KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR’İN YENİ HEDEFİ 489 PROJE

2014 yılında büyükşehir olduktan sonra projelerine hız veren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinde bugüne kadar 489 projenin yapıldığı bildirildi. Yollar, köprüler, parklar, parke taşları kısacası belediyenin yapılması gerektiği tüm hizmetlerin yanında insana dokunan projelerde 489 projenin içinde yer aldı.

KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR’İN  YENİ HEDEFİ 489 PROJE

Hayrettin Güngör’ün başkan olması ile birlikte kurumsal alt yapıya yavaş yavaş hazırlanan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi kadrolarını düzüyor. İşlerinde deneyimli isimlerin yer aldığı kadroda liyakat esas alınıyor. Kurumsal hafızanın tam manasıyla oturması beklenen kurum içinde ise icraatçı birimlerin başına işinde deneyim sahibi insanlar geliyor.
Öte yandan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinin resmi internet sitesi //www.buyuksehirheryerde.com/ adresinde ise yapılan projelerin detaylarına ise ulaşmak mümkün. Bugüne kadar yapılan toplam proje sayısı 489 üst başlığı ile ziyaretçilerini karşılayan sitede yapılan icraatların resimleri ve videolarını da bulmak mümkün.
Öte yandan sitede yapılan kısa açıklamada: “Attığımız her adımda sadece kendi bölgemize değil, kentimizin bütününe karşı sorumlu olduğumuzu bilerek hareket ediyoruz. Her hizmetimizin, ‘Kahramanmaraş medeniyeti’ ne yakışır seviyede olmasına önem veriyoruz. Çünkü çok iyi biliyoruz ki, bütünü oluşturan parçalardır. Kahramanmaraş medeniyetine hizmet etmek için gece gündüz çalışıyor” dendi.
YENİ PROJELERDE YOLDA
Ekiplerin tam manasıyla adaptasyonunun sağlanması ile birlikte yeni projelere de hız verileceği bildirildi. Yeni alanlar, insana dokunur projelerin yapılacağı belirtildi.
Haber: Kanal 46-Özel Haber/ Mustafa Kılınç

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER