"Korkunç itiraf" Müge Anlı'da gerçekleşti!

Psikolojik sıkıntıları ve öfke problemi olan Engin Karakollu'nun babası Arif Karakollu, canlı yayında oğlunu öldürdüğünü itiraf etti. Arif Karakollu, "Çok pişmanım ama benim kendimi de korumam gerekiyordu. Oğlumun beni cinsel anlamda istismar etmesinden korktum. Çocuğumun psikolojisi bozuldu” dedi.

"Korkunç itiraf" Müge Anlı'da gerçekleşti!

34 yaşındaki Engin Karakollu'nun babası Arif Karakollu, 15 ay önce oğlunu öldürdüğünü itiraf etti. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına çıkan Karakollu ailesi, oğulları Engin Karakollu'nun 15 aydır kayıp olduğunu ve en son babası Arif Karakollu ile birlikte görüldüğünü anlattı.

Baba Arif Karakollu açıklama için eşini ve kızını stüdyodan çıkartılmasını istedi. Daha sonra anne ve kızı stüdyodan çıkartıldı. Müge Anlı, "Arif amca, Engin hayatta mı?" dedi. Arif Bey, "Hayatta değil." yanıtını verdi. Açıklamasında "Her gün geliyordu, psikolojik sorunu vardı. Psikolojik sorunları vardı. Her gece gelip sorun çıkartıyordu. En son gece üçte geldi. Beni tehdit etti.  Oğlumun beni cinsel anlamda istismar etmesinden korktum" dedi ve cinayeti itiraf etti.

Arif Karakollu şunları söyledi:

"Her gün gelip beni tehdit ediyordu. Kendimi korumak için tüfeğim yatağımın altında yatıyordum. Onu döşünden tek kurşunla vurdum. Hemen öldü. Sonra onu mandıranın kenarına gömdüm. Toprağı 1 metre falan kazdım. Üzerini de samanlarla örttüm. Ben bunlardan önce size başvurup anlatacaktım ama onlar benden önce davrandı. Huzurlu uyuyamıyorum. Pişmanım ama mecbur kaldım."

NELER OLMUŞU?

Psikolojik sıkıntılar yaşadığı ve anne babasını defalarca darp ettiği iddia edilen Engin Karakollu bir gece ortadan kayboldu. Engin Karakollu’nun annesi ve kız kardeşi, darp edilmemek ve canlarını kurtarmak için evi terk etti ve İstanbul’a yerleşti. Müge Anlı’nın canlı yayınına katılan Engin Karakollu’nun annesi ve kız kardeşi, baba Arif Karakollu’yu suçladı. Arif Karakollu dün canlı yayına katıldı ve tüm suçlamaları reddeti. Ancak bugün eşi ve kızının stüdyodan çıkarılmasını istedi ve ardından cinayeti itiraf etti.

Arif Karakollu cinayeti itiraf etti ve oğlu Engin Karakollu’nun kendisine saldırdığını ve kendini korumak amacıyla tüfeğini alarak öz oğlu Engin Karakollu’yu göğsünden tek kurşunla vurduğunu itiraf etti.

Ardından Engin Karakollu’yu mandıranın yanında bulunan saman balyalarının altına gömdüğünü itiraf eden Arif Karakollu’nun bu açıklamalarının ardından anne ve kız kardeşi sinir krizi geçirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER