'14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü'ne özel kredi

'14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü'ne özel kredi

Şekerbank, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’ne özel olarak tüm zirai kredilerdeki masrafları bir hafta süre ile kaldırdı.

Çiftçiler zirai kredileri, üretim için ihtiyaç duydukları tohum, gübre, fide, zirai ilaç, sulama, zirai alet ve yem gibi her türlü tarımsal girdinin finansmanı amacıyla kullanıyor. Kampanya kapsamında bulunan Hayvancılık, Tarımsal Ekipman, Traktör, Organik Tarım ve Sera, Tarımsal Demirbaş ve Hayvancılık Yatırım kredilerinde minimum 125 TL olan kredi masrafı 14-21 Mayıs tarihleri arasında alınmayacak.

“Anadolu’nun dört bir yanında bulunan şubelerimizle çiftçilerimize ulaşıyoruz, sadece bugün değil her gün çiftçinin yanındayız” diyen Şekerbank, alınan kredinin vadesini de çiftçilerin gelirlerini elde edeceği dönem içinde olacak şekilde belirliyor.

Hayvancılık, Tarımsal Ekipman ve Traktör kredileri gibi tarım sektörünün temel ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerinin yanı sıra sektör içinden gelen taleplere yönelik ürünler de geliştiren Şekerbank, organik tarım faaliyetlerine, sera kurulumu ve yalıtımına, sulama sistemlerinin kurulumuna ve arıcılık faaliyetlerine yönelik ürünler sunuyor. Şekerbank’ın ayrıca çiftçilerin hasat dönemlerine göre düzenlenmiş ve bu segmente özel olarak yapılandırılmış Hasat Kart’ı bulunuyor. Çiftçiler, tarım sektörünün en hesaplı ürünü olma özelliğini taşıyan Hasat Kart ile tarımsal her türlü ihtiyaçlarını yıllık kart ücreti ödemeden karşılayabiliyorlar.

Şekerbank Hakkında:

1953 yılında kurulan Şekerbank; Kurumsal ve Ticari Bankacılık, İşletme ve Tarım Bankacılığı, Bireysel Bankacılık alanlarında hizmet vermektedir. 1997 yılında hisseleri halka arz edilerek İMKB’de işlem görmeye başlayan Şekerbank’ın hisse yapısı; Şekerbank T.A.Ş. Personeli Munzam Sosyal Güvenlik ve Yardımlaşma Sandığı Vakfı % 33.98, BTA Securities JSC % 33.98, Pancar Kooperatifleri % 0.08 ve Halka Arz % 31.96 şeklindedir. Şekerbank’ın Türkiye çapında 256 şubesi, 11 bölge müdürlüğü (3 İstanbul, 8 Anadolu) ve 1 yurtdışı temsilciliği bulunmaktadır.

Şekerbank, 272 ATM üzerinden müşterilerine hizmet sunmaktadır. Şekerbank internet bankacılığı hizmetleri Türkiye’nin en kolay kullanımlı ve güvenli ilk 3 internet sitesinden biri kabul edilen www.sekerbank.com.tr üzerinden, telefon bankacılığı hizmetleri ise 444 78 78 üzerinden yürütülmektedir. Şekerbank iştirakleri arasında Şeker Yatırım, Şeker Factoring, Şeker Leasing, Şeker Bilişim, Şekerbank Kıbrıs Ltd. ve Desmer A.Ş. yer almaktadır.

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2010, 13:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66