Etkin, atak ve hızlı dönüş yapmak adına kendi A Takımını oluşturan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, teşkilat şemasını yüzde 98 oranında tamamladı. Bazı müdürlükleri kendine direk bağlayacağı öne sürülürken, bazı müdürlükleri ise özel kalem uhdesinde devam edeceği iddia edildi. Teşkilat şemasının en son halinin ise önümüzdeki günlerde gün yüzüne çıkacağı belirtiliyor.
DAİRE BAŞKANLARI MÜDÜR OLDU
Öte yandan Etüt Proje Daire Başkanlığını Fen İşleri Daire Başkanlığına bağlayan Başkan Güngör, iki başkanı da görevinden almıştı. Başkanlık görevinden alınan Mustafa Aksel Abacıoğlu Etüd ve Proje Şube Müdürü Onur Erdi ise Fen İşleri Şube Müdürü olarak tekrar yeni görevlerine başladı. Görevden alınan diğer daire başkanlarının ise önümüzdeki günlerde müdür olup olmayacağı ise kesinleşecek
TEŞKİLAT ŞEMASI
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI HAYRETTİN GÜNGÖR
(KASKİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI)
Özel Kalem Müdürlüğü Alaettin Parlak
1. Hukuk Müşavirliği Nazlı Şeyma Kokulu
GENEL SEKRETER ZÜVER ÇETİNKAYA
İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM DAİRESİ BAŞKANLIĞI YASİN HAVAN
Bordro ve Tahakkuk Şube Müdürlüğü Yasin Havan
İş Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürlüğü Ali Karaköse
İnsan Kaynakları ve Eğitim Şube Müdürlüğü Necati Kahveci
Meclis ve Encümen Şube Müdürlüğü Ömer ARSLAN
Yazı İşleri ve Arşiv Şube Müdürlüğü Mustafa Tekaslan
MALİ HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI ARSLAN AKMAZ
Gelirler Şube Müdürlüğü Mahir Karcılar
Giderler Şube Müdürlüğü Fatih Düşünceli
Mali Kontrol Şube Müdürlüğü Mahir Karcılar
Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü Yunus İnciroğlu
DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI ABDÜLAZİZ BÜYÜKÇAPAR
Makine Bakım ve Onarım Şube Müdürlüğü Hanifi Özcan Konuklar
Satın Alma ve İhale Şube Müdürlüğü Ahmet Maraşlı
Taşınır Mal ve Ambarlar Şube Müdürlüğü Selahittin Açıkel
İdari İşler Şube MüdürlüğüAhmet Albeni
İşletme ve İştirakler Şube Müdürlüğü İsmail Muttaliboğlu
DIŞ İLİŞKİLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI YAVUZ KAMALAK
ARGE ve Enerji Şube Müdürlüğü Abdurrahman Bağcı
Fonlar ve Dış İlişkiler Şube Müdürlüğü Muhammed Beytullah Gonce
KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI CEVDET KABAKCI
Kültür ve Turizm Şube Müdürlüğü Mustafa Semerci
Kütüphaneler Şube Müdürlüğü Hakan Ceren
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü Cengiz Berberoğlu
Gençlik ve Spor Şube Müdürlüğü Halil Bozdoğan
BİLGİ İŞLEM DAİRESİ BAŞKANLIĞI BEKİR SİNCER
Bilgi Teknolojileri Şube Müdürlüğü Bekir Sincer
Elektronik Sistemler Şube Müdürlüğü Göktuğ KARA
İTFAİYE DAİRESİ BAŞKANLIĞI MEHMET BAYIR
AKOM Eğitim Şube Müdürlüğü İbrahim Çataltaş
İtfaiye Destek Şube Müdürlüğü Halil Tutuk
Müdahale Şube Müdürlüğü Ahmet Ekici
Sivil Savunma Uzmanlığı İbrahim Çataltaş
Önleme Şube Müdürlüğü Halit Yurdagül
ZABITA DAİRESİ BAŞKANLIĞI EYÜP KARATAŞ
Güvenlik Şube Müdürlüğü Yusuf Harmanda
Trafik Zabıtası Şube Müdürlüğü Yusuf Harmanda
Zabıta Şube Müdürlüğü Ökkeş Demirdöğen
Haller Şube Müdürlüğü Ahmet Mesut Demirci
Elbistan İlçe Müdürlüğü Ali Mazhar Türk
Genel Sekreter Yardımcısı Bedri Akkaya
SAĞLIK VE SOSYAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI AYŞE TAŞKIRAN
Engelli Hizmetleri Şube Müdürlüğü Mehmet Fatih Akşam
Kadın ve Aile Şube Müdürlüğü Ayşe Sofioğlu
Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü İbrahim Altun
Mesleki Eğitim Şube Müdürlüğü Mustafa Tuncer Okumuş
Mezarlık Yapım ve Onarım Şube Müdürlüğü İrfan Kurt
Mezarlık ve Taziye Hizmetleri Şube Müdürlüğü Mustafa Kuzhan
Genel Sekreter Yardımcısı Harun Buz
ÇEVRE KORUMA VE KONTROL DAİRESİ BAŞKANLIĞI SAYİM ATA
Ruhsat ve Denetim Şube Müdürlüğü Hamza Karpuz
Çevre Koruma ve Kontrol Şube Müdürlüğü Yalçın Dobooğlu
Çevre Sağlığı ve İlaçlama Şube Müdürlüğü Erkan Aksu
FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI FATİH YOLDAŞ
AYKOME Şube Müdürlüğü Zihni Kılınç
Etüd ve Proje Şube Müdürlüğü Mustafa Aksel Abacıoğlu
Fen İşleri Şube Müdürlüğü Onur Erdi
Yol Yapım Onarım Şube Müdürlüğü Sefa Kırmacı
Araç Sevk ve İdare Şube Müdürlüğü Abubekir Ağır
Bakım ve Onarım Şube Müdürlüğü Eyup Özdemir
Proje ve Uygulama Şube Müdürlüğü Serkan Kar
Yeşil Alanlar ve Fidanlık Şube Müdürlüğü Ahmet Yenisolak
Üretim ve Bakım Şube Müdürlüğü Dursun Yakar
TARIMSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI MEHMET PİŞKİN
Tarımsal Hizmetler Şube Müdürlüğü Nuh Yılmaz
Veteriner Hizmetleri Şube Müdürlüğü Hacı Mustafa Çıngılı
Muhtarlık İşleri Şube Müdürlüğü Muzaffer Türk
Sivil Toplum Kuruluşları Koordinasyon Şube Müdürlüğü Yaşar Kaymak
Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Bülbül
İMAR VE ŞEHİRCİLİK DAİRESİ BAŞKANLIĞI FATİH BÜLBÜL
Emlak Yönetimi Şube Müdürlüğü Abdurrahman İslamoğlu
Kamulaştırma Şube Müdürlüğü Bayazıt Gülmez
Harita Şube Müdürlüğü Sadullah Sungur
Planlama Şube Müdürlüğü Abdullah Üdürgücü
KUDEB ve Kent Estetiği Şube Müdürlüğü Nuri Hakan Erşahan
İmar ve Kentsel Dönüşüm Şube Müdürlüğü Abdurrahman Erdem Baydemir
ULAŞIM HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI YUSUF DELİKTAŞ
Terminaller ve Otoparklar Şube Müdürlüğü Osman Tanır
Toplu Taşıma Şube Müdürlüğü Mehmet Çiçek
Trafik Hizmetleri Şube Müdürlüğü Cengiz Taşhan
UKOME Şube Müdürlüğü Ümit Çatulay
Ulaşım Planlama Şube Müdürlüğü Fatih Adanır