PRESTİJ STONE 728x90

Zabıta sorunları yerinde tespit etti

haberine 21.07.2014 07:46 Tarihinde tolga yazmış;

orada ne işiniz var çarşıda kırmız
orada ne işiniz var çarşıda kırmızı ışıklarda merkezde suriyeliler dilenmekte para vermyincede insanların peşini bırakmamaktadır bunları tesbit etmeniz gerekirken vatandaş rahatsızken bunları çözmek varken ne işiniz var oralarda Allah için şu dilenci sorununu çözmek için ne yapıyorsunuz nöbetçi zabıta varmı saat 5 dedimi Allahın kulu kalmıyor lğtfen çalışmalarınız gözden geçirin.

Sümbüllü Şelalesi Yok Edilmesin!

haberine 20.07.2014 23:26 Tarihinde hakan nacar yazmış;

Sayın hocam emeginize ve o kocaman yür
Sayın hocam emeginize ve o kocaman yüreginize sağlık... İnsallah sesimizi duyurur ve farkındalık yaratırız.

Varsın, doğru söyleyeni dokuz köyden kovsunlar!

haberine 18.07.2014 12:06 Tarihinde Erkan Şerbetçi yazmış;

Muhteşem bir yazı, kaleminize sağlık
Muhteşem bir yazı, kaleminize sağlık. Ayrıca Sizin sözünüzün başka şehirde yaşayan, başka insanlara olduğunu "herkes anladı" :)
Sevgi ve saygılarımla.

Züver Çetinkaya Görevine Başladı

haberine 18.07.2014 10:47 Tarihinde Ahmet Çetin yazmış;

Büyükşehirde görev yapacak çapta Ma
Büyükşehirde görev yapacak çapta Maraşlı kalmadı demişlerdi de inanmamıştık . iyi ki yukardan destek geliyor da sağolsunlar!!!

Züver Çetinkaya Görevine Başladı

haberine 18.07.2014 08:47 Tarihinde zkonder yazmış;

Canım maraşta personel müdürlüğü
Canım maraşta personel müdürlüğü yapacak adam kalmamış herhalde. nedir bu dışardan adam getirmek alışkanlığı. kendi insanına güvenmeyenler bu memlekete nasıl hizmet edebilir? şaşıyorum bu zihniyete

Milletvekili Güvenç, THY kurbanı oldu!

haberine 16.07.2014 16:29 Tarihinde AHMET yazmış;

Yaziklar olsun
yaziklar olsun Baska soylenecek soz bulamiyorum.utanmazlar bu sehrin hali nolacak.yilda en az 3 kere ucakla hollandadan k,marasa geliyorum.istanbul yada ankara k,maras baglantilari oyle sacma bir zamanda ki ister istemez komsu sehirlere ucan ucaklara yoneliyourm.sabah saat 05:00 ist bula iniyorum.maras ucagi icin tam olarak 6 saat bekliyorum. ama diger sehirlerin ucaklari en fazla 2 saat sonra havalaniyorlar. bazi sehirler hemde 2 tane birden.kapatsinlar hava alanini daha iyi, nedir bu cile yahu. yazzik degilmi bu millete..

Halkımızın Huzuru Herşeyden Önemlidir”

haberine 16.07.2014 13:03 Tarihinde MARAŞLI yazmış;

Ne alakası var ya provakatif eylemmiş
Ne alakası var ya provakatif eylemmiş geçin bunları istemiyoruz cadırkentı neden yaptınız madem sehre yerlestırecektınız. hem yakışmadı sana tayip erdogan acıklama yapar yapmaz sen de acıklama yaptım sen kendı halkının arkasında dur senı o koltugu bu halk oturttu... silkelen ve kendine gel

Tıp Fakültesi'nde asistan hekimler iş bıraktı

haberine 15.07.2014 15:50 Tarihinde kemal karaca yazmış;

Açıklama yapan asistan
Açıklama yapan asistan onkoloji servisinde 27 yaşında mide kanseri teşhisi konmuş sayılı günü kalmış! dedikleri hasta hakkında(2 yaşında bebeği olan) bilgi isteyince (tomografi,Biyopsi hakkında) hastanızı isterseniz taburcu edebiliriz diyebilecek kadar empatiden uzak bir asistandır. Önce siz işinizi hakkıyla yapın daha sonra mali, özlük haklarınızı arayın sözüm ona işini hakkıyla yapanları tenzih ediyorum. Ama dünyası yıkılmış hasta yakınlarını tahrikkar davranarak bu fakülteye hiç bir şey kazandıramazsınız. Sizin için 27 yaşında birinin ölüme bu kadar yakın olması sıradan olabilir ama arada bir de Empati yapmanızı öneririm. İnsanlar sadece KSÜ de muhatap olmuyor asistana. Burada kendisini Prof. zennediyor bazıları adam yokluğundan. Saygılarımla. KSÜ Asistan mağduru.

Kahramanmaraş’ta Gerginlik

haberine 15.07.2014 09:52 Tarihinde Ahmet Çetin yazmış;

Klasik provakasyona gelmeyelim
Klasik " provakasyona gelmeyelim, aman dikkatli olalım" söyleminde bulunan ilgili,yetkili Sn.Büyüklerimiz; Gerçekten samimi olsanız tedbir alır bu günlere getirmezdiniz.Ancak daha büyük felaketleri önlemek için geç değil.Bırakın boş beleş konuşmayı. Biraraya gelin gereğini yapın.yoksa tehlike bağıra bağıra geliyorum diyor.Olan yine memleketimize olacak.79 dakini temizleyemeden bir de böyle leke! .Allah Korusun. Bu vebal Sadece Sizlere değil Torunlarınıza da yeter. Bizim başka İllerde yaşama şansımız yok yakmayın bizi.Bu defa hesap ilk önce sizlere sorulur Garibanlarda akıllandı artık.

Kahramanmaraş’taki Suriyeliler konusu

haberine 13.07.2014 15:20 Tarihinde cahit bişirici yazmış;

bizlere atalarımız vatanın ve bayrag
bizlere atalarımız vatanın ve bayragın namus oldugunu ögrettiler ucunda ölümde olsa savaşmayı bu suriyellerde bu kavram yok onları buraya getiren zihniyet çıkarı ugruna büüüyüüükk türkiye suriyenin kazası olacak ondan sonra kına yakarlar

Sıtma Savaş da Ramazan mesaisi

haberine 11.07.2014 16:05 Tarihinde yasemin kartal yazmış;

böyle başarılı ve çalışkan
böyle başarılı ve çalışkan insanları tebrik ediyorum

Sıtma Savaş da Ramazan mesaisi

haberine 11.07.2014 16:05 Tarihinde Basri KAYA yazmış;

Güzel İlimiz Kahramanmaraş
üzel İlimiz Kahramanmaraşımız saygı değer sıtma savaş birim sorumlusu özellikle Ramazan ayı münasebetiyle yapmış oldunuz çalışmalarınızdan dolayı sizleri ve çalışan personellerinizi tebrik eder çalışmalarınızın devamını dilerim hayırlı ramazanlar.

AK Parti'nin cumhurbaşkanı adayı Erdoğan

haberine 01.07.2014 13:58 Tarihinde haydar sarı yazmış;

tayip in bitt i an buan
tayip in bitt i an buan

Kırık malzemeleri onarıp şampiyon oldular

haberine 22.06.2014 13:37 Tarihinde Rahim Genç yazmış;

süperlige yukseldik ordanda inş avrupa
süperlige yukseldik ordanda inş avrupaya

İnceleme var İcraat Yok!

haberine 22.06.2014 00:45 Tarihinde ahmet aslan yazmış;

Yazık bu memlekete..
Yazık bu memlekete .Kimlere emanet. Bu cocugu kim ne niyetle getirdi bu göreve. Mustafa Poyrazdan hatıra..

Orman köyleri ORKÖY ile kalkınıyor

haberine 20.06.2014 10:39 Tarihinde metin kuşçuoğlu yazmış;

Haberinizin metni ile resim ilgili değil
Haberinizin metni ile resim ilgili değil. Alakalı resmi Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürlüğü Web sitemizden temin edebilirsiniz iyi çalışmalar.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünde yeni atamalar

haberine 19.06.2014 23:20 Tarihinde hasan karabucak yazmış;

ibrahim özdemiri görevden alanlardan A
ibrahim özdemiri görevden alanlardan Allah razı olsun. Sırf bu gibi kaprisli adamları görevden aldığı için AKP ye o y veririm şerefsizim. Bu adam bütün dağları kendi yarattım sanıyordu inşallah öğretmen olarak bizim okula verirlerde beraber çalışırız Allah o kadar büyük ki. Hiç bir şey kimseye kadir ve baki değildir sevgili ibrahim bey. Burdan inşallah diğerleride bir ders çıkartır. Çocukları yıl boyunca çalıştırırsın izin yazısı gönderirsin bu adam imzalamazdı. Herşeye karşı çıkar çizer yok şurası olmamış yok burası olmamış yok milli eğitim müdürlüğüne kızmış imzalamamış. Be adam sen biliyormusun bu çocukları bir yıl boyunca çalıştırana kadar bizim anamızdan emdiğimiz süt burnumuzdan geldi sen bilmezmisin biz bu çocukları internet kafelerden alıp çalıştırdık senede bir kere olan turnuvalara, sosyal etkinliklere senin gibi kaprisli, istediği göreve getirilmeyen bir insanın kaprisleri yüzüne götüremeyince, sırf senin vermediğin izin yüzüne sporu, sosyal etkinlikleri vb. şeyleri bırakıp akşam sabah internet kafelerde, kahvelerde oyun salonlarında vakit geçiren çocuklar olduğunu biliyormusun. Senin için bu önemli olmayabilir ama bizim için bir çocuğun kurtarılıp hayata kazandırılması çok önemli ibrahim bey. İnşallah seni ve senin zihniyetindeki birini bir daha böyle pozisyonlara getirmezler. Bu gibi çocukların vebalini zor ödersin ibrahim özdemir. İnanan biri olduğuna inanıyorum ve biliyorum o çocuklar eğer harcanırsa yakana yapışacaktır mahşerde İbrahim bey. Yöneticilik öyle kolay değil İnşallah senden sonra gelenler ders çıkartır senin bu durumundan.

Patlamada yaralanan teknisyen de hayatını kaybetti

haberine 18.06.2014 00:43 Tarihinde Ekrem KAMÇI yazmış;

Çok kıymetli bir arkadaşımızdı.
Çok kıymetli bir arkadaşımızdı.Allah rahmet etsin.mekanın cennet olsun maraşlı.Ailesi ve tüm emniyet teşkilatına başsağlığı dilerim

Hafızlar Futbol Turnuvasında Yarıştılar

haberine 08.06.2014 21:03 Tarihinde Prof.Dr.Recep DİKİCİ yazmış;

Hafızlık, farzı kifâyedir. Ne yazık
Hafızlık, farzı kifâyedir. Ne yazık ki fıkıh bilgisi tam olmayan din adamları, farkına varmadan haram işliyorlar. Haber nefse hoş gelen bir manzara arz ediyor. Fakat diz kapağının görünmesi haramdır. Kahramanmaraş gibi bir dini bütün bir vilâyette böyle dîni cehâlet manzarası ve pişkinliği şiddetle kınanır.

Mustafa Babaoğlu vefat etti

haberine 08.06.2014 20:41 Tarihinde NİYAZİ BABAOĞLU yazmış;

hala seni soruyorlar baba nur icinde yat
hala seni soruyorlar baba nur icinde yat mekanın cennet olsun el fatiha

««   21    22    23    24    25    26   27   28    29    30    »»  • Google+
  • fb
  • tw
  • yt
  • rss
Gizlilik Kuralları

UYARI !
Internet sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir. Ancak; internet ortamında ise kaynak gösterilmek koşuluyla yeniden yayımlanabilir.


Telefon & Fax : +90 (344) 235 0643

kanal46.com aa  iha abonesidir.