Özel Kahramankent, TEOG'da şehrin gururu oldu!

Özel Kahramankent, TEOG'da şehrin gururu oldu!

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavında Özel Kahramankent Ortaokulu öğrencilerinin aldığı başarılarla şehrin gururu oldu.


Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavında Özel Kahramankent Ortaokulu öğrencilerinin aldığı başarılarla şehrin gururu oldu. Tam 11 Öğrenci 120 sorunun 120’sinide doğru cevaplayarak tarihi bir başarıya imza attı.
Bununla da kalmayan Özel Kahramankent Ortaokulu öğrencilerinden 10 öğrenci 119 net, 12 öğrenci 118 net ve 13 öğrenci 117 net yaptılar.


Özel Kahramankent Ortaokulu Müdürü Alparslan Kömüşcü ise başarılarının arkasında iyi bir planlama ve sistematik çalışma olduğunu ifade etti.


Okul müdürü Kömüşcü, "Öğrencilerimizin derece yapmış olması beklediğimiz bir sonuçtu, emeklerinin karşılığını aldılar. Bizler de yaptığımız çalışmaların ve uyguladığımız programın ne kadar yerinde olduğunu görmüş olduk. Başarıda emeği geçen başta fedakârca çalışan öğretmenlerimize, verilen emekleri boşa çıkarmayan sevgili öğrencilerimize, her zaman bizlerden yardım ve güvenlerini eksik etmeyen değerli velilerimize teşekkür ederim. İnanıyorum ki öğrencilerimiz ikinci dönem yapılacak olan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) Sınavı'nda daha büyük başarılara imza atacaktır” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2015, 10:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63