Final Dershanesi YGS sonuçlarından memnun..

Final Dershanesi YGS sonuçlarından memnun..

Kahramanmaraş Final Dershaneleri Müdürü İbrahim Gülsu, açıklanan 2010 YGS sonuçlarına göre; il geneli sıralamasında değişik puan türlerinde ilk 10’da 12 derece çıkartmaktan mutlu olduklarını söyledi. Gülsu, YGS-2’de il birincisinin kendi dershanelerinden çıktığını söyledi.

Dershane binasında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Gülsu şunları kaydetti:

“2010 YGS sonuçları açıklandı. İlimizde sınavla ilgisi olan kurumların, sonuçları değerlendirip tüm çalışmalarını LYS adına gözden geçirmesi kanaatindeyim. Bu düşünceyle Final Dergisi Dershanesi olarak bizde LYS çalışmalarımızı gözden geçirip öğretmenlerimizle bu programı iyi yönetmeye çalışacağız. 2010 YGS sonuçları tüm final dershanelerinde olduğu gibi Kahramanmaraş Final dershanesi için de mutluluk verici. İl geneli sıralamasında değişik puan türlerinde ilk 10 da 12 derece çıkarttık.”

---İŞTE FİNAL’İN İL DERECELERİ:---

YGS -2 İL BİRİNCİSİ VE İL BEŞİNCİSİ

YGS -1 İL İKİNCİSİ VE İL ÜÇÜNCÜSÜ

YGS -3 İL ÜÇÜNCÜSÜ

YGS -4 İL ÜCÜNCÜSÜ

YGS -5 İL İKİNCİSİ

YGS -6 İL İKİNCİSİ VE İL DÖRDÜNCÜSÜ

Gülsu; “Final Eğitim Kurumları Eğitimde kalitenin, sorumluluğun adıdır. Biz işimizi seviyoruz, sevdiğimiz iş yapıyoruz. LYS’ de daha iyi sonuçlar alacağımıza inanıyoruz” dedi.

İŞTE FİNAL’İN ALTIN ÇOCUKLARI

TOLGA TANIŞ: İL BİRİNCİSİ
KÜBRA ÖZCAN: İL İKİNCİSİ

Final Dergisi Dershanesi, YGS- 2’de (Sayısal Puan ) il birinciliği ve il geneli ilk onda da on bir derece çıkarttı.

Başarılı öğrencileri birer altınla ödüllendiren Dershane müdürü İbrahim Gülsu; “Final Eğitim Kurumları Eğitimde bir markadır. Biz işimizi seviyoruz ve sevdiğimiz işi yapıyoruz” dedi. (Haber ve Fotoğraflar: LÜTFİ YIKAN / AKŞAM POSTASI)YASAL UYARI: HABER METNİ İLE FOTOĞRAFLARIN BASIN-YAYIN ORGANLARI VE İNTERNET SİTELERİ TARAFINDAN 'KANAL 46' ADI KAYNAK VE MAHREÇ GÖSTERİLSE DAHİ İZİNSİZ OLARAK İKTİBAS EDİLMESİ KESİNLİKLE YASAKTIR. BU YASAĞA UYMAYANLAR İDARİ VE MALİ CEZALARI PEŞİNEN KABUL ETMİŞ SAYILIRLAR. KANAL 46 BU KONUDAKİ TELİF VE YAYIN HAKLARINI SAKLI TUTAR.. KAMUOYUNA SAYGI İLE DUYURULUR...


Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2010, 07:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66