Aksu FEM, ÖSS'de de geleneği bozmadı!

Aksu FEM, ÖSS'de de geleneği bozmadı!

Kahramanmaraş Aksu FEM Dershaneleri Öğrenci Seçme Sınavı'nda (ÖSS) başarı geleneğini bozmadı.

Sayısal 1, Sözel 2, Eşit Ağırlık 2, Dil ve Sayısal 2 yerleştirme puanında Kahramanmaraş birincileri Aksu FEM Dershanesi'nden çıkarken, Türkiye genelinde ilk bin öğrencinin içerisinde dershane öğrencileri 70 derece elde etti.

Açıklanan sonuçlara göre, Sayısal 1 puanında Abdurrahim Kar, Eşit Ağırlık 2 puanında Zehra Betül Kulp, Sözel 2 puanında Fatma Tıraş, Dil puanında Gülşen Özsan, Sayısal 2 yerleştirme puanında ise Ahmet Oruç Kahramanmaraş birincisi oldu.

Ayrıca dershanenin 7 puan türünde il genelinde ilk 10 içerisine bir çok öğrencisi girdi. OKS'de olduğu gibi ÖSS'de elde ettikleri başarıdan dolayı çok mutlu olduklarını söyleyen Kahramanmaraş Aksu FEM Dershaneleri Genel Müdürü Samet Demirci, "Gurur verici derecelerle ilimizin adını duyuran Kahramanmaraş Aksu FEM Dershaneleri sorumluluğunun bilincinde olarak vizyonunu devam ettirecektir. Bu başarılarda emeği geçen fedakar öğretmenlerimize, öğrencilerimize ailelerine, milli eğitim camiamıza ve başarının adresini değiştirmeyen idari kadromuza teşekkür ediyorum." dedi. (Cihan - www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2008, 16:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66