Yüzlerce hastayı iyileştirdi şimdi ise kendisi de yakalandı

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinin önemli öğretim üyelerinden Prof. Dr. Hafize Öksüz koronavirüse yakalandı. Koronavirüse yakalanan hastaların tedavileriyle ve onları yeniden sağlığına kavuşturmak için çaba harcayan Öksüz’ün testinin pozitif çıktığı öğrenildi.

Yüzlerce hastayı iyileştirdi şimdi ise kendisi de yakalandı

Tüm dünyayı etkisini hızlı sürdüren Koronavirüs’ün Türkiye’de ilk görülmesinin ardından ekibiyle birlikte hazırlıklarını yapan KSÜ Tıp Fakültesi Hastanesi Yoğun Bakım Ve Anestezi Uzmanı Prof. Dr. Hafize Öksüz, kronik rahatsızlığı olmasına rağmen Covidli hastalarının iyileşmesinde büyük fedakârlık gösterdi.

Her hastaya ayrı bir özenle yaklaşan ve onların tekrar sağlığına savuşması için tüm çabayı gösteren Öksüz’ün Koronavirüs’e yakalanması, hastalarını ve ekibini üzdü. Kronik rahatsızlığı olmasına rağmen Covid 19 hastalarıyla yakından ilgilenen ve yüzlerce hastayı da iyileştirerek taburcu eden Prof. Dr. Öksüz’ün şuan evde tedavi edildiği ve kronik rahatsızlığı olması nedeniyle de durumunun riskli olduğu öğrenildi.

Kahramanmaraş’ta her hasta ve hasta yakınıyla yakından ilgilenerek kent insanının sevgisini kazan Öksüz’ün bir an önce sağlığına savuşmasını diliyoruz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner73