Malatya Basını o değişikliği böyle duyurdu “O İSMİ KAHRAMANMARAŞ KAPTI”

Yaptığı önemli çalışmalar ve çalıştığı kurumlara güç veren Doç. Dr. Özgür Özdemir’in KASKİ Genel Müdürü olması Malatya basınında geniş yer buldu. Malatya basını Özdemir için: “Malatya’ya onca emeği olan fakat değeri bilinmeyen Özdemir’i komşu ilimiz Kahramanmaraş kaptı” dedi.

KANAL 46 Özel Haber: Mustafa Kılınç 

Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri iken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan adayı gösterilen ve 31 Martta seçimini kazanarak şehrül emin olan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, KASKİ Genel Müdürlüğüne Doç. Dr. Özgür Özdemir’i getirmişti. Yapılan atama sonrası şehre gelerek çalışmaya başlayan Özdemir, KASKİ’de hummalı bir çalışma yürütüyor. Gelenekçi değil yenilikçi bir yapıda olan Özdemir’in brifing aldığı ve çalışmalar için doneler biriktirdiği öğrenildi.

MALATYA BASINI SAHİP ÇIKTI

Malatya (MASKİ) kurucu Genel Müdürü olduğu dönem içiresinde Malatya’ya önemli çalışmalar kazandıran Özdemir için haber yapan, Malatya “ER” TV, “Malatya’ya onca emeği olan fakat değeri bilinmeyen Özdemir’i komşu ilimiz Kahramanmaraş kaptı” dedi

İşte o haber videosu
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner67