Korkunç olay! Acil servisteki patlamada şok iddia!

Zonguldak’ta hastaya müdahale etmek için hazırlık yapan hemşire ve mesai arkadaşı yangın içinde kaldı. Patlamanın hemşire ile mesai arkadaşı arasında yaşanan şakadan kaynaklandığı ve olayla ilgili soruşturma başlatıldığı bildirildi.

Korkunç olay! Acil servisteki patlamada şok iddia!

Edinilen bilgiye göre, öğlen saatlerinde ZBEÜ Hastanesi Acil Servis’te yaşandı. İddialara göre, hastasına pansuman yapmak üzere bankta hazırlık yapan hemşire şişeden alkol aktarımı yaptığı sırada bir anda alevler içerisinde kaldı. Dehşet anları ise saniye saniye kameraya yansıdı. Çığlık atarak yardım isteyen hemşire Gizem Elif Türk ve yanındaki arkadaşına ilk müdahaleyi hastane personeli yaptı. Üzeri örtü ile örtülerek söndürülen hemşire önce yoğun bakıma ardından da Derince Eğitim Araştırma Hastanesi yanık ünitesine sevk edildi.

ŞAKALAŞMADAN KAYNAKLANDI İDDİASI

Cumhuriyet Savcılığı olayla ilgili soruşturma başlatırken hastane yönetimi de idari soruşturma başlattı. Olayın hemşire Gizem Elif Türk’ün mesai arkadaşı hemşire Ö.E. ile şakalaştığı sırada alkol şişesinin alev alması sonucu meydana geldiği iddia edildi. Meydana gelen yangında hemşire Gizem Elif Türk ve temizlik personeli Yılmaz Yapıcı yaralanmıştı.

Kaynak: Milliyet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner67