"Kızımın bulunmasını istiyorum" Boşanma aşamasındaki eşini kaçırdı!

Akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Bir çocuk annesi Şilan Topal, boşanma aşamasında olduğu eşi Mithat Topal tarafından babasının evinin önünden zorla taksiye bindirilerek kaçırıldı. O anlar güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntüleri inceleyen polis ekipleri olayla ilgili çalışma başlattı. İşte ayrıntılar...

"Kızımın bulunmasını istiyorum" Boşanma aşamasındaki eşini kaçırdı!

İstanbul Şişli'de bir çocuk annesi Şilan Topal, boşanma aşamasında olduğu eşi Mithat Topal tarafından babasının evinin önünden zorla taksiye bindirilerek kaçırıldı.

Olay, dün saat 20.00 sıralarında Şişli Mahmut Şevket Paşa Mahallesi Güney 3 Sokak'ta yaşandı. İddiaya göre, bir çocuk annesi Şilan Topal (22) ailesinin evinin önünde oturduğu esnada 9 ay önce boşanma davası açtığı Mithat Topal, ticari taksi ile yanlarına geldi.

O ANLAR KAMERADA
Kadının kaçırıldığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, bir taksinin sokağa geldiği, taksiden inen kişinin kadını kolundan tutarak zorla taksiye bindirip kaçırdığı görülüyor.

"KIZIMIN BULUNMASINI İSTİYORUM"
Kızının bulunması için yetkililere seslenen acılı anne yardım istedi. Anne, "Devletten yardım istiyorum. Bu olay için adaletin yerini bulmasını istiyoruz. Bu sadece bizim kızımıza yapılan bir şey değil, tüm kadınlara yapılan şeyler. Daha önce bu adam evlenmiş, boşanmış ve o kadına şiddet uygulamış, çocuğunu kaçırmış. Biz herkesten destek bekliyoruz, olayın yayılmasını istiyoruz. En kısa zamanda da bulunmasını istiyoruz" ifadelerini kullandı.

POLİS ÇALIŞMA BAŞLATTI
Görüntüleri inceleyen polis ekipleri olayla ilgili çalışma başlattı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66