Müdürler için kritik 5 saat

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinde Başkan Güngör tarafından yönetilecek ikinci meclise saatler kala, kimin gideceği kimin kalacağı kesinleşti. Kesin olmamakla beraber 2 Daire Başkanı ve 10’a yakın müdürün görevinden alınacağı konuşuluyor.

Müdürler için kritik 5 saat

Daire Başkanlıklarını ve müdürlükleri yeni sisteme ilk geçiren Gaziantep Büyükşehir Belediyesinin aksine sıkı bir personel istihdamı yapan Başkan Güngör’ün görevi boyunca kimin kalacağı kimin gideceği yönünde bir çalışma yürüttüğü bildirildi. Çalışma sonucu Başkan Güngör’ün kendi ile çalışacak yakın birimleri Genel Sekretere veya Özel Kalem Müdürlüğüne bağlamayı düşündüğü öğrenildi.
Göreve gelirken, “Personel İstihdamı, Mali Disiplin ve Sürdürülebilirlik” parolası ile gelen Başkan Güngör’ün 3 parolayı birbiri ile bağladığı yani Personel istihdamını yaptığı zaman mali disiplini düzene soktuğunu, mali disiplinini ise düzene girdirdikten sonra Sürdürülebilirlik ilkesini hayata geçireceği öğrenildi. 16.05.2019 (bugün) saat 14:00’da Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Meclis salonunda gerçekleşecek meclis toplantısının Başkan Güngör’ün 5 yılını belirleyecek kritik seçimler ile geçeceği bildirildi 

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2019, 09:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER