KATSO'dan Pazarcık eğitimine 30 bin TL destek..

KATSO'dan Pazarcık eğitimine 30 bin TL destek..

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KATSO) Yönetim Kurulu üyeleri, Pazarcık Kaymakamı Mustafa Sarıkaya'yı makamında ziyaret ettiler.


Ziyaret sırasında konuşan KATSO Başkanı Kemal Karaküçük şunları kaydetti: “ Pazarcık bizim en yakın ilçelerimizden ve iç içe yaşadığımız özel bir bölgemiz. Her fırsatta geldiğimiz, ziyaret etmekten keyif aldığımız, çok sayıda dostumuzun olduğu bir ilçemiz. Daha önce çok defalar Pazarcıkla ilgili toplantılara, etkinliklere, ziyaretlere geldik.


Oda olarak geçmişte verdiğimiz bir söz vardı. Bu sözümüzü yerine getirmek, her zaman yanınızda olduğumuz göstermekle birlikte, aslında İlimizin en önemli yatırım alanı olduğuna inandığımız eğitime olan desteğimizi yinelemek adına Pazarcık Milli Eğitim Müdürlüğü yetki alanında bulunan okulların bakım ve onarımlarında kullanılmak üzere 30.000TL. maddi yardımda bulunmaya karar verdik. Tabiki bu genel ölçekte baktığımızda küçük bir rakam ancak bir çok acil ihtiyacı karşılayacağına eminiz.


Bugün, Pazarcıklı iş adamlarımız ve PANİAD Yönetimi ile birlikte yönetim kurulu toplantımızı yapacağız ve karşılıklı fikir alış verişinde bulunacağız. Bizler nasıl bu torakları paylaşıyorsak her zaman aynı amaç için toplumumuzun refahı ve huzuru için çalışıyoruz. Bizim kardeşlik bağlarımız çok kuvvetli biz her zaman bunu hissediyoruz ve bu sebeple her fırsatta seve seve Pazarcık ilçemize geliyoruz.”


Pazarcık Kaymakamı Mustafa Sarıkaya ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi: "Bu ziyaret beni ve Pazarcık halkını mutlu eden bir hadisedir. Geldiğiniz çok teşekkür ediyorum. Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası yönetiminin yaptığı 30 Bin Liralık yardım, bizim için maddiyattan daha da çok manevi olarak büyük önem taşıyor.


Bizler bu güzellikleri yakınları korudukça hem kentimiz hem de ülkemiz birlik beraberliğini daha da pekiştirir. Nazik yardımınızdan dolayı ve ziyaretinizden dolayı büyük bir mutluluk duyuyorum. Sanayicilerimiz bizim için son derece önemliler. Sağ olsunlar her fırsatta yanımızda yakınımızdalar bunu bilmek Pazarcık halkını da Kaymakamı olarak beni de çok mutlu ediyor."

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2012, 22:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner66

banner63

banner67