''e-Devlet Kapısı ve Yerel Yönetimler" toplantısı..

''e-Devlet Kapısı ve Yerel Yönetimler

Türkiye'nin bilgi toplumuna dönüşümüne önemli katkılar sağlayan e-Devlet Kapısı, düzenlenecek ''e-Devlet Kapısı ve Yerel Yönetimler Toplantısı''nda ele alınacak.


Türksat'tan yapılan açıklamaya göre, ''e-Devlet Kapısı ve Yerel Yönetimler Toplantısı'' başlıklı program, 14.03.2013 günü saat 10.30'da Ankara JW Marriott Hotel'de başlayacak.
     Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın katılarak konuşma yapacağı toplantıda, Türksat AŞ Genel Müdürü Özkan Dalbay, e-Devlet Kapısı'nın hizmete açıldığı 18 Aralık 2008 tarihinden bugüne dek kat edilen aşamaları ve e-Devlet Kapısı'ndan sunulan yerel yönetimlere ait hizmetleri anlatacak.
     Söz konusu program kapsamında ayrıca, e-Devlet Kapısı'na katılan ilk büyükşehir belediyesi unvanıyla Konya Büyükşehir Belediyesi'ne, hizmetlerini e-Devlet Kapısı'ndan sunan ilk yerel yönetim unvanıyla Pendik Belediyesi'ne ve e-Devlet Kapısı'ndan en çok hizmet sunan Keçiören Belediyesi'ne ödül verilecek.
     Toplantıda, Türkiye'nin bilgi toplumuna dönüşümüne verdikleri katkı ve destekten dolayı hizmetlerini ''www.türkiye.gov.tr''den sunan 40'a yakın belediyeye de teşekkür plaketi verilecek. AA

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2013, 14:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66