Kahramanmaraş turizminin incisi uluslararası fuarda!

Kahramanmaraş'ta turizmin baş köşesinde yer alan Başkonuş Yaylası Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT'e katıldı.

Kahramanmaraş turizminin incisi uluslararası fuarda!

Dünya'nın en büyük 5 turizm fuarından birisi olan EMITT, 85 ülkeden bin 65 katılımcı ve 54 bin 364 ziyaretçi ile çok kapsamlı bir fuar olarak öne çıkıyor. EMITT fuarına Kahramanmaraş'tan ilk defa katılım sağlanıyor.

85 ÜLKDEN BİNLERCE TURİST

Fuara Kahramanmaraş'tan katılan Başkonuş Yaylası adına konuşan Serhan Erdoğanyılmaz, yaptığı açıklamada, ''Öncelikle Başkonuş Yaylası olarak böyle bir fuarda katılımcı olmak, şehrimizi ve ülkemizi temsil etmek, büyük bir gurur. Bu gururu şehrimize de yaşattığımız için çok mutluyuz. Fuardaki en büyük önceliğimiz, 85 ülkeden gelen binlerce turiste, şehrimizi, bölgemizi ve ülkemizi en iyi şekilde tanıtmak'' dedi.

ORMAN EVLERİMİZDE AĞIRLAYACAĞIZ

Yaylası’nın hak ettiği değeri, böylesine dünya çapında bir fuarda tüm dünyaya göstermek istediklerini belirten Erdoğanyılmaz, ''Başkonuş Yaylası olarak projelerimizi en kısa zamanda faaliyete geçirerek, EMITT fuarı aracılığı ile dünyanın dört bir yanından Kahramanmaraş’ımıza gelecek olan yabancı turist misafirlerimizi, Başkonuş Yaylası’nda yeni yapılan Orman Evlerimizde ağırlamak istiyoruz'' ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2019, 13:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER