Genel Sekreter görevinden alındı mı?

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Genel Sekreter Züver Çetinkaya’nın Daire Başkanı olması için talimat verdiği öne sürüldü.

Genel Sekreter görevinden alındı mı?

Alınan bilgilere göre, öğle saatlerinde birçok daireyi birleştiren Başkan Güngör, birleştirme işlemine devam ediyor. Buna göre İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı, Eğitim Daire Başkanlığı ile birleşerek İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı oldu. İnsan Kaynakları eski Daire Başkanı Abdulkadir Kırmacı’nın ise görevden alındığı öğrenildi. Yeni başkan ise Yasin Havan oldu.
Bir diğer değişiklik ise Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığında yaşandı. Daire Başkanı Ayşe Taşkıran’ın görevinden alındığı, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığının ise Cevdet Kabakçı idaresindeki Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı ile birleştirildiği öğrenildi.

ZÜVER ÇETİNKAYA BİLMECESİ
Öte yandan henüz teyit edilemeyen bilgiye göre, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’ün kendinden sonra kurumun amiri pozisyonunda olan Genel Sekreter Züver Çetinkaya ise Daire Başkanı yaptığı öne sürüldü. Haber doğruysa Çetinkaya’nın hangi daire başkanı olacağı ise merak konusu oldu. Değişikliklerin müdürler düzeyine ineceği de gelen bilgiler arasında

Haber: Kanal 46/özel Haber Mustafa Kılınç

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER