AJANS-46
Anketlerden “kaldırım” çıktı…
10.11.2012 01:31

Bu Habere Yazılan Yorumlar

10.11.2012 Tarihinde Eklenen bu haberi Okumak için Tıklayınız. | Sizde Yorum Ekleyin

11.11.2012 20:50 Tarihinde kerim kurt yazmış;

23 yıldan beri
bu memlekette yaşıyorum.belediyeyecilik alanında bir çalışma görmedim.göz boyama hazır parklar yeşil alan lar ortadaki refüjler kaldırımlar.her yıl trapzon caddesi kaldırımları boyanıyor hemen değişiyor Antebe bakın gözünüz açılsın malatyaya bakın ruhunuz açılsın kayseriye bakın ufkununuz gelişsin siz maraştaki belediyeciliğe belediyecilikmi diyorsunuz.bu hava iklim doğal güzellik ve barajlar başka illerde olsa cennet yaparar cennet.hassan sabbahın cennetini biliyormusun işte o yalancı cennet olur maraş.ama bu seçmene göre başkan ancak bu kadar olur.siz hala anap döneminde bırakıldıgınız gibi şeker derede yaşıyorsunuz.bide sayın nevzat beyi denyin yan gelin yan yatın.

11.11.2012 20:27 Tarihinde coskun cesur yazmış;

SAĞLIK PROPLEMİ VAR.
AYNI YAZAR DEĞİLMİYDİ POYRAZ ESTİREN?
ÇALIŞMALARI DEĞİL DE DİREK ŞAHSI HEDEF ALAN YAZILAR NEYİN İNTİKAMINI ALMAYA ÇALIŞIYOR MERAK EDİLMEYECEK GİBİ DEĞİL.

11.11.2012 13:14 Tarihinde Aykut YORULMAZ yazmış;

Her şey göz önündedir.
Şu son yazını okuduktan sonra senin şöyle bir geçmiş yazılarına baktım. Sayın Mustafa Poyraz'ı öven yazılarınızı inceledim. Ta ki Başkan Beye yapılan o saldırıya kadar, saldırıdan sonra tam bir U dönüşü yoksa siz o gün Başkan Bey'in yeniden göreve gelemeyeceğini hesap edip, sayfayı mı çevirdiniz yoksa menfaatiniz mi zarar gördü anlayamadım. Gelelim Kaldırım meselesine,K.Maraş artık Büyükşehir oluyor. Her şeylere standart geldiği gibi kaldırımlara da geliyor ve Bu değişimi Belediyemiz sağlıyor. Ben Sana Sayın Mustafa Poyraz'ın yaptığı hizmetleri (Karasuyu, Sosyal Belediyeciliği,Yeşil anlanları, Çevre yollarını,Aksu çöğlüğünün ıslah edilip yeni alanın yapılması gibi bir çok hizmetler) bunları sen çok iyi biliyorsun ve Düne kadar sen yazılarında BU HİZMETLERİ ANLATIYORDUN. Şimdi ne oldu. Arkadaş K.Maraş sizin gibi gece başka gündüz başka kalemler yüzünden iflah olmuyor. Siz bu şehre iyilik yapmıyorsunuz. İyi ki bu şehrin vekillerini ve Belediye Başkanlarını senin gibi insanlar seçmiyor. K.Maraş Halkı kendine yapılan hizmetleri Muhakeme edecek durumdadır. Her şey göz önündedir. Senin değişkenlik gösteren kalemine ihtiyacı yoktur.  • Google+
  • fb
  • tw
  • yt
  • rss
Gizlilik Kuralları

UYARI !
Internet sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir. Ancak; internet ortamında ise kaynak gösterilmek koşuluyla yeniden yayımlanabilir.


Telefon & Fax : +90 (344) 235 0643

kanal46.com aa  iha abonesidir.