AJANS-46
Erkoç, Büyükşehir Belediye Başkan adayı olacak mı?
27.09.2012 03:02

Bu Habere Yazılan Yorumlar

27.09.2012 Tarihinde Eklenen bu haberi Okumak için Tıklayınız. | Sizde Yorum Ekleyin

28.09.2012 09:03 Tarihinde bertiz üzüm yazmış;

yazar kardeşim bu memlekette adammı kıtlığı var.
Bu zatı muhteremler allah gecinden versin ölene kadar koltukta oturmalarımı gerekiyor.görevleri sona ermiş geçmiş bile.ayak uyduramamışlar.bilboardlara bak kocaman kocaman reklam halk ne diyor bilmiyorlar.h.s.devletin tanıdığı fakire fukaraya verilmesini istediği yardımlar dahi torpille veriliyor.ceplerinden 1 lira cıksa 1gün uyuyamazlar.il başkanı elimize ne verdi onu kendisine verleim.kendinin maddi durumu ve nereden nereye geldiği malüm.sayın.... hes zengini olduğu yazıldı cizildi sulalesinin kara kaşı içinmi hesleri aldı.herkes kazanını doldururken fakir fukara kömürle bulgurla avutuluyor.bunlar hasbelkader başkan oldu ama büyükşahir başkanlığını allah korusun.adamlara iyi bakın kibir yağıyor yüzlerinden.allah kibirlileri sevmez.

27.09.2012 22:54 Tarihinde beyhan narlıoğlu yazmış;

Yorumcu kardeşim duyguların zirvede.
Bu memlektte 10 yıl iktidarda olacaksın hemde görülmemiş bir şekilde bir iktidar.bu memlekette o kadar iş yapacaksın ki adın kitabeleşecek anasından doğan çocuk il başkanının ismini söyleyecek heyhat.geçmişteki ilbaşkanlarını çamla çıra ile arıyoruz.bunlar yetkiyi atanmış yanlış içinde olan müdürlere bırakma acizliğini gösteren başkanlardır.il başkanı varmı yokmu diye hergün sorgulamalar olacak.varlığı ile yokluğu hissedilmiyorsa atın gitsin derler.il başkanınız bu memlekete ne yaptı belediye başkanınız ne yaptıki aralarında yarış oluşturuyorsun.bırakında iş yapacak vatandaşın hizmetkarı olacak birileri aday olsun.sıtkı beye halkın vakili dedik ne oldu.kendi kurumundaki olana bitene ses cıkaramadı hatta atanmış il müdürü sıtkı beyin sağ kolu olanları tek tek harcadı sesimi çıktı.o yüzden bu başkanlardan memleketimize hayır yok.hayırlı olacak başkjasıdır.başbakanımzın hatırına verilen emanet oyların hesabını aslında sormak gerek.

27.09.2012 15:12 Tarihinde Mustafa Gençtürk yazmış;

Başkan Erkoç yanlış yapıyor!..
Neden olmasın..Bence; Kahramanmaraş'ta büyükşehir belediye başkan adaylığını ençok hak eden isimlerden birisidir sayın Erkoç. parti kuruldugundan bu yana teşkilatın içerisinde. merkez ilçe başkanlığı yaptı. şu anda il başkanı. tamı tamına 10 yıldır ak parti yöneticisi. neden olmasın ki..Kaldı ki Sayın Erkoç ile Sayın Poyraz, 12 haziran genel seçimlerinde milletvekili aday adayı olmayarak bence büyük hata yapılar.hatta bu iki ismin düşmanları bile 'bunların vekil adaylığı hakkı' dediler bu memlekette. her ikisi de eğer aday adayı olsalardı mutlaka ve mutlaka listeye konurdu. birisi 15 ağustos 2002'den bu yana belediye başkanı diğeri ise 10 yıldır partinin üst yönetiminde. eğer bunlar aday adayı olupta yazılmasalardı ak partinin inandırıcılığı kalmazdı. okadar emek ver zaman ver, para harca ve milletvekili aday adayı olama. böyle şey olmaz.bence erkoç bal gibi de büyükşehir belediye başkan aday adayı olmalıdır. neden olmasın ki. eğer olmaz ise 12 hazirandaki gibi büyük bir yanlış yapar. benden hatırlatması. hem bizler yıllardır bir mühendis belediye başkanımız olsun istemiyoruz mu?  • Google+
  • fb
  • tw
  • yt
  • rss
Gizlilik Kuralları

UYARI !
Internet sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir. Ancak; internet ortamında ise kaynak gösterilmek koşuluyla yeniden yayımlanabilir.


Telefon & Fax : +90 (344) 235 0643

kanal46.com aa  iha abonesidir.