AJANS-46
FLAŞ: Dr. Ahmet Karslıoğlu istifa etti!
10.12.2009 10:44

Bu Habere Yazılan Yorumlar

10.12.2009 Tarihinde Eklenen bu haberi Okumak için Tıklayınız. | Sizde Yorum Ekleyin

22.09.2011 20:44 Tarihinde hüseyin karaaslan yazmış;

çalışkan
ah ahmet bey kulakların çınlasın seni sevmeyenler bile seni anıyor.adalet tecelli ediyor.arkandan ibretle iyi bahsediyor seni özlüyorlar.başhekimi başarısız bulup adam arıyorlar.şerefinle ayrıldı.n.bir açığını bulamadılar.bazı md.ler görevden alındılar. yolun bahtın açık olsun sn.karslıoğlu.

11.12.2009 12:29 Tarihinde bahtiyar özdemir yazmış;

hastane personeliyim diyen arkadaş
ben de hastane personeliyim. müstafi için daha iyidir diyen duymadım. acaba sözlerinizde bir yanlış olabilirmi? hangi birimde çalışırsınız? personel olsanız yoğun bakımların ne zaman yapıldığını bilmeniz gerekmez mi? hastane personeli olsanız müstafinin yoğun bakımları ilaçsız , malzemesiz, doktorsuz bıraktığını bilmeniz gerekmez mi?

10.12.2009 22:56 Tarihinde beyhan narlıoğlu yazmış;

Dr ahmet bey
İyi dürüst çalışkandı.Bide zayıf iradeli olmasaydı.Tuttuğunu koparsaydı.Çıban başlarını tek tek kesip çirahatları çöpe atsaydı.Kendisinden uzak olan yardımcılarla ........müdürlüğü ile mücadele edecek gücü kalmadığını rahatsızlıklar hiisettiğini çok defa duydum.Sagol ahmet bey başhekimlik döneminde bir defa olsun para ve menfaatle anılmadın.

10.12.2009 22:36 Tarihinde mustafa geçinir yazmış;

Yönetim
hayret ya başhekim dayanmıyor.Neden?Çünki başhekimlerin arkasında güçlü isimler yok.Adam canından olacaktı.Şerefiyle bıraktı takdir edilecek durum.Başkaları tarafından alınmadı.O hastanede bazı b.... y.... or......a sahip olan ve elb.... a.....a tayin edilen sonra maraşa geçi tayin olan şahsın t.....den illallah diyen baş tabip istifa etmekte buldu kurtuluşu.Şimdi bu şahsı başhekim yapın.Ahmet bey takdir edilecektir.Sırada kim var......Allah gören ve işitendir.İnsan geçmişine bir defa rahmet okudamazmı.Rahmet nasip olmayacaksa ne etsin hatip.böyle evlat yetiştirirken düşünmek gerek.Benim cocuklarımı allah ..uzak tutsun.Vakit geçmiyor diye yazdım yarası olan gocunur.

10.12.2009 22:25 Tarihinde ibrahim erkanat yazmış;

Sağlık
..................Balık başatn kokar derken atalarımız neyi kast etmişlerdir?saygılarımla

10.12.2009 21:37 Tarihinde hüseyin karaaslan yazmış;

bahadır aslan
koray koyar ben hastane personeliyim.hastaneyi birden üçüncü sınıfa düşürdü iftirasını atma ayıp ve günah oluyor sen bunun hesabını öbür dünyada veremezsin.hiç bir şey yapmadıysa yoğun bakımları açtı.sana çocuğuna lazım olabilir.allah korusun.......

10.12.2009 21:26 Tarihinde hüseyin karaaslan yazmış;

hüseyin karaaslan
sayın başhekimi acildeki bir doktor tüp bebek açacaklar rahat bırakmadı .başhekim yardımcıları adama hep köstek olmuşlar...... uzaktan seyretmiş.iki sene yine iyi dayanmış.hadi acil doktoru sen başhekim olver.döner paranıda istediğin gibi alırsın.dr.selahattin can.dr bülent mese.dr. kaan istifa etti.sırada dr.nurettin arıkan.dr.sami özgül var deniliyor.....sen uzaktan seyretmeye devam et....

10.12.2009 17:16 Tarihinde koray koyar yazmış;

kahramanmaraş a hayırlı olsun
hatalarını da yanına alıp gidebilse keşke...
kendi gidecek maraş dan. muhtemelen başka şehre kaçacak. ama yaptıkları hastaneye kalacak. sorumlulukdan kaçabilmek bu kadar kolay olmamalı. "ben istifa ettim" demekle herşey bitiyor mu? ah sistem... 1. sınıf birhastaneyi al 3. sınıf haline çevir. sonra da ben istifa ettim de kırtul. oh ne ala. bu dünyada bunun hesabını kimse sormaz ya öbür tarafda
herkese saygılar

10.12.2009 11:49 Tarihinde fatma kara yazmış;

Güle güle..
Güle güle sayın Başhekimim.Bu memlekette çalışanın, başaranın, başarılı olanın yerinin olmadığını bir kez daha bize çok acı bir şekilde anlattılar.sizi hep dürüstlüğünüzle,babacan tavırlarınızla anacağız.........Yolunuz açık olsun Başhekimim.

10.12.2009 11:42 Tarihinde nesrin kozanoğlu yazmış;

Sağlık Nereye Gidiyor.
Bir vekilde çıkıp kardeşim kim size baskı yapıyor....................diye soran yok.Hoş, niye sorsunlarki.......ama gidilen nokta çok kötü. gidişat kötü.Dr.selahattin can, Dr.Bülent Meşe, Dr.Ahmet Karslıoğlu ve adı aklımıza gelmeyen daha niceleri.. Ortak bahsettikkleri konu baskı,soruşturma,sindirme vs.

10.12.2009 11:23 Tarihinde emre tutan yazmış;

HAYIRLI UGURLU OLSUN
......Dr. bey kararını vermiş zaten siz vatandaşa hizmet edecek birini bulamıyormusunuz ki bu kadar zaman kaybı oldu.2010 saglık için atılım yılı olsun.. hizmet edeceklerin önünü açalım.tüm vekiller artık saglıga bir el atsa iyi olacak yoksa başta saglık personeli arkasındanda vatandaş... yürümeye başlayacak bu gidişle. memelekete gelmiş bir yetişmiş maraş evladını hastanede barındıramadık Anterpliler bize gülüyordur şimdi..yine hastalar antepteki özedl hastaneye akın edecek..
ne diyelim yazıklar olsun..

10.12.2009 11:08 Tarihinde Nazar Berker yazmış;

Sırada Kim Var.
bakalım daha K.... İ.... 'ndan daha kimler kaçacak.

10.12.2009 10:59 Tarihinde mustafa kiraz yazmış;

BU KIYIM NİYE..
Günlerdir,aylardır bakıyorum teşkilatta huzursuzluk diz boyu.İstifa eden edene..........Huzursuzluk almış başını gidiyor.Kardeşim bu....teşkilat ne kadar bozuk bir teşkilatmış diyesi geliyor insanların.ama diğer taraftan insanlara şifa dağıtan onların sağlığı için can siparane çalışan doktorlarında soruşturmalık ne halleri var diye düşünmedende edemiyor insan.O zaman Cumhuriyet tarihinde ilk defa bu kadar soruşturmayla gündeme gelen (bir kurumun) başındakileri bir soruşturmak gerek bence.bu bence ama en iyisini yine vekillerimiz bilir. Baştaki insan vazgeçilmezlerindendir diyor insan kendi kendine.doğrumu beyler?....  • Google+
  • fb
  • tw
  • yt
  • rss
Gizlilik Kuralları

UYARI !
Internet sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir. Ancak; internet ortamında ise kaynak gösterilmek koşuluyla yeniden yayımlanabilir.


Telefon & Fax : +90 (344) 235 0643

kanal46.com aa  iha abonesidir.