Kahvaltılık almak için gitti 10 gündür geri gelmedi!

Kahvaltılık almak için gitti 10 gündür geri gelmedi!

Altındağ Meriç Mahallesi, 5702 Sokak numara 57’de ailesi ile birlikte yaşayan 22 yaşındaki yüzde 50 zihinsel engelli Deniz Haspamuk, geçtiğimiz 29 Haziran sabahı marketten kahvaltılık alıveriş yapmak için evden çıktı.


Evi ile market arası yaklaşık 500 metre olmasına rağmen, genç kız eve yarım saat içerisinde gelmeyince anne Meral Haspamuk, markete gidip kızına baktı.Ancak Deniz Haspamuk ortada yoktu.Endişeye düşen anne Haspamuk, ev ile market arasındaki yakın sokaklarda kızını armaya başladı ancak bulamadı.
Meral Haspolat, Altındağ Polis Merkezi’ne giderek kızının kayıp olduğunu bildirerek kayıp başvurunda bulundu.Deniz Haspamuk’un fotoğrafı sivil ve resmi polis ekiplerine dağıtırken Deniz Haspamuk’un izine aradan 10 gün geçmesine rağmen rastlanamadı.
GÖRENLER POLİSE BİLDİRSİN
Acılı anne Meral Haspamuk gözü yaşlı bir şekilde kızının sağ salim evine dönmesini beklemeye başladı.
Kızının yüzde 50 zihinsel engelli olduğu için ev çevresinden başka bir yere gitmediğini belirten Meral Haspamuk, ''Kızım daha öncede markete gidip geliyordu.Sabah kahvaltısı için evden çıktı bir daha dönmedi.Polise bildirdik, 10 gün oldu hala kayıp.Kızımın hayatından endişe ediyorum.
Bende her gün sokak sokak dolaşıp kızımı arıyorum.
Görenler 155 Polis İmdat Hattı’na bildirsin'' dedi.

 

(İHA)

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2015, 08:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63