Sevginizi anlatmanın Avea'lı yolu

Sevginizi anlatmanın Avea'lı yolu

Avea, Şubat ayı boyunca sevenlere özel kampanyaları ile hem kazandırıyor hem de sevenlerin birbirlerine olan sevgilerini ifade etmelerini sağlıyor. Kampanyalar dahilinde birçok hizmet abonelerin kullanımına sunuluyor.

Avea ile Doya Doya Mesajlaşın

Avea, 12-18 Şubat Sevgililer Günü haftasında bireysel ve kamu personeli abonelerine yönelik çok özel bir SMS kampanyası sunuyor. Yurtiçinde her yöne kullanılabilen tam 100 SMS'in faturalı hatlarda KDV ve ÖİV dahil sadece 1,9YTL'ye, faturasız hatlarda 19 kontöre sunulacağı kampanya dahilinde tüm sevenler sevdiklerine, annelerine, babalarına, kardeşlerine ve hatta tüm arkadaşlarına doya doya mesaj çekip, sevgilerini dile getirebilecekler.

Kampanyaya katılmak isteyen abonelerin 7475'e “EVET” yazıp kısa mesaj olarak göndermeleri yeterli.

Sevgi Kampanyası ile Kazanın

7-28 Şubat 2007 tarihleri arasında Astroloji Paketine üye olan kişiler arasında yapılacak çekiliş sonucunda 20 Avea abonesi Sony Ericsson K750i sahibi olma şansı yakalıyor. Kampanya kapsamında burcunu yazıp 9494'e gönderen tüm Avea aboneleri kolaylıkla pakete üye olarak bu bilgilere sahip olabiliyor ve çekilişe hak kazanıyor. Aboneler Astroloji Paketi'nde burçları ile ilgili merak ettikleri her şeyi bulabiliyorlar. Ayrıca, www.avea.com.tr den, wap.avea.com.tr'den ve *100#'yi tuşlayarak da pakete üye olunabiliyor ve Sevgi Kampanyası'na katılınabiliyor.

İhtiyacınız Olan Her Şey Sevgililer Günü Menüsü'nde

Avea, sevgililer için *100# menüsüne Sevgililer Günü kategorisini ekledi. *100#'yi tuşlayarak erişilebilecek bu menüden; sevgililer günü hediye seçeneklerine, gidilebilecek romantik mekanlara, aşk mesajlarına, aşk şiirlerine, unutulmaz aşk filmlerine ait bilgilere, astrolojik aşk yorumlarına ulaşılabiliyor.
Ayrıca 9211'i arayan aboneler, AveaMüzik servisinde yer alan Sevgililer Günü'ne özel romantik aşk şarkılarına ulaşabiliyor, bu şarkıları dinleyebiliyor, isterlerse başına mesaj ekleyerek sevdiklerine gönderebiliyor. wap.avea.com.tr‘den ulaşılabilen Müzikİndir servisinde de Sevgililer Günü'ne özel hazırlanmış Aşk Şarkıları kategorisi altından birçok aşk şarkısına ulaşılabiliyor. Bunların yanı sıra, Sevgililer Günü temasına uygun Ringa, melodi, gerçek ses, duvar kağıdı, tema içerikleri Avea kullanıcılarına sunuluyor. Avea Chat servisi de 5555 üzerinden numara görünmeden abonelere sohbet etme imkanı veriyor. Kullanıcılar 5555'e SMS göndererek chat servisiyle sohbetlere katılıp, yeni insanlarla tanışma fırsatı yakalayabiliyorlar. Hediye MMS servisiyle aboneler www.avea.com.tr ve wap.avea.com.tr‘de yer alan ücretsiz MMSleri cep telefonlarına indirip sevdikleriyle paylaşabiliyorlar.

Aşkınızı Avea ile Ölçün

Avea aboneleri yeni Aşkometre servisi ile arkadaşlarının, sevgililerinin ya da eşlerinin kendisi hakkında ne düşündüğünü öğrenebiliyorlar. Avea hatlarından 5275'i arayan aboneler, buradaki sesli yanıt sistemini takip edip, karşı tarafın numarasını tuşluyor, sistem otomatik olarak karşı tarafı arıyor ve bir görüşme yapılmasını sağlıyor. Görüşme sırasında aktif olan ses analiz programı, 4 kritere göre görüşmedeki duyguları ölçümlüyor. Görüşme bittikten sonra konsantrasyon, utangaçlık, beklenti ve aşk kriterlerine göre yapılan analiz abone ile paylaşılıyor.


Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2007, 11:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63