KEHANET: AK Parti'nin adayı '.. olacak!

KEHANET: AK Parti'nin adayı '.. olacak!

29 Mart 2009 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için geriye sayım sürerken, tüm Türkiye’de olduğu gibi soğuyan havaya rağmen Kahramanmaraş’ta da siyaset kazanının sıcaklığı artıyor.

Ancak şu günlerde Kahramanmaraş’ta günün konusu; 29 Mart’taki seçimi kimin kazanacağından ziyade AK Parti’nin Kahramanmaraş Belediye Başkan adayının kim olacağı sorusu olarak dikkat çekiyor. Mevcut Belediye Başkanı Mustafa Poyraz’ın yanı sıra 9 isim daha ortaya çıkarak aday adaylığını açıkladılar. Geçen günlerde iş başındaki belediye başkanlarının performansları hakkında yapılan değerlendirmede oy kullanan AK Parti camiası bugünlerde ise 3-4 Ocak tarihlerinde yapılacak olan ve mevcut başkanların haricindeki aday adaylarının yarışacağı temayül yoklamasının heyecanını yaşıyor.

Kahramanmaraş kulislerde kimin aday olacağı yönünde tahminler yürütülürken, kent merkezinde yaşayan 53 yaşındaki Mustafa Büyükkoz isimli vatandaş, AK Parti’nin Kahramanmaraş Belediye Başkan adayının Mustafa Poyraz olacağı iddiasında bulundu.

Bu ilginç iddia içeren kehanetin (*) sahibi Büyükkoz, şunları anlattı: “Ben gerçekten başkan Mustafa Poyraz’ı kişilik olarak dürüst ve düzgün olmasından dolayı çok seviyorum. Kendi kendime yapmış olduğum ve birçok kişinin yakından bildiği ebced-i kebirli hesaplamalarında; Mustafa Poyraz’ın yeniden başkanlığa devam etmesinin Kahramanmaraş için hayırlı olacağı sonucunun çıktığını gördüm. Kendisi ile de bir tanışıklığım ya da sohbetim filan yoktur. Şimdiden kendisine başarılar diliyorum. İnşallah yerel seçimlerin sonucu da Kahramanmaraş için hayırlı olur...” (www.kanal46.com)


(*) kehanet: Bir olayın gerçekleşeceğini önceden bilme, kâhinlik, ön deyi, prediksiyon:
Güncel Türkçe Sözlük

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2008, 10:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Gençtürk
Mustafa Gençtürk - 12 yıl Önce

AK Parti'nin Kahramanmaraş Belediye başkan adayı ya işbaşındaki mevcut başkan Mustafa Poyraz ya da gelecek vaat eden hele de bu seçim döneminde duracağı yeri çok iyi bilen ve bu vakur davranışı ile yıldızı bir hayli parlayan genç, dinamik fatih mehmet erkoç olsun.....diğer aday adayları incelendiğinde 'peh' diyecek kim var ki........cengiz beyi de medeni cesaretinden ve yerel seçim sürecine renk ve heyecan kattığından dolayı tebrik ediyoruz....hayırlısı olsun ne diyelim.....

SIRADAKİ HABER

banner63