Alkışlar başarıyı destekleyenlere

Alkışlar başarıyı destekleyenlere

Birkaç gün önce Elbistan İMKB Fen Lisesinin YGS’de ki başarısını haber yapmıştık. Şimdi ise, bu başarıyı ödüllendirenleri alkışlıyoruz.


YGS başarısına kayıtsız kalmayan Elbistan Milli Eğitim Müdürlüğü ve bu başarıda emeği geçenler, öğrencileri çeyrek altınla ödüllendirdiler.


Elbistan İMKB Fen Lisesi öğrencileri, Elbistan’da YGS’de ilk 3'e girerek önemli bir başarıya imza atmışlardı.  


Ödüllendirme törenine Elbistan İlçe Milli Eğitim Müdürü Kürşat Bayazıt, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hacı Aydın, Okul Müdürü Tayip Güneş, Okul Aile Birliği Başkanı Osman Kılınç, Elbistan İMKB Fen Lisesi okul idarecileri ve öğretmenleri katıldı.


Elbistan İMKB Fen lisesinin Elbistan adına, eğitimde marka olmaya devam edeceğini belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Kürşat Bayazıt,  dereceye giren öğrencileri, okul yönetimini ve öğretmenlerini tebrik etti.


Öğrencilerin bireysel başarılarını desteklemek, moral ve motivasyonlarını artırmak için düzenlenen ödül töreninde konuşan Bayazıt,  “Elbistan’ın ve Türkiye’nin eğitimine gece gündüz çalışarak katkı sağlayan eğitimcilerimize ve velilerimize teşekkür ediyorum. Başarılı olmak için öğrencilerimizin aile, iyi arkadaş ve öğretmenleriyle birlikte çok çalışması gerekir. Eğitimde bir marka olma yönünde başarıyla ilerleyen okulumuz Elbistan İMKB Fen Lisesi’ni ve Okul Aile Birliği’ni tebrik ediyoruz. Biz akademik başarısının yanı sıra ülke sorunlarını kendi derdi gibi dert edinen, insanlığa faydası olan paylaşımı yüksek, alçak gönüllü, soran, sorgulayan, yardımlaşan, gençlik yetiştirmek istiyoruz." dedi.


Okul Aile Birliği Başkanı Osman Kılınç, Elbistan’ı başarılıyla temsil eden, başarılarıyla bizleri onurlandıran, öğrencilerimizi ödüllendirmekten mutluluk duyuyoruz. Okulumuz, öğrencilerin, öğretmenlerin ve velilerin gayretiyle başarıyı elde etti. Okulumuz, eğitimde marka olmada, hep sürekliliğini korusun ve hep zirvede kalsın. Biz de bu amaç doğrultusunda çalışıyoruz." dedi.


Kılınç, “Bu başarılarından dolayı öğrencilerimizi, ailelerini, okul idaresini ve öğretmenlerimizi tebrik ediyorum. Bu başarının daha fazlasını LYS’de de bekliyoruz, bizi mahcup etmeyeceklerine inanıyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2016, 14:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63