Sulama kanalında kayboldu!

Sulama kanalında kayboldu!

Üniversite öğrencisi bir genç, serinlemek için girdiği sulama kanalında kayboldu.


Adana’da teyzesinin yanına gelen üniversite öğrencisi bir genç, serinlemek için girdiği DSİ’ye ait sulama kanalında kayboldu. Gencin yakınları, 4 dalgıcın arama çalışmalarını gözyaşları içinde izledi.


Afyon Kocatepe Üniversitesi’nde Ortopedik Protez ve Ortez Bölümü’nde okuyan Hacı Mehmet Yüksel (22), kısa bir süre önce teyzesi Züheyla Mecidiye’nin yanına geldi. Yüksel, teyzesinin evine yakın bir hastanede staj yapmaya başladı. Stajdan sonra eve gelen Yüksel, akşam saatlerinde kuzeni Hacı Mehmet Mecidiye ile birlikte gezmek için dışarı çıktı. Daha sonra serinlemek için sulama kanalına giren Yüksel akıntıya kapılarak sürüklenmeye başladı. Hacı Mehmet Mecidiye, kuzeni Yüksel’i sudan çıkarmaya çalışsa da başarılı olamadı. Yüksel, bir süre sonra gözden kayboldu.


İhbar üzerine olay yerine sualtı polisleri ve AFAD sualtı ekibi sevk edildi. Ekipler, Yüksel’in suya girdiği yerden itibaren aramaya başladı. Yüksel’in kuzeni Hacı Mehmet Mecidiye, teyzesi Züheyla Mecidiye ile çok sayıda akrabası çalışmaları endişe içinde takip etti.


Kanal46 

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2015, 06:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63