PRESTİJ STONE 728x90

AK Parti'de yeni bir dönemin başlangıcı

haberine 26.06.2009 09:27 Tarihinde beyaz15 yazmış;

sayın editöre
sayın 46 editörü il yönetimine girmiş pek çok isim yazmış ve yaptığı çalışmalardan bahsetmişsiniz neden bunların içinde merkez ilçe başkanlığı görevini en iyi şekilde yapmış olan,merkez ilçenin kurucu üyelerinden biriolan sayın MAHİR TUFAN'dan da bahsetmediniz.bu yanlışlığı düzeltirsiniz inşallah saygılar.

Şimdi de MHP'yi kongre heyecanı sardı!..

haberine 25.06.2009 17:32 Tarihinde Mustafa Gençtürk yazmış;

Cin omarla uğraşmayın!
Kardeşim demedi demeyin....Adama boşuna mı Cin Omar diyorlar....Bence; cinlerle fazla uğraşmayın mazallah çarpılırsınız Allah göstermesin...Demedi demeyin............Cin Omar sizi suya götürür, susuz getirir.......değil mi? mhp kongresinin şimdiden hayırlara vesile olması dileği ile......

5 anaokulundan birisi Kahramanmaraş'a

haberine 25.06.2009 10:29 Tarihinde Kürşat Yıldız yazmış;

Fotoğraf yakışmamış
Sevgili encümen kardeşim. Haber için verdiğiniz fotoğraf biraz "garib bakışlı" olmuş. Diğer haberler için farklı resimler görmek isteriz. Sizi tanımayanlar tepeden bakar vaziyette görmesinler. Oysa siz çok mütevazi bir insansınız. (İ. Fedakar)

FLAŞ: İki cadde dolmuş ve otobüslere kapanıyor!

haberine 25.06.2009 10:26 Tarihinde Kürşat Yıldız yazmış;

çok iyi olur
K Maraş ta yollar sanki dolmuş ve halk otobüslerine aitmiş gibi bir hava vardı. Halkı rahatlatıcı böyle bir çalışmanızdan dolayı sizleri tebrik ederiz. Yeni başarılı değişik çalışmalarınızı bekleriz.

5 anaokulundan birisi Kahramanmaraş'a

haberine 25.06.2009 10:21 Tarihinde Kürşat Yıldız yazmış;

Devamını bekleriz
Bu tür kazanımlara şehrimizin çok ama çok ihtiyacı vardır. Helede eğitim camiasında. Sizleri hassasiyetinizden dolayı tebrik eder başarılar dilerken bu şehir için birilerinin çaba sarfetmesi sevindiricidir diyorum.

AK Parti'de yeni bir dönemin başlangıcı

haberine 24.06.2009 16:30 Tarihinde emre tutan yazmış;

KOLAY GELE
yav bu partiden hala ümitvar konuşuyorsunuz..
ahı gitmiş vahı kalmış bir listeden ne umulurki..
Allah M. fatih ERKOÇ beye kolaylıklar versin..
listeyi kendinin hazırlamadıgı her halinden belli.
sizde yazınızda belirtmişsiniz zaten..
Bekleyip görecegiz..

AK Parti'de yeni bir dönemin başlangıcı

haberine 24.06.2009 14:38 Tarihinde Cengiz Şimşek yazmış;

AK PARTİ İL TEŞKİLATI
Bence Yeni İL Teşkilatı başarılı olamaz. Çünkü; Yeni yönetimin büyük çoğunluğu Hısım akraba ve iş ilişkilerine bağlı oluşturulmuş bir liste. Ak Parti Muhafazakar bir kesimin temsil edildiği bir partidir. Malesef yönetimde tabandan eser kalmamış. Sırf ism olsun diye yönetim oluşturulmuş. Sayın Erkoç, çok hesaplı bir yönetim yazmış. İleride karşısına aday çıkacak ve özellikle siyasi tectübesi olmayan arkadaşlara görev vermiş. Ama siyasette hesaplar her an değişebileceğini unutmamak lazım. Şunu da belitmedk istiyorum, Ali Beyaya daha düne kadar Erkoç'un karşısında olup da veliahtını yönetime girdirmesini şık bulmadım. Her halde Ali Beya Osmanlıya gidiyor, yani padişahlık babadan oğla geçer ama ak partide değil, Ali beya padişah olsa idi Sayın Başbakan Milletvekili adayı olmasına rağmen kendisini listeye koyardı. Ama Tayyip kimi nereye getireceğini çok iyi biliyor.

Ökkeş Usta'dan Başbakan'a mektup..

haberine 24.06.2009 14:28 Tarihinde valide sultan yazmış;

ÖKKEŞ USTA....
Ökkeş ustam eline sağlık..Mektup önemli...ama sonu daha da önemli... Şunu çok iyi biliyorum ki;bu mektup ilk değil..Sadece komuyla paylaşılmış ilk mektup..Bir kardeşim bundan bir zaman önce böyle bir içerikte mektup yazmıştı....Mektub sonrası süreci size anlatmam fakat son cümleleri aktara bilirim;"söylemlerinizi ispatlayablirmisiniz?","Araştırılacaktır merak etmeyin",son olarak da!"biz size döneceğiz."dediler..Arkadaşım umutla hala beklemede..Ökkeş ustam inşallah mektubunuz biz madurlara bir umuttan da öteye geçerde dualarımızı alırsınız..Allah yolunuzu açık etsin..Memleketimizin çok büyük hizmetlere vede gerçekten çalışmayı seven evlatlarına ihtiyacı var..Lütfen memleket için çalışan insanları siyaseti alet ederek,makamı kullanarak durdurmaya çalışmasınlar...SAYGILAR..

Erkoç baronlara teveccüh etmedi!

haberine 24.06.2009 13:24 Tarihinde osman okur yazmış;

Liste baron listesi
Galiba siz listeyi incelemediniz yada kimin kim oldugunu bilmiyor hep sabit isimleri arıyorsunuz. Evet baronlar yok listede artık EVLATLARI YIGENLERI GELİNLERİ DAMATLARI var. Hemen listeye bakalım isimlerin kimler oldugunu kimlerin neleri oldugunu bilelim ondan sonra baskanı tebrik edelim. Ama Cok guzel Liste Yapılmış bu liste cok guzel şeylere imza atacaktır. Ben inanıyorum ev destekliyorum. Hizmet bekliyor başarılar diliyorum.

Ökkeş Usta'dan Başbakan'a mektup..

haberine 24.06.2009 11:05 Tarihinde Mehmet İmamoğlu yazmış;

Memleketimizin sesi
Ökkeş abiye teşekkür ediyorum. Kahramanmaraş'ta her kişi memleketine sahip çıksa, Almanya'dan mektuba gerek kalmazdı. Hatta oy verdiğiniz o politikacılar (milletvekili demeye ağzım varmıyor, çünkü hiç biri vekaletimizi üstlenmemiş), Ankara'da hiç bir sorunumuzu, ama HİÇ BİR SORUNUMUZU dile getirmiyor. 'Ben ne de olsa seçildim, partim güzel, başbakanım çalışkan' diyerek adeta il nüfusu olan 1 milyon kişiye sırt çevirmiş durumdalar. Bela okumak isterdim onlara, ama hesabını ahirette ne de olsa verecekler..

AK Parti İl Kongresi'nin ardından..

haberine 23.06.2009 22:50 Tarihinde ferdun yazmış;

duygularıma tercüman oldun
Bilgilerime, duygularıma, düşüncelerime hepsine tercüman oldun. bu düşüncelerimi bazı yerel haber sitelerine yorumladım ama yayınlamadılar, mehmet abi sen bana tercüman oldun hatta birebir aynısını yazdın ellerinden öpüyorum. ama şu köylü sözünü geri al çünkü o da ali be nin takıntısıydı. köylü şehirli insanlar kutuplaşma hemde toprağa göre kutuplaşma çok hoş olmasa gerek. başka söze gerek yok. çünkü seni seviyoruz

Tıp birincisinden acı itiraf!

haberine 22.06.2009 22:08 Tarihinde Mehmet Biçkes yazmış;

Dr. Tuba AKIN yolun açık olsun
Sayın Tuba AKIN, sizi kutluyorum. senin cesaretini gösterecek 10 Dr. daha olsa bu memleket bir yere gelir.
Ülkemin sağlığı üzerine bindikçe binilen intorn lerin sırtında, onlarda olmasa kökten bittik. hele son dönemlerde artan tahlil ve emar v.s. yeni mezunları biraz rahatlattı ama Proların yüzünü görmek parasız olmuyor. malesef, yolunuz açık olsun

Ökkeş Usta'dan Başbakan'a mektup..

haberine 22.06.2009 21:29 Tarihinde Mehmet Biçkes yazmış;

ökkeş ustaya selam olsun
Sevgili ökkeş usta Başbakana yazdığınız mektubu okudum.
duyarlılığınız için kutluyorum.
Ne varki Başbakanımız eski başbakan değil galiba, Ne duyuyor ne görüyor.
senin gibi benim gibi zevatlarda kahramanmaraş'a yapılan yanlışlıkları görüyor, kahroluyor, üzülüyor kaleme sarılıyoruz.
Elimizden geldiğince, dilimiz döndüğünce kamuoyu ile paylaşmaya çalışıyoruz. Bu memleketin feryadını dile getiriyoruz.
KİM DUYUYOR?
HERKES DUYUYOR (DUYMASI GEREKENLER)
SONUÇ? Kocaman bir HİÇ!,
Sen SIK DİŞİNİ, Ben bilirim işimi. Her şey eskisi gibi devam ediyor. Kimseye fikir sorulmuyor. kimseye hesap verildiğide YOK.
Bana kalırsa BİZ BOŞA ÇABALIYORUZ. Nefesimiz boşa gidiyor. İLGİNÇTİR: Bizde kamuoyu TEPKİSİDE YOK. Allah rızası için yazılanlara müsbet veye menfi iki satır fikrini beyan edende yok. ÖLÜ TOPRAĞI SERPİLMİŞ ÜZERİMİZE.
Sen ne dersen de, hala gecekondu devam ediyor haladeprem bölgesinde olmamıza rağmen gökdelenler devam ediyor. Arsa rantiyecileri cirit atıyor. Hala klavuzlu barajımız bitmedi. akar sularımız zehir saçmaya devam ediyor. Hala şehir suyumuzun %60 ı toprak altına kaçıyor.
Hala havamız en kirli iller arasında anılıyor.
Hala semt pazarlarımız mahalle aralarında yollar trafiğe kapatılarak hizmet veriyor.Hala biberimiz aflatoksinli,
Hala şehir içi trafiğimiz içinden çıkılmaz bir kör düğüm.
onlarca barajımız var ama hala adam gibi bir piknik alanımız yok.
Sen orada kal Ökkeş Usta, Memleket gözünde tütmesin. Sen oradan kahroluyorsun biz her gün görüp ölüyoruz.
Sağlıcakla kal kalemine sağlık.

"Öcalan ve PKK silahları gömmeye hazır"

haberine 22.06.2009 11:24 Tarihinde coskun cesur yazmış;

SİLAHLARI GÖMMEYİN..
LEŞLERİNİZİ GÖMÜN.

FLAŞ: İşte AK Parti'nin yeni il yönetimi

haberine 22.06.2009 11:22 Tarihinde coskun cesur yazmış;

şimdi ben devrilmiş mi oluyorum.
Sayın GENÇTÜRK çok erken fikir yürütmüşsün.Beni devirmek yürek ister,ne yani bir il başkanlığını siz halka bırakır gibi yaptım diye seviniyorsunuz.
Listeye bakarsanız orada olduğumu görürsünüz.

TÜRSAB Heyeti o anları hiç unutamayacak!

haberine 22.06.2009 08:55 Tarihinde coskun cesur yazmış;

YÜZME BİLMİYORLAR!
Yüzme bilmedikleri için tekneye binemediklerini söylemezler tabiki.Ah şu gazatacılar.

Erkoç ilk açıklamasını Kanal 46'ya yaptı..

haberine 22.06.2009 01:25 Tarihinde ozan çelik yazmış;

erkoç değişim yapacak
erkç'a köylü diye küçümseyenler bakalım onu da kendileri gibi yapamazlar. il başkanlığına yakışan bir isim. hayırlı olsun. cesaretini ve adaletini zamanla herkes görecek. maraşın yeni lideri doğuyor

FLAŞ: İşte AK Parti'nin yeni il yönetimi

haberine 22.06.2009 01:21 Tarihinde ozan çelik yazmış;

bunlar yani il yöneticileri top sizde
artık maraşın kaderi bu kişilerin elinde. sadece isimlerini yazdırıp hava mı atacaklar yoksa gerçekten yaralara neştermi vuracaklar zaman gösterecek. artık bu şehirde olan herşeyin vebali sizden sorulacak. Ama gördüğüm isimler elini taşın altına koyacaklarda var. bana dokunmayan yılan bin yaşasın diyenlerde..ha kimmi hesap soracak, hz. ömer'e ayağı kırık koçun hesabını soranlar. onlar kimmi? ... bilenlere sorun söylesinler. kafanızı kuma gömerseniz sizlerde adı unutulanlara benzersiniz.

Türkoğlu'nda 'Baz İstasyonu' tepkisi!

haberine 21.06.2009 20:55 Tarihinde veli DİNÇASLAN yazmış;

kınıyorum
böylesine etkili ve tepkisi bol olan bir protesto mitingindeki BASIN BİLDİRİSİN den bahsetmemenizi basın etiği açısından hoş bulmuyor ve bu tutumunuzu şiddetle protesto medip kınıyorum.....Veli dinçaslan

Kopenhag- Ruhu olan bir şehir...

haberine 21.06.2009 20:12 Tarihinde ismail atar yazmış;

Sayın doktorum
sayın doktor bey,artık sizde partinin yetkili organlarından bir kişisiniz.Yönetimden şikayet edecginize bundan sonra ne yapabiliriz kötü giden uzmanı 0lduğun sağlık konusuna gereken ilgi ve alakayı göstereceginizi umuyorum.Artık şikayet etme işini bizlere bırakacksınız.siz tedavi işlevine bakmanız gerekir.Yetkili kişilerle bir araya gelerek bu kötü gidişi analiz ederek gerekli neşteri vurmanız gerekir.ne kadar yiğitsin görelim.Yoksa ileriye yönelik hesabı olanlardanmı olacaksın.Başarılar

««   221    222    223    224    225    226    227    228   229   230    »»  • Google+
  • fb
  • tw
  • yt
  • rss
Gizlilik Kuralları

UYARI !
Internet sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir. Ancak; internet ortamında ise kaynak gösterilmek koşuluyla yeniden yayımlanabilir.


Telefon & Fax : +90 (344) 235 0643

kanal46.com aa  iha abonesidir.