Çukur 3. sezon 25. bölümüyle bu akşam SHOW TV ekranlarında izleyicinin karşısına çıktı. Son iki sezonda ekranlarda fırtınalar estiren Çukur, tüm hızıyla devam ediyor. Gazeteci Emir ve polis Erkan’ın yardımlarıyla Yamaç Koçovalı, Çağatay Erdenet’in sonunu adım adım getirdi. Ancak bu son Vartolu’nun da bir fedakarlık yapmasını gerektirdi. Arık Böke Erdenet’in gelişiyle artık hem Koçovalılar hem Erdenetler için hiçbir şey eskisi gibi olmadı. İşte Çukur yeni bölümü ve detaylar...

ÇUKUR 92. SON BÖLÜM (SHOW TV İZLE)

Çukur dizisinin yeni bölümü 16 Mart Pazartesi yani bu akşam saat 20.00'den itibaren SHOW TV ekranlarında izlendi. Çukur'un yayınlanan bölümünü izleyemeyenler aşağıdaki bağlantıya tıklayarak dizinin yayınlanan son bölümü izleyebilirler.

ÇUKUR SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ÇUKUR YENİ BÖLÜMDE NELER OLDU?

Gazeteci Emir ve polis Erkan’ın yardımlarıyla Yamaç Koçovalı, Çağatay Erdenet’in sonunu adım adım getirdi. Ancak bu son Vartolu’nun da bir fedakarlık yapmasını gerektirdi. Yamaç’ın planı işlemeye devam ederken Çağatay’ın adamları yüzünden zor durumda kalan Cumali’nin yardımına sürpriz bir isim yetişti.

Replay

Unmute

Loaded: 100.00%

Remaining Time 1:02 / 1:02

Fullscreen

''Sen bana Çağatay Erdenet'i vereceksin!''Vartolu'nun sürpriz baskını!''Bizimle geliyorsun Çağatay Erdenet!''''Arık ben, Arık Böke Erdenet!''

Celasun’un Karaca’yla ilgili verdiği bilgi karşısında Yamaç’ın nasıl bir yol izleyeceği merak konusu oldu. Çağatay’ı oyun dışı bırakan hamle nefesleri keserken Koçovalılar artık mahallelerini toparlamak için uğraştı. Ancak büyük bir darbe alan Erdenetler, Koçovalıların peşini bırakmadı. Arık Böke Erdenet’in gelişiyle artık hem Koçovalılar hem Erdenetler için hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.