Milletvekili adayı kendi ilinde yolunu kaybetti!!

Milletvekili adayı kendi ilinde yolunu kaybetti!!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri İl Başkanı Baki Ersoy, AK Parti'nin beşinci sıra milletvekili adayının 41 plaka siyah bir jiple Sahabiye mahallesinde kaybolduğunu söyledi. Ersoy, partililerden yardım isteyen milletvekili adayının telefondan atılan konum ile bulunduğunu iddia etti.


Parti programına katılarak burada konuşma yapan MHP İl Başkanı Baki Ersoy, AK Parti'nin milletvekili adaylarının Kayseri'yi bilmediğini ileri sürdü. Kayseri'yi bilmeyenleri aday göstermesinin kente bir fayda sağlamayacağının göstergesi olduğunu aktaran Ersoy, şunları ifade etti: "AKP'nin 7. sırada bir aday var. Kayseri sokaklarını bilmiyor. '100 milyon dolarlık yatırım yapacağını' söylüyor. Ne konuştuğunu da bilmiyor rakamlara da hâkim değil. Kayseri'ye 300 milyon TL'lik bir yatırım getirdiler mi? Allah için getirmediler. Kayseri 81 vilayette 62. sırada. İhracat rakamlarında gerilerde. 'Kayserili işini bilir' diyerek bu hale getirdiler.


"Kayseri'yi bilmiyor, Kayseri'den milletvekili adayı oluyor"


Diyorki diğeri de '21 yıl saltanat süren biri gönlüm rahat' diyor. Biz bir hizmet görmedik. O imkanları bize versinler de hizmet nasıl yapılır herkes görsün. 1 Kasım seçimlerinde Kayseri'de direnç ortaya koyarsak 2019 yılındaki yerel seçimlerde Kayseri'de tüm belediyeleri alırız ben inanıyorum. Bunların saltanatı devam etsin diye Elitaş'la kumpas kurarak Şeker Fabrikası'nda bir şeyleri de ortaya çıkardım diyerek şekere özel kanun çıkarmaya uğraşan Yaşar Karayel gibiler oğlunu da aday yaptı. Kayserili buna destek vermez. AKP'nin 5'inci sıra adayları 41 plaka siyah jiple Sahabiye mahallesinde kayboluyor. Konum atıyorlar telefondan sen buraya gel diyorlar. Bunlar Kayseri'yi bilmiyor. Kayseri'den milletvekili adayı oluyorlar. Partimize herkesi sahip çıkmaya davet ediyorum. Bu parti hepimizin partisi."


 

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2015, 12:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63