Adana Orman Bölge Müdürü Ekipleri Denetledi

Adana Orman Bölge Müdürü Ekipleri Denetledi

Orman Bölge Müdürlüğü’ne bağlı işletme müdürlüklerinin çeşitli noktalarında konuşlu bulunan yangın söndürme ekipleri, zamansız yapılan gece denetlemeleri ve ihbarlardan başarıyla geçti.


Merkez Sarıçam ve Osmaniye Dereli ekipleri, arazide bizzat Adana Orman Bölge Müdürü Abdurrahman Acer tarafından verilen gece ihbarına anında karşılık vererek, kısa sürede ihbar yerine vardı ve olası bir yangına karşı müdahale kabiliyetinin ne derece yüksek olduğunu gösterdi.


Yangın söndürme ekiplerini ihbar noktasında bekleyen Bölge Müdürü Acer, gece verdiği ani ihbarları en hızlı şekilde değerlendirdikleri için onları kutladı. Acer, “Yangın sezonu süresince bu tür gece denetlemeleri devam edecek, tüm ekipler 24 saat hazır bekleyecek, sizler bizim için çok değerlisiniz, çantanızda bulunan iş güvenliği ve yangın söndürme malzemelerini mutlaka kullanın, eksik olanlar varsa tamamlayın, her türlü duruma karşı malzemelerinizin yedeği olsun, yangın yerinde mutlaka yanmaz elbiselerinizi giyin, maskelerinizi kullanın” dedi.


Acer, diğer ekiplere de zaman zaman uğrayarak ani ihbarlar vereceğini, tüm işçilerimizin hazır beklemesini ve sezon boyunca ekiplerin maksimum performans göstermesi gerektiğini ekledi.(İHA)

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2014, 10:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner66

banner63

banner67