Emniyet'e yeni üst düzey yöneticiler

Emniyet'e yeni üst düzey yöneticiler

Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü’nde Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Ali Yıldırım ile Suat Banbek’in tayinlerinin çıkmasının ardından yerlerine H. Basri Can ve Saim Gül geldi.

Asayiş Şube Müdürü olarak görev yapan ve tayini çıkan Mehmet Harman’ın yerine ise Bülent Demirkol geldi. Hepsi de terfien gerçekleştirilen atamalar sonrasında bu 3 isim yeni görevlerine geçen günlerde başladılar.

Kanal 46 olarak emniyetin yeni üst düzey yöneticilerini sizlere tanıtıyoruz. Bu bölümde Saim Gül’ün özgeçmişini sunuyoruz:

1965 yılında Tunceli’de doğdu. İlkokul ve ortaokulu Elazığ’da bitiren Saim Gül, 1980 yılında Polis Koleji’ni kazanarak Ankara’da öğrenimini devam ettirdi. 1984 yılında Polis Koleji’ni bitiren Gül, 1988 yılında Polis Akademisi’ni de başarı ile tamamlayarak Muğla’da Komiser Yardımcısı olarak göreve başladı. 1990 yılında Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde yedek subay olarak vatani görevini yaptı. 1991-1994 yılları arasında şark hizmetini Mardin’de yapan Gül, 1994 yılında ise Mersin’de göreve başladı. 12 yıl bilfiil bu il’de görev yaptıktan sonra 2006 yılında 3. sınıf Emniyet Müdürü olarak Kahramanmaraş’a ataması gerçekleştirildi. Burada 2 yıl Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü görevini ifa eden Gül, 2. sınıf Emniyet Müdürü olarak Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine terfi ettirildi. Halen bu görevi yürütmekte olan Saim Gül evli ve iki çocuk babasıdır.

Kahramanmaraş Emniyet Müdürü Necdet Çelikbilek'in yeni kurmaylarını tebrik ediyor, görevlerinde başarılarının devamını diliyoruz. (www.kanal46.com)


Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2008, 13:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66