VEYSİ KAYNAK
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

FLAŞ: İşte Şerbetçi'nin KMS şartları!

haberine 08.07.2009 11:21 Tarihinde Mustafa Gençtürk yazmış;

Sayın Şerbetçi'ye...
Sayın Haluk Şerbetçi...tamam iyi güzel de borcu olmayan takımın başkanlığını herkes yapmaz mı? Bu kadar şart ta bir hayli ağır olmuş gibi geldi bana...yani; bir balık ta kavağa çıksın maddesi eksik kalmış gibi geldi bana........sizden beklentimiz olacaksanız olun, olmayacaksanız olmayın... Bence kimseyi bu şekilde umasalık etmeyin...sonra ihale üstünüze kalır, demedi demeyin....selam ve saygılarla....

AK Parti'de yeni bir dönemin başlangıcı

haberine 07.07.2009 15:32 Tarihinde Cengiz Şimşek yazmış;

HANGİ YENİ DÖNEM !
Sayın Erkoç Ak Parti K.Maraş Merkez İlçe Başkanlığı döneminde ne kadar başarılı olduki, İL Başkanliğinda başarılı olacak. Tamamen Hısım akraba ve İş dostlarından oluşmuş bu liste mi yeni dönem olacak. Geçin bunları kardeşim. Göreceksiniz, gelen gideni aratacaktır. Bu listede malesef K.Maraş'ı kucaklayacak isimler yok. zaman en güzel ilaçtır...

Siyaset' Uzlaştırma sanatı'

haberine 07.07.2009 11:32 Tarihinde valide sultan yazmış;

Yok Artık!..
Yorumcu kardeşlerimin endişelerini paylaşıyorum.Ama her işinde bir uygun süresi,zamanı vardır.Dotor bey sağlam insandır.Yazılarından etkilendiğimiz bir abimiz.Gerçekleri yazmak,göstermek,(kanal46 çalışanlarına saygılar)yayınlamak,Her yiğidin harcı değildir...Doktor beyin yazdığı her bir satırın tek tek arkasında duracağına inanmak istiyorum.Ne yani bu kadar eleştirdikleri kişi ve yöneticilerin arasına mı karışacak?YOK ARTIK...Ohalde..dünyanın sonu gelmiş..Olmaz öyle şey...SAYGILAR...

Siyaset' Uzlaştırma sanatı'

haberine 07.07.2009 11:20 Tarihinde kazım kara yazmış;

DEĞİŞİM RÜZGARI
Sayın irfan bey öncelikle hayırlı olsun ben sizin daha önceki yazılarınızıda takip eden biriyim kurumlardaki sorunları ve cözüm önerilerinizi eski yazılarınızda belirmiştiniz artık bence hastalığı amaliyat edme zamanı bu yönetim bu amaliyatı gercekleştiremezse abilerin oyuncağı olurbenim size tavsiyem abilein oyuncağı olmayın sizlerde bir şeyler yapa bilirisizniz

Siyaset' Uzlaştırma sanatı'

haberine 07.07.2009 10:53 Tarihinde emre tutan yazmış;

yeni misyon
mahmut beye katılmamak mümkünmü..
ak partinin bu il yönetimide balon gibi boş çıkarsa bu şehrin vay haline zaten 6-7 yedi yılımız boşagitti..bir 6-7 yıla daha tahammülümüz yok vatandaş olarak..sayın vekillerimizin derdi yok varsa yoksa kendi popülerlekleri onun için ugraşıyorlar. hepside sbir sonraki seçimde birinci sıaryı kapabilirmiyiz derdine girmişler bile.
yeni il yönetimi vesiz irfan bey bunu düzene sokacakmısınız merak ediyorum. Yoksa yeni misyonunuz siyasette uzlaşma külttürü geliştirmekmi olacak merak ediyorum.
inşallah UMUTLARIMIZ ÇABUK SOLMAZ
işiniz çok zor.. allah yardımcınız olsun

Siyaset' Uzlaştırma sanatı'

haberine 07.07.2009 09:27 Tarihinde mustafa geçinir yazmış;

Hayırlı olsun Doktor bey:..
Demek artık sizide kaybettik.Daha evvel eleştirdiğiniz,memlekete bir çivi bile çakamıyor dediğiniz insanlara sanırım artık bir şey diyemezsiniz.Sonuçta sizde aynı partinin mensubusunuz.artık bundan sonra sanırım memleket hizmet görüyor,iyiki böyle bir partimiz var,padişahım çok yaşa gibi yazılar okuruz sanırım sizden.yeni görevinizde başarılar dileriz.

Siyaset' Uzlaştırma sanatı'

haberine 07.07.2009 00:44 Tarihinde emre tutan yazmış;

HAYIRLI OLSUN
irfan bey yazılarıınızı olabildiğince yakından takip ediyorum..hiç bı kadar yumuşak kalemle alınmış bir yazınızı görmemiştim.sizde siyasetin uzlaştırıcı şemsiyesi altına girmişsiniz..
Ama ben sizin eski çizginizi koruyacagınız kanaatindeyim..
SON CÜNLENİZDE BUNU GÖSTERİYORSUNUZ..

Siyaset' Uzlaştırma sanatı'

haberine 07.07.2009 00:27 Tarihinde emre tutan yazmış;

hayırlı olsın..
irfan bey yazılarıınızı olabildiğince yakından takip ediyorum..hiç bı kadar yumuşak kalemle alınmış bir yazınızı görmemiştim.sizde siyasetin uzlaştırıcı şemsiyesi altına girmişsiniz..
Ama ben sizin eski çizginizi koruyacagınız kanaatindeyim..
bu kanaatiminde boş çıkmayacagını umut ediyorum , çevremdeki herkesde öyle görüyor.
tabi bu sizin elinizde. kim ne yaparsa kendine yapar ve kim ne yaparsa bu memleket ve şehir için yapar.ben sizin bu şehir için bir şey yapacak ve hakkı teslim edecginiz kanısındayın.
Kaleminize saglık
yZılarınızla hep kunuşacagız

Siyaset' Uzlaştırma sanatı'

haberine 06.07.2009 18:07 Tarihinde mahmut er yazmış;

Uzlaşma sanatı
Bir önceki yorumcu arkadaşa katılıyorum.Fikirlerin çok hızlı degişikliğe uğramış doktor bey.Bu sanatıda senmi içat ettin.Bükemiyorsanız bileği gidip teprik edin.Bizler için umut olmuştunuz galiba hayal kırıklığına uğrayacagız.Gerçekten abileriniz sizi öpünce onlardaki vurdum duymazlık nema lazımcılık menfaatcilik sizedemi bulaştı.Hani bu Yönetim maraş için oluşacaktı.Vay babam vay ince hesaplara erken girdiniz anlaşılan.Bazı mihraklara ve şahıslara zaman verirseniz onlara benzersiniz elinizi acele tutun.O makamlara kimler geldi geçti.Seçimlere dahi gelemdiler yüzlerimi yoktu yoksa bu memleket için yaptıkları bişey yoktuda sardıkları belalardan dolayımı utandılar gelmediler.Sizler gelecek seçimde orda kalmayımı düşünüyorsunuz?Allah için biz varız diyebilecekmisiniz?Maraş elden gidiyor zamanınız yok .kardeşim ölü topragını bir üstünüzden atın uyanın.Yıllardan beri siz maraştasınız aksaklıkları biliyorsunuz aksaklık aramaya gerek varmı:kimler geldi kimler geçti siz enazından isimlerinizi ölümsüzleştirin.bişeyler yapın.

Neredesin Bülent Arınç

haberine 06.07.2009 10:56 Tarihinde Mehmet Biçkes yazmış;

Ahmet Hakan Yazık sana
Ahmet Hakan'ın Bülent ARINÇ takıntısı olsa gerek. Adamın işi gücü muhalefet, Sayın Arınç sussa suç, konuşsa suç.
galiba Ahmet Hakan gündemde kalmanın yolunu Muhalif yazılarda bulmuş olsa gerek, yoksa bu kadar muhalif takılmasını anlamak mümkün değil.
Allah akıl fikir versin. Kendisinden yapıcı muhalefet bekliyoruz. yıkıcı , yıpratıcı değil.

Siyaset' Uzlaştırma sanatı'

haberine 06.07.2009 09:47 Tarihinde ismail atar yazmış;

doktor bey
Sayın dr irfan bey sadete gel.Siz yıllardan beri bu memlekette yaşayıp aksaklıklar şunlardır bunlar kangren olmuş kesilmesi gerek diyen degilmisin.Kurumlardaki aksaklıkları bildiğinizi ve çözümlerinide siz yazmadınızmı.Yönetime girdin hatta 2. başkan dahi olmuşsun.Bak ne güzel yetki,lendirilmişsinde şimdi uzlaşma sanatınımı icraa edeceksin.Sadete gel bu yönetim gideni aratacakmı ?yoksa abileriniz sizleride öptü.Yok kardeşim geç bu hikayeyi agalar beyler yıkılmışta halk ele geçirmişte hikayesi yetti.Görelim halkmı yoksa beyler agalarmı içraat gösterin anlayalım.nen uyu nen uyu türküsüne erken başladınız doktorum.

Ah be kardeşim bir tane daha Sütçü İmam aranıyor!

haberine 04.07.2009 21:36 Tarihinde seda akyol yazmış;

Ne Sütcü imamlar var bir baksanıza..
Sayın gazeteci Kardeşim bu memlekette sütcü imamdan bol bir şey yok.Arkasına bir vekil alan yapmadığını bırakmıyorki. Hele bir de sa.... taki gibi arkana dayını alırsan gözünün üstünde kaşın var diye ver savunma,ver ifade, açın soruşturma,vurun,yıkın,dökün.Beyler sabah bir gün bu vekillik,bu idarecilik,bu müdürlük size kalmayacak.Sizlerde bizim gibi alalade insanlar olacaksınız.Kıbrıs meydanında karşılaştığımızda size selam verecek birileri kalsın.Güzel anılarınızla anılın,başka şeylerle değil.Anlayan umarım anlar.Son söz vekillere; atadığınız adamların bu kadar arkasında durmanız dan,onların ne yaparsa yapsın benim adamım demenizden dolayı size oy verenler bile artık...... selam söylüyor.Kafanızı kumdan ve bağ evlerinden bir çıkarın lütfen...

Peki' Şimdi ne olacak Kahramanmaraşspor?

haberine 04.07.2009 14:24 Tarihinde Mustafa Gençtürk yazmış;

KMS için harekete geçilmeli!
Güzel bir değerlendirme olmuş.. yazanın eline sağlık........artık söz devri bitti harekete geçmek lazım.....moda tabirle; Kahramanmaraşspor için sözün bittiği yerdeyiz yani......Vali ile belediye başkanı bu konuya el atmalı ve çözüm olmalıdır. vakit çok geç olmadan....

Peki' Şimdi ne olacak Kahramanmaraşspor?

haberine 04.07.2009 13:48 Tarihinde Mehmet İmamoğlu yazmış;

Biraz geç
Bu yazı baya geç yazılmış birşeydir. Kanı emen emdi, kulübü satan sattı, iyilerden de küsenler kaçtı. K.Maraş'ta bu işi üstlenebilecek kaç İNSAN kaldı ki? Kaç kişi muhasebe yapmaktan anlıyor? Kaç kişi futboldan anlıyor? Kaç kişi yöneticiliğin ne olduğunu biliyor? Yönetim Kurulu dediğimiz, şahsi çalışmalardan mı ibaret, yoksa beraberce mi yönetilir? Bunları anlamayan bir toplumdan, kapasitelerini aşacak birşey beklemek yanlıştır diye düşünüyorum. Çare Gaziantep ve Kayseri'de..

FLAŞ: İşte AK Parti'nin İl Yürütme Kurulu

haberine 03.07.2009 23:53 Tarihinde Mehmet Biçkes yazmış;

Sayın ERKOÇ'a Başrılar
Sayın Erkoç genç dinamik bir arkadaş, AKP İl Başkanlığına seçilmesi, kendi adına başarı olarak hanesine yazalım.
Eski Başkan'a gelince, Sayın Mustafa SARIKAYA, Başkanlığı döneminde paramparça olan İl ve İlçe yönetimine rağmen dimdik durarak, partiyi seçime götürmüş, ve 81 ildeki seçimleri 2. sırada başarıya taşımıştır.
Sayın SARIKAYA 'yı kutlamak istiyorum.
Sayın Sarıkaya ya AKP nin madalya takması gerekir diye düşünüyorum.
Gelelim ERKOÇ'a, İl başkanlığına aday olmuş, seçilmiş ve birlikte çalışacağı ekibini kurmuştur. Bu en doğal hakkı, bize HAYIRLI OLSUN demek düşer. HAYIRLI OLSUN diyorum.
Bundan sonra bizlere beklemek düşer, Bekleyip göreceğiz. Çünkü bundan sonra Kahramanmaraş AKP nin en üst düzey söz sahibi sahsiyettir. Bakalım bu memlekete hangi müdürleri görevde tutacak? Hangilerini alacak? Yarım kalan yatırımların akibeti ne olacak? Bu dönemde eteğinde ne varsa dökecektir. Şimdiden daha hiç bir şey görmeden olumlu olumsuz yorum yapmak yanlış olur.
Çok değil kısa bir dönem sonra, milletvekili seçimleri var. Vakit dar, beklenti haddinden çok. allah kolaylıklar versin ekibinin içinde tanıdıklarımız var. dişe dokunur iş yapar dostlarımız var. işallah birikimlerini vakit geçirmeden icraata koyarlarda bizlere yazacak övgüden başka bir şey kalmaz.
Sayın Başkana ve İl yürütme kuruluna başarılar dilyorum.

Afşin B Termik Santrali'nde neler oluyor?

haberine 03.07.2009 23:01 Tarihinde Sade Vatandaş yazmış;

YIL 2009 HALA İHALE REZALETLERİNİ KONUŞUYORUZ
Afşin B termik santrali işletme müdürü olan beyefendiye bir kaç çift sözüm olacak.
1- Bu rezalete bulaşanlar hakkında yasal işlem yaptınız mı ?
2- Bu tip durumların tekrarlanmaması için ne gibi önlemler alacaksınız ?
3- Aksu Tv bu konu hakkında sizi canlı yayına davet etti mi ? (Ben şahit oldum etti)
Size verilen cevap hakkınızı kullanmaktan neden imtina ediyorsunuz ?
4- İhale sorumlularının yaklaşık maliyeti isteklilere duyurması kanunen ciddi bir suç olmasına rağmen, Yaklaşık maliyeti X bir firmaya el altından verdiklerinden haberdar mısınız ? (Firma adını bilmeme rağmen amacım kimseyi teşhir etmek olmadığı için yazmıyorum. Ama maliyetinizin 1.501.000 TL olduğunu size söyleyeyim)
5- Bu fesat karışmış ihaleyi iptal edecekmisiniz ?
6- İşletme kapınızı kilitleyen külhanbeyi sözde güvenlik personeli ile uyduruk tutanak tanzim eden kişiler hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundunuz mu ?

Evet Sayın İşletme Müdürüm; Sizin dışınızda geliştiğine inandığım bu konu hakkında, yukarıdaki sorulara net cevap vermenizi rica ediyorum.
Bir zamanlar Emin ÇÖLAŞAN'ın yazdığı "Yalçın nereden koşuyor" kitabındaki gibi bizde anlayalım bu uyanıkların nereden koştuklarını.
Bakalım ne cevap vereceksiniz ? gerçekten samimi olarak merak ediyorum.
Saygılarımla
Emailim: sadevatandas46@hotmail.com

Vekilleri gören var mı?

haberine 03.07.2009 12:06 Tarihinde Cengiz Şimşek yazmış;

HANGİ VEKİLLERİ
Sayın Sırrı Bey, Lütfen bizim vekilleri (Yani Genel Başkanın vekillerini) fazla rahatsız etmeyin. Partinin kongrelerini bitirdiler. meclisi tatil ettiler ve tatillerine gittiler. Halk ile nun ların fazla işi olmaz. çünkü halk zaten oy veriyor. Cafer Tatlıbal niye kendini yorsun. Aksu TV'de Sayın Tatlıbal Kongreden sonra müdürleri hizaya getirecekmiş, anlamadığım şey müdürler cafer beyi takmıyor mu. Kardeşim bırakın müdürleri de memlekete ne hizmet yaparız diye o müdürlerin önüne düşünde Ankarada hizmet edin. Gerçi Cafer Bey Teşkilat ile uğraşmaktan ve bağ evlerinde lak lak etmekten fırsat bulursa. Ama halk bundan sonra Vekile göre oy verecek bunu da unutmasınlar. İyi ki Sayın Mustafa POYRAZ hizmet yapıyorda bunların ....kurtarıyor...

Vekilleri gören var mı?

haberine 03.07.2009 11:38 Tarihinde Cengiz Şimşek yazmış;

HANGİ VEKİLLER !
Kongre bitti vekiller gitti. Malesef Sayın vekiller K.Maraş'a bir şeyler yapamayacağını anladılar ki kendilerini kongreler ile oyalıyorlar. Gerçi Cafer Tatlıbal Aksu TV'de müdürler artık hizaya gelecekler demişti ama, bizim sorumumuz müdürlerde değil müdürlerin önüne düşmeyen vekillerde. Sayın Tatlıbal siz bu memleket için ne yaptığınızı çıkıp somut bit şekilde halk anlatırmısınız. Hayır anlatamazsınız çünkü herkes görüntü vekilliği yapıyor.

FLAŞ: İşte AK Parti'nin İl Yürütme Kurulu

haberine 03.07.2009 10:46 Tarihinde tayfur batı yazmış;

SINIFTA KALDIN
Erkoç İl Başkanı seçilince bizde bir halt olacağını sanmaştık ancak öyle olmadaığını ve olmayacağını açıklamış olduğu şu yürütmü kurulunda gördük...
Sayın Erkoç'ta böylece tekrar aslına rücu etti. Boşyere dememişler
Katranı kaynatmakla olurmu şeker
Aslını sevdiğim aslına çeker... diye
Yazık bu memlekete yazık.........

"Her şey güzel olacak..!"

haberine 03.07.2009 02:15 Tarihinde Mehmet Biçkes yazmış;

Nenilendirmeye devam
Ya sedar Hocam,
İyi güzelde, senin yazılarını okuyorum. dişe dokunur birşeyler bulabilirmiyim diye inan yazıların uyu, uyu, yat uyu dermiş gibi geliyor bana.
Uyusunda büyüsün NENNİ diyorsun genelde, elbette şükredeceğiz. Elbette kanaatkar olacağız. Ama o çocuklar büyüdü, dertleride büyüdü, AŞ istiyorlar, EŞ istiyorlar, İŞ istiyorlar. Yiğit bir DÖŞ istiyorlar.
Siz ordan her HERŞEY İYİ OLACAK diyorsunuz.
VATANDAŞ KREDİ KARTLAR(%4_5 faiz) YÜZÜNDEN DOLANDIRICI OLMUŞ, Ekilebilir Araziler talan olmuş, tekstil atıkları nedeniyle yer altı sularımız elden çıkmış, memleketimizi gecekondular sarmış sarmalamış, bir evde 10 nufus yaşar olmuş, siz hala herşey güzel olacak nameleri terennüm ediyorsunuz.
Artık sadede gelin. Memlekete sahip çıkın, eteğinizde birşeyler varsa ortaya koyun derim.
Kalın sağlıcakla;

««   221    222    223    224    225    226    227    228   229   230    »»  • Google+
  • fb
  • tw
  • yt
  • rss
Gizlilik Kuralları

UYARI !
Internet sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir. Ancak; internet ortamında ise kaynak gösterilmek koşuluyla yeniden yayımlanabilir.


Telefon & Fax : +90 (344) 235 0643

kanal46.com aa  iha abonesidir.