PRESTİJ STONE 728x90

Kahramanmaraş’ta Trafik Kazası: 8 Yaralı

haberine 08.01.2015 11:45 Tarihinde Eren ÜNAL yazmış;

Tekzen arnalia kavşağında nedennn?
Tekzen arnalia kavşağında ve çocuk hastanesi güneyinde eczacılar odasına giden cadde girişinde neden trafik ışıkları yok. Her gün canımız ağmıza geliyor..İlla kan akmasımı gerekiyor..!? Ayrıca trafik giderek felç olmakta, örnek için dünya kavşakları bir tıkla internette elinizin altında..

“Kahraman Kart” Basına Tanıtıldı

haberine 08.01.2015 09:36 Tarihinde KENAN EL yazmış;

PEKİ BELEDİYE PERSONELLERİ PERSONEL
PEKİ BELEDİYE PERSONELLERİ PERSONEL KİMLİK KARTIYLA ÜÇRETSİZ FAYDALANACAKMI

4 bin dolara savaşta çalışacak usta aranıyor!..

haberine 06.01.2015 00:17 Tarihinde ahmet coşgun yazmış;

iş makinası operatörüyüm...
iş makinası operatörüyüm 4 belgem mevcüt artı E sınıfı belgemvar sizin le çalışmaktan onur duyarım.tel.0541.627.87.43

Ünal’dan yeni yıl tebriki

haberine 03.01.2015 12:14 Tarihinde GARİBAN HALK yazmış;

MAHİR ÜNAL bey bizlerde...
MAHİR ÜNAL bey bizlerde yani gariban halk olarak sizlerin yeni yılınızı tebrik ediyoruz. Ancak sizden Gariban halk olarak halkın seviyesine inen siyaset yapan siyasetci olmanızı bekliyoruz, Teknokrat siyasetciliğini bırak,Kemal Derviş gibi olma seni oraya atayana degil sana oy veren ile ilgilen, şu koca şehir belediyesine bi bak hele..! Belediyenin Helalarını bile kilitliyorlar halk girmesin diye( Bldy ana giriş sağ taraf bayan Hela)

"Büyükşehir 2014 yılını verimli tamamladı"

haberine 03.01.2015 11:04 Tarihinde BÜRLEK ALİ yazmış;

Yeni yıl da Yeni projeler demiş! Hele
Yeni yıl da Yeni projeler demiş! Hele bir seçim kitapcığındaki vaatlerinin birinden başlada yeni projelere sonra geçersin .Yoksa proje deyince kitap bastır (Gazete Matbuatına kazandır) kitapda kalsın projelerimi bunlar.Nasıl olsa ankara atıyor millet koyun gibi gidip oyunu veriyor Bana göre en büyük proje bu başka projeye ne gerek var..!

"Büyükşehir 2014 yılını verimli tamamladı"

haberine 03.01.2015 10:55 Tarihinde Eflatun yazmış;

Sn.Erkoç kendini akıllı ve gece gör
Sn.Erkoç kendini akıllı ve gece görüşü olan gözlerimi var, yoksa Angaraya yutturduklarını halka yutturacağını mı zannediyor.Elbistan, Göksun,Pazarcık,Türkoğlu, Nurhak vs.. belediyeleri kazan kaldırmış rahatsızlıklarını bizler bile duyuyoruz sen daha 2014 verimli geçti diyorsun seçimcik! kitapcığındaki bir tane evet evet bir projeni hayata geçirebildinmi verimlilikmiş komik olayın boş boş konuşmayın VERİMLİ OLUN VERİMLİ

"Büyükşehir 2014 yılını verimli tamamladı"

haberine 03.01.2015 08:51 Tarihinde ali demir yazmış;

sayın erkoç bu boş sözlerle...
sayın erkoç
bu boş sözlerle hem kendinizi hemde bizi kandırmayın lütfen.
2014 yılını verimli tamamlamıssınız güya Allahınızı severseniz büyükşehir belediyesinde oturmakdan başka memleketimiz için ne yaptınız söyleyinde bizde bilelim laf olsun torba dolsun günü kurtartın yeter..... yazık haram olsun size verilen oylara

Emniyet Müdürü Necdet Çelikbilek'in ihracı istendi!..

haberine 02.01.2015 07:54 Tarihinde NECİP BAŞBUĞ yazmış;

Keser döner, sap döner...
Keser döner, sap döner, gün gelir hesap döner..başka söze hacet yok. Allah'ın adaleti bir gün tecelli eder, kimse bundan kaçamaz.

Kahramanmaraş kimliğini arıyor...

haberine 29.12.2014 23:26 Tarihinde TKİ yazmış;

MAHİR HOCAYA KÜFÜR EDENLERE SİZLERE
MAHİR HOCAYA KÜFÜR EDENLERE SİZLERE ON KAT YÜZ KAT FAZLASIYLA BİZDE EDİYORUZ ULAN P…LER ULAN Z…LER ADİ Ş…LER SAYIN VEKİLİMİZİN İLK İŞİ HAYIRLI DUALARLA MEMLEKETE GELDİ EÜAŞ İŞÇİ ALIMINDA DEĞİŞİK SÖYLENTİLER VE PARALI İŞE GİRDİRMELER VAR İDİ BUNDAN ÇOK RAHATSIZ OLDU VE PERSONEL ALIMINI ÜNİVERSİTEDE YAPTIRDI ADİL OLSUN HAKEDEN GİRSİN DÜŞÜNCESİYLE KÖTÜDE OLMADI YERİ GELDİĞİNDE DİYORUZKİ ALMANYA FRANSA NASIL SÜPER DEVLET OLMUŞ ÇALIŞMIŞLAR HAKETMİŞLER BİZLER HEMEN TORPİLLE VE PARAYLA İŞE GİRMEYE ÇALIŞIYORUZ.

Orman zararlısı 'ökse otu' insana faydalıymış...

haberine 26.12.2014 17:38 Tarihinde sadık yazmış;

okse otunun...
okse otunun yurt dısı ıhracatını ogrenmek ıstıyorum

Ziraat Odasında delege seçimleri yapıldı

haberine 24.12.2014 20:19 Tarihinde utku bozdoğan yazmış;

delegelerin isimleri
delegelerin isimleri ne zaman açıklanacak

Cami-Gençlik Projesi

haberine 24.12.2014 19:39 Tarihinde HAKAN yazmış;

camide spor,camide tiyatro...
camide spor,camide tiyatro camide buluşma falan bunların hepsi bir şovdan başka bir ey değildir.özel şahıs vakfına dönüştürdükleri trilyonluk abdulhamit cami malı mülükünü örtbas etme numaralarıdır bunlar.maraşın en büyük soygunu bu.maraş uyumuş cami aşırıllmış

KSÜ'de yeni müdür atamaları

haberine 18.12.2014 22:43 Tarihinde Çok şükür yazmış;

Kahramanmaraş meslek yüksek okulu'nda
Kahramanmaraş meslek yüksek okulu'nda Elektronik bölümü öğrencilerinin genellikle bir öğretmenin dersten 3 hatta 4 yıldır ders tekrarına kalmasını ve bu duruma okul idaresi tarafından bugüne kadar yahu hocam sizin dersten bu kadar başarısızlık nedendir diye soran kimse yok. Hep suçlu öğrenci görünüyor ama işin boyutu bambaşka.80 puanlık kağıt veren 20 puan alırsa şükrediyor haline. Yeni müdürümüzün ve üst düzey idarecilerimizin bu duruma müdahale etmesini istiyoruz. Kendini diktatör zanneden şizofren bir öğretmenin kahrını çekiyoruz. Duyun sesimizi.Yıllarımız boşuna bu okulda heba oluyor. İçimizde 26-27 yaşında bu öğretmenin dersinden başarılı olamayan öğrenciler bulunmakta. Buradan üniversite yönetimine sesleniyorum. Sesimizi çıkaramıyoruz hep ders tekrarına kalma durumundan. Açıkcası korkuyoruz. Sayın Rektörümüze ve müdürümüze yeni görevlerinin hayırlı olmasını diler , bu durumla ilgilenmelerini önemle rica ediyoruz.KMYO Elektronik bölümü öğrencileri.

Komşumuz, Çingene kızını nüfusuna geçirdi!

haberine 17.12.2014 15:27 Tarihinde furkan yazmış;

odevım ıcın cok yardımcı oldunuz...
odevım ıcın cok yardımcı oldunuz saolun yaaaaaa

Hurda motosikletler MKE gönderiliyor

haberine 13.12.2014 19:28 Tarihinde onur günaydın yazmış;

yavvv arkadaş...
yavvv arkadaş okadar motoru hurdaya geri döüşüme verdiniz bi kaçtanede bana verin uçak yapacam anasını stim yazık gunah babam elsa bukadar uzulmezdum :D

Mahçiçek: “Başarımızın Sırrı, Ekip Çalışması Ve Birliktelik Ruhu”

haberine 13.12.2014 07:57 Tarihinde TOLGA SAVAR yazmış;

Yav neyin başarısı Hani toplu konut ,
Yav neyin başarısı Hani toplu konut , hani verilmeyen tapuların neyin kafasını yaşıyorsunuz ayıp ya show yapmayında iş yapın başarı parkla saatle olacak şey değil lütfen daha etkin çalışma sağlayın yoksa millet takip ediyor sizi. acilen toplu konut ihtiyacı var.

Şengül: “Maraş olaylarında ölenleri birlikte analım”

haberine 10.12.2014 08:27 Tarihinde Dargın yazmış;

Ölenlere tabiki saygımız sonsuz lakin...
Ölenlere tabiki saygımız sonsuz lakin Maraş'ın adını lekeleyenler ve halada çalışanlar var ondan dolayı Kahramanmaraş halkımız zaten ayrı bir dünya Merkezde iki iş yeri var bu maraş olaylarını çıkaranın bire bir yakını maraş halkı bunları çok seviyor çöhh çöhhh (anlamsız) (:

Kahramanmaraş'ta sağanak ve yoğun sis...

haberine 10.12.2014 08:25 Tarihinde Dargın yazmış;

Baba şimdi nasıl olur...
Baba şimdi nasıl olur bu 1 saatte K.Maraş'a 20 uçak iniyor naparız biz çöhh çöhh çöhh,
Merkezin insanı insan değil ya gidin yapacak olduğunuz (sözde) havaalanını narlıya yapın bunun amacı ne!!!!!!!!!!!
Şuanki hava alanının yerinde kimsenin arsası mı yok boş arsa ve alanın içi zaten kullanılmayan o kadar çok dönüm varki hayret edersiniz.

Türkoğlu'nda çiftçilere fidan ağıtımı

haberine 09.12.2014 17:41 Tarihinde Dr. A.İMALI yazmış;

Ne Güzel...
Ne Güzel
İlçemizde bu tip faaliyetlerin yapılmasıni, hem doğal güzellik ve yeşil bir çevre; hem de vatandaşlarımızın ekonomik gelirlerinin artırması ve dolayısıyla da ilçemizin kalkınması bakımından fevkalade önemli buluyorum. Yetkili/İlgililere buradan çok teşekkürlerimi sunuyorum.

KSÜ'nün yeni Rektörü Deveci, demiştik!..

haberine 08.12.2014 18:59 Tarihinde Tayfur Batı yazmış;

Durmuş Hocadan umut bekleyenlere!Umut
Durmuş Hocadan umut bekleyenlere!
Umut beklediğiniz adam sırf Rektör olabilmek adına Paralelcilerin toplantılarından beri geldi mi ki? Yani Sayın Deveci'nin gerçekten son günlerin popüler cemaati Hak yol Cemaatinden olduğunu sananlar bundan bir kaç yıl öncesini kontrol etsin. Kimsede Deveciden ümitlenmesin.

««   21    22   23   24    25    26    27    28    29    30    »»  • Google+
  • fb
  • tw
  • yt
  • rss
Gizlilik Kuralları

UYARI !
Internet sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir. Ancak; internet ortamında ise kaynak gösterilmek koşuluyla yeniden yayımlanabilir.


Telefon & Fax : +90 (344) 235 0643

kanal46.com aa  iha abonesidir.