Biz 12 Mayıs’ta olacak demiştik Şema 3 genel sekreter yardımcısına döndü İdari, teknik, Mali!!!

Kanla 46’nın 12 Mayıs’ta duyurduğu, “Teşkilat şemasında köklü değişim” haberi bugün gerçekleşti. 1 Genel Sekretere 3 yardımcı, 3 yardımcıya ise daire başkanları bölüştürüldü. Yardımcılar, idari, teknik ve mali olarak belirlendi. Belediye sitesinde ise isimler kaldırıldı, sadece resimler bırakıldı.

Biz 12 Mayıs’ta olacak demiştik  Şema 3 genel sekreter yardımcısına döndü  İdari, teknik, Mali!!!

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinde, Kanal 46’nın 12 Mayıs’ta duyurduğu, ama teşkilat şemasına 1 Haziran’da yansıyan değişiklik belli oldu. Yeni şemaya göre 1 Genel Sekreter Yardımcısına 3 genel sekreter yardımcısı veriliyor. 3 yardımcı ise kendi içinde idari, mali ve teknik olarak ayrılıyor. Belediyenin resmi sitesinde idari genel sekreter yardımcılığı boş görünürken, 25 Nisan tarihinde Güngör tarafından ataması yapılan Ziraat Bankasında Teftiş Kurulu Başkanlığını yürüten Kahramanmaraşlı Mehmet Ertürkmen’in getirileceği iddia ediliyor.
BAZI BELİRSİZLİKLER İSE SÜRÜYOR
Kulislerde konuşulan iddialara göre, bazı belirsizliklerin sürdüğü belirtiliyor. Buna göre, Mehmet Ertürkmen’e göreve verilmemesi, ayrıca Kanal 46’nın 12 Nisan’da duyurduğu yeni özel kalem müdürü olacağı öne sürülen Nilgün Yaşar isimli bayanın işe başlamaması ise kulislerin yeni gündemi arasında.
İDARİ VE MALİ GENEL SEKRETERLİKLER BELLİ OLMADI
Yine belediye teşkilat şemasında genel sekreter yardımcısı olarak Fatih Bülbül ve Harun Buz’un isimleri dururken, isimlerinin yanlarına bir unvan koyulmadı. Yani idari ve mali genel sekreter yardımcılarının bu iki isim olmayacağı öne sürüldü. Yeni şemanın yeni değişikliklerinin ise yapılacağı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2019, 16:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER