Cumhuriyetin Çocukları Piazza’da!

Cumhuriyetin Çocukları Piazza’da!

Türk ulusunun, büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün liderliğinde, kendisinden çok daha güçlü işgal ordularıyla birlikte yokluğu, yoksulluğu ve cehaleti yenerek kurduğu Cumhuriyetimizin 92’inci yıl dönümü, Kahramanmaraş Piazza’da çeşitli etkinliklerle kutlanacak.


Kahramanmaraş Piazza, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda, eğlenceli ve sürpriz hediyeler kazandıran etkinlikleriyle bayram sevincini ikiye katlayacak. Cumhuriyetimizin ve ülkemizin geleceğinin teminatı olan çocuklara yönelik etkinlikler, Cumhuriyetin çocuklarının 29 Ekim coşkusunu taçlandıracak.


Cumhuriyet Bayramı’mızın kutlanacağı 29 Ekim Perşembe günü 15.00-17.00 saatleri arasında yapılacak iki farklı etkinlikte, çocuklar hem eğlenme hem de sürpriz hediyeler kazanma şansına sahip olacak. Eş zamanlı olacak yapılacak Dev Puzzle Etkinliğinde Piazza’nın küçük ziyaretçileri parçaları birleştirmedeki hünerlerini yarıştıracak. Çocuklar, etkinlikteki başarılarına göre çeşitli sürpriz hediyeler kazanacak.  Minik Denizciler Atölyesi ile çocuklar, eğlenceli bir ortamda denizcilikle merak ettikleri bilgileri öğrenme imkanı sunacak.


Çocuklar, 29 Ekim’de Kahramanmaraş Piazza’nın eğlenceli  ve kazandıran etkinlikleriyle keyifli bir gün geçirip “çifte bayram” yapacaklar.

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2015, 13:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63