PRESTİJ STONE 728x90
FLAŞ: DP adayı vaatte sınır tanımıyor!
04.02.2009 10:16

Bu Habere Yazılan Yorumlar

04.02.2009 Tarihinde Eklenen bu haberi Okumak için Tıklayınız. | Sizde Yorum Ekleyin

05.02.2009 12:52 Tarihinde Yasar Eryaman yazmış;

Hangi Vaadi Anlamadınız ?
Fatih kısacıkın vaadlerinde sınır tanımadığını yazıyorsunuz, eger bu haber başlığınız maksatlı değilse, adayı tanımadan bilgisizce kaleme alınmış bir yazı olarak kabul edeceğim. Yok adayı tanıyorda bilgili olarak bu başlığı koyduk diyorsanız, o zaman siz tarafsız bir gazeteci değilsiniz.
Acilen tarafsız gazetecilik tedavisi almanızı öneririm.
Bazı partilerde korku dağları sardı.
hayatta gitmedikleri görmedikleri mahalle kahvelerini gece gündüz gezer oldular. Galiba çantadaki Keklikleri kaçmış :)))
mahalle halkından yardım istiyorlar.
Ama hiç yorulmasınlar fatih kısacık diye bir aslan parçası yeri göğü titreterek Belediye Başkanı olmaya geliyor.
fossilleşmiş siyaset zihniyetinden bizleri kurtaracak inşallah.
Şafak sökmeye kaldı 54 gün.
Sözüme burada son veriyorum. tüm herkese hörmetimi sunarım.

04.02.2009 22:37 Tarihinde Mehmet Biçkes yazmış;

ALMAR ı BEN ANLATAYIM, Dileyene BELGEDE VEREYİM
Sayın Fatih Kısacık ile ilgili Almar konusundaki ilk duyumu bir arkadaştan duymuştum. Hakkında ALMAR la ilgili dedikodu var bir araştır demişti.
Doğrusuda buydu, Hemen İnternetten araştırmaya koyuldum. Alanya gazeteleri başta olmak üzere ALMAR Genel kurulla ilgili tüm dökümleri araştırdım. Bununlada yetinmedim. Direkt Fatih KISACIK 'ı arayarak Konunun mahiyetini sordum. Hemen görüşme teklif etti ve bir araya geldik Geç vakit olmasına rağmen gece geç saatlere kadar Bana ALMAR ı Ordaki pozisyonları anlattı. Sonuç ta ikna oldum Bu konu ile ilgili dökümanlarıda bana hazırlıyor. Zaten oorada resmi bir sıfatla bulunmamış danışmanlk yapmıştır.
Kısaca ALMAR Alanya Ticaret Odası ve Belediye Başkanlığı ortak girişimi olarak kurulmuş 1.180 ortaklı bir kuruluş. Bu Kuruluşun yön. Kur. Bşk. Aynı zamanda Ticaret Odası Başkanı ve Fatih KISACIK ın iş ortağıdır. Alışveriş merkezi anladığım kadarı ile Oda Başkanı ve Belediye Başkanının Siyasi gelecek için ALMARI kendi geleceklerine alat etmişlerdir. Ortaklar Tahütte bulundukları Hisse bedellerini ödemezken. ALMAR raflarında ürün satarak Pazara girmeye çalışan firmaların RAF kirası olarak vermeyi tahhüt ettikleri ödemeleri yapmayınca firma sıkıntıya girmiştir. İşte Bu dönemde Sayın Fatih KISACIK tan teknik destek istenmiş, bir süre firmayı denetleyen KISACIK, Firmanın kurtulması için, ortakların Ödeme Tahhütlerini yapmaları, raf kira bedellerini süratle tahsili yönünde insiyatif kullanılması gerektiği, ALMARDA kullanılan alım satım proğramının değiştirilmesi yönünde Yönetime rapor sunmuş,Yönetim bu rapor doğrultusunda hareket edeceği konusunda onay vermesine rağmen sadece Şirket Genel Müdürünü Görevden alarak bir nevi Gayri resmi Görevi Fatih Beye Fahri görev vermiş '' Bizi kurtar '' babından bir yaklaşım sergilemiştir. Neticede, Bir dönem sonra Oda Başkanı ile olan ortaklığını bitirmiş, Ve ALMAR daki Fahri görevini sonlandırmıştır. Bu konuda 18 aylık bir Danışmanlık hizmeti için bir miktar para kendisine verilmiş bu paranın karşılığında fatura keserek parasını tahsil etmiştir.
Bunda bir gariplik yok tur. Fatih beyin başına gelenler Yüz kızartıcı olmadığı gibi, aksine Batmasına bir nevi göz yumulan ALMAR ı bir Uzman olarak denetle ve bize çıkış yolu göster diye payelendirilmiştir.
Bunu niçin yaptım? Vebal almamak için, kafamda ACABALAR olmaması için, Dedikodulara fırsat vermemek için, İnternet elinizin altında Alanya Ticaret Odası da orada duruyor, Belediyesi de duruyor Dedikoduya değil Gerçeğe pirim vermek zorundayız. İddalar Belegeye dayanmak zorunda, ALMARIN Genel kuruluna yansımak zorunda, Basına yansıyan bile günümüzde su götürürken ben elle tutulur bir iddaya rastlamadım. Siz Rastladıysanız bana da gönderin. Bende bileyim.
Bir iddada bulunurken bira dikkatli olmak zorundayız, Günümüzde donanımlı bir insan kolay yetişmiyor.
Sayın Fatih KISACIK Alanya Kahramanmaraşlılar Derneğinin de Başkanlığını Bir dönem yapmıştır. Nereye elinizi atsanız bilgi alabilirsiniz. Benim istediğim Dedi kodu Değil Reel belgeli gerçeklerdir. Yapmayın,

04.02.2009 13:50 Tarihinde dilara yazmış;

Sayın GENCTURK
Meyve veren ağaç taşlanırmış.Toplum hakettiği şekilde yönetilirmiş,biz Sayın KISACIK'ı haketmiyoruzki!!Sayın KISACIK eğitimli,bilgili,görgülü,mütevazi,işini bilen BAŞKAN olarak seçilirse K.MARAŞ 'ı hakettiği yere getirebilecek birisi...Sayın TV yöneticiler buradan sizlere sesleniyorum artık ak koyun kara koyunun ortaya çıkması gerekmiyormu bütün adayların buluştuğu bir AÇIKOTURUM düzenlemek için daha ne bekliyorsunuz?

04.02.2009 10:40 Tarihinde Mustafa Gençtürk yazmış;

Biraz da ALMAR'ı anlatsana!....
Değerli DP adayının sınır tanımayan vaatleri gerçekten güzel....Genç parti'yi ve Cem Uzan'ı çağrıştırıyor gibi.....Ama olsun....insan hayalle yaşar derler...hayal etmeden de bişicikler olmaz ki zaten...ama dozajı da iyi ayarlamak gerekiyor. Neyse bunlar bir kenarada...Bizim isteğimiz; değerli DP adayı İlyas Fatih kısacık beyfendinin biraz da ANTALYA-ALANYA-ALMAR MARKETLER grubundan bahsetmesi....Orada yönetici iken neler yapmış, nasıl yönetim göstermiş, şirket kar mı yoksa zarar mı etmiş..biliyorsunuz iştir kişinin ayinesi lafa bakılmaz derler....geçmiş geleceğin aynası derler..bir aynaya bakalım neler var acaba?....başarılar diliyoruz kendisine........  • Google+
  • fb
  • tw
  • yt
  • rss
Gizlilik Kuralları

UYARI !
Internet sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir. Ancak; internet ortamında ise kaynak gösterilmek koşuluyla yeniden yayımlanabilir.


Telefon & Fax : +90 (344) 235 0643

kanal46.com aa  iha abonesidir.