AJANS-46

İKTİDAR MI İKTİDARSIZLAŞTIRMA MI ?

haberine 18.05.2007 11:49 Tarihinde muzaffer 463 yazmış;

sözün özü
.

Müjde: Vekillerin hepsi tekrar aday oldular!

haberine 17.05.2007 23:09 Tarihinde bilal yazmış;

Ömür boyu vekillik mi istiyorlar?
10 15 yıldır vekillik yapanlar neden hala aday olurlar ki?Hala verecekleri projeleri mi var K.Maraşa?Yeni fikirlere ihtiyacımız var bu açık ve net..
Bu isimler eğer yeniden aday olurlarsa,Ak Parti kuruluşunda koyulan 2 dönemden fazla vekillik yapmama kuralını çiğner..
Bir de Ak Parti,mevcut vekilleri temayül yoklamasına almayarak onların halk nezdindeki durumlarını göremmektedir.Bu da 10 -15 yıllık vekillerine işine gelmektedir.Zira 2002 seçimleri aynen bu şekilde sonuç vermiştir

İŞTE ADAY ADAYLARI BORSASINDA SON DURUM

haberine 17.05.2007 17:27 Tarihinde Mert MARAŞLI yazmış;

Doru söyledin kardeş, ama Fatih UĞURLU kim tanımıyoruz ki
Kentimize artık bir bakanlık yakışır. Ancak bizim yanlılığı bırakarak bakan olabilecek kişileri seçmemiz gerekir. bakın Her defasında Gaziantep en bir bakan muhakkak çıkıyor. Gaziantep her defasında çaplı birisini meclise gönderir ve baskı yapar dolayısıyla bakanını kapar.

Sağlık Müdürlüğü'nde "Sağlıksız" operasyon!...

haberine 17.05.2007 17:21 Tarihinde Mert MARAŞLI yazmış;

Ülkeye Hizmet için tek kanal milletvekilliği değildir.
Doğru söylüyorsunuz Yılmaz Bey. Sadece milletvekili olarak hizmet edilmez. Bulunduğumuz makam ne olursa olsun her makamda hizmet için muhakkak fırsatlar ve imkanlar vardır.

Sağlık Müdürlüğü'nde "Sağlıksız" operasyon!...

haberine 17.05.2007 16:33 Tarihinde yılmaz özcan yazmış;

Gerçekten sağlıksız
Hemşerim olmasıyla gurur duyduğum Sn Sıtkı Güvenç gerçekten K.Maraşımıza ve ilçelerine programlı bir şekilde sağlık hizmetini sunmuştur.Ondan boşalan böyle bir koltuk için ancak onun yerini doldurabilecek ve daha ileri hizmet yapabilecek kişiler tercih edilmesi gereklidir.Milletvekillerinin şahsi tercihlerine bu kadar önemli bir makam feda edilmemelidir.İşi ehil kimselere teslim etmek esas olmalıdır.

İŞTE ADAY ADAYLARI BORSASINDA SON DURUM

haberine 17.05.2007 15:03 Tarihinde Mert ADAM yazmış;

Laf u Güzaf Devri Bitti
İcraatı olmayanlar laf üretiyor. En kolay olanı ise bol keseden atmaktır. Atmayı ve yatmayı bırakarak, ülkemize yeni değerler katmayı şiar etmemiz gerekir. Fatih UĞURLU Bakanlık yapabilecek bir bürokrat. Onun için Kahramanmaraştan muhakkak seçilmeli.EDİTÖR: Sadece bir tek kişiye odaklanmanız yazılarınızın propaganda amaçlı olduğunu açıkça ortaya koymaktadır ve yeter sanırız

Uğurlu AKP'den aday adayı

haberine 17.05.2007 14:57 Tarihinde Mert ADAM yazmış;

Şahsiyetler Ortada
İcraatlarının konuşulması gerekirken, şahsiyetleri konuşulan insanların güvenilirlikleri zedelenmiştir. Güven bunalımı yaşanan ülkede icraat şahsiyetten önce konuşulmalı. İcraatı olmayanlar ise hiç ağıza alınmamalı.

Aday adayı Uğurlu'nun Eshab-ı Kehf ile ilgili hedefi

haberine 17.05.2007 14:53 Tarihinde Mert ADAM yazmış;

Kahramanmaraşımız için
Bakan olacak adamları gönderelim, Parmak kaldırabilenleri değil. Parmakçılare hizmet edemez. İcra (yürütme) bakanları hizmet ederler. Bu sefer yedi milletvekilinden en az bir bakan isteriz.

Aday adayı Uğurlu'nun Eshab-ı Kehf ile ilgili hedefi

haberine 17.05.2007 14:03 Tarihinde Mert ADAM yazmış;

Sayın Mehmet Fatih UĞURLU hakkında
Mehmet Fatih UĞURLU hakkında konuşmadan önce onu bir tanumak gerekir. Kimmiş bu adam ne yapmış. Tanımadan konuşanlar taraflı yorum yaparlar. Sayın Uğurlu
un Özgeçmişi şöyledir.1952 yılında Kahramanmaraş’ta doğdu. İlköğrenimini Kahramanmaraş Kurtuluş İlkokulunda, orta öğrenimini Ankara Atatürk Lisesinde, Yüksek Öğrenimini Gazi Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünde tamamladı. Yüksek lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F. (Kamu Yönetiminin Teşkilatlanma Yönünden Aksayan Yönleri ve Çözüm Önerileri)’nde tamamlayarak çalışma hayatına atıldı.

Müjde: Vekillerin hepsi tekrar aday oldular!

haberine 17.05.2007 10:18 Tarihinde tuğba yarpuz yazmış;

7 uyurlar
Kahramanmaraş milletvekilleri 4,5 yıldır uyudunuz.Artık kalkma vakti geldi.Bırakında artık vatana millete hizmet edenler gelsin.Bizim için ne yaptınız ki tekrar aday oluyorsunuz.Madalyalı tek şehir için parmağınızı dahi oynatmadınız.En çok milletvekili çıkaran şehirleden birisiyiz ama ama hiç hizmet görmeyen bir şehiriz.Vicdanınıza sorun (varsa tabi) ben bu memlekete ne verdim?Halk beni vekil olarak seçti Ankaraya gönderdi, ama ben 4,5 yıldır uyudum, aaaa birde uyandım ki erken seçim tekrar aday adayıyım.İşte burada durun yok öyle üç kuruşa beş köfte.Önce hak edeceksiniz sonra siz aday olmadan biz seçeriz sizi.

İŞTE ADAY ADAYLARI BORSASINDA SON DURUM

haberine 16.05.2007 23:20 Tarihinde adem magralı yazmış;

murat aras ve mustafa evliya
bu halk yanınızda

İŞTE ADAY ADAYLARI BORSASINDA SON DURUM

haberine 16.05.2007 23:17 Tarihinde adem magralı yazmış;

işte milletvekilligini hakedenler
1 mustafa evliya
2hasan belli
3murat aras
4mehmet saglam
5alpaslan kantarcı
6ahmet kuybu

Müjde: Vekillerin hepsi tekrar aday oldular!

haberine 16.05.2007 23:13 Tarihinde adem magralı yazmış;

ne müjde ama
harbiden ne müjde ama artık bu koltuk sevdasının bırakında hizmet yapacak adaylar gelsin biliyorum halk yine partiye oy vererek sizi millet vekili yapacak ama siz çekilin artık maraşta gerçek anlamda hizmet yapacak insanlar var bari onların yolunu açın maraş maraş olsun adı duyulsun.
7 kişisiniz ne olur söyleyin bu zamana kadar ne yaptınız halktan oy isterken yaptıklarınıza karşılık isteyin
maraşta inşallah milletvekili olarak
1 mehmet saglam
2 mustafa evliya
3murat aras
4 alpaslan kantarcı
5 halil aslan
6 ahmet kuybu
7 hasan belli
olurrrrrrrrr inşallah.

Müjde: Vekillerin hepsi tekrar aday oldular!

haberine 16.05.2007 22:31 Tarihinde MEHMET ALİ yazmış;

memleketimize ne yaptılar görelim?
Kendilerinden açıklama bekliyorum?
Geçmişte Ali Doğan,Mehmet Sağlam gibi olabildiler mi?Sadece Hanifi Mahçiçekin KAHRAMANMARAŞ spora yaptığı destek,başka var mı?

Uğurlu AKP'den aday adayı

haberine 16.05.2007 22:19 Tarihinde Şamil Bektaşoğulları yazmış;

Fatih Uğurlu
Uzun yıllardan bu yana Fatih beyi tanırım. Her zaman Maraşlı olarak övünç ve kıvanç duyduğumuz bir devlet ve hizmet insanıdır. Fatih beyin şehrimizi mecliste en güzel bir şekilde temsil edeceğine inanıyorum. Şehrimize yeni bir vizyonun oluşacağına inanıyorum. Bugüne kadar Fatih beyin Maraş için değerlendirilmemesini çok büyük kayıp olduğuna inanmaktayım. Fatih beyin sağlam mizacı, olgun karekteri,çalışkanlığı, dürüstlüğü, azmi ve memleketi için çalışma arzusu Maraş için büyük kazanç sağlayacaktır.

Aday adayı Uğurlu'nun Eshab-ı Kehf ile ilgili hedefi

haberine 16.05.2007 22:01 Tarihinde medsin yazmış;

Kahramanmaraşımızın UĞURU
Sayın Kamil bey.Madem Fatih UĞURLU beyi yeterli görmüyorsun peki neden zamanının büyük kısmını ona ayırıyorsun.Buna ne cevap vereceksin. Senden bir çift KAMİL ÜL KELAM bekliyorum.

Uğurlu AKP'den aday adayı

haberine 16.05.2007 21:53 Tarihinde Abdullah FİDAN yazmış;

Fatih UĞURLU un amacı ne?
Fatih Uğurlu Beyin aslında şu anki vazifesi çok üst düzey bir görev.Tam bir beyefendi, ülkesini ve milletini çok seven bir insan.Bülent Arınç Bey herkesi yanına alacak ve danışman yapacak bir insan değil.İşte Fatih Uğurlu
un farkı bu.Amacı ise rahatına son verip memleketine ve ülkesine hizmet etmek.

SAĞLIK'TA BÜYÜK ŞOK YAŞANIYOR!

haberine 16.05.2007 21:53 Tarihinde bahadir polat yazmış;

Sağlıkta hak edenler göreve gelmelidir.
Reha Hüdayioğlunun hangi milletvekillerine yakın olduğu ve kimin seçim kampanyası için çalıştığı önümüzdeki günlerde ortaya çıkacaktır. Bürokrasi ve sağlık teşkilatı bu derece siyasi oyuna alet olmamalıdır. İnsanların çalışmalarına başarılarına bakılmadan sırf siyasi oyunlarla mevki makam sahibi olmalarını onaylamıyorum. Bu son yıllarda sağlık alanında ilimizde yapılan başarılı sağlık politikalarına gölge düşürmektir. Sağlık teşkilatı ve yapılan başarılı hizmetler hepimizindir herkes tarfından sahiplenilmelidir.

Uğurlu AKP'den aday adayı

haberine 16.05.2007 21:49 Tarihinde Abdullah FİDAN yazmış;

Önemli Bilgi
Ben Fatih Uğurlu Beyin Ankaradan arkadaşıyım.Bu siteden güzel ilimizi takip ediyorum.Fatih Bey 1000 üyeye sahip bir sendikanın değil şu anda 250 binden fazla üyesi olan Memursenin başkanı idi.Bu 1.Sy:Bülent Arınç Beyin danışmanı idi.Yıllarca Genel Müdür ve Daire Başkanlığı yaptı.ve Ankarada çok sevilen bir kişi.Bu da 2.Şu anda da en ciddi aday adaylarından birisi.Bu gerçeği biz biliyoruz.Siz de böylece öğrendiniz.Fatih Beye sahip çıkın lütfen.

Uğurlu AKP'den aday adayı

haberine 16.05.2007 21:48 Tarihinde medsin yazmış;

SANCIMI GİRDİ
Zannedersem Kamil beyin bazı planları suya düştü.Sancılanıyor.Birşeyler yapmaya çalışıyor ama yapamayınca meyve veren ağaçları taşlamaya başlıyor. Anlaşılan Kamil bey Fatih UĞURLU beyi baya ciddiye alıyor. Yani farkında olmadan, istemesede Fatih UĞURLU beyi ço ciddi bir rakip olarak görüyor.Her şey ortada beyler.Kamilde herşeyin farkında ama doğruyu kabullenemiyor. NEYAPARSIN MENFAAT DÜNYASI. FATİH ABİ GİBİ MİLLETİN ÇIKARLARINI DÜŞÜNENLER NERDEEEE.

««   341    342    343   344   345    346    347    348    349    350    »»  • Google+
  • fb
  • tw
  • yt
  • rss
Gizlilik Kuralları

UYARI !
Internet sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir. Ancak; internet ortamında ise kaynak gösterilmek koşuluyla yeniden yayımlanabilir.


Telefon & Fax : +90 (344) 235 0643

kanal46.com aa  iha abonesidir.