AJANS-46
GÖRÜŞ: Sağlıkta taşlar yerine oturdu mu?
19.05.2012 12:51

Bu Habere Yazılan Yorumlar

19.05.2012 Tarihinde Eklenen bu haberi Okumak için Tıklayınız. | Sizde Yorum Ekleyin

21.05.2012 19:46 Tarihinde kahraman emmioğlu yazmış;

AFŞINLI OLMAK VE LIYAKAT
Öncelikle Sayın Fiskeci ALLAH size ve sizin gibi kişileri başımızdan eksik etmesin.
Maalesef Sağlık camiasında yapılanlar gerçekten popülist bir uygulama yapılıyor. Afşinlı arkadaşlarımızdan göreve getirilenler fazla evet, göreve gelebilirler de ancak göreve getirilirken LİYAKAT durumu gözetilmemesi gerçekten çok kötü. İlçe hastanelerine bile yapılan atamaların hepsi hayal kırıklığı ve yanlı olarak yapılmıştır maalesef. Bu memleket her zaman LİYAKAT sahibi olmayan yöneticilerden çekmiştir. Şehir hastanesine gelen başhekim ve müdür bakkal dükkanı versen batırırlar maalesef, yardımcıları biraz işten anlıyor da işler yürüyor bir türlü. ALLAH bu memlekete yardım eylesin. Memleket çocuğu olduğum için utanır oldum.

21.05.2012 11:34 Tarihinde sercan iyigeceler yazmış;

DAHA YOLUN BAŞINDAYIZ...
Arkadaşlar çok güzel yazmışlar. Şunu göremiyorlar yalnız. Sendikanın üzerinden müdüre vuruyorlar. Sizce paşa bakanlığı göz ardı ederek böyle bir açıklama yaptırabilir mi??? Şuda var. Paşa sivil toplum,meclis, bakanlık hepsini yönetiyor mu sizce? Güldürmeyin beni... Nedim bey son kale demiş bi arkadaş... neyin kalesi. hepimiz bir değilmiyiz. Ne ispatlamaya çalışıyorlar. Haaa şunuda duydum ki ; açıklamadan dolayı, müdürlük dahil herkes rahatsız olmuş. Bence sendika en iyisini yaptı, açıklama yapmakla.Zaten sular kaynıyormuş herşey ortaya çıkmış olur.

21.05.2012 09:58 Tarihinde mustafa kalaycı yazmış;

BABA BANA BALON AL.
Sayın Yazarı tebrik ediyorum.Gerçekten bir çok kişinin söyleyemediği yazamadığı şeyleri yazmış.İşte yazarlık bu dur.Sağlıkta ki olaya da gelince.Önce vekiller kendi aralarında anlaşamıyor.Yazıda da bahsettiğiniz üzere eğer müdür sadece bir vekile uğrayarak gidiyorsa,ondan emir alıyorsa bu birazda o vekilin suçu değil mi sizce.Diğer vekilleri hiçe saydırmak değilmi.Bu ğün başkalarını hiçe saydırır san iki gün sonra başkaları da seni saymaz.Üstelikte bu siyasi etiğede sığmaz.Bunu gören Maraş Halkı senide saymaz.Hoş o vekili hiç tanımadan partiye oy verdiler.Ama oraya taşıdıkları insanları çok iyi biliyorlar.

21.05.2012 09:21 Tarihinde ismail atar yazmış;

TAŞ ATAN MI VAR Kİ..
K aç deli kuyuya taş ettı ki bir akıllı çıkarsın mehmet bey. iyi güzel söylemişsinizde bunları dinleyenler kimler. gerçi siz gündemi ben belirlerim havasında yazı yazıyorsunuz ama bunları dinleyen oldugunu sanmıyorum. tam sizin dediğiniz gibi VALLAHİ DE BİLLAHİDE CAMİA REHA HÜDAİOĞLUNU MUMLA ARIYOR ŞİMDİ. ama bunları en yetkili vekil bile duymaz siz bilmezsiniz birini tuttumuydu sonuna kadar tutar kendisini kuyuya çekse bile..neyse kendi düşen aglamaz saglık camiası bu iii paşam denilen şahsı taaa çorumlardan bulup getirdi. bulunnaz bursa kumaşıyudı yaa.. bakanlıkda öyle diyormuş duyduguma göre. had i hayırlı....müdür.

21.05.2012 09:07 Tarihinde emre tutan yazmış;

HANGİ TAŞ.
ben memelekette bir taş bilirim MEMET TAŞ
O Bu konulara girmiyorsa taş falan yoktur ortada bakı8n bu yazılanları mahir vekilimizde kulagının arkasıyla dinliyordur. gerçi bu gidişle maraşa giremez hale gelecek bu vekiller ya neyse önceki dönemde herkes cafer beyi eleştiriyordu buyrun eleştirin bakalım kimsenin gıkı çıkmıyor. ama fiske taşına iyi vurmuş bilgileri mehmet abi tüm bilgileri nereden almışsa hepside dogru gerçekleri yazmış. tabi anlayanlara kimler anlıyor seçim kazanan başkanımız neler yapacak ileriki günlerde görecegiz. iiiii paşam kösesinden olanları seyrediyor. afşinlıları seviyor.

19.05.2012 23:17 Tarihinde HAKAN TATLI yazmış;

AFŞİN LİYİM GURUR DUYUYORUM
YA AFŞİNLİLERDEN BİR YARAN VAR YADA BUNU SANA BİRİ YAZDIRIYOR.GAZETECİYSEN İCRATLARINI ELEŞTİR AMA HİÇBİRŞEY BULAMADINDA AFŞİNLİ OLMASIMI SENİ GERDİ DİĞER ÇALIŞANLARDA AFŞİNLİ OLABİLİR NE VAR BUNDA BU İŞ EKİP İŞİ YAZIK YILLARDIR BU MEMLETTE KUZEY KAZALARI DIŞLADINIZ BİR DE SİZ GAZETECİSİNİZ GÜYA BU MİLLET SİZİN YAZIRINIZI OKUYOR BUNU BİR AFŞİLİ OKUSA ELEŞTİRİLERİNDE HAKLI YÖNLERİN BİLE OLSA ZORUNA GİDER. BEN AFŞİNLİYİM ZORUMA GİTTİ BENCE TÜM AFŞİNLİLERDEN ÖZÜR DİLEMENİZ GEREK. AFŞİNLİYİM SEN ÜZÜLSENSDE AFŞİNLİYİM VE TÜM AFŞİNLİLERE SENİ ANLATACAĞIM BU SAYEDE SENİ BİLMEYEN AFŞİNLİ KALMAYACAK. HAKAN TATLI

19.05.2012 23:03 Tarihinde mustafa kalaycı yazmış;

harika sağlığın durumunu anlatmışsın
Reha beyi gerçekten kurum arıyormu arıyor.Bir olaya şahit oldum bir başhekim müdürle konuşuyordu müdür el altından başhekimi tehdit ediyordu.Başhekimin arkadaşı müdür aleyhindeymişde başhekimle oturup kalkıyor samimilermiş.başhekimi kullanıyormuş.ayıp ayıp sen ne bilin kendince.devrişin fikri neyse zikride aynı olur.sen menfaatinle dostuğu karıştırsanda o şahıslar birbiri için çok şeylerini feda ederler.iii paşamın içraatları yanlış uygulamaları sonucunda hastanelerdeki idare ve işleyiş karışmıştır.zamanı geldiğinde olacak işleri menfaat gereği öne çektiği söylentileri göz ardı edilemez.bana göre kurumdaki karşıkllığın tek sebebi iii paşadır.genek sekreterlik hayaliyle yanıyor.bahsedilen vekilimzin ismini heryerde anması kullanması vekilimize zarar veriyor kanaatindeyim sayın vekilimiz muhakkak uyarılmalıdır. vekilimizin böyle küçük kıytırık işlerle işi olmaz türkiye vekilimizi yıpratmaya kimsenin hakkı yok.nevzat bey belediye başkanlığına aday olursa çok zararı olur kanaatindeyim.teşkilatın kararı diye birilerini korkutmaya çalışan kişinin icraatından teşkilatın en son haberi olduğunu gökhan bey abit bey olayından bilmeyen kalmadı.dikkatli olalım hizmeti baltalayanlara destek olmayalım.hizmetin önünde kendi menfaatlerini göztenler açıkca ortadadır.  • Google+
  • fb
  • tw
  • yt
  • rss
Gizlilik Kuralları

UYARI !
Internet sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir. Ancak; internet ortamında ise kaynak gösterilmek koşuluyla yeniden yayımlanabilir.


Telefon & Fax : +90 (344) 235 0643

kanal46.com aa  iha abonesidir.