AJANS-46
Abdülhamithan Camii’ne inceleme
13.11.2013 07:34

Bu Habere Yazılan Yorumlar

13.11.2013 Tarihinde Eklenen bu haberi Okumak için Tıklayınız. | Sizde Yorum Ekleyin

14.11.2013 00:23 Tarihinde Ahmet aslan yazmış;

Bu incelemeden. Bisey çıkmaz.
Bu incelemeden. Bisey çıkmaz. İmam ne müftü takar NEDE müfettiş. Benden söylemesi. Sonuçta bu isler burada yapılırken müftülüğün de haberi vardı. Valla Bu mübarek cami Yeşilçam'a dondü. Dükkanlar peşkeş çekildi.. .. zadelerin eline gecti. Caminin imam Tanrı olmak istiyorda biz ona kul olamayız. Şimdi birde hayali varmış. Kankası 12 Şubat belediye baskani olmuş. Bu da sözde icazet vermiş. Allah bunlara fırsat vermesin insallah.. Ağızları sulanıyor ama nafile.. Biraz haysiyeti varsa emekli olur.. Gider oğlu ve kardeşine rakip bir matbaa , bildiği işı kurar.. Ama kovsan gitmez.. Hadi yerini değiştirsin müftülük .. Mümkün mü.. Versinler bir mahalle camisine bakayım. Ama bisey çıkmayacak. Bakın görün.

13.11.2013 20:14 Tarihinde Ayşegül Serdendeçti yazmış;

Allah rızası için,çoluğunun çocuğun
Allah rızası için,çoluğunun çocuğunun mürüveti için Adil ve tarafsız inceleme sürdürülsün, Ateş olmayan yerden duman çıkmaz şüphesiyle ipek böceği hassasiyeti ile soruşturulsun, Hiç kimse şaibe altında kalmasın Kahramanmaraş Müftülüğü tarafsız olmayabilir; Müftü bey her yere caminin imamı ile gidiyor üstelik imam önde Müftü arkadan geliyor. Herşey tarafsız olsun taraf olan bertaraf olsun.  • Google+
  • fb
  • tw
  • yt
  • rss
Gizlilik Kuralları

UYARI !
Internet sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir. Ancak; internet ortamında ise kaynak gösterilmek koşuluyla yeniden yayımlanabilir.


Telefon & Fax : +90 (344) 235 0643

kanal46.com aa  iha abonesidir.