AJANS-46
Adaletin Bu Mu? Adalet Ve Kalkınma Partisi..
26.01.2015 04:13

Bu Habere Yazılan Yorumlar

26.01.2015 Tarihinde Eklenen bu haberi Okumak için Tıklayınız. | Sizde Yorum Ekleyin

29.03.2015 21:13 Tarihinde cankurt yazmış;

Başkan H.G de takıldı
Başkan H.G de takıldı kaldı bence

10.02.2015 10:59 Tarihinde Ekrem Erdemli yazmış;

Yanlış yapmışsın Kamalı (zade)
Yanlış yapmışsın Kamalı(zade) Belediyenin ihaleye çıkardığı Şelale park ihalesi içindeki kiracı çalıştırırken yani boşaltmadan ihale yapmış ihaleyi aldığı halde riyaset onamamış yine içinde otururken tekrar ihale yapmış bu sefer bir başka firma almış iki katına bu arada içinde oturana akıl vermişler. Hemen İL BAŞKANI Avukat olarak tutularak Belediyenin Avkatının ve Belediye Başkanının Hukuki zekasının üstünlüğünü kullanarak ihaleyi iptal ettirip tekrar eski çalıştıranlara teslim etmişlerdir. Bu böyle olurken,seni hukuka uydrup tahliye etmlerinin sebebi anlamıyorum intikam desem sen onlardan daha çok AKP idin. Bu çapsızlara körü körüne bağlanmanın mükafatını almışsın hayırlı olsun...

07.02.2015 09:02 Tarihinde Ayyüce Gençtürk yazmış;

Cengiz efendi 13 yıldır...
Cengiz efendi 13 yıldır bu ikdidarın her türlü savunuculuğunu yapıyor, gelen müşterilerden bile Cumhurbaşkanlığı seçiminde oy istiyordun bir esnafa yakışmayacak şekilde. Aldın mı şimdi Dalkavukluğun karşılığını? Ama sabret 4 ay kaldı çok sevdiğin iktidarın gitmesine Hitlerinde iktidarı 13 yıl sürmüştü (1933-1945) AKP de (2003-2015) bu da 13 yılda Finis

02.02.2015 21:54 Tarihinde Cengiz Kamalı yazmış;

TEŞEKKÜRLER Kıymetli dostlar
TEŞEKKÜRLER Kıymetli dostlar gerek telofon ile, gerek yorumlarınız ile bizleri arayıp üzüntülerini paylaşan tüm herkese; Danışman arkadaşlara, Bürokrat dostlara teşekkür ederek bu acımasız zalimliğin imtihanı tez bitsin.

02.02.2015 21:30 Tarihinde Fatih Elbesil yazmış;

Kamalı bey yazınızda bahsettiğiniz...
Kamalı bey yazınızda bahsettiğiniz "Topuğunuza Diken batsa"beni arayacaksınız diyen vekil Sıtkı Güvençtir. Bir seçim konuşmasında beyan etmştir. Ayrıca "Topuğunuza" değil, "İtinize diken batsa" demiştir.Bunun cep video kaydı Belediye eski meclis üyesi F.K cep tel. kayıtlıdır. Sen kibarlığından yazmışın.

02.02.2015 13:17 Tarihinde Ekrem CULFA yazmış;

Sayın Cengiz KAMALI bu memlekette...
Sayın Cengiz KAMALI bu memlekette bugüne denk neler oldu neler geçti ise neler yapana neler geçirene değil olanın hepsi gariban fukaraya oldu . Bu memlekete de bugüne denk bir şey yapılmadı . Bir şeyde yapılmaz görüşündeyim . Yandaşçılık rantçılık taraflı olma kararlarından vazgeçmedikçe memlekete hiç bir şey yapılmadı ve yapılmaz .Gaziantep Belediye Başkanımız Fatma Şahin 5, köprülü kavşak işlemine başlamış. Bizim memlekette imar yoluyla rant peşinde . TŞK.

01.02.2015 12:07 Tarihinde Hanifi Narçiçek yazmış;

Sn. Cengiz bey öncelikle geçmiş olsun
Sn. Cengiz bey öncelikle geçmiş olsun sen bu kadar yatırım yapmışın, bunların üstüne bir bardak su iç. Bunlar; Babandan kalan zeytinliği yarın kendi yandaş birine peşkeş çekerler bir fatiha bile okumazlar. Onlar trilyonları koyacak yer bulamasın, sende bunlara yaptığın dalkavukluğun mükafatını görüyorsun, Birine körü körüne bağlanmanın cari hesabı böyle olur işte.Sen hala anlamadınmı Yeni Türkiyede, Türklere yer yok!

27.01.2015 17:38 Tarihinde Harun Hamzaoğlu yazmış;

Sayın Kamalı,
Sayın Kamalı, Bu adamlara fırsat vermek gibi bir gaflette bulunmuşsunuz. Onlarda fırsatı ganimet bilip, ekmeğinizle oynamışlar. Yazınızda belirttiğiniz gibi sadece size hareket yapmaları da çok acı. Size geçmiş olsun dileklerimi iletirken, hukuk önünde mücadele etmekten vazgeçmeyin diyorum. Ayrıca geçmişten beri bu kişilerin pek çok yanlışını görmenize rağmen partilimdir diye ses çıkarmadınız !!! Bugünde aynı mantıkla şu andakiler size sahip çıkmayacaktır. Her şeyi başı hak ve adalet olması gerekirken, bugün bu değerler öksüz bırakılmıştır. Acı ama gerçek şu ki, bu ortamın oluşması için sizde katkı verdiniz. Umarım bu tarihten sonra hak ve hukukun egemen olması için çalışmalar yaparsınız. Bir dua ile sözlerime son veriyorum. Kim din kardeşinin ekmeği ile oynarsa, Rabbim müstehakını tez günde versin inşallah. Amin.  • Google+
  • fb
  • tw
  • yt
  • rss
Gizlilik Kuralları

UYARI !
Internet sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir. Ancak; internet ortamında ise kaynak gösterilmek koşuluyla yeniden yayımlanabilir.


Telefon & Fax : +90 (344) 235 0643

kanal46.com aa  iha abonesidir.