AJANS-46
Park-Bahçe'nin ihalesi yapıldı ama!...
13.08.2009 02:52

Bu Habere Yazılan Yorumlar

13.08.2009 Tarihinde Eklenen bu haberi Okumak için Tıklayınız. | Sizde Yorum Ekleyin

18.08.2009 00:20 Tarihinde mustafa kalaycı yazmış;

KÖRLER SAĞIRLAR VE YELLE KEBAB YELLE..
Geçenlerde google arama motoruna “başarısız Daire Müdürleri” yazdım ve arama butonuna bastım.Hemen ilk çıkan sayfanın en başında ilimizin adını görünce gururlanmadım diyemem.Artık başarısız daire müdürleri sıralamasında Dünyaca Ünlü Google arama motorunda bile ilk sıralamalarda yer almak koskoca Dünyada,ülkemizde ilimize nail olmuş ne güzel.İlimizin tanıtımı açısından onca çalışma yapılırken google de bile ilk sıralarda olmak her babayiğidin harcı değil.İl Kültür ve turizm müdürümüz bu konuda bir kitap hazırlayarak ilin tanıtımı açısından çokça da bastırtarak tüm ülke geneline gönderebilir.İnternetteki sayfalara şöyle bir göz gezdirdiğimde az sonra gidecekler,yakında gidecekler,aha şimdi gidiyorlar diye bir çok da yazıya rastladım.Ama gelinen şu noktada elimizde kocaman bir Sıfır var.Aha gitti,aha geliyor gibi ifadelerle hop oturup hop kalkmanın bence hiç ama hiç gereği yok.Hani bir söz vardır” körler sağırlar birbirini ağırlar”.işin tam manasıyla şu anda bu durumla karşı karşıyayız.Memleketi yönetenlerle onun kolları, ayakları,gövdeleri,böbrekleri aynı korodan şarkı söylüyorlarsa ortaya koskoca bir körler sağırlar ordusu çıkar tabii.Tek vücut olmuş bir bedenden başka farlı bir ses çıkmayacaktır.Çok affedersinizde “aha gitti,aha geliyor” gibi kelimelerle niye vatandaşı ümitlendiriyorsunuz onu anlamıyorum.Sonuçta bir tarafımızda körler,diğer tarafta sağırlar Dünyadan bir haber bir birlerini ağırlar.Sizin kendi başınıza bu telaşınız niye.Kurumlardaki keşmekeşlik almış yürümüş,kimin umurunda,yelle kebap yelle.Dayı benim hakkımda yine yazı yazıyorlar, yelle kebap yelle.Dayı şunların kulağını çek, yelle kebap yelle.Araya senin kodaman ahbaplarını koysak yazmasalar olmazmı?, yelle kebap yelle,dayı daha uğraşacak kimler var,kimin önü kesilecek,kime iş yaptırılmayacak, yelle kebap yelle.Yiyenim sen ne çok evhamlı oldun ya.Sanane bunlardan sen benim yiğenimsin sen kebabını ye.

15.08.2009 12:00 Tarihinde Cengiz Şimşek yazmış;

HAYIRLI İŞLER CAFER BEY
Sayın Cafer Tatlıbal'ın yakınları maşallah çok hızlı. Hemen Ankara'dan bir şirket ardından K.Maraş park bahçe ihalesi. Haydi hayırlısı. İnşallah %82 oyla seçilen vekillerimiz bu eforlarını biraz da K.Maraş'ın kalkınması için harcarlar. Tabiki bu işlerden ve bağ evlerinde lak lak etmekten fırsat bulurlarsa...Cafer Bey Durmak yok ha....devam.  • Google+
  • fb
  • tw
  • yt
  • rss
Gizlilik Kuralları

UYARI !
Internet sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir. Ancak; internet ortamında ise kaynak gösterilmek koşuluyla yeniden yayımlanabilir.


Telefon & Fax : +90 (344) 235 0643

kanal46.com aa  iha abonesidir.