Engelliler için piknik düzenlendi'

Engelliler için piknik düzenlendi'

Kahramanmaraş Atatürk Parkı’nda Engelliler için düzenlenen piknik şölen havasında geçti.

10–16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle düzenlenen etkinlikler kapsamında engelliler için Kahramanmaraş Atatürk Parkında piknik düzenlendi. Sabahın erken saatlerinde parka koşan engelli öğrencilerin okul yöneticileri, aileleri parkta yerlerini aldılar.

Piknik alanında ki görüntüler görmeye değerdi. Engelsiz olanlar engellilere destek vererek onlarla gönüllerince eğlendiler, oynadılar ve birlikte yemek yiyerek paylaştılar. Engelli öğrenciler çalan müzik eşleğinde halkoyunları oynadılar ve unutulmaz bir şölen havası yaşadılar.

Engellilerin pikniğine; Kahramanmaraş Valisi Mehmet Niyazi Tanılır, Vali Yardımcısı Volkan Barış Göçmez, İl Milli Eğitim Müdürü Sebahattin Akgül, İl Kültür ve Turizm Müdürü Seydi Küçükdağlı, Milli Eğitim Şube Müdürleri H.Hasan Kozan, Ahmet Akküncü, değişik okulların yöneticileri ve öğretmenleri katıldı.

Kahramanmaraş Valisi Mehmet Niyazi Tanılır ve beraberinde protokol piknik yapan aileleri gezerek onlardan çocukları hakkında bilgiler aldı ve sohbet etti. (Kaynak: MEM-BASIN / www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2010, 15:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66