AJANS-46
12 ŞUBAT BELEDİYESİ
AKEDAŞ
Siyaset' Uzlaştırma sanatı'
05.07.2009 05:02

Bu Habere Yazılan Yorumlar

05.07.2009 Tarihinde Eklenen bu haberi Okumak için Tıklayınız. | Sizde Yorum Ekleyin

07.07.2009 11:32 Tarihinde valide sultan yazmış;

Yok Artık!..
Yorumcu kardeşlerimin endişelerini paylaşıyorum.Ama her işinde bir uygun süresi,zamanı vardır.Dotor bey sağlam insandır.Yazılarından etkilendiğimiz bir abimiz.Gerçekleri yazmak,göstermek,(kanal46 çalışanlarına saygılar)yayınlamak,Her yiğidin harcı değildir...Doktor beyin yazdığı her bir satırın tek tek arkasında duracağına inanmak istiyorum.Ne yani bu kadar eleştirdikleri kişi ve yöneticilerin arasına mı karışacak?YOK ARTIK...Ohalde..dünyanın sonu gelmiş..Olmaz öyle şey...SAYGILAR...

07.07.2009 11:20 Tarihinde kazım kara yazmış;

DEĞİŞİM RÜZGARI
Sayın irfan bey öncelikle hayırlı olsun ben sizin daha önceki yazılarınızıda takip eden biriyim kurumlardaki sorunları ve cözüm önerilerinizi eski yazılarınızda belirmiştiniz artık bence hastalığı amaliyat edme zamanı bu yönetim bu amaliyatı gercekleştiremezse abilerin oyuncağı olurbenim size tavsiyem abilein oyuncağı olmayın sizlerde bir şeyler yapa bilirisizniz

07.07.2009 10:53 Tarihinde emre tutan yazmış;

yeni misyon
mahmut beye katılmamak mümkünmü..
ak partinin bu il yönetimide balon gibi boş çıkarsa bu şehrin vay haline zaten 6-7 yedi yılımız boşagitti..bir 6-7 yıla daha tahammülümüz yok vatandaş olarak..sayın vekillerimizin derdi yok varsa yoksa kendi popülerlekleri onun için ugraşıyorlar. hepside sbir sonraki seçimde birinci sıaryı kapabilirmiyiz derdine girmişler bile.
yeni il yönetimi vesiz irfan bey bunu düzene sokacakmısınız merak ediyorum. Yoksa yeni misyonunuz siyasette uzlaşma külttürü geliştirmekmi olacak merak ediyorum.
inşallah UMUTLARIMIZ ÇABUK SOLMAZ
işiniz çok zor.. allah yardımcınız olsun

07.07.2009 09:27 Tarihinde mustafa geçinir yazmış;

Hayırlı olsun Doktor bey:..
Demek artık sizide kaybettik.Daha evvel eleştirdiğiniz,memlekete bir çivi bile çakamıyor dediğiniz insanlara sanırım artık bir şey diyemezsiniz.Sonuçta sizde aynı partinin mensubusunuz.artık bundan sonra sanırım memleket hizmet görüyor,iyiki böyle bir partimiz var,padişahım çok yaşa gibi yazılar okuruz sanırım sizden.yeni görevinizde başarılar dileriz.

07.07.2009 00:44 Tarihinde emre tutan yazmış;

HAYIRLI OLSUN
irfan bey yazılarıınızı olabildiğince yakından takip ediyorum..hiç bı kadar yumuşak kalemle alınmış bir yazınızı görmemiştim.sizde siyasetin uzlaştırıcı şemsiyesi altına girmişsiniz..
Ama ben sizin eski çizginizi koruyacagınız kanaatindeyim..
SON CÜNLENİZDE BUNU GÖSTERİYORSUNUZ..

07.07.2009 00:27 Tarihinde emre tutan yazmış;

hayırlı olsın..
irfan bey yazılarıınızı olabildiğince yakından takip ediyorum..hiç bı kadar yumuşak kalemle alınmış bir yazınızı görmemiştim.sizde siyasetin uzlaştırıcı şemsiyesi altına girmişsiniz..
Ama ben sizin eski çizginizi koruyacagınız kanaatindeyim..
bu kanaatiminde boş çıkmayacagını umut ediyorum , çevremdeki herkesde öyle görüyor.
tabi bu sizin elinizde. kim ne yaparsa kendine yapar ve kim ne yaparsa bu memleket ve şehir için yapar.ben sizin bu şehir için bir şey yapacak ve hakkı teslim edecginiz kanısındayın.
Kaleminize saglık
yZılarınızla hep kunuşacagız

06.07.2009 18:07 Tarihinde mahmut er yazmış;

Uzlaşma sanatı
Bir önceki yorumcu arkadaşa katılıyorum.Fikirlerin çok hızlı degişikliğe uğramış doktor bey.Bu sanatıda senmi içat ettin.Bükemiyorsanız bileği gidip teprik edin.Bizler için umut olmuştunuz galiba hayal kırıklığına uğrayacagız.Gerçekten abileriniz sizi öpünce onlardaki vurdum duymazlık nema lazımcılık menfaatcilik sizedemi bulaştı.Hani bu Yönetim maraş için oluşacaktı.Vay babam vay ince hesaplara erken girdiniz anlaşılan.Bazı mihraklara ve şahıslara zaman verirseniz onlara benzersiniz elinizi acele tutun.O makamlara kimler geldi geçti.Seçimlere dahi gelemdiler yüzlerimi yoktu yoksa bu memleket için yaptıkları bişey yoktuda sardıkları belalardan dolayımı utandılar gelmediler.Sizler gelecek seçimde orda kalmayımı düşünüyorsunuz?Allah için biz varız diyebilecekmisiniz?Maraş elden gidiyor zamanınız yok .kardeşim ölü topragını bir üstünüzden atın uyanın.Yıllardan beri siz maraştasınız aksaklıkları biliyorsunuz aksaklık aramaya gerek varmı:kimler geldi kimler geçti siz enazından isimlerinizi ölümsüzleştirin.bişeyler yapın.

06.07.2009 09:47 Tarihinde ismail atar yazmış;

doktor bey
Sayın dr irfan bey sadete gel.Siz yıllardan beri bu memlekette yaşayıp aksaklıklar şunlardır bunlar kangren olmuş kesilmesi gerek diyen degilmisin.Kurumlardaki aksaklıkları bildiğinizi ve çözümlerinide siz yazmadınızmı.Yönetime girdin hatta 2. başkan dahi olmuşsun.Bak ne güzel yetki,lendirilmişsinde şimdi uzlaşma sanatınımı icraa edeceksin.Sadete gel bu yönetim gideni aratacakmı ?yoksa abileriniz sizleride öptü.Yok kardeşim geç bu hikayeyi agalar beyler yıkılmışta halk ele geçirmişte hikayesi yetti.Görelim halkmı yoksa beyler agalarmı içraat gösterin anlayalım.nen uyu nen uyu türküsüne erken başladınız doktorum.  • Google+
  • fb
  • tw
  • yt
  • rss
Gizlilik Kuralları

UYARI !
Internet sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir. Ancak; internet ortamında ise kaynak gösterilmek koşuluyla yeniden yayımlanabilir.


Telefon & Fax : +90 (344) 235 0643

kanal46.com aa  iha abonesidir.