PRESTİJ STONE 728x90
Elhakümüttekasür…...
14.03.2012 12:06

Bu Habere Yazılan Yorumlar

14.03.2012 Tarihinde Eklenen bu haberi Okumak için Tıklayınız. | Sizde Yorum Ekleyin

30.03.2012 00:13 Tarihinde mustafa geçinir yazmış;

haklı serzenişler
Bir sendikanın başkanı sağlıktaki bu eş dost hemşeri (Afşınlılık) ilişkisi içerisinde yapılanmaya baş kaldırmış.haksız atamalardan ve tayinlerden şikayetci olmuş.sendikalar arasında ayrımcılık yapıldığından bahsediyormuş.valiliğe giderek müdürünü şikayet edecekmiş müdürü ile karşılaşmış.konuşalım demiş.konuşmuşlar ama bir netice alamamış sendika başkanı.p.tesi günü şikayet için gidecekmiş.şuan sağlık müdr yardımcıları dahil şube müdürleride bu senin benim adamım şeklindeki yapılanmadan memnun degilmişler.memurlar arasında ayrım yapan idareci 657 sayılı kanuna göre suç işlemiş sayılıyor deniliyor.bir kısım yönetici müdürün memurlar arasında farklılık gözetmesini yargıya taşımaya hazırlanıyorlar diye konuşuluyor.

29.03.2012 22:15 Tarihinde mustafa kalaycı yazmış;

dündar bey güzel konulara değinmiş.
sağlık müdürlüğü sağlık degil savaş alanı gibi.bir grup oturmuş papatya falına bakıyor.gidecek gitmeyecek diye.kim bu işi yapabilir bu işin ehli kim diye bakan yok.abid bey ve gökhan bey kurum içinde sevilmeye başlanılmış ve çalışma hırsı olan arkadaşlardı.bu arkadaşlardan gocunan bence çok dar düşünmesinden kaynaklı.ufku yok.bu insanlar köstek degil yapıcı bir göstergeleri varken kapı dışına itilmeleri bence birileri başarısızlıktan korktukları için halef selef durumu yaratmaktan korkmuştur.şuy ana kadar gördüğümüz bir durum var sağlıkta yeni atanan arkadaşımız ve ekibi başarısız ve sevimsiz olduklarıdır.bu şahsi görüşüm ama kurum daki çalışanların ifadesini yazmış oluyorum.

28.03.2012 11:21 Tarihinde dündar temiz yazmış;

sayın irfan bey
yazınız güzel anlayana tabii.biri kalkmış bana tüm yetkiler devredi benim yaptım işler siyasiler kabul etmek zorunda diyormuş.bu nasıl bir hesap.bir vekilin odasına otur orda planlar yap.diğer vekillerin il-ilçe başkaqnının hiç haberi olmasın.kalk sonra bunu hemen uygula.sıtkı beyin adamı lduğu söylenen müdür yardımcısını odasına çagırmış kendine yer begen yoksa dışarda kalabilirsin hadi halk sağlığı boş oraya tavsiye yazısı yazacagız seni yazarım diyerek abid beyi postalıyor.sonra gökhan beyi çagır rahatsız olduğunu söyleyerek hastane başhekimi olarak gönderecem diyor gökhan bey posta koyuyor ben burdayım sen gönder diyor ve y.rama bey arka çıkıyor paşam bidaha yerüstüne yıkılıyor.genel sekreter olmak için paşamın yaptıklarını bozan nedim abi hastaneyi faal hale getirmesinin başarılı olmasından rahatsız olan ii paşam ikinci darbeyi yiyor.yakın arkadaşı olan afşın müdürünü halk sağlığı müdürü olarak atamak istemesi ve bastırması sonuç vermemiş.sevde hanımın akrabası süleyman beyin ismi tavsiye yazılmış.eee sayın vekiller sağlık müdürlüğü yardımcılığı için il müdfürünün dehli olmasına arkadaşlarına makam sunmasına karışmıyorsanız neden halk sağlığı müdürünün atamasına karışıyorsunuz.bu nasil perhiz.eş dost akraba hemşeri müdürlüğüne dönen kurumun içinde yapılaşan bu kadrodan yarın en büyük darbeyi siz yiyeceksiniz.

23.03.2012 00:56 Tarihinde emre tutan yazmış;

CAN ALICI NOKTA
diline saglık irfan bey yine can alıcı noktaları yakalamışsın.
Nitekim onu, yakın bir gözle göreceksiniz. Sonra, o gün nimetlerden hesaba çekileceksiniz.

herhalde siyasilerimiz bu yorumada sinirlenmeyeceklerdir.allahın ayetleriyle cevap vermiş.%80 oy almış müslüman muhafazakar bir ilde verilecek en güzel en kısa en alıcı yazı ve yorum olmuş.
diline saglık.
ANlayanlara

22.03.2012 15:22 Tarihinde suzan yazmış;

ha gayret
malüm müdürü alt eden kişiler sırtlarını dayadıkları siyasiler tarafından iii paşaya kurban verildiler.işte böyle siyasilerden dost olmayacagı görüldü.yarın sıra kimde iii paşam sıra sende.saydım sıra sende kaldı.a... bey dirayet göstermedi beni siyasiler getirdi onlar isterse giderim demedi.abisi s... beyi aradı çekiliyorum dedi abiside alalalal dedi.tebkisi bu kadar.g... abim sabahleyin başbaşa müdürü ile görüştü reste rest dedi.o hastaneye gönderecem dedi g... diretti ben gitmiyorum sen gönder dedi.davulcu abdal halil aga gibi dimdik durmaya çalışıyor.abdal halil aganında arkasında kimse yoktu o allahına güveniyordu.

22.03.2012 14:04 Tarihinde nesrin kozanoğlu yazmış;

inanmıyorum olamaz.
zaman değiştimi.yorumcu arkadaş siz bunları kaynagından duymuşsunuz.çalkantı belirsizlik personel geçmiş yönetimi arıyor inanın.inanılacak gibi degil malüm müdürü arıyor kurum.telefon elde arka odadan hiç çıkmıyor.bu kadar gizli görüşme olmaz.sayın eski başhekim sağlık müdürü ve nihayet vekil olan abimiz kendisinin en yakın çalışma arkadaşlarının müdürlükten kapı edilmesini hazmedebiliyorsa bizde hazmederiz.il başkanının kefil olduğu ve vekil aday adayı olan kitap yazarı kardeşimizinde kapı dışarı edilmelerini hazmediyorsa bizde ederiz.....tv ortaklarından kardeşimiz bir vekil kardeşini işe ve iyi konuma getirmesiyle birlikte elden kaçan il müdürlüğe tekrar kavuşması kafaları karıştırdı.menfaatmi ilin gelecegimi.bu ili düşünen kimse yokmu.il müdürü eş dost siyasiler al ver eglenelim günümüz geçsin düşüncesinde olduklarını bu halk hala anlayamadı.

21.03.2012 23:22 Tarihinde cetin yazmış;

güzel bir yorum.
Bilgilendik.irfan hoca neden bilmece gibi yazı yazdı.hadi kadın doğ.baş hekim yardımcısı i.. beye arka çıktı destek verdi.bombanın büyüğü geliyor tabibler odasının iki üyesi sağlık müdür yardımcısı idi.ama kanaatime göre g... beyi devlet hastanesine a... beyide halk sağlığı mdlüğüne göndermişler.bunları siyasiler görüşüp atamasına onay vermedilermi.şimdi bu siyasiler nerdeler.hadi bunları hep rakip gördü gönderdi getirdiği kişiye bakın ismalım ve başka partili biri.ismalım sıtkı beyi ne yapmıştı önünü tıkamıştı şimdi sıtkı beye karşı yapılan bu hareket sonucunda sıtkı beyi bitirirmi bitirir.inandırıcılığı ve hiçbir etkisinin olmadığını kendiside bizlerde kabul etmiş oluruz.Yeri geldiğinde yeri musait olduğunda sıtkı beye sorum olacak.Sayın vekilim il müdürümü yoksa vekilmi güçlü.bu güç manevi olarak.bir müdüre gücü yetmeyen vekilin genel müdüre müsteşara ooo boş verelim karıştı.

21.03.2012 10:33 Tarihinde tayfur batı yazmış;

ELHAKÜMÜTTEKASÜR' SURESİNİN ANLAMIDA BENDEN:
Elhakümüttekasür Suresi Okunuşu
Bismillâhirrahmânirrâhîm.
Elhâkümüttekâsür. Hattâ zürtümülmekabir. Kellâ sevfe ta'lemûne. Sümme kellâ sevfe ta'lemûn. Kellâ lev ta'lemûne ılmelyekîn. Leterevünnelcehîm. Sümme leterevünnehâ aynel yekîn. Sümme letüselünne yevmeizin aninne'îm.

Anlamı:
Rahman, Rahim olan Allah'ın adıyla.
Çoklukla övünmek sizi oyaladı. Mezarları ziyaret edinceye, ölünceye dek. Hayır, ileride bileceksiniz. Yine hayır, ileride bileceksiniz.. Elbette cehennemi görürsünüz. Nitekim onu, yakın bir gözle göreceksiniz. Sonra, o gün nimetlerden hesaba çekileceksiniz.  • Google+
  • fb
  • tw
  • yt
  • rss
Gizlilik Kuralları

UYARI !
Internet sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir. Ancak; internet ortamında ise kaynak gösterilmek koşuluyla yeniden yayımlanabilir.


Telefon & Fax : +90 (344) 235 0643

kanal46.com aa  iha abonesidir.