Cep telefonunda devrim!

Cep telefonunda devrim!

HTC'nin yeni amiral gemisi Touch Diamond, devrim yaratan özellikleriyle dikkat çekiyor...

HTC Corp., yeni amiral gemisi telefonu HTC Touch Diamond'ı İstanbul'da düzenlediği bir toplantıyla tanıttı. Çok titiz çalışmalar sonucunda ortaya çıkan HTC Touch Diamond, kompakt ölçüleri, göz kamaştırıcı tasarımı, gelişmiş internet özellikleri ve TouchFLOTM adlı devrim yaratan 3 boyutlu dokunmatik arayüzüyle dikkat çekiyor.

Güçlü özelliklere ve işlevselliğe sahip HTC Touch Diamond, kullanıcıların avucuna rahatça yerleşecek şekilde tasarlandı. Metal tasarım elementlerini geometrik desenlerle harmanlayan HTC Touch Diamond, şık ve zarif tasarımıyla göz dolduruyor. Cihaz, cep telefonu kullanıcılarının telefonlarından yana beklentilerini de yeniden şekillendiriyor.

HTC Touch Diamond, kişiler, mesajlar, e-postalar, fotoğraf, müzik, hava durumu gibi menülere animasyonlu erişim sunan TouchFLO 3D adlı yeni üç boyutlu dokunmatik arayüzüyle dokunmatik ekran yenilikçiliğinde büyük bir sıçrama gerçekleştiriyor. Cihazın dokunmaya duyarlı yeni kontrol mekanizması telefonla kullanıcının etkileşimini kolaylaştırıyor.

Touch Diamond'ın özellikleri

HTC Touch Diamond, HSDPA 7.2 Mbps ve HSUPA kablosuz bağlantı ile tamamen yeni ve genişbant kadar yüksek hızda bir internet deneyimi getiriyor. İnternette gezinmeyi kolaylaştırmak amacıyla HTC, Touch Diamond'la birlikte web sitelerini tasarlandıkları şekilde kolayca görüntülemeyi ve sayfalar arasında sorunsuz dolaşmayı sağlayan yeni kişiselleştirilmiş bir mobil web tarayıcı sunuyor. Kullanıcılar web sitelerini tek elle yakınlaştırıp yan çevirebiliyor, ekrana sığacak şekilde optimize edilmiş içeriği rahatlıkla görüntüleyebiliyorlar. Cihazı yan çevirdiğinizde web sitesinin görünümü otomatik olarak dikey durumdan yatay duruma geçiyor.

(chip.com.tr)

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2008, 08:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66