Bulmaca Kulesi 2: Eve Dönüş full HD izle! Bulmaca Kulesi 2: Eve Dönüş İZLE! TRT'nin ortak yapım projesi olan Bulmaca Kulesi 2: Eve Dönüş herkes tarafından aksiyonla takip ediliyor. Bulmaca Kulesi 2: Eve Dönüş  filmini izlemek isteyen filmseverler, Bulmaca Kulesi 2: Eve Dönüş full HD izle! Bulmaca Kulesi 2: Eve Dönüş  tek parça izleme linki! şeklinde aramam motorlarında araştırma yapıyorlar. İşte, Bulmaca Kulesi 2: Eve Dönüş full HD izle! Bulmaca Kulesi 2: Eve Dönüş tek parça izleme linki!

2016 yılında başlayan serüveniyle izleyicileri ekrana kilitleyen "Bulmaca Kulesi" dizisi, üç genç kahramanın Bulmaca Kulesi'ne hapsolmalarını ve evlerine geri dönmek için bulmacaları çözerek yaşadıkları heyecan dolu macerayı konu alıyor.

Dizinin ilk sinema filmi olan "Bulmaca Kulesi: Dev Kuşun Gizemi" 25 Ekim 2019 tarihinde çocuklarla buluşmuş, ardından "Bulmaca Kulesi 2: Eve Dönüş" için heyecan doruklara çıkmıştı. Geçtiğimiz günlerde filmin galası İstanbul'da düzenlenen etkinlikte, TRT Çocuk Kanal Koordinatörü Bora Durmuşoğlu, TRT 1 Kanal Koordinatörü Şaban Şikar, yapımcı, yönetmen ve senaristlerin yanı sıra birçok ünlü davetli yer aldı.

YEPYENİ BİR SERÜVEN: "BULMACA KULESİ 2: EVE DÖNÜŞ"

TRT ortak yapımı olan "Bulmaca Kulesi 2: Eve Dönüş", çocukların arkadaşlık, birlikte çalışma ve takım ruhu gibi değerleri geliştirmeyi hedefliyor. Mert, Aslı ve Can adındaki üç kahramanımız, eğlenceli ve sürükleyici hikayesiyle izleyicileri büyülü bir serüvene davet ediyor. Senaryosu Ahmet Ercan tarafından kaleme alınan film, Ahmet Erdal'ın yapımcılığını üstlendiği ve yönetmenlik koltuğunda iki yetenekli ismin bulunduğu bir ortak yapım.

UZMANLAR TARAFINDAN HAZIRLANAN BİR ÇOCUK ANİMASYONU

"Bulmaca Kulesi 2: Eve Dönüş", TRT Çocuk ekibinin uzman psikologları, çocuk gelişim uzmanları ve içerik editörlerinin katkılarıyla hazırlanan beşinci animasyon filmi olma özelliğini taşıyor.

Çocukların eğlenerek öğrenebileceği ve değerli kazanımlar elde edebileceği bu özel yapım, Türkiye'nin dört bir yanındaki sinema salonlarında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

BULMACALARLA DOLU HEYECAN VERİCİ BİR MACERA

Teşkilat dizisi hapı yuttu! Başrol oyuncusu ayrılıyor Teşkilat dizisi hapı yuttu! Başrol oyuncusu ayrılıyor

Filmde Mert, Aslı ve Can, bir kaza sonucu Bulmaca Kulesi'ne düşerler ve evlerine dönebilmek için kayıp kitapları bulmak zorundadırlar. Üç yakın arkadaş, birlikte çalışarak bulmacaları çözer ve tüm kayıp kitapları toplarlar. Ancak, eve dönüşlerinden önce Bulmaca Kulesi'nin koruyucusu Lugaz Usta'yı kurtarmak için planlarını değiştirirler. Bu süreçte, ekip olarak işbirliği yaparak, girmeleri gereken hazine odasına ulaşabilmek için bir bulmacayı çözmek zorunda kalırlar.

VİZYON TARİHİ

Bulmaca Kulesi 2: Eve Dönüş, heyecanla beklenen vizyon tarihine kavuşuyor. 26 Temmuz'da Levent'te Özdilek AVM'de gerçekleştirilecek gala etkinliğinin ardından, film 28 Temmuz'da tüm Türkiye'deki sinemalarda seyircilerle buluşacak. Bu eğlenceli ve öğretici animasyon filmi, çocuklar ve aileleri için unutulmaz bir sinema deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

Filmi izlemek için bağlantıya tıklayınız

Editör: TE Bilisim