 Yaralı

haberine 08.01.2015 11:45 Tarihinde Eren ÜNAL yazmış;

Tekzen arnalia kavşağında nedennn?
Tekzen arnalia kavşağında ve çocuk hastanesi güneyinde eczacılar odasına giden cadde girişinde neden trafik ışıkları yok. Her gün canımız ağmıza geliyor..İlla kan akmasımı gerekiyor..!? Ayrıca trafik giderek felç olmakta, örnek için dünya kavşakları bir tıkla internette elinizin altında..

“Kahraman Kart” Basına Tanıtıldı

haberine 08.01.2015 09:36 Tarihinde KENAN EL yazmış;

PEKİ BELEDİYE PERSONELLERİ PERSONEL
PEKİ BELEDİYE PERSONELLERİ PERSONEL KİMLİK KARTIYLA ÜÇRETSİZ FAYDALANACAKMI

4 bin dolara savaşta çalışacak usta aranıyor!..

haberine 06.01.2015 00:17 Tarihinde ahmet coşgun yazmış;

iş makinası operatörüyüm...
iş makinası operatörüyüm 4 belgem mevcüt artı E sınıfı belgemvar sizin le çalışmaktan onur duyarım.tel.0541.627.87.43

Ünal’dan yeni yıl tebriki

haberine 03.01.2015 12:14 Tarihinde GARİBAN HALK yazmış;

MAHİR ÜNAL bey bizlerde...
MAHİR ÜNAL bey bizlerde yani gariban halk olarak sizlerin yeni yılınızı tebrik ediyoruz. Ancak sizden Gariban halk olarak halkın seviyesine inen siyaset yapan siyasetci olmanızı bekliyoruz, Teknokrat siyasetciliğini bırak,Kemal Derviş gibi olma seni oraya atayana degil sana oy veren ile ilgilen, şu koca şehir belediyesine bi bak hele..! Belediyenin Helalarını bile kilitliyorlar halk girmesin diye( Bldy ana giriş sağ taraf bayan Hela)

"Büyükşehir 2014 yılını verimli tamamladı"

haberine 03.01.2015 11:04 Tarihinde BÜRLEK ALİ yazmış;

Yeni yıl da Yeni projeler demiş! Hele
Yeni yıl da Yeni projeler demiş! Hele bir seçim kitapcığındaki vaatlerinin birinden başlada yeni projelere sonra geçersin .Yoksa proje deyince kitap bastır (Gazete Matbuatına kazandır) kitapda kalsın projelerimi bunlar.Nasıl olsa ankara atıyor millet koyun gibi gidip oyunu veriyor Bana göre en büyük proje bu başka projeye ne gerek var..!

"Büyükşehir 2014 yılını verimli tamamladı"

haberine 03.01.2015 10:55 Tarihinde Eflatun yazmış;

Sn.Erkoç kendini akıllı ve gece gör
Sn.Erkoç kendini akıllı ve gece görüşü olan gözlerimi var, yoksa Angaraya yutturduklarını halka yutturacağını mı zannediyor.Elbistan, Göksun,Pazarcık,Türkoğlu, Nurhak vs.. belediyeleri kazan kaldırmış rahatsızlıklarını bizler bile duyuyoruz sen daha 2014 verimli geçti diyorsun seçimcik! kitapcığındaki bir tane evet evet bir projeni hayata geçirebildinmi verimlilikmiş komik olayın boş boş konuşmayın VERİMLİ OLUN VERİMLİ

««   21    22   23   24    25    26    27    28    29    30    »»  • Google+
  • fb
  • tw
  • yt
  • rss
Gizlilik Kuralları

UYARI !
Internet sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir. Ancak; internet ortamında ise kaynak gösterilmek koşuluyla yeniden yayımlanabilir.


Telefon & Fax : +90 (344) 235 0643

kanal46.com aa  iha abonesidir.