AJANS-46

İŞTE ADAY ADAYLARI BORSASINDA SON DURUM

haberine 19.05.2007 14:49 Tarihinde selçuk yıldırım yazmış;

MHP- VAHDET SAYIN
İL BAŞKANLIĞI DÖNEMİNDE VE İL MECLİS ÜYELİĞİNDE KÖYLERİMİZE YAPMIŞ OLDUĞU YARDIMLAR VE ALAKALARDAN DOLAYI VAHDET SAYINI MHP 1. SIRADA GÖRMEK İSTİYORUZ. BATI KÖYLERİ ADINA TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİRİZ.

Uğurlu AKP'den aday adayı

haberine 19.05.2007 14:49 Tarihinde bilal yazmış;

Kişiler üzerinden siyaset
Ak Parti il başkanlığında kimin kim için çalıştığını bilemeyiz.Kişisel husumetlerle bir yere varılamaz.Bu yüzden bahsettiğiniz kişiler teziniz için ispatlayıcı nitelik taşımamaktadır..

Fatih Uğurlu
un bireysel siyasi ideolojik çizgisinin,kariyerini araştırdığınızda bugüne dek değişmediğini görürsünüz.Bütün çevresi ve faaliyetleri bunu ispatlamaktadır.Acaba bütün partileri dolaşmak nerden ortaya çıktı?

Fatih Beyin şu anda Ak partide çok önemli yeri olan sn.Arınçın direkt olarak müşavirliğini yapması birtakım iftiralara neden olabilir.Kamuoyu bunu yeterince anlamıştır sanırım

Not:Forumu gereğinden fazla bu meseleyle meşgul etmekten ötürü değerli okuyucuların ve moderatörlerin affına sığınıyorum

AKP bugün temayül yoklaması yapıyor

haberine 19.05.2007 13:56 Tarihinde sbelalim yazmış;

eskilerin icraatları varmı
Eski vekillerin temayülden muaf tutulması niye; Şimdiye kadar yaptıkları projeleri ortaya koysunlar ne yapılmış memleketimiz için, Yurdumuzun her yerinde yol çalışmaları var iken K.Maraş Göksun yolunda henüz hiç bir çalışma yok , G. Antep yolunun % 50 si ancak yapılmış, Katı atık depolama çalışması 3 yıldır yer seçimini bekliyor bu mu dur icraatlar, Yeter artık eskiler çekilsin Yeni dinamik, Projesi olan adayların önü açılsın, Yada tercihli oy kullandırılsın Ben K.Maraşın tarihinde ilk ve tek Bakanı olan Mehmet Sağlam ın geçmişte K.Maraş için yaptıklarının gelecek dönemdede yapacağına inanıyor en azından seçilmesini garanti gördüğümüz 7 isminde yenilenmesini ak parti genel başkanımızdan canı gönülden diliyorum. Saygılarımla

Uğurlu AKP'den aday adayı

haberine 19.05.2007 11:30 Tarihinde Abdullah yazmış;

Neden?
İlimizden çıkan önemli şahsiyetlere sahip çıkmalıyız, iftira ve karalamalarla bi yere varamazsınız. Kutanın mı yoksa Arınçın mı fikrinin önemli olduğunun kararını seçimlerde halkımız vermedi mi?

Uğurlu AKP'den aday adayı

haberine 18.05.2007 18:05 Tarihinde kamil yazmış;

Düzeltme
Bir arkadaşımız, yanlış yazdğım ifadeyi düzeltmek istemiş. Fatih Bey 1000 üyeye sahip bir sendikanın değil şu anda 250 binden fazla üyesi olan Memursenin başkanı idi Memur-Senin 250binden fazla üyesi olduğunu biliyorum. Orada kast etmek istediğim, 1000 üye memur-Sen üst kurul delegesi dir.
-Aday filan değilim.
- F.Uğurlunun 2002 de tüm partileri gezip gezmediğini, AK partiden (veysi beyin sekreterinden), Selim Sümenin sekreterinden, Salman Özdoğandan, Ahmet Bahardan ve Ahmet Belliden sorabilirsiniz.
Değreli arkadaşlar, madem bu kadar Fatih uğurlu beyi savunuyorsunuz. Niçin memur-Sen konfederasyon başkanlığı seçimlerinde kendisine destek olmadınız. Recai (kutan) amcamın kongre sırasında yapmış olduğu Ahmet Aksu beyefendi kardeşime destek olunuz konuşmasına itiraz etmediniz.

İKTİDAR MI İKTİDARSIZLAŞTIRMA MI ?

haberine 18.05.2007 11:49 Tarihinde muzaffer 463 yazmış;

sözün özü
.

Müjde: Vekillerin hepsi tekrar aday oldular!

haberine 17.05.2007 23:09 Tarihinde bilal yazmış;

Ömür boyu vekillik mi istiyorlar?
10 15 yıldır vekillik yapanlar neden hala aday olurlar ki?Hala verecekleri projeleri mi var K.Maraşa?Yeni fikirlere ihtiyacımız var bu açık ve net..
Bu isimler eğer yeniden aday olurlarsa,Ak Parti kuruluşunda koyulan 2 dönemden fazla vekillik yapmama kuralını çiğner..
Bir de Ak Parti,mevcut vekilleri temayül yoklamasına almayarak onların halk nezdindeki durumlarını göremmektedir.Bu da 10 -15 yıllık vekillerine işine gelmektedir.Zira 2002 seçimleri aynen bu şekilde sonuç vermiştir

İŞTE ADAY ADAYLARI BORSASINDA SON DURUM

haberine 17.05.2007 17:27 Tarihinde Mert MARAŞLI yazmış;

Doru söyledin kardeş, ama Fatih UĞURLU kim tanımıyoruz ki
Kentimize artık bir bakanlık yakışır. Ancak bizim yanlılığı bırakarak bakan olabilecek kişileri seçmemiz gerekir. bakın Her defasında Gaziantep en bir bakan muhakkak çıkıyor. Gaziantep her defasında çaplı birisini meclise gönderir ve baskı yapar dolayısıyla bakanını kapar.

Sağlık Müdürlüğü'nde "Sağlıksız" operasyon!...

haberine 17.05.2007 17:21 Tarihinde Mert MARAŞLI yazmış;

Ülkeye Hizmet için tek kanal milletvekilliği değildir.
Doğru söylüyorsunuz Yılmaz Bey. Sadece milletvekili olarak hizmet edilmez. Bulunduğumuz makam ne olursa olsun her makamda hizmet için muhakkak fırsatlar ve imkanlar vardır.

Sağlık Müdürlüğü'nde "Sağlıksız" operasyon!...

haberine 17.05.2007 16:33 Tarihinde yılmaz özcan yazmış;

Gerçekten sağlıksız
Hemşerim olmasıyla gurur duyduğum Sn Sıtkı Güvenç gerçekten K.Maraşımıza ve ilçelerine programlı bir şekilde sağlık hizmetini sunmuştur.Ondan boşalan böyle bir koltuk için ancak onun yerini doldurabilecek ve daha ileri hizmet yapabilecek kişiler tercih edilmesi gereklidir.Milletvekillerinin şahsi tercihlerine bu kadar önemli bir makam feda edilmemelidir.İşi ehil kimselere teslim etmek esas olmalıdır.

İŞTE ADAY ADAYLARI BORSASINDA SON DURUM

haberine 17.05.2007 15:03 Tarihinde Mert ADAM yazmış;

Laf u Güzaf Devri Bitti
İcraatı olmayanlar laf üretiyor. En kolay olanı ise bol keseden atmaktır. Atmayı ve yatmayı bırakarak, ülkemize yeni değerler katmayı şiar etmemiz gerekir. Fatih UĞURLU Bakanlık yapabilecek bir bürokrat. Onun için Kahramanmaraştan muhakkak seçilmeli.EDİTÖR: Sadece bir tek kişiye odaklanmanız yazılarınızın propaganda amaçlı olduğunu açıkça ortaya koymaktadır ve yeter sanırız

Uğurlu AKP'den aday adayı

haberine 17.05.2007 14:57 Tarihinde Mert ADAM yazmış;

Şahsiyetler Ortada
İcraatlarının konuşulması gerekirken, şahsiyetleri konuşulan insanların güvenilirlikleri zedelenmiştir. Güven bunalımı yaşanan ülkede icraat şahsiyetten önce konuşulmalı. İcraatı olmayanlar ise hiç ağıza alınmamalı.

Aday adayı Uğurlu'nun Eshab-ı Kehf ile ilgili hedefi

haberine 17.05.2007 14:53 Tarihinde Mert ADAM yazmış;

Kahramanmaraşımız için
Bakan olacak adamları gönderelim, Parmak kaldırabilenleri değil. Parmakçılare hizmet edemez. İcra (yürütme) bakanları hizmet ederler. Bu sefer yedi milletvekilinden en az bir bakan isteriz.

Aday adayı Uğurlu'nun Eshab-ı Kehf ile ilgili hedefi

haberine 17.05.2007 14:03 Tarihinde Mert ADAM yazmış;

Sayın Mehmet Fatih UĞURLU hakkında
Mehmet Fatih UĞURLU hakkında konuşmadan önce onu bir tanumak gerekir. Kimmiş bu adam ne yapmış. Tanımadan konuşanlar taraflı yorum yaparlar. Sayın Uğurlu
un Özgeçmişi şöyledir.1952 yılında Kahramanmaraş’ta doğdu. İlköğrenimini Kahramanmaraş Kurtuluş İlkokulunda, orta öğrenimini Ankara Atatürk Lisesinde, Yüksek Öğrenimini Gazi Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünde tamamladı. Yüksek lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F. (Kamu Yönetiminin Teşkilatlanma Yönünden Aksayan Yönleri ve Çözüm Önerileri)’nde tamamlayarak çalışma hayatına atıldı.

Müjde: Vekillerin hepsi tekrar aday oldular!

haberine 17.05.2007 10:18 Tarihinde tuğba yarpuz yazmış;

7 uyurlar
Kahramanmaraş milletvekilleri 4,5 yıldır uyudunuz.Artık kalkma vakti geldi.Bırakında artık vatana millete hizmet edenler gelsin.Bizim için ne yaptınız ki tekrar aday oluyorsunuz.Madalyalı tek şehir için parmağınızı dahi oynatmadınız.En çok milletvekili çıkaran şehirleden birisiyiz ama ama hiç hizmet görmeyen bir şehiriz.Vicdanınıza sorun (varsa tabi) ben bu memlekete ne verdim?Halk beni vekil olarak seçti Ankaraya gönderdi, ama ben 4,5 yıldır uyudum, aaaa birde uyandım ki erken seçim tekrar aday adayıyım.İşte burada durun yok öyle üç kuruşa beş köfte.Önce hak edeceksiniz sonra siz aday olmadan biz seçeriz sizi.

İŞTE ADAY ADAYLARI BORSASINDA SON DURUM

haberine 16.05.2007 23:20 Tarihinde adem magralı yazmış;

murat aras ve mustafa evliya
bu halk yanınızda

İŞTE ADAY ADAYLARI BORSASINDA SON DURUM

haberine 16.05.2007 23:17 Tarihinde adem magralı yazmış;

işte milletvekilligini hakedenler
1 mustafa evliya
2hasan belli
3murat aras
4mehmet saglam
5alpaslan kantarcı
6ahmet kuybu

Müjde: Vekillerin hepsi tekrar aday oldular!

haberine 16.05.2007 23:13 Tarihinde adem magralı yazmış;

ne müjde ama
harbiden ne müjde ama artık bu koltuk sevdasının bırakında hizmet yapacak adaylar gelsin biliyorum halk yine partiye oy vererek sizi millet vekili yapacak ama siz çekilin artık maraşta gerçek anlamda hizmet yapacak insanlar var bari onların yolunu açın maraş maraş olsun adı duyulsun.
7 kişisiniz ne olur söyleyin bu zamana kadar ne yaptınız halktan oy isterken yaptıklarınıza karşılık isteyin
maraşta inşallah milletvekili olarak
1 mehmet saglam
2 mustafa evliya
3murat aras
4 alpaslan kantarcı
5 halil aslan
6 ahmet kuybu
7 hasan belli
olurrrrrrrrr inşallah.

Müjde: Vekillerin hepsi tekrar aday oldular!

haberine 16.05.2007 22:31 Tarihinde MEHMET ALİ yazmış;

memleketimize ne yaptılar görelim?
Kendilerinden açıklama bekliyorum?
Geçmişte Ali Doğan,Mehmet Sağlam gibi olabildiler mi?Sadece Hanifi Mahçiçekin KAHRAMANMARAŞ spora yaptığı destek,başka var mı?

Uğurlu AKP'den aday adayı

haberine 16.05.2007 22:19 Tarihinde Şamil Bektaşoğulları yazmış;

Fatih Uğurlu
Uzun yıllardan bu yana Fatih beyi tanırım. Her zaman Maraşlı olarak övünç ve kıvanç duyduğumuz bir devlet ve hizmet insanıdır. Fatih beyin şehrimizi mecliste en güzel bir şekilde temsil edeceğine inanıyorum. Şehrimize yeni bir vizyonun oluşacağına inanıyorum. Bugüne kadar Fatih beyin Maraş için değerlendirilmemesini çok büyük kayıp olduğuna inanmaktayım. Fatih beyin sağlam mizacı, olgun karekteri,çalışkanlığı, dürüstlüğü, azmi ve memleketi için çalışma arzusu Maraş için büyük kazanç sağlayacaktır.

««   341    342    343   344   345    346    347    348    349    350    »»  • Google+
  • fb
  • tw
  • yt
  • rss
Gizlilik Kuralları

UYARI !
Internet sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir. Ancak; internet ortamında ise kaynak gösterilmek koşuluyla yeniden yayımlanabilir.


Telefon & Fax : +90 (344) 235 0643

kanal46.com aa  iha abonesidir.